Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od 3 lat mam za free pvr wiec mozna sie dogadac i nie gadajcie ze nie ,

ale cos mi sie wydaje ze jak bedzie kolejne przedluzamie umow to nie bedzie juz tak tanio , teraz place 64.90 z multiroom i kanalami HD ,

a jak przedluze umowe na OPTIMUM 54zl + multiroom 15zl + HD 11zl = 80 zl plus ewentualne 15 zl za PVR = 95 zl , NIE BEDZIE JUZ jakiegos rabatu jak byly wczesniej , SZOK troche :D

NIE mozna sie dogadac jezeli mialo sie dekoder platny

 

 

widze ze nie dociera :brawo: ,albo kogos cos tu sciska , gdy podpisalem pierwsza umowe na 13 miesiecy placilem za PVR oplate umniejszona o 33% wiec ok 13.40 , oraz abonament mialem tez pomniejszony o 33% rabatu , umowa sie konczyla wiec mily PAN zadzwonil ustawilem opcje na 24 miesiace , optimum + HDmix + PVR250za free przez cala umowe co dało 49.90 przez 24 miesiace , wiec negocjatorzy z was zabojczy skoro wczesniej placilem za pvr a teraz nowa umowa i mam go za free

 

Do dziela bo wystarczy chciec i da sie zalatwic !!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w poznaniu chyba inne warunki sa , bo gdy pytalem o nowa umowe w punkcie cyfry to proponowano pakiet w pelnej cenie bez rabatu ale w promocji np z darmowym PVR , albo albo na odwrot wiec widocznie nadal panuje SAMOPAS wsrod dystrybucji ,

 

WIEC dociera !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 lat mam za free pvr wiec mozna sie dogadac i nie gadajcie ze nie ,

 

 

widze ze nie dociera :brawo: ,albo kogos cos tu sciska , gdy podpisalem pierwsza umowe na 13 miesiecy placilem za PVR oplate umniejszona o 33% wiec ok 13.40 , oraz abonament mialem tez pomniejszony o 33% rabatu , umowa sie konczyla wiec mily PAN zadzwonil ustawilem opcje na 24 miesiace , optimum + HDmix + PVR250za free przez cala umowe co dało 49.90 przez 24 miesiace , wiec negocjatorzy z was zabojczy skoro wczesniej placilem za pvr a teraz nowa umowa i mam go za free

 

To od kiedy posiadasz PVR ?

Bo z Twoich wpisów wynika że chyba co najmniej od 4 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się zapytać czy jak ktoś wypowiedział umowe z powodu regulaminu nowego to dzwonili do was w sprawie przedłużenia umowy na nowych warunkach ja wysłem takie pismo i nie dzwonią do mnie.

 

Do mnie też nie dzwonili, bo niby czemu nie akceptujesz regulaminu to czemu nagle masz go akceptować, ale niektórzy pisali że ktoś tam dzwonił możesz też sam zadzwonić do działu utrzymania abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w poznaniu chyba inne warunki sa , bo gdy pytalem o nowa umowe w punkcie cyfry to proponowano pakiet w pelnej cenie bez rabatu ale w promocji np z darmowym PVR , albo albo na odwrot wiec widocznie nadal panuje SAMOPAS wsrod dystrybucji ,

 

WIEC dociera !!!!

 

Kręcisz jak Tyniec kołem fortuny, najpierw piszesz że ty dostałeś przy przedłużeniu darmo PVR teraz o jakiś nowych umowach gdzie jako nowy klient nie masz jak negocjować czy to zniżkę czy darmowy PVR, masz oferte taką jak na stronie i albo ci pasi albo nie

 

 

 

to zapraszam do poznania i koniec tematu , i juz !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij sie, w wawie w pewnym czasie w jednym pkc dystrybucyjnym dawali jakies lipne tel komorkowe za podisanie umowy jezeli o to chodzi?

jeszcze zara napiszesz ze w poznaniu sprzedaja na peczki phillipsy hd, nie darmowych pvr koniec kropka a jezeli dystrybutor tak proponuje to i tak musi dodac do czegos bo systemu nie przeskoczy( albo po prostu nie wprowadzi pvr do systemu tylko pusci go z aktywacje przypuscmy 3 stowy bo mu zostalo kilka sztuk niezarejestrowanych czy cus w tym sttylu, nie znam sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakie rabaty moge liczyć te 42zł kompakt z C+ (lub 47zł ) i optium z C+ 52zł lub 57zł + pakiet HD 11zł i PVR 0zł ?

Jedtem długo w Cyfrze+ więc powinni mi dać dobre rabaty na całą umowę jak ostatnio dostałem przy przedłurzeniu 29zł kompakt 39 optium Canal+ za darmo Canal+ HD 5zł , PVR 10zł , HD MIX 12,45zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankusjan ja mam dokładnie tak samo końcy mi się umowa w czerwcu a jutro chcę negocjować jeśli warunki takie jak wymieniłem to zostaje :) lepiej by było jakbym dostał kompakt z Canal+ za 42 lub optium z Canal+ za 52zł i dalej warunki jak napisałem wcześniej :) jak nie PVR za 0zł to może Multiroom za 1zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...