Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie warto teraz przedłużać umowy.Wszyscy się przyzwyczailiśmy że w grudniu jest najlepsza oferta.Ale grudzień to także miesiąc gdzie się najlepiej wszystko sprzedaje więc po co oferować coś bardzo tanio jak i tak się sprzeda.Czekać spokojnie do 31.01.Powiem więcej-lepsze oferty mogą być np, latem gdzie cięzko wtedy o klienta.Chciałem prestiż ale nie mam zamiaru po 11 miesiącach płacić 168,90.Znowu za zwykły Kompakt HD oraz opcję Canal+ musiałbym płacić w 8 miesiącu ponad 90 PLN.Brak możliwości migracji do tańszych pakietów po X miesiącach promocji jest tu najbardziej zauważalny.W tym układzie najlepiej wziąć ..N za 48 PLN-bo się ma wszystkie kanały HD i dołożyć Kompakt za 42,90.A paczkę Canal+ dokładać w promocjach -np. 4 miesiące za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym kończy mi sie umowa na Multipakiet. Oprócz tego mam jeszcze TNK (której z resztą zapomniałem doładować i dzisiaj mi wyłączyli). Chciałem wziąć pakiet Kompaktowy (lub Optimum) w Cyfrze z opcja Canal+.

 

Co zrobić? Czy już teraz wziąć pakiet Optium (zdaje sie, że w miesiacu podpisania umowy mam go za darmo) i za 2 miesiące dokupić pakiet Canal+?

 

Czy poprostu doładować teraz TNK i jak skonczy sie multipakiet podpisać umowe z Cyfrą? Czy wtedy (w lutym) mógłbym sie spodziewać lepszych czy gorszych promocji ze strony C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo nikogo nie ukarzę, bo i Mikołaja wnet będziemy mieli. Ale, jeśli dalej będą posty nie na temat – a temat ten to: "Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)" - to polecą ostrzeżenia a dla niepoprawnych (dowcipnych) nawet „urlopy”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem grudnia i dziś im napisałem ze od stycznia chce pakiet start i ku mojemu zdziwieniu napisała pani.. że zgodnie z moja ble ble ble... i od stycznia opłata za start 39,90 zł + opłata aktywacyjna 50 zł. czy wszystko jest z tym dobrze ??? Dodała że jeszcze zachęca do zapoznania się ze specjalna oferta dla mnie po specjalnym numerem tel: 22 310 45 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłeś się na powyższe warunki?

Mam nadzieję, że nie. Sam zadzwoń i bez łaski dostaniesz startowy na warunkach jak dla nowych klientów, ale BEZ żadnej opłaty aktywacyjnej!

Jeszcze jedno pytanko. Skąd ta dziwna kwota 39,90? Do niczego nie pasuje...

Oczywiście masz zamiar przedłużyć umowę na czas określony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aneksie do umowy mam taki zapis:

(...)- bezpłatnego używania, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Umowy dotyczącymi wynajmowanego sprzętu, bez obowiązku uiszczania Czynszu Najmu na czas obowiązywania umowy(...)

Czy prawidłowo interpretuję powyższy zapis, że w przypadku, gdy upłynie okres minimalny, umowa przejdzie na czas nieokreślony i wynajem dekodera nadal będzie darmowy? Jeśli do tego mógłbym zrezygnować z opcji 5xHD, która od lutego miałaby mnie kosztować 16,90 pln to miałbym kompakt za 42,90 pln i pace pvr free w umowie na czas nieokreślony, z możliwościową 3 miesięcznego jej wypowiedzenia, gdyby cyfra przegrała jednak przetarg na ekstraklasę lub gdyby na święta wielkanocne była lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam zadzwoniłem bo C+ nie dzwoniła do mnie mimo otrzymania wypowiedzenia. Pierwszy raz dzwoniłem przed wysłaniem wypowiedzenia (miesiąc temu wysyłane, tel. kilka dni wcześniej). Podczas pierwszej rozmowy otrzymałem warunki jak dla podpisujących nowa umowę. A dzisiejsza rozmowa rozczarowała mnie całkiem. Po przedstawieniu się i podaniu nr abonenta otrzymałem stwierdzenie. "Ale pan już dzwonił do nas i dodatkowo wysłał wypowiedzenie." Mimo wszystko sprawdził czy mogą coś nowego zaoferować podał mi następujące parametry:

Pakiet / ilość miesięcy / opłata za miesiące 
Kompakt + Canal+ HD = 19 1-7 36,40 8-57,85 9-19-72,80 ---- 58.6 na miesiąc przy 19 miesiącach umowy (to sam wyliczyłem)
Optimum + Canal+ HD = 19 1-8 46,90 9-61,85 10-19-93,80 ----- 72,4 na miesiąc przy 19 miesiącach umowy (to sam wyliczyłem) 

Na chwile obecną posiadam Komp + Canal+HD + Filmbox HD + HD MIX + dekoder PVR = opłata miesięczna 63 zł !!!!!!!

Już skłonny byłem pogodzić się z cenami. Ale konsultant tak mi palnął, że zamurowało mnie. Pytam się czy mógłbym otrzymać umowę krótszą, on "Tak, 25 miesięcy", ja "mówiłem krótszą", on "nic dla pana nie mamy, zresztą dał pan już wypowiedzenie i już pan z nami rozmawiał". Ogólnie konsultant rozmawiał, ze mną jakby siedział tam za karę. W "czterech literach" miał mnie, jego odpowiedzi były złośliwe. Niesmak pozostał.

 

Czy poza cyfrą jest możliwość oglądania Ligi Angielskiej ? Czy na terenie polski jest możliwe oglądanie kanału TV manchester united?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snape, na innym forum czytałem o takich przypadkach jak Twój, podobno, jeśli ktoś wysłał wypowiedzenie to Cyfra już z nim nie rozmawia, potwierdzone na kilku osobach. Podobno to coś więcej niż zły nastrój konsultanta, prawdopodobnie to nowa strategia Cyfry, być może Ci, którzy nie wyślą wypowiedzenia w tym roku lepiej na tym skorzystają, ja w każdym razie jeszcze nie wysłałem a umowa kończy mi się z końcem stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rado77

Przytoczony punkt upoważnia do bezpłatnej dzierżawy PVR, niezależnie czy jest to okres minimalny, czy czas nieokreślony Twojej umowy.

 

Bzdura z tym podchodzeniem do klienta. Jedna osoba już podsunie jakąś plotkę i tanią sensację, a zaraz będzie offtop na kilka stron. Snape - dodaj jeszcze do cen 15zł za PVR/12 mies., a później 20zł przez 7mies., chyba że masz Bezpłatne użytkowanie PVR, jeśli 100% rabatu na najem, to nie ma szans na podobną sytuację. Jeśli rezygnacja jest w systemie, to powinieneś dostać tą na 19 mies., możesz się spokojnie o nią upomnieć.

 

@matush

Na 19 m-cy 50% Optimum przez 9mcy tak. Jakikolwiek rabat na OS - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy oczekują oferty podobnej do zeszłorocznej mogą się srodze rozczarować - ja podczas jednej z rozmów w tym roku, jak wspomniałem o promocji w 2009 r. usłyszałem, że wtedy były 15 urodziny Cyfry i w teraz nic podobnego nie będzie. Dopiero więc za 4 lata na 20-lecie... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jargla

dokładnie tak mi napisali co do pakietu start:(nie myślę płacić, najlepiej do nich zadzwonię w poniedziałek bo chyba sobie w kulki lecą)

 

..."Wysokość opłaty abonamentowej od przyszłego miesiąca wyniesie 39 zł 90 gr.

Jednocześnie wyjaśniam, iż w przypadku zmiany Pakietu Głównego na START, zostaje naliczona jednorazowa Pakietowa Opłata Aktywacyjna, w kwocie 59 zł, Będzie ona doliczona do abonamentu styczniowego.

 

Jednocześnie zachęcam Pana do zapoznania się z ofertą promocyjną dla Abonentów pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 60. ''

 

 

 

Ale już doszedłem do wniosku, ponieważ doliczyli jeszcze 20 zł za wynajem PVRa i wszystko jasne tylko z ta aktywacja z byka spadli !!!!!!!

Umowy na razie nie przedłużam, ponieważ za słaba oferta jak dla mnie- poczekam jeszcze miesiąc, a od stycznia nie chce płacić 120 zł i właśnie chce to jakoś zmniejszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg moich obliczeń przy nowych umowach na 25 miesięcy wychodzi opłata średnia:

Optimum z Canal + i HBO = 94,5 miesięcznie

Optimum + Multipremium HD = 109,83 miesięcznie

Optimum HD z Canal + i HBO = 111,30 miesięcznie

Optimum HD + Multipremium HD = 126,63 miesięcznie

Prestiżowy HD+ = 131,74 miesięcznie (+ 1 zł za MR = 132,74 z MR)

 

Jeśli ktoś bierze pod uwagę multiroom to nowe umowy 25 miesięczne oprócz prestiżowego wychodzą chyba nieco taniej wraz z tą opcją (MR)i tańszym dekoderem niż umowa 19 miesięczna. Natomiast w umowie na 19 miesięcy pakiet prestiż HD+ wychodził taniej bo średnio 114,42 a z MR 124,35 zł.

Tak to mniej więcej wychodzi, tańszych pakietów nie liczę. Będę dzwonił w poniedziałek, bo nie wiem co z dekoderami dla obecnych klientów, czy mogę kupić dwa dekodery HD, a pozbyć się PVR na wynajem ... Czy też wynajmować PVR za free i dokupić dekoder HD pytanie tylko czy będzie on dla mnie w promocji, czy tylko wersja SD ....

 

Warto zamienić PVR Philipsa na PVR Pace ? Pytanie jest jak najbardziej na temat, bo dotyczy oferty przedłużeniowej dla obecnych klientów.

 

Natomiast co do poprzednich wypowiedzi to można śmiało podzielić forum:

1) na narzekających na ofertę Cyfry+ i

2) na tych którzy narzekają na tych narzekających na ofertę Cyfry + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...