Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co Cię tak rozbawiło ? Że taniej miałbyś niż do tej pory miałeś ?

Do tego możesz jeszcze Fimbox i Cinemax na parę miesięcy za free spokojnie wytargować, jak potrzebujesz to i MR pewnie też i oferta robi się całkiem znośna.

Może i można jeszcze kilka pln zjechać, ale czy aby na pewno ?

Przysłowia często mają oparcie w rzeczywistości, a chyba znane Ci jest te " Chytry dwa razy traci". Wejdzie nC+ i może się okazać, że jesteś pod ścianą...

 

Za długo jestem w Cyfrze, zeby już po pierwszym telefonie akceptować ich propozycję. :D

 

Wyślę wypowiedzenie i spokojnie poczekam - do końca kwietnia!

Niby dlaczego po wejściu NC+ mam być pod ścianą?

Jest tyle innych możliwości - na NC+ świat się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużałem w ostatnich dniach stycznia. Pytania do was. :)

-Czy jest możliwość żeby po napisaniu maila do nich włączyli mi Nsport i MGM za darmoche przez 6 miechów?

-Czy to jest opcja z możliwością rezygnacji jak np. z HBO? :)

-Jakbym wysyłał maila to przez formularz kontaktowy to robić czy jest jakiś inny odrębny mail w tego typu sprawach?

Sorry za tyle pytań na raz, ale wolałem to zrobić w jednej wiadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem drugiego e-maila do C+ (pierwszy nie przyniósł żadnych efektów) odnośnie możliwość podłączenia tych kanałów. Dziś otrzymałem telefon z ofertą, i otrzymałem dostępem do nSport i MGM na 6 miesięcy (oczywiście z rabatem 100%). Kanały mają mi włączyć od jutra :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pt. 2 meile (oczywiscie z odmowa), wczoraj 2 tel. z odmowa właczenia Nsport ale ktos tu podpowiedzial zeby do technikow C+ pisac no i pomoglo z prosba o testy.....

odp. na meila nie bylo .....

Teraz wlaczylem Nsport i świeci

Takze Panowie walczcie od dzisiaj LM + LE :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jak kolega wyżej napisał kanały MGM hd i nsport za drugim razem.

Kanały już włączyli.

ja wyslalem chyba juz z 4 maila i nic :(.ma sie rozumiec ze oddzwaniaja na ten nr podany w formularzu?drugie pytanko.czy przedluzajac umowe mozna tylko przez telefon,bo bylem dzis w punkcie i powiedzieli ze tylko fon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem odpowiedź na drugiego maila.Kanały poza ofertą,trwają testy dla określonej grupy.W najbliższym czasie skontaktuje się z Panem nasz konsultant w celu uzgodnienia warunkòw dalszej współpracy. Czy to oznacza że zaświecą mi te kanały? Umowę mam do końca czerwca,narazie nic nie przedłuam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem odpowiedź na drugiego maila.Kanały poza ofertą,trwają testy dla określonej grupy.W najbliższym czasie skontaktuje się z Panem nasz konsultant w celu uzgodnienia warunkòw dalszej współpracy. Czy to oznacza że zaświecą mi te kanały? Umowę mam do końca czerwca,narazie nic nie przedłuam.

 

Kanały Ci zaświecą jeżeli przedłużysz umowę. Napisali Ci przecież

W najbliższym czasie skontaktuje się z Panem nasz konsultant w celu uzgodnienia warunkòw dalszej współpracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać jak kształtują się obecnie ceny np. za Canal+Start, C+Kompakt i C+Optimum. Obecnie posiadam C+Optimum, choć chciałbym zejść nieco z abonamentem i wziąć C+Start, dziś ktoś do mnie dzwonił i propozycja to 43zł,(powiedziałem, że się zastaniowię ;d) jak zobaczyłem to nowi dostają to za 39zł... a jaka byłaby możliwa najkorzystniejsza cena za ten pakiet ? Aha - Umowa do końca marca, wypowiedzenie zarejestrowane

 

P.S Gdzie jest formularz kontaktowy w ICA? coś się tam teraz pozmieniała szata graficzna i tej opcji nie mogę znalezć... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko czekaliście na odpowiedz maila i atakowaliście drugim mailem w sprawie Nsport??dzisiaj dopołudnia wysłałem pierwszego maila i nie wiem jak długo czekać na odpowiedz czy wysyłać już kolejnego(nie ukrywam że chciałbym obejrzeć LM już dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać jak kształtują się obecnie ceny np. za Canal+Start, C+Kompakt i C+Optimum. Obecnie posiadam C+Optimum, choć chciałbym zejść nieco z abonamentem i wziąć C+Start, dziś ktoś do mnie dzwonił i propozycja to 43zł,(powiedziałem, że się zastaniowię ;d) jak zobaczyłem to nowi dostają to za 39zł... a jaka byłaby możliwa najkorzystniejsza cena za ten pakiet ? Aha - Umowa do końca marca, wypowiedzenie zarejestrowane

 

P.S Gdzie jest formularz kontaktowy w ICA? coś się tam teraz pozmieniała szata graficzna i tej opcji nie mogę znalezć... ?

 

 

 

ja chyba nie przedłużę oferty z cyfrą+

 

cyfrowy polsat ma rewelacyjną promocje

 

w polsacie cyfrowym jest taka oferta

 

15 miesięcy Familijny Max HD + Film HD, 3 miesiące bez opłat (za przejście od innego operatora multiroom gratis na cały okres umowy, trzeba okazać fakturę od obecnego operatora) cena 59,90zł , po przeliczeniu tych darmowych miesięcy wychodzi 47,92zł/m-c i na dwa odbiorniki z tymi samymi kanalami, wszystkich kanałów jest 105

 

 

15 miesięcy Familijny Max HD + Sport HD, 3 miesiące bez opłat (za przejście od innego operatora multiroom gratis na cały okres umowy, trzeba okazać fakturę od obecnego operatora) cena 59,90zł , po przeliczeniu tych darmowych miesięcy wychodzi 47,92zł/m-c i na dwa odbiorniki z tymi samymi kanalami, wszystkich kanałów jest 97

 

 

15 miesięcy Familijny Max HD (za przejście od innego operatora multiroom gratis na cały okres umowy, trzeba okazać fakturę od obecnego operatora) cena 49,90zl , po przeliczeniu tych darmowych miesięcy wychodzi 39,92zł /m-c i na dwa odbiorniki z tymi samymi kanałami, wszystkich kanałów jest 87

 

 

czyli wychodzi dużo dużo taniej niż w cyfra+ , cyfra za takie pakiety i opcje multiroom życzy sobie od 20 do 30zł drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotonaj@ cenowo to może lepsza ale to nie jest jakościowo ten sam towar/inna zawartość programowa a zwłaszcza premium,sportu itp/. To jak w przetargach gdy liczy się cena a nie jakoś materiałów,wykonania itp i mamy takie kwiatki jak Lotnisko w Modlinie.Jak cie ta jakoś proponowanych kanałów odpowiada to leć do CP ale jeszcze raz podkreślam to nie są takie same kostki masła,które kosztują różnie w zależności od sklepu bo wówczas liczy się tylko cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Tak przedłużyłam umowę telefonicznie.Zaraz napiszę do nich.Zobaczę co ugram.Jeszcze raz dziękuję.

 

Bella, a próbowałaś robić reaktywację karty? Może jeszcze nie przeszły nowe uprawnienia i dlatego Ci nie świecą te kanały

A na to nie wpadłam,zaraz zrobię przez ICA.

Dziękuję :)

Niestety ciemność :sciana:

Ale za to e-mailem przysłali rachunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fotonaj idź do salonu, zadzwoń sprawdzisz dokładnie, jeżeli Cię interesuje HDD w dekoderze zapytaj na jak długo umowa, drugi dekoder ilu głowicowy jest, ile zapłacisz na dzień dobry za fajerwerki by wyjść z salonu z sprzętem. Nie wiem jakie masz wymagania, ja w grudniu wszedłem 3 razy do salonu CP i w konkretnej rozmowie o interesującej mnie ofercie nie było już tak różowo. Obecnie w C+ płacę mniej jak był w stanie mi zaoferować za skromniejszą usługę salon lub BOK CP. A dekoder DVB-T i TV Mobilna nie pociągał mnie, bo mi to nie przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ich vod niech sobie je wszadzą miedzy posladki jak mam miec pozniej takie problemy. Pozdrawiam.

W lutym skorzystałem z darmowego filmu VOD i nie mam żadnych dodatkowych opłat, nawet na ICA nic na ten temat nie ma. Bez przesady z tymi problemami.

Dostałem fakturę i za darmowym VOD jest dobrze:

KOREKTY ZMNIEJSZAJĄCE -9,00

NADPŁATA (nadpłata pomniejsza kwoty do zapłaty) -9,00 

 OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 02/20139,00

Najpierw odjęte, później opłata za VOD = 0 zł.

Znowu jestem szczęściarzem i mam wszystko dobrze tak jak miało być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...