Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon dostałem z C+:

 

Umowa na 18 msc.

Canal+ Optimum HD 71 zł

HD Optimum Promo 0 zł

Multiroom 10 zł

 

RAZEM 81 zł, czyli 4 złote drożej jak dla nowych.

Gdy mu to powiedziałem bezczelnie oznajmił, że nowi mają rabat 20 zł na multi a starzy 10 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem telefon:

C+Optimum HD za 71

HD Promo za 0

Pace PVR za 5

umowa na 18 miesiecy

oczywiscie odmowilem (roznica miedzy tym a tym co maja nowi - 1zl miesiecznie!)

Chyba nowy abonament niedokładnie liczysz.

CZAS TRWANIA UMOWY: 18 MIES.

C+ Optimum HD za 77 ZŁ/MIES.

PACE PVR HD 0 ZŁ/MIES.

Opłata za najem dekodera 0 zł przez pierwszych pięć miesięcy, po tym okresie 10 zł miesięcznie.

Mnie z tego wychodzi 84,22 zł/mies. średnio przez 18 mies. może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...ja dalem wypowiedzenie gdzies 20 stycznia umowe mialem do konca kwietnia! Płaciłem za kompakt hd z hbo i pace-m + moltiroomem 127 pln. Sam do nich zadzwonilem ze 2 razy i mam juz to czego chcialem :) Superpremium HD-89pln,pace-0pln i moltiroom-10pln. Czyli wszystko za 99:) Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem telefon:

C+Optimum HD za 71

HD Promo za 0

Pace PVR za 5

umowa na 18 miesiecy

oczywiscie odmowilem (roznica miedzy tym a tym co maja nowi - 1zl miesiecznie!)

Chyba nowy abonament niedokładnie liczysz.

CZAS TRWANIA UMOWY: 18 MIES.

C+ Optimum HD za 77 ZŁ/MIES.

PACE PVR HD 0 ZŁ/MIES.

Opłata za najem dekodera 0 zł przez pierwszych pięć miesięcy, po tym okresie 10 zł miesięcznie.

Mnie z tego wychodzi 84,22 zł/mies. średnio przez 18 mies. może się mylę?

 

Mylisz się Blonka, nowi mają lepsze warunki, jeżeli porówna się wszystkie składniki oferty.

 

Nowy ma za wyliczoną średniomiesięczną kwotę 84,22 zł jeszcze multiroom, który pominąłeś.

Do ceny dla długoletniego klienta dolicz za multiromm jeszcze 10 zł i mi wychodzi, że dla niego jest cena 86 zł średniomiesięcznie.

 

Czli Cyfra długoletnich klientów kiwa i wciska im ciemnotę o specjalnej ofercie. Może się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...ja dalem wypowiedzenie gdzies 20 stycznia umowe mialem do konca kwietnia! Płaciłem za kompakt hd z hbo i pace-m + moltiroomem 127 pln. Sam do nich zadzwonilem ze 2 razy i mam juz to czego chcialem :) Superpremium HD-89pln,pace-0pln i moltiroom-10pln. Czyli wszystko za 99:) Powodzenia w negocjacjach.

 

Na ile czasu umowa? Już któraś osoba dostała taką samą ofertę. Identyczna mnie zadowoli, tylko bez MR, bo nie korzystam.

 

Na jakiego maila trzeba wysłać wypowiedzenie? To ma być skan wydrukowanego wypowiedzenia wraz z własnoręcznym podpisem? Gdzie sprawdzę czy zarejestrowali wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowę miałem do końca lutego, ostatniego dnia stycznia przedłużyłem na nastepujących warunkach.

 

C+Optimum HD za 78

HD Promo za 0

Pace PVR za 5

HBO za 0 przez 6 miesięcy, później albo rezygnacja albo rabat.

HBO GO za 0 przez 12 miesięcy(pod warunkiem, że po 6 miesiącach bezpłatnego nie zrezygnuje z HBO)

umowa na 12 miesiecy

 

Nie chciało mi się za bardzo targować, sami zadzwonili, nie musiałem też wysyłać wypowiedzenia, powiedziałem tylko, że właśnie zamierzam wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuję zejść z C+ optimum na C+kompakt, bo jednak nie warto siedzieć na wyższym pakiecie jak oglądam tylko sport i jakoś przeboleję tvp sport gdzie leci coś ciekawego raz do roku i ESPN classic gdzie są super programy ale w jakości jakby ktoś nagrywał kalkulatorem...

Mr mnie nie interesuje, czy dzięki temu ugram jakiś wiekszy rabat ?

coś w granicach 50zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...