Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsza oferta na superpremium umowa 12 miesięcy- 97 zł (w tym jeden dekoder PVR) + MR za dodatkowe 10 zł (razem 107 zł) + Filmbox i Cinemax na 4 miesiące.

Czekam dalej

Ja kilka dni temu przedłużyłem umowę z superpremium na 12 m-cy za całosc 102 zł.(Pace 500 + MR + CINEMAX I FILMBOX 4 m-ce gratis). Do tej pory płaciłem za ten sam zestaw 124 zł. Umowę miałem do konca marca a wypowiedzenia nie wysyłałem, tylko zasugerowałem w mejlu przedłużenie umowy i sami zadzwonili. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Moja umowa kończy się dopiero w lipcu, więc dopiero od maja będę mógł negocjować. Problem polega na tym, że jak wiadomo wtedy będzie już NC+, i parowanie kart, a ja mam swój dekoder i nie zamierzam się go w żaden sposób pozbywać, dlatego chciałbym podpisać aneks z Cyfrą bym mógł zostać przy swoim dekoderze, tak więc: czy jest możliwe, bym mógł podpisać aneks rozszerzający umowę w trakcie jej trwania, przed wejściem w okres wypowiedzenia ? /konkretnie przed marcem, zanim NC+ zacznie działać /

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo za nic w świecie nie wymienię dekodera. Właśnie wyszło uaktualnienie po półrocznej przerwie i nigdy bardziej nie byłem zadowolony z tego jak chodził.

Cóż, jeżeli się nie zgodzą /bo wysłałem oficjalne zapytanie/ i w maju będą zmuszać do wymiany dekodera to będę szukał innych opcji.

 

Dzięki za odp.

 

Ps. Właśnie mi odpisali że wchodzę w okres wypowiedzenia 1 kwietnia i wtedy mogę negocjować. Gdybym mógł w marcu nie byłoby problemu... jaki pech ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Po jakim czasie odpisywali wam na maila dotyczącego negocjacji w sprawie nowej umowy? Napisałem w środe, żadnego odzewu nie ma do tej pory. Jedynie tylko mail po kilku minutach przyszedł po wysłaniu, że informacja została przekazana do działu ds. utrzymania abonenta i mam czekać na kontakt. Wiem, że może jestem niecierpliwy, ale z tego co pamiętam poprzednio jak negocjowałem odpisali mi po niecałych dwóch dniach :) . Jak sytuacja wygląda/ła u was? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a mi nie chcą dać na 12 miesięcy za 65zł C+Optimum. Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane w grudniu, 4 telefony, 1 mój 3 od nich, obecnie mam Optimum HD, a teraz interesuje mnie C+Optimum, HD optimum promo, multiroom, HBO na 4 miesiące, pani zaproponowała za 65zł/18m a 71zł/12m i ni grosza taniej upiera się że nie ma takiej oferty, jedyne co do końca umowy mi włączyli po uprzedniej prośbie emailowej to HD Optimum ten z Animal planet za 0zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem na numer z SMSa. Oferta już nieco przyzwoitsza niż w ICA: C+Optimum HD + HD Optimum (zależy mi na Animal Planet HD) + MR +2xPVR - 107 zł. Przez chwilę miało być nawet 97, ale "przełożony się nie zgodził". Ja uparcie dążyłem do 86, więc umówiliśmy się na kolejną rundę w późniejszym terminie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na 12mc się nie da dostać oferty za 65pln..

Dziś przedłużona na 12miesięcy.

Obecna umowa do 31-01-2013r wypowiedzenie wysłane w grudniu

Zadzwonił konsultant, ( 2 telefon ) spytał się jaka oferta mnie interesuję żeby odstąpić od wypowiedzenia.

 

Zaproponowałem to:

C+Optimum HD 62 zł

Hd promo - 0 zł

MR - 0 zł

Pace 500 GB 0 zł

i się zgodził bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 zł jest na 18 miesięcy

62 zł jest na 12 miesięcy

 

Taka jest różnica, osobiści uważam że warto brać na 18 miesięcy bo nie wiadomo jak będzie z ofertami w nc+ i lepiej być zabezpieczonym dobrą ofertą na następne półtora roku. W dodatku można dostac 7 miesięcy HBO za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 zł jest na 18 miesięcy

62 zł jest na 12 miesięcy

 

Taka jest różnica, osobiści uważam że warto brać na 18 miesięcy bo nie wiadomo jak będzie z ofertami w nc+ i lepiej być zabezpieczonym dobrą ofertą na następne półtora roku. W dodatku można dostac 7 miesięcy HBO za darmo.

Idąc tym tokiem myślenia to wezmę za 150 zł na 5 lat. Sami nakręcacie spiralę, a w Cyfrze też kierownictwo to forum przegląda w ramach prasy codziennej i wyciąga wnioski uśmiechając się przy tym. Będą chcieli to zrobią zmianę regulaminu, dobrowolne rozwiązanie umowy albo rozwiążą umowę bez kary umownej lub zaproponują takie warunki, że sami rozwiążecie. Wystarczy, że ceny podniosą o 50% i będzie płacz, i umowy sami rozwiążecie. Brać wszystko jak najniżej się da, bo chodzi o kieszeń. Na telewizji świat się nie kończy.

 

Piszesz o darmowym HBO. A tam same reklamy lecą jak chcę coś pooglądać. Dobrze, że darmowe, bo jak miałbym za to płacić, to nie byłbym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wstrzymam z podpisaniem nowej umowy bo zapewne już w lutym będą dzwonić, ale z uwagi na nowe pakiety po fuzji chcę zobaczyć jak to będzie z tymi kanałami sportowymi N (liga mistrzów... ;) )

 

a wie ktoś już co z tą ligą angielską ? do kiedy mają ją wykupioną ? bo jak nie będzie ligi angielskiej to papa cyferko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca kwietnia i zastanawiam się co robić gdyby zaproponowali mi to co chcę czyli c+ Optimum 65 zł MR 0 zł HD Promo 0 zł. Czy brać i wiązać się umową, którą nie wiadomo czy będę mógł rozwiązać po fuzjii, czy czekać na nową ofertę nC+.

I jeszcze jedno, jak będzie sprawa wyglądać z MR z punktu techniczego w sytuacji kiedy podpiszę umowę jeszcze z C+, a po fuzji tunerki będą musiały być połączone w sieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...