Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego, co pamiętam to ktoś kiedyś w niniejszym temacie pisał, że tę opcję dostał gratis.

Cóż, zobaczę, jak będzie. Płacić dodatkowo 11 zł za Animal Planet HD przy i tak już najdroższym abonamencie sposród wszystkich platform to jest chore! Cyfrowy Polsat i n'ka mają ten kanał standardowo w pakietach.

 

@ barti, Ja dostalem ta opcje gratis na 6 miesiecy tyle tylko ze bylo to wlasnie pol roku temu i teraz znowu ich męcze meilami, ale jak na razie bez skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer

A tę opcję to dostałeś przy przedłużaniu umowy, czy też wcześniej, w trakcie jej trwania?

Bo pamiętam, że wcześniej były też tutaj posty odnośnie starania się abonentów o przyznanie tej opcji gratis jeszcze w trakcie trwania umowy i niektórzy pisali tutaj, że ją dostali. Ja też wówczas się starałem, ale kilkakrotnie mi odmówiono podając jednocześnie termin końca mojej umowy i informację, od kiedy mogę negocjować jej przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, no to co innego. ;)

Ale mimo wszystko, skoro dostałeś tę opcję gratis jeszcze w trakcie trwania umowy to znaczy, że przy przedłużaniu umowy też są na to jakieś szanse, a może nawet i większe, gdyż tutaj dochodzi ewentualnie możliwość podziękowania Cyferce za współpracę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowa na forum, ale czasem przy końcu umowy zaglądam tutaj, nie mogę znaleźć informacji o ostatnich ofertach na superpremium albo prestiż.

Umowa do końca marca jeszcze nie wysłałam wypowiedzenia, myślałam że uda się coś wynegocjować bez zabawy w kotka i myszkę, nie jestem jednak pewna.

Otrzymałam ofertę na 13 miesięcy prestiż (Multi i pvr) za 144 zł, albo superpremium (Multi i pvr) 114+ filmbox (2 miesiące gratis potem 15 zł) no ale nie wiem co z ciemna bo ich nie ma w pakiecie.

Czy ktoś negocjował ich cenę czy dostała jakąś ciekawszą ofertę?

 

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z kolegów zdołał wywalczyć coś takiego

 

OPTIMUM HD

HD optimum promo

multiroom

pace pvr

RAZEM za 51-60zł

 

Ktoś dostał kilkanaście stron temu za 51 zł z MR. Ja chciałem to pierwsza oferta 51 zł + 5 zł MR, druga 51 zł + 10 zł MR. Odmówiłem i czekam dalej na 51 zł za Optimum HD bez gratisów typu HBO czy Cinemax, bo mnie to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium na pewno za 99 + pvr i MR gratis można uzyskać. Gratis do tego Filmbox i Cinemax na kilka miesięcy też, potem można zrezygnować. Często pada też oferta z pvr lub MR za 5 zł więc byłoby razem za 104.

No zaraz. Superpremium za 99 zł to oferta dla nowych. Powinno się dać ugrać za 89 zł. MR i PVR powinni dać gratis (łachy nie robią). Ewentualnie zniżka 15 zł na drugi PVR (czyli za 5 zł). W sumie oferta powinna się zamknąć w 94 zł.

 

@Klemcia upieraj się przy tych cenach i to w cale nie są wygórowane żądania. Ten Filmbox to sobie odpuść jeśli miałby być karta przetargową (nie warto). Na Cinemax-y też się nie daj nabrać. Chyba, że dadzą gratis (na parę miechów) niezależnie od oferty.

Wypowiedzenia powinnaś wysłać jak najszybciej. Wtedy startujesz z lepszej pozycji.

Mnie się udało w 2012 wytargować ten pakiet właśnie za 89 zł. Płacę w sumie 104 (MR - 10 zł + drugi PVR - 5 zł) a to tylko dlatego, że dobierałem w trakcie umowy. Teraz MR jest gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy. Optimum HD+Multoroom+Optimum HD Promo+HBO na 4 pełne miesiące. Całość za 56zł. Przyjąłem. Umowa była do 31 marca. Wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otrzymałam ofertę na 13 miesięcy prestiż (Multi i pvr) za 144 zł, albo superpremium (Multi i pvr) 114+ filmbox (2 miesiące gratis potem 15 zł) no ale nie wiem co z ciemna bo ich nie ma w pakiecie.

Czy ktoś negocjował ich cenę czy dostała jakąś ciekawszą ofertę?

 

Dziękuję za pomoc

Drogo , Prestige HD z Pace PVR i multiroomem dostałem za 122 zł na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, co bedzie kiedy pojawi sie nowa platforma z nowa umowa/oferta? Wtedy wszystko, co zostalo np. teraz podpisane pojdzie w kosmos? Dobrze rozumuje? Moze mi to ktos wyjasnic? Bedzie opcja zgadzam sie na nowe warunki po fuzji albo wysylam wypowiedzenie - dobrze dedukuje? :) A wtedy po wyslaniu wypowiedzenia trzeba bedzie wybadac teren ile mozna ugrac....

 

Z gory dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium na pewno za 99 + pvr i MR gratis można uzyskać. Gratis do tego Filmbox i Cinemax na kilka miesięcy też, potem można zrezygnować. Często pada też oferta z pvr lub MR za 5 zł więc byłoby razem za 104.

 

czy może ktoś potwierdzić ,ze taką ofertę otrzymał. Konsultantka upierała się dziś ,ze najniższa cena za Superpremium + 2xPVR Pace i MR to 124zł ( Superpremium + MR+1PACE - 114zł. 10zł drugi PACE )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+kompakt pace pvr, multirom za ile ktoś taki zestaw wytargował. oferta konsultanta 72 zł, ale się nie zgodziłem.

 

spokojnie do 60 możesz zjechać. co niektórzy nawet pisali o 52-55zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś potwierdzić ,ze taką ofertę otrzymał. Konsultantka upierała się dziś ,ze najniższa cena za Superpremium + 2xPVR Pace i MR to 124zł ( Superpremium + MR+1PACE - 114zł. 10zł drugi PACE )

Czyli oferta praktycznie jak dla nowych abonentów.

Przychodząc z "ulicy" dostajesz superpremium za 99 zł + MR gratis + PVR (ze zniżką 5 zł czyli 15 zł) = 114 zł. Generalnie na pierwszy PVR jest zniżka 100% i ewentualnie płacisz za drugi np. 10 zł, co powinno dać 109 zł a nie 114 zł. A już tym bardziej nie 124 zł.

No i teraz standardowe pytania:

* wypowiedzenie wysłane?

* która to oferta?

* do kiedy umowa?

Przy spełnieniu pewnych założeń może być tak:

superpremium - 89 zł + MR gratis + PVR (nr1) gratis + PVR (nr 2) zniżka (? zł)= 94 zł lub 98 zł lub 104 zł lub w najgorszym przypadku (bez znizki na drugi PVR) 109 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...