Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poznać ich wstępną ofertę/propozycję. Rozmowa nic nie wniosła bo nie przystałem na takie warunki. Znam trochę strategię uzyskiwania dobrych warunków umowy, już raz musiałem wysłać wymówienie co zmotywowało C+ do konkretnej i ciekawej propozycji. Zamieściłem ten post aby dzwoniący z własnej inicjatywy nie spodziewali się super oferty. Co do szans to trochę się nie zgodzę, może poprzez twarde negocjacje pozyskać całkiem fajną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche chyba inne co zrobic aby do mnie nie wydzwaniali dwa razy dziennie ? Wyslalem emaila z moimi warunkami takiemi jakie sa na forum , odesłali ze niemoge ich dostac , wiec odpisalem ze nie zycze sobie teleofnow od nich . Tydzien temu debralem tel od nich dali znowu slaba oferte powiedzialem ze nie dziekuje , i sie zaczelo kazdego dnia po dwa telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wraz ze zbliżającym się końcem umowy telefony do Ciebie będą z coraz to ciekawszymi ofertami. Warto im odmówić 9 razy żeby za 10 uzyskać dobre warunki przedłużenia umowy. Dobre oferty z ich strony pojawiają się gdy zostanie zarejestrowane u nich Twoje odstąpienie od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co ,nie odbieraj tel od nich (do mnie wydzwaniali to jakiś czas już temu zmieniłem nr tel a aktualnego nie mają i mieć już nie będą)
To najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Numery są wybierane z automatu, więc jeśli nie będziesz odbierał, lub będziesz zrzucał połączenia, to możesz mieć próby połączenia co 15min. Wierz mi, że to wykańcza w bardzo szybki sposób. Lepiej odebrać, powiedzieć, że się nie jest zainteresowanym i spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis rozmawialem z kims z Dzialu Utrzymywania Relacji i jedyne co mi zaoferowano to Canal+ Optimum HD za 71 zl. Argumentowalem za swoja oferta za 65 zl, ktora wielu z Was otrzymywalo, ale powiedziano mi, ze dla mnie jedynie jest odblokowana oferta za 71 zl. Do tego oferta za 65zl niby skonczyla sie 2 dni temu i juz jest nieaktualna.

Nie wiem czy na moja niekorzysc przemawia fakt, ze umowa mi sie skonczylaz koncem listopada. Myslalem ze trwa do konca stycznia :/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich od tak. Mam umowę przedłużoną w październiku i przyznali mi do końca stycznia opcje filmbox hd i cinemax hd za free. W ramach dalszej, dobrej współpracy. Krótko, ale zawsze coś. Chcecie to piszcie!

 

U mnie stanęło na pakiecie Filmbox (przejrzałem program tv na najbliższe tygodnie i tu było więcej interesujących mnie filmów niż na Cinemax) do końca marca za free. Później automatyczne odłączenie. Warto próbować. Niczym się przecież nie ryzykuje, najwyżej odpiszą, że nie ma takiej możliwości i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w odpowiedzi na e-mail otrzymałem propozycję:

- 39 zł za Kompakt HD,

- 0 zł za HD kompakt,

- HBO na 3 miesiące, potem 19,9,

- Filmbox, Cinemax na 3 miesiące za 0,

- 10 zł za multiroom,

- 5 zł za PVR.

 

O drugim dekoderze pewnie zapomniał. To pierwsza oferta po wypowiedzeniu. Kilka godzin wcześniej dzwonił bardzo konkretny konsultant, który po przeczytaniu poprzedniego mojego maila powiedział(44 zł za to co wyżej), że teraz mi takiej nie zaoferuje, ale w styczniu powinienem to otrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego 2013 a dzisiaj drugi telefon z Cyfry z propozycją:

Optimum HD 62 zł - dotychczas 62 zł

HD Promo za 0 zł - dotychczas 8 zł

Dekoder Philips za 0 zł - dotychczas 0 zł

Multiroom za 10 zł - dotychczas 10 zł

Umowa na 13 miesięcy

Pakiet HBO do 6 miesięcy gratis po upływie 23 zł

Reasumując jedyne co mi zaoferowano to 8 zł zniżki :P Na propozycję MR gratis konsultantka odpowiedziała że się nie da. Nie przyjęłam oferty bo jedyne co kusiło to HBO gratis na 6 miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca lutego.Zgodziłem się na Compakt za 35 zł,plus bonusy na sześć miesięcy i kanały HD do końca umowy gratis.Będę właśnie włączał sobie kanały premium wg zapotrzebowania,przy stałym ich posiadaniu znacznie przepłaca się.Ostatnio propozycje filmowe nie są specjalnie ciekawe,może też dlatego,że wiele nówek filmowych miałem z innych źródeł.Moim zdaniem nie warto mieć opcji ze stałą opłatą powyżej 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich od tak. Mam umowę przedłużoną w październiku i przyznali mi do końca stycznia opcje filmbox hd i cinemax hd za free. W ramach dalszej, dobrej współpracy. Krótko, ale zawsze coś. Chcecie to piszcie!

Ja wysłałem maila w sprawie paczki Cinemax HD i dostałem za free do końca umowy - do 31 marca 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego 2013 a przedwczoraj pierwszy telefon z Cyfry z propozycją:

C+Optimum HD 65 zł - dotychczas 65 zł

HD Promo za 0 zł - dotychczas 8 zł

Dekoder Pace za 0 zł - dotychczas 0 zł

Multiroom za 10 zł - dotychczas 20 zł

Umowa na 12 miesięcy

Pakiet HBO do 6 miesięcy gratis.

Konsultant nie chciał dać multiroom za 0zł więc czekam na kolejne telefony mam jeszcze czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich od tak. Mam umowę przedłużoną w październiku i przyznali mi do końca stycznia opcje filmbox hd i cinemax hd za free. W ramach dalszej, dobrej współpracy. Krótko, ale zawsze coś. Chcecie to piszcie!

Ja wysłałem maila w sprawie paczki Cinemax HD i dostałem za free do końca umowy - do 31 marca 2013.

 

ja mam umowe do kwietnia 2013roku co mam napisać by dostać cinemax za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie o coś walczyć to próbujcie wyciągnąć HBO jeśli będzie taka możliwość...

Mam od kliku dni cinemaxy i filmboxy i nie ma tam totalnie nic interesujacego - przynajmniej dla mnie.

Na Cinemaxach masa francuskich i azjatyckich filmów, a na filmboxie taka jakoćś że nawet nie chce się oglądać...także jeśli macie wybór to bierzcie HBO..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...