Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zacząłem właśnie zabawę z Cyfrą+ w sprawie przedłużenia umowy. Z mailowego formularza wysłałem im swoją propozycję

C+KOMPAKT 1 msc 0 ZŁ 2-9 41 zł 10-12 82 zł

HD PROMO 0 ZŁ

PVR 0 ZŁ

MULTIROOM 0 ZŁ

+ poprosiłem o jakąś ciekawą ofertę na HBO

 

Jak myślicie warunki do wynegocjowania ? Już sporo czasu nie słyszałem, żeby ktoś dostał 1 miesiąc za darmo albo ofertę 10x41 i 2x82 :) A poza tym co da się teraz na HBO wyciągnąć jeśli nie chcę włączać i wyłączać co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to bez wysłanego wypowiedzenia nie ma chyba sensu z nimi rozmawiać? Dostał ktoś najlepszą ofertę bez wysłanego wypowiedzenia? W tydzień od wysłania powinni chyba mieć już zarejestrowane takowe?

Powiedzcie mi dlaczego przedłużyć umowę można tylko telefonicznie a nie mailowo? Przez ostatnie 1,5 roku włączałem siostrze opcję 48h śląc maila do Cyfry+. Nie było problemu. Dlaczego przy przedłużaniu tak pragną kontaktu głosowego? Przecież w mailu jest zawarte wszystko, serwery, IP, dokładna godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gadałem z konsultantem i chciałem takie warunki jakie dostał kolega @pawlinho, ale pan twierdził że nie może dać takich warunków, ponieważ weszły nowe promocje i C+Optimum za 80zł to już minimalna cena...Czekam dalej..

To samo u mnie (umowa mamy) - C+ Optimum 80 zł, PVR 5 zł, MR 10 zł. Odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , prosze o rade , moja umowa się kończy ostatniego pażdziernika , obecnie posiadam canal +kompakt za 62 zł , wstępnie mi zaproponowali canal +kompakt za 62 zł i hbo na 3 miesiące i umowa na 18 miesięcy ? co proponujecie ?

52 zł ale bez hbo i z pacem 500gb za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego przedłużyć umowę można tylko telefonicznie a nie mailowo? Przez ostatnie 1,5 roku włączałem siostrze opcję 48h śląc maila do Cyfry+. Nie było problemu. Dlaczego przy przedłużaniu tak pragną kontaktu głosowego? Przecież w mailu jest zawarte wszystko, serwery, IP, dokładna godzina.

Ano dlatego, że umowy na odległość są znane z tych głosowych i jest to prawnie uregulowane. Nie muszę tego przecież wyjaśniać.

Inaczej jest e-mailowo. I nic tu nie pomoże, że e-mailu jest zawarte wszystko, serwery, IP, dokładna godzina? Bo przecież można to zrobić z jakiejkolwiek kawiarenki.

Do uwiarygodnienia takiego e-maila potrzebny jest jeszcze podpis elektroniczny. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca pazdziernika, wypowiedzenie wyslane 30 wrzesnia, wczesniej lipne propozycje, w piatek telefon 67zl C+ opt + hd promo 0zl+ mr 10zl. Dzis po rozmowie z przelozonym :D 62zl za wszystko :)

To pogratulować :brawo:

W moim przypadku nadal krzyczą 149zł + 10zł za multiroom tym razem ja dzwoniłem z ciekawości i miła pani wciskała mi piękne kity jaki to PVR za 0zł jest dobry. Wszystko na to wskazuje że 7020hd będę musiał zamienić na Pace :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , prosze o rade , moja umowa się kończy ostatniego pażdziernika , obecnie posiadam canal +kompakt za 62 zł , wstępnie mi zaproponowali canal +kompakt za 62 zł i hbo na 3 miesiące i umowa na 18 miesięcy ? co proponujecie ?

 

Co proponujemy? raczej czego ty oczekujesz, za 62 zl mozesz dostac C+optimum hd, opcje HD Optimum promo, tuner PVR z umowa na 12 m-cy do tego HBO HD za 19,90 na 9 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się 30 listopada, wypowiedzenie wysłałem w poniedziałek. We wtorek popołudniu dzwonili do domu z 223104500, ale nie chcieli rozmawiać z MałąŻonką.

Nie wiem czy gadać z nimi teraz czy czekać do połowy listopada.

Teraz mam Optimum (bez C+) i wykupiony dekoder SD. Zastanawiam się jaki pakiet wziąć, na pewno chcę dekoder HD z dyskiem i wacham się czy brać Multiroom, bo MałaŻonka marudzi że nie chce telewizora w sypialni a córka za mała żeby mieć telewizor w pokoju.

 

Ile można wytargować za C+ Optimum HD + HD Promo + Pace 500 GB + Multiroom? I przy jakiej umowie?

A może jednak poczekać miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forowiczów,

Jestem klientem cyfry od 4 lat, od poczatku umawa na samą kartę, miałem własne tunery SD. W ubiegłym tygoniu mi siadł więc wynająłem PACE PVR 500GB - fajna zabawka z tym nagrywaniem.

Za miesieczne wynajęcie płacę 20 zł więc sporo, ale biorąc pod uwagę, że mam umowę do końca stycznia, to mogę płacić, tym bardziej, że za pakiet Canal + kompakt płacę 54 zł.

Pytanie moje jest następujące: kiedy słać wypowiedzenie i czy czekać z podjęciem decyzji do stycznia, czy może już wcześniej się godzić na propozcyje?

No i co mogę wynegocjować? Zależy mi by mieć Canal+ i TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , prosze o rade , moja umowa się kończy ostatniego pażdziernika , obecnie posiadam canal +kompakt za 62 zł , wstępnie mi zaproponowali canal +kompakt za 62 zł i hbo na 3 miesiące i umowa na 18 miesięcy ? co proponujecie ?

 

Co proponujemy? raczej czego ty oczekujesz, za 62 zl mozesz dostac C+optimum hd, opcje HD Optimum promo, tuner PVR z umowa na 12 m-cy do tego HBO HD za 19,90 na 9 m-cy

 

C+optimum za 62 zł , było by ok , ale raczej na to nie ma szans ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forowiczów,

Jestem klientem cyfry od 4 lat, od poczatku umawa na samą kartę, miałem własne tunery SD. W ubiegłym tygoniu mi siadł więc wynająłem PACE PVR 500GB - fajna zabawka z tym nagrywaniem.

Za miesieczne wynajęcie płacę 20 zł więc sporo, ale biorąc pod uwagę, że mam umowę do końca stycznia, to mogę płacić, tym bardziej, że za pakiet Canal + kompakt płacę 54 zł.

Pytanie moje jest następujące: kiedy słać wypowiedzenie i czy czekać z podjęciem decyzji do stycznia, czy może już wcześniej się godzić na propozcyje?

No i co mogę wynegocjować? Zależy mi by mieć Canal+ i TVN24.

 

Wypowiedzenie mozesz slac do konca grudnia jesli umowe masz do konca stycznia. W kazdym badz razie wypowiedzenie umowy w twoim przypadku nalezy wyslac miesiac przed jej koncem. W przypadku umowy na czas nieokreslony- wypowiedzenie trzeba wyslac z 3 miesiecznym wyprzedzeniem.

 

Mozesz do punktu podejsc i bedziesz mial Canal+kompakt HD tyle, ze za 82 zl przy umowie na 18 miesiecy masz do 6 miesiecy gratis (5 mies.+ prorata). Aktywacja 49zl + dekoder HD Sagemcom za 0zl (bezplanty wynajem). Mowa o nowej umowie.

 

Ps. Jesli umowa jest na Ciebie, to przez miesiac od wypowiedzenia starej umowy nie bedziesz mogl na siebie podpisac nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie abonentem jestem jeszcze od canal+ zawsze przeważnie miałem pakiet najwyższy albo ten przedostatni bezterminowo dostawałem gratis tuner lub opcje dodatkowe . Sami zadzwonili z ofertą na 12 miesięcy ceny nie pamiętam, powiedziałem im że na 18 to zaproponowali taką opcje. Nowi dostają jeszcze 6 miesięcy gratis. Wypowiedzenia nie składałem, nie wiem czy atrakcyjna jest ta oferta w porównaniu co inni wyrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...