Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pozwoliłem sobie wysłać do CYFRY+ kolejnego maila w sprawie zniesienie mi opłaty 11 zł za opcję "HD Optimum" do końca okresu mojej aktualnej umowy.

No i tym razem nie dostałem jednoznacznej odmowy, jak to było w poprzednich czterech mailach od nich, a informację, że moje zgłoszenie zostało przekazane do rozpatrzenia i że skontaktują się ze mną w najbliższym możliwym terminie. Po nazwisku konsultanta poznałem, że odpisał mi ten sam, który po pierwszym moim mailu do nich w tej sprawie przysłał mi odmowę...

Hmm, coś się zaczyna dziać. ;) Ale coś czuję, że albo w ogóle się ze mną nie skontaktują, a jeśli już to pewnie będzie kolejna odmowa... :>

No nic. Poczekamy, zobaczymy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można ugrać coś takiego?

Korzystam teraz z pakietu Kompakt za 44zł oraz dekodera Philips PVR HD za 5zł oraz dobieram Canal+ oraz opcję HD Kompakt w opcji włącz/wyłącz co 2 miesiące.

I teraz tak. Czy zgodzą mi się dołączyć opcję HBO za 19,90 na 9 miesięcy oraz znieść mi opłaty za dekoder 5zł oraz 11zł za HD Kompakt? Miał ktoś coś takiego? Jeżeli by się zgodzili, to bym wziął to bez wahania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozwoliłem sobie wysłać do CYFRY+ kolejnego maila w sprawie zniesienie mi opłaty 11 zł za opcję "HD Optimum" do końca okresu mojej aktualnej umowy.

No i tym razem nie dostałem jednoznacznej odmowy, jak to było w poprzednich czterech mailach od nich, a informację, że moje zgłoszenie zostało przekazane do rozpatrzenia i że skontaktują się ze mną w najbliższym możliwym terminie. Po nazwisku konsultanta poznałem, że odpisał mi ten sam, który po pierwszym moim mailu do nich w tej sprawie przysłał mi odmowę...

Hmm, coś się zaczyna dziać. ;) Ale coś czuję, że albo w ogóle się ze mną nie skontaktują, a jeśli już to pewnie będzie kolejna odmowa... :>

No nic. Poczekamy, zobaczymy. :)

 

To się kolego zdziwisz :] . Ja dostałem takiego maila od Cyferki w piątek i od tego czasu nic się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzis do cyfry. Cały czay upieraja sie przy cenie 67 zl za pakiet C+Optimum i 10 zl za pace pvr hd. Mowią ze to jest maksymalna znizka i nic wiecej nie moga zrobic. Czy jest szansa zeby otrzymac C+Optimum za 62 zl i pace pvr hd za 0 zl i jak to zrobic. Umowe mam do końca pażdziernika, wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mogę zmienić warunki umowa, kiedy ta jeszcze obowiązuje? Mam C+ Start HD i chciałbym poszerzyć ofertę do Superpremium. Akurat ostatnio zamówiłem C+ i jeszcze mam N'kę, ale ta mi się kończy w lutym. I jak z tą fuzją? Czy dekoder N PVR 250GB będzie w stanie czytać karty C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozwoliłem sobie wysłać do CYFRY+ kolejnego maila w sprawie zniesienie mi opłaty 11 zł za opcję "HD Optimum" do końca okresu mojej aktualnej umowy.

No i tym razem nie dostałem jednoznacznej odmowy, jak to było w poprzednich czterech mailach od nich, a informację, że moje zgłoszenie zostało przekazane do rozpatrzenia i że skontaktują się ze mną w najbliższym możliwym terminie. Po nazwisku konsultanta poznałem, że odpisał mi ten sam, który po pierwszym moim mailu do nich w tej sprawie przysłał mi odmowę...

Hmm, coś się zaczyna dziać. ;) Ale coś czuję, że albo w ogóle się ze mną nie skontaktują, a jeśli już to pewnie będzie kolejna odmowa... :>

No nic. Poczekamy, zobaczymy. :)

 

To się kolego zdziwisz :] . Ja dostałem takiego maila od Cyferki w piątek i od tego czasu nic się nie dzieje...

 

Obawiam się, że tak właśnie może być. Może ten "najbliższy możliwy termin" to będzie styczeń, czyli okres, od którego będę mógł już negocjować przedłużenie umowy... :roll::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam umowę na czas nieokreślony. Opcja Optimum z C+ --> to wg aktualnego nazewnictwa. W czasie podpisywania umowy to jakoś inaczej się nazywało.

Aktualnie płacę 112zł/mies. :/

 

Kompletnie nie siedzę w temacie dlatego nieświadomie płacę aż tyle. Dziś konsultantka zaproponowała mi Kompakt HD z C+ za 61zł/mies. lub Optimum HD z C+ za 80zł/mies. przy 12 mies. umowie. Do tego wypożyczenie dekodera PVR 250GB za 5zł/mies. Co tym sądzicie? Oferta jest OK? Nie ma tam jakiś ukrytych kosztów?

 

Czy ten dekoder jest OK? Aktualnie mam Stronga 6880, który 2 razy dziennie się wiesza i chętnie bym go czymś zastąpił.

 

Z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

C+Optimum HD z Optimum Hd promo (dodatkowe kanaly HD) i PVR 500GB mozna miec za 62 zl/mc. Dodatkowo jeszcze mozna uzyskac w tej cenie darmowy multiroom i tam sie doplaca 5 zl do drugiego dekodera PVR 250 GB .

 

podsumowujac za 62 zl + 5 masz C+ Optimum HD z optimum promo, 2 dekodery PVR i multiroom na 12 m-cy.

 

Co do dekoderow to ja mam PACE PVR 500 i aktualnie jest ok, chociaz bywaly momenty ze slabym oprogramowaniem...

Sagemcom dsi87 tez jest ok.

 

Generalnie z dekoderami ja osobiscie nie mialem problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli multiroom jest za free (a jest )to ja bym bral, masz 2 oddzielne karty i 2 dekodery. Moze dla rodzinki, sasiada....

 

poczytaj kilka stron wczesniej co i jak.

 

Po kilku telefonach Cyfra powinna ulec i dadza to o czym pisze.

 

Koniecznie trzeba wyslac wypowiedzenie!!!!! i sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, żeby dostać ofertę 62zł/12msc musisz wysłać wypowiedzenie.

 

A do kiedy masz umowę?

 

PS. Jak wyślesz wypowiedzenie, i zadzwonią do Ciebie z działu utrzymania, i jak to będzie kobieta, to nawet nie rozmawiaj :D Przeważnie konsultanci są bardziej rzeczowi aniżeli konsultantki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...