Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Czyli co? Nie ma to znaczenia, czy wyślę kolejnego maila znów z formularza na stronie, czy jako odpowiedź na tego, którego dostałem?

Niech się wypowie ktoś, kto też z początku dostał odmowę w sprawie tej opcji (lub "HD Promo"), po czym, po kilku kolejnych mailach CYFRA+ jednak się zgodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, te moje "smarowanie" to było bardzo łagodne i kulturalne. Po prostu napisałem im, że kanały HD, a zwłaszcza Animal Planet HD w pozostałych platformach są w "standardzie", natomiast CYFRA+ woła sobie za nie dodatkowe 11 zł. I że to stanowczo za drogo. Tym bardziej, że sam pakiet "Optimum HD" nie jest już też tani. I tylko tyle. Chciałem w ten sposób jakoś uargumentować, dlaczego chcę opcję "HD Optimum" za free.

No nic. Spróbuję ponownie. Tym razem już bez "smarowania". Poproszę grzecznie, czy nie dałoby się "znieść" tej opłaty 11 zł za opcję "HD Optimum" do końca okresu mojej umowy. Maila wyślę z formularza. Zobaczymy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Barti" ja wysłałem 3 emaile o treści: Proszę o włączenie opcji HD Promo do końca umowy bezpłatnie, za każdym razie proponowali mi przedłużenie umowy a ja powielałem ten tekst. Po 3 emailu dziś dostałem odpowiedź, nie będę cytował całości tylko, że "właśnie uruchomiła mi Pani opcję HD Promo do końca umowy bezpłatnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglądało to tak że w 1 mailu zapytałem i zarazem poprosiłem o włączenie OPT HD PROMO bezpłatnie do końca umowy.

 

W odpowiedzi dostałem propozycje że mogą mi włączyc za 8 zł miesięcznie.

 

Podziękowałem i poprosiłem o ponowne rozpatrzenie mojej prośby , podkreśliłem że płace rachunki regularnie i że inni też tak dostają.

 

I odpowiedz była pozytywna.Z zaznaczeniem że po okresie minimalnym mam płacic normalną stawkę.

 

Dodam że umowe mam do marca 2013 i płace w tej chwili za c+optimum hd i pace pvr 96 zł miesięcznie.

Pierwsze 3 miechy umowy miałem gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no i druga odmowa. :?

Tym razem odpisali mi, że (cyt.) "renegocjacja warunków Umowy możliwa będzie podczas przedłużenia kontraktu. Oferty promocyjne zostanią przygotowane na trzy miesiące przed końcem Okresu Minimalnego. W celu zapoznania się z nią, proszę o kontakt w styczniu 2013 roku.".

Przy okazji dowiedziałem się, że umowę mam do końca marca 2013r. Wcześniej zdawało mi się, że do kwietnia.

Cóż, trzeba będzie próbować dalej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak ja dostałem HD Optimum za free do końca umowy, tak więc namówiłem znajomego by też spróbował. Poprosił Cyfrę o jakiś gratis i dostał 5zł zniżki na PVR do końca trwania umowy oraz opcję HD Optimum Promo za darmo przez 3 miesiące + 1 miesiąc niepełny gratis a potem ma płacić po 8zł za opcję HD Optimum Promo. Cały myk polega na tym, że przyjął ofertę bo w marcu 2013 kończy mu się umowa a jak wiadomo w styczniu już może przedłużyć i podpisać nowy aneks do umowy, a jak wiadomo w grudniu i styczniu będą najlepsze promocje bo okres świąteczny. Tak więc włączyli mu opcję HD Optimum Promo do końca roku za darmo, obniżyli mu opłatę za PVR dodatkowo a w styczniu podpisze nową umowę. Jak komuś umowa kończy się w styczniu, lutym, marcu to polecam taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi kończy się w marcu. Jednak samo przedłużenie umowy (jej warunki) będę mógł negocjować najwcześniej w styczniu.

W sprawie darmowej opcji "HD Optimum" drugi raz dostałem już odmowę. Przed chwilą napisałem do nich w tej sprawie poraz trzeci. Czekam więc znów na odpowiedź. :)

 

Edycja - godz. 17:00:

No i trzecia odmowa. :( Po imieniu i nazwisku konsultanta poznałem, że odpisała mi ta sama osoba, co na mojego pierwszego maila. Napisała mi to samo, co ta druga, czyli że przedłużenie umowy mogę negocjować najwcześciej na trzy miesiące przed końcem umowy i że prosi o kontakt w tej sprawie w styczniu.

Tak więc, coś mi się zdaje, że chyba nic w tej sprawie nie wskóram. :? Pozostają nieugięci... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post, więc witam wszystkich na forum. Czytałem cały aneks i regulamin, ale nie mogę znaleźć w nim jednoznacznej odpowiedzi - umowa kończy mi się 31 września, czy jeżeli warunki przedłużenia nie będą satysfakcjonujące, mogę jeszcze teraz (czy konieczny jest odstęp 30 dni?) wysłać oświadczenie o nieprzedłużaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) Chodziło mi raczej o wysłanie pisma przed 30 września i równocześnie zakończenie umowy 30 września, ale jak wnioskuję - tak się nie da.

Tak się nie da. Obowiązuje Cie jeszcze miesięczny okres wypowiedzenia, więc jeśli teraz wyślesz, to rozwiązanie umowy nastąpi 31 października. Ponadto jeśli okres minimalny kończy Ci się we wrześniu to październik będziesz miał już po standardowych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@renseb, HD optimum promo masz wlaczone bezplatnie?

 

@barti, juz ci pisalem ze w twoim przypadku bedzie ciezko uzyskac ta opcje za free a to dlatego ze ja masz wlaczona, jedynie jak ktos juz zasugerowal to rezygnujesz z niej teraz a pozniej ponownie piszesz o jej wlaczenie bezplatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie odbyło się bezproblemowo jeden meil i HD PROMO włączone umowa do końca roku zobaczymy czy tak szybko pójdzie z przedłużeniem

Kolejny, już 4 mail. Wysłany po wcześniejszej odmowie. Zobaczymy co tym razem napiszą. Umowa jeszcze przez 5 miesięcy. O efektach powiadomię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...