Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wyslane umowa do konca wrzesnia .Wlasnie do nich dzwonilem co tam nowego proponuja w nowym miesiacu dzisiaj:

COptimum HD w stalej cenie 74,90

HDPromo 0zl

PVR 0zl

Multiroom 10zl

Razem za wszystko 84.90 przez caly okres umowy tj 12m.Drugi dekoder jak cos 5zl.Chyba warunki nie sa do konca korzystne ?Jakby wziazc pod uwage propozycje innych tj ostatnie 2-3miesiace po 107zl to chyba nawet wielkiej tragedii nie ma chociaz jeszcze tego nei przeliczalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę na następujących warunkach:

 

- CANAL+ Optimum HD - 67 zł

- HD Promo - 0 zł

- Philips HD PVR - 0 zł

- przez pierwsze 3 miesiące 1 film z VOD miesięcznie za darmo :)

 

Razem: 67 zł miesięcznie (stały rabat)

Umowa na 12 miesięcy (czyli znów do 30 września, 2013)

 

Jak dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również zacząłem dzisiaj batalię i wysłałem wypowiedzenie do C+ 8) umowa do końca listopada, więc realnie mogą już działać.

 

Celuję w 12 miesięczny C+ Kompakt HD za średnio/stale 52-58 zł, HD Kompakt za 0 zł, Pace PVR za 0 zł i Multiroom za max 10 zł.

 

Zobaczymy co tam zaoferują, czas na dogadanie się na pewno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanie, czy jeśli mam umowę do końca listopada, w jednym pokoju mam Pace PVR, a w drugim multiroom z DSI187 to czy mogę sobie na 3 miesiące wynająć philipsa PVR do multiroomu ? Bo widze na stronie cyfry dają już do multiroomu PVR za 5 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie przedłużłlem umowę na następujacych warunkach.Umowa do koćca września pismo wysłane wytargowałem od nich:

 

C+OptimumHD w stałej cenie 62zl przez 12 miesięcy

HD Promo 0zl

Multiroom 0zl

PVR 500gb 0zl

Pvr250gb 5zl

Za wszystko bedę placil 67zl .Jak dla mnie bomba:D

 

Dzwoniłem rano oferta jest na wczesniejszej stronie .Po godzinie zadzwoniłem jeszcze raz informując że tesciu wytargował 10mieiecy za 56 zl i 2 ostatnie po 100 z groszem.Zaczeła sie gadka ze to już indywidualne oferty wiec poprosiłem żeby przedzwonil po 15-stej czy dla mnie może taka przygotować.Odzwonił powiedział ze to już stara oferta i czy nie chcialby tej powyżej .Oczywiście że chce:)Tyle i do zobaczenia za 12miesięcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę do 30.09.2013 na:

 

- Canal+ Optimum HD - 62 zł do pierwszej podwyżki :) (bo nie ma stałej ceny tylko stały rabat 45 zł i to jest maks co można wyciągnąć, ale jest możliwość wysłania wypowiedzenia w razie podwyżek),

- HD promo - 0 zł (tzn. rabat 100% do końca umowy)

- multiroom - 0 zł ( wcześniej płaciłem 15 zł a teraz dostałem rabat 5 zł od konsultanta i dodatkowo 10 zł od jego przełożonego)

- rabat 15 zł na PVR do multiroomu, ale w to już nie wnikałem, bo nie interesuje mnie ta opcja.

 

Do wyboru miałem również opcję 9x53 +3x107, ale nie chciałem tego.

Wszystko przeprowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli podpisales umowe tzn. ze ja zaakceptowales i nie mozesz teraz nagle zmieniac warunkow umowy bo okazaly sie dla ciebie nie korzystne,pozostalo ci czekac do konca umowy i dopiero wtedy negocjowac nowe moze lepsze warunki, natomiast jest jeszcze jedna mozliwosc jesli nie jestes z niej zadowolony to mozesz ja zerwac ale musisz sie liczyc z konsekwecja zaplaty kary co chyba nie jest oplacalne

Umowy (ogólnie, bo nie mam na myśli wyłącznie umów podpisywanych z C+) można renegocjować także w trakcie ich obowiązywania, oczywiście tylko w przypadku gdy obie strony się na to zgodzą. Dlatego pisałem o "próbie" podjęcia renegocjacji. Zresztą, z tego co pisałeś wynikało, że Tobie taka próba się udała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj przedłużyłem umowę do 30-09-2013, po wysłaniu wypowiedzenia w sierpniu dziś pierwszy telefon z cyfry którego nie zdążyłem odebrać, ale drugi już tak i Pan zaproponował 77 za m-c za

OPTIMUM, C+HD, Pace, Multiroom nie zgodziłem się i od razu powiedziałem co mnie interesuje, po konsultacji z przełożonej dostałem to co już tu było pisane nie raz :

 

C+Optimum HD 12 x 62,00 zł

Pace PVR 500GB za 0zł/12mc

Multiroom za 0zł/12mc

HD Promo za 0zł/12mc

Drugi dekoder 250gb za 5zł/mc

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayer, z tego co napisałeś jasno wynika, że renegocjowałeś umowę, tylko ustnie. Ale skoro tak wolisz, to niech będzie, że po prostu "dostałeś". Jak zwał, tak zwał. W każdym razie moja umowa jest ważna do kwietnia 2013, czyli miesiąc krócej niż Twoja i mi nie chcą dać tego "promo" gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przejrzałem ostatnich parę stron tematu. Ale nie znalazłem żadnej informacji odnośnie pakietu c+kompakt. Wiekszość z was podawało za ile można wytargować c+optimum.

 

Tak więc za miesiąc mi się kończy umowa, obecnie płacę za C+kompakt 47 zł i dekoder zwykły sd. Interesowałoby mnie przedłużenie umowy na ten sam pakiet, ten sam dekoder nie interesują mnie kanały hd, dodatkowo jeśli byłaby taka możliwość do tego pakietu chciałbym opcje multiroom i do tego też zwykły dekoder sd. Za ile można wytargować c+kompakt i czy jest szansa dostania do niego za darmo multirooma.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałęm o się o HD Optimum i MR to dostałęm odpowiedź

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie brak jest możliwości bezpłatnego podłączenia HD-Optimum.

 

Proponuję uruchomienie ww. opcji za 11 zł miesięcznie, bądź HD-Optimum promo za 8 zł.

 

W celu dołączenia, proszę o wiadomość lub kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

[wycięte]

Dział Relacji z Abonentami

 

 

żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...