Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem po rozmowie z konsultantka po pytaniu jaki pakiet mnie interesuje powiedzialem ze ten ktory aktualnie posiadam wiec pelna opcja pani zaproponowala umowe na 19 miesiecy za 157 zl, gdy odpowoedzialem ze to nic ciekawego i nie ma promcji to ona na to ze jest bo daje mi 21 zl upustu na pakiet plus tam iles na reszte ja mowie ze za tyle to moge kupic jak wszyscy z ulicy wiec taka oferta mnie nie interesuje a ona ze jest poczatek miesica i tylko takie sa oferty teraz wiec mowie ze chyba wysle wypowiedzenie to zopbaczymy co bedzie , powe

iedzialem ze jak beda mieli cos ciekawszego to moga dzwonic chyba bylem zbyt ostry bo pani sie rozlaczyla szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDYBY MI DALI TAKIE COS ZA OKOLO 100zl NA MINIMUM 19 MIESIECY ZE STALA CENA NA CALY OKRES UMOWY TO BYM WZIAL i zaplacil za caly okres zgory .Poczekamy zobaczymy .Walczcie sa ciezkie czasy i o wszytko sie dzis trzeba targowac takie moje zdanie !!!

Też bym wzięła taką ofertę :brawo: i gdyby z taką propozycją wychodzili konsultanci do przedłużających umowę uważam że byłoby to uczciwe i do przyjęcia, obawiam się jednak ze to niemożliwe :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyznaję niektórzy z Was są mistrzami świata w przekręcaniu dostępnych ofert. Złoty medal na tą chwilę otrzymuje kolega z pakietem Superpremium z umową na 12mc, z czego 6 mc za 95pln, a potem 108.

 

Przypomnę wszystkim niedowiarkom, że nie ma możliwości uzyskania taniej pakietów niż to jest widoczne na stronie internetowej C+. Owszem można liczyć na jakieś gratisy różnego rodzaju i w przeróżnych konfiguracjach, ale z ceny pakietu nikt nie zejdzie, więc każdy post, że dali mi C+Optimum taniej niż 86pln jest bzdurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują taką ofertę:

umowa na 13 miesięcy pakiet C+ Kompakt - 68 ZŁ + dekoder za 0 złotych na te 13 miesięcy

lub

umowa na 15 miesięcy ten sam pakiet - 68 zł i przez 3 miechy mam w tej cenie pakiet wyższy

 

Czy przedłużać na takich warunkach, czy czekać dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyznaję niektórzy z Was są mistrzami świata w przekręcaniu dostępnych ofert. Złoty medal na tą chwilę otrzymuje kolega z pakietem Superpremium z umową na 12mc, z czego 6 mc za 95pln, a potem 108.

 

Przypomnę wszystkim niedowiarkom, że nie ma możliwości uzyskania taniej pakietów niż to jest widoczne na stronie internetowej C+. Owszem można liczyć na jakieś gratisy różnego rodzaju i w przeróżnych konfiguracjach, ale z ceny pakietu nikt nie zejdzie, więc każdy post, że dali mi C+Optimum taniej niż 86pln jest bzdurą.

 

ja dziś (pisałem to już na forum) dostałem ofertę superpremium c+hbo za 108 zł + 10 pvr + 0 mr na 13 miesięcy.

nie wiem czy to super oferta czy nie, mi generalnie odpowiada.

pewnie jeszcze komuś by się jeszcze udało coś wynegocjować z tego pakietu ale dla mnie jest raczej ok. o kolejne kilka peelenów nie mam zamiaru się kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś (pisałem to już na forum) dostałem ofertę superpremium c+hbo za 108 zł + 10 pvr + 0 mr na 13 miesięcy. nie wiem czy to super oferta czy nie, mi generalnie odpowiada.

pewnie jeszcze komuś by się jeszcze udało coś wynegocjować z tego pakietu ale dla mnie jest raczej ok. o kolejne kilka peelenów nie mam zamiaru się kłócić.

 

Te ceny to już po powyżce, czyli od 1 marca jak rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientów CANAL+ OPTIMUM HD plus MULTIROOM wychodzi średnio 71,15 zł, natomiast CANAL+ KOMPAKT HD plus MULTIROOM to średnio 57,30 zł . Więc oferty uznawane do wczoraj za najlepsze dla tych opcji, czyli odpowiednio 75 zł i 63 zł stają się dzisiaj nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę wszystkim niedowiarkom, że nie ma możliwości uzyskania taniej pakietów niż to jest widoczne na stronie internetowej C+. Owszem można liczyć na jakieś gratisy różnego rodzaju i w przeróżnych konfiguracjach, ale z ceny pakietu nikt nie zejdzie, więc każdy post, że dali mi C+Optimum taniej niż 86pln jest bzdurą.

...rigidigi ale dlaczego piszesz takie bzdury jak mi zaproponowali c+optimum za 107zl ale odrazu ze znizka 42zl czyli za 65zl i nie wzialem bo nie bede pisal po raz wtory czego z opcji mi nie dali takze to jest przyklad z zycia wziety i nie wymyslony a moj staz to 11 lat !!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientów CANAL+ OPTIMUM HD plus MULTIROOM wychodzi średnio 71,15 zł

 

Jak Ty to wyliczyłeś?

 

Mi wychodzi za CANAL+ OPTIMUM HD plus MULTIROOM

 

860zł - za pakiet + 120zł - multiroom = 980zł (bo multiroom płacimy przez pełne 12 miesięcy tak?)

980zł / 13 miesięcy (z pierwszym niepełnym) = 75zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientów CANAL+ OPTIMUM HD plus MULTIROOM wychodzi średnio 71,15 zł

 

Jak Ty to wyliczyłeś?

 

Mi wychodzi za CANAL+ OPTIMUM HD plus MULTIROOM

 

860zł - za pakiet + 120zł - multiroom = 980zł (bo multiroom płacimy przez pełne 12 miesięcy tak?)

980zł / 13 miesięcy (z pierwszym niepełnym) = 75zł :shock:

Ja liczyłem multiroom po 5 zł (tak jak pisze na stronie cyfry), tylko też źle policzyłem, bo policzyłem multiroom przez 13 miesięcy a nie 12. Powinno być 70,77 zł.

To w końcu ile kosztuje ten multiroom?

Kolega nie doliczył Multiroomu. :) i mu wyszło 71zł z groszami.

Bez Multiroomu wychodzi 66,15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rozmowa z związku z wypowiedzeniem. Brak ofert! Za pakiet C+OPT, MR, HD OPT PROMO, cały czas 94zł, pytanie o utrzymanie obecnych cen czyli max 80zł to ściema idę do kierownika popytać, brak możliwości.

 

Coś czuję że N z pakietem FILM HD wita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Zadzwoniłem dzisiaj spawdzić czy doszło wypowiedzenie w związku z podwyżką i od razu ktoś zadzwonił z nową ofertą.

Na razie nic specjalnego...

138zł za wszystko + 10zł za dekoder PVR, umowa na 15mies.

Chyba tyle co dla nowych...więc i tak jakiś progres;)

 

o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...