Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainwestuj w słownik.
Tutaj masz moje poparcie.

 

Nic nie zaoszczędzisz, bo HBO jest w standardzie za 27pln.
Po przedłużeniu powinno się pokazać w ICA HBO za 23 (Cinemax za 10), zobowiązanie oczywiście. Było info na SKforum, że przez tel można dostać HBO za 19,90 z krótszym zobowiązaniem. Ja osobiście wziąłem HBO za 23zł. Dobrałem Cinemax za 10 i mam Superpremium z Cinemax za 101zł (a to prawie FULL - brakuje Filmboxa HD i Mezzo za 13zł, czyli Full za 114zł, -->France i XXX to dla pasjonatów;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś otrzymałem:

Optimum z canal plus za 57 zł, do tego pakiety HD za 11 i multiroom za 15.

Mozliwość zakupu dekodera Hd za 149 zł

 

Dodam, że umowa na 15 m-cy

 

A mnie pewien "miły pan" zapewniał że na 100% takiej promocji już nie ma. Widać 12 lat płacenia im to za dużo i nie chcą już takiego klienta. Witaj Ekstraklaso w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za poprzednią pomyłkę. Cały czas chodziło mi o pakiet kompaktowy (bez c+). Dla nowych jest za 38zł, tyle też proponują mi na przedłużenie. Obecnie płacę 29.90.

Da radę coś utargować ?

Nic. 38 to szczyt możliwości.

 

@Tusha Jeśli zamierzasz zmienić Cyfrę na Polsat żeby tam oglądać Ekstraklasę, to ja powiem tylko tyle, że głupota ludzka nie przestanie mnie zadziwiać.. Cena, jakość transmisji.. nic nie przemawia za Polsatem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tusha Jeśli zamierzasz zmienić Cyfrę na Polsat żeby tam oglądać Ekstraklasę, to ja powiem tylko tyle, że głupota ludzka nie przestanie mnie zadziwiać.. Cena, jakość transmisji.. nic nie przemawia za Polsatem..

 

Chętnie zostałbym w Cyfrze ale nie godzę się na coś takiego że jedni dostają coś za 57zł a ja mam za to samo płacić 78. Cyfra sama sobie szkodzi tak różnicując oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa bagnet na ramię i do boju..

 

@Tusha A myślisz, że w Polsacie będziesz miał inaczej?

 

Po drugie jak porównasz co dostajesz za 78pln w Cyfrze i Polsacie, to gdzie będzie atrakcyjniej?

Mam dostęp do Ekstraklasy w Polsacie i Ekstraklasy w C+. I wierz mi, że w transmisjach jedynie obraz jest taki sam. W Polsacie nie ma wywiadów w trakcie, czy po meczu, tylko gwizdek i reklamy. Wieczorne studia C+ wygrywa w cuglach. Do tego w Polsacie tylko wybrane słabsze mecze, a żeby je oglądać trzeba i tak zapłacić minimum 60pln..

 

Jak chcesz mieć pseudo 57pln za C+Opt to weź Superpremium, bo finansowo wychodzi podobnie jak ta super pożądana oferta z HBO i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...głupota ludzka nie przestanie mnie zadziwiać..

 

Dokładnie, jak ktoś chce mieć Ekstraklasę, to tylko C+, wszystkie mecze... w P2C część, cena, C+Kompakt 60zł, by mieć "prawie" to samo w P2C też 60zł, z tym, że w C+ masz wszystkie mecze, dodatkowo filmy (chyba, że ktoś jest fanem siatki, a nie lubi filmów). Oczywiście w C+ Ekstraklasę można mieć taniej - 41zł za C+Start (w HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia jest taki sam jak dla wszystkich innych.

Jeżeli chodzi o różnicowanie ofert, to faktycznie nie bardzo rozumiem dlaczego mam płacić za C+Optimum 78 skoro innym Cyfra sprzedaje za 57 PLN. I nie zależy mi na żadnym super premium. W tej chwili mam HBO i jak się tak zastanowię, to nie korzystam prawie wcale z tych kanałów. I postanowiłem że 100 PLN za telewizję to przesada. Zdecydowanie wystarczy mi C+Optimum i abonament 57 to nie 78. Dlaczego Cyfra tak różnicuje oferty? Poczekam do listopada, może oferta dla mnie nie będzie już mniej atrakcyjna niż dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 5 października, a na ICA ZERO oferty. Dostałem tylko nowy regulamin, obowiązujący...od 1-go grudnia! Czyli [beep]zy myślą, że zostanę na obecnych warunkach :crazy:

 

Ja to samo mam.

 

Nie. Miesiąc.

 

I w jaki sposób można wysłać wypowiedzenie umowy? Macie jakiś wzór takiego pisma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu podpisywałem aneks na kolejne 19 miesięcy w centrum cyfry, wziąłem C+kompakt 62 zł plus multiroom 15 zł. Oddałem dekoder pace sd a otrzymałem sagemcom hd na kolejne 19 miesięcy jak twierdził pan z centrum zupełnie za darmo. Łączny koszt miesieczny miał wynosić 77 zł (62 pakiet plus 15 multiroom). Po tygodniu zadzwoniłem na infolinie i okazało się że co miesiąc będe płacił 92 bo do 77 o których mówił koleś z centrum doszło 15 zł za wynajem dekodera hd. Po telefonie do w/w kolesia ten stwierdza że to jakaś pomyłka bo wg. jego wiedzy nie powinienem za niego płacić i mam to wyjaśnić na infolini. Tak też zrobiłem dzwoniąc złożyłem reklamacje. Odpowiedź przyszła po tygodniu i była negatywna. Co miesiąc 92 zł. Nawet po reklamacji ten pan z centrum stwierdził ze to niemożliwe bo on codziennie podpisuje kilkanaście aneksów i nigdy nie było opłat za użytkowanie tego dekodera. Zaznacze że na aneksie mam tylko kwote 62 zł za pakiet i na osobnej od multiroomu 15 zł. Nigdzie nie jest wspomniane o kwocie 15 zł za wynajem dekodera. Jakbym przy podpisywaniu wiedział o tej kwocie to bym wolał kupić dekoder na własność ( 15 zł x 19 mies. = 285 zł a kupno ok 150zł , lub za 20 zł wziął PVR`a) Nie wiem co robić teraz. Płakać i płacić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu podpisywałem aneks na kolejne 19 miesięcy w centrum cyfry, wziąłem C+kompakt 62 zł plus multiroom 15 zł. Oddałem dekoder pace sd a otrzymałem sagemcom hd na kolejne 19 miesięcy jak twierdził pan z centrum zupełnie za darmo. Łączny koszt miesieczny miał wynosić 77 zł (62 pakiet plus 15 multiroom). Po tygodniu zadzwoniłem na infolinie i okazało się że co miesiąc będe płacił 92 bo do 77 o których mówił koleś z centrum doszło 15 zł za wynajem dekodera hd. Po telefonie do w/w kolesia ten stwierdza że to jakaś pomyłka bo wg. jego wiedzy nie powinienem za niego płacić i mam to wyjaśnić na infolini. Tak też zrobiłem dzwoniąc złożyłem reklamacje. Odpowiedź przyszła po tygodniu i była negatywna. Co miesiąc 92 zł. Nawet po reklamacji ten pan z centrum stwierdził ze to niemożliwe bo on codziennie podpisuje kilkanaście aneksów i nigdy nie było opłat za użytkowanie tego dekodera. Zaznacze że na aneksie mam tylko kwote 62 zł za pakiet i na osobnej od multiroomu 15 zł. Nigdzie nie jest wspomniane o kwocie 15 zł za wynajem dekodera. Jakbym przy podpisywaniu wiedział o tej kwocie to bym wolał kupić dekoder na własność ( 15 zł x 19 mies. = 285 zł a kupno ok 150zł , lub za 20 zł wziął PVR`a) Nie wiem co robić teraz. Płakać i płacić ? :)

Przecież możesz oddać tego sagemcoma w każdej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...