Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo tak jak jest tutaj napisane negocjowałem przez maila. Wypowiedzenie nie złożone było, mam umowę za 64,90 na Komfortowy+ (19,90 C+ i Komfort za 45 zł) wynegocjowałem ofertę na 15 miesięcy Kompaktu z C+ za 47 zł, PVR za 15 zł i HBO za 27 zł oraz inną ofertę Optimum z C+ za 57 zł a reszta tak samo.

 

Mam do was pytanie czy po podłączeniu dysku zewnętrznego do Sagemcom HD będę mógł korzystać z VOD ?

A także czy mam szanse na ofertę 43 zł na 13 miesięcy ?

 

Myślałem o przedłużeniu na takich warunkach

C+HD Kompakt 43 zł

SagemCom na wynajem za 0 zł

HBO HD (w promocji za 19,90zł) włączę w pierwszym dniu nowej umowy

 

Dodam jeszcze, że umowa kończy mi się 31 października

Wysłałem w sobotę wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, właśnie jestem coraz bliżej decyzji o całkowitej rezygnacji z Cyfry. Pozostanie i wybór pakietu Canal+Start sprowadza się właściwie wyłącznie do wybrania oferty sportowej, bo oferta filmowa ostatnio coraz bardziej mnie zawodzi. No, ale jeszcze pomyślę. A odpowiadając na Twoje pytanie, to właściwie bez problemu dostałem ofertę jaka mnie interesowała - 37 zł za w/w pakiet. Oczywiście tylko mailem, bo telefonicznie nikt nie chciał nawet słyszeć o takiej cenie. Do tego Pace niestety za 15 zł (a to łącznie robi się już za drogo), ale gdy na ten temat pisałem z Cyfrą nie było chyba jeszcze darmowej dzierżawy Sagema HD, teraz podobno już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Dekoder mam za darmo/ swego czasu jednorazowa opłata za dzierżawę-pilpsahd/więc ten problem odpada, a 37 zł.za C+hd i start spokojnie mogę przłknąć. W sumie wyjdzie mi razem z N tyle co dotychczas za prestiż/ no 7 zeta więcej/ , a miałem brać multi i PVR to bym płacić noooo znacznie więcej :D i mam pełną ofertę filmową, a nawet sportową. Żałować będę tylko history i travel ale może N doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce kończy mi się umowa z Cyfrą+.

Posiadałem pakiet Canal+ Optimum za 49,90 zł w promocji "Zima z Plusem"

Stwierdziłem że pakiet Canal+ Kampakt zupełnie mi wystarczy obecna propozycja od Cyfry to umowa na 19 miesięcy

Canal+ kompakt 62 zł, oraz PVR HD za 10 zł.

Może macie jakieś informacje do jakiej kwoty są w stanie zejść???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce kończy mi się umowa z Cyfrą+.

Posiadałem pakiet Canal+ Optimum za 49,90 zł w promocji "Zima z Plusem"

Stwierdziłem że pakiet Canal+ Kampakt zupełnie mi wystarczy obecna propozycja od Cyfry to umowa na 19 miesięcy

Canal+ kompakt 62 zł, oraz PVR HD za 10 zł.

Może macie jakieś informacje do jakiej kwoty są w stanie zejść???

 

 

Tez miałem ta promocje ,,zima z plusem'' i Canal+ Optimum no i przedłużyłem w ten weekeed za 64zł /15 miesięcy . Już odpuściłem te 7zl żeby było 57zł... a i bez wypowiedzenia bo jeszcze nie dotarło jak wysłałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas, nie ma w C+ dekodera "PEACE". (peace with you..., nie malkontent i nie literówka, literówka jest jak pomylisz klawisze, literki, tutaj napisałeś INNĄ nazwę, na Twoje usprawiedliwienie, nie Ty pierwszy)

 

Mam pytanie o kanały HD. Zamierzam kupić plazmę (teraz CRT). Czy żeby oglądać C+HD wystarczy odpowiedni dekoder? Czy podczas trwania umowy mogę kupić go w punkcie cyfry+, czy może lepiej na allegro?

 

Nawet na CRT możesz oglądać C+HD, z tym, że nie zauważysz wielkiej różnicy. Tak, wystarczy dekoder HD, możesz wziąć dekoder HD od Cyfry (Sagemcom, Pace, Philips), lub kupić własny (na Allegro lub w jakimś sklepie internetowym), ja kupiłem Ariva120, mimo mankamentów jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na CRT możesz oglądać C+HD, z tym, że nie zauważysz wielkiej różnicy.

A jednak zobaczy różnicę. Przynajmniej rzuci się w oczy logo kanału wyraźnie w prawym górnym narożniku kineskopu. Ponadto w zależności od nadawanego filmu wypełni się dokładnie cały ekran i obraz będzie bardziej proporcjonalny. Dodatkowym plusem będzie silniejszy sygnał, co objawi się chociażby silniejszą fonią. To tylko niektóre zalety nadawanego i odbieranego kanału HD w wersji kineskopowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A ja jak porównywałem obraz na bardzo dobrym kineskopie 32 cale (i tunerze Philips HD) kanałów HD i odpowiedników SD to na SD obraz był lepszy, ostrzejszy. Domyślałem się że to skutek downscalingu który odbiornik HD musi przeprowadzić aby wyświetlić na eurozłaczu obraz nadawany pierwotnie z wyższą rozdzielczością. A wy mi tu takie kwiatki ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 29 calach i formacie panormamicznym w sd mam niemal obraż żylete. @ tomek.cis, ten dekoder, który podałeś kosztuje 250zł na allegro. A czy dekodery w C+ są lepsze. W ogole czy można dokupić go w trakcie trwania umowy? .. Teraz pomyślałem, że przecież jak ktoś podpisuje umowe, a nie potrzebuje dekodera mógłby go zakupić dla mnie :)

@andyg, mój samsung nie ma hd ready, wiec chyba nie mógłby odbierać hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się historia o kablach EURO-EURO ale z powodzeniem dotyczy to również tych z HDMI-HDMI – że należy kupić te z najwyższej półki, aby przesył sygnału był niemal doskonały.

I koniecznie ze złotymi wtykami. Ktoś, kto pisał ten tekst, zapomniał, że odbiornik telewizyjny jak i dekoder, do którego będzie wykorzystany, zresztą jak we wszystkich, ma odpowiednie gniazda "stalowe"

Ot i cała prawda o dobrodziejstwu.

Przepraszam za off-topic ale tu pasuje jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale i ja MUSZĘ tu coś dodać, jako że standardy telewizyjne są, jakie są i przeskoczyć je trudno, tak więc jeśli telewizor CRT wyświetla 576 linii, to tyle będzie wyświetlał bez względu na to do czego go podłączymy.

Zatem przy kanałach nadawanych w standardzie HD (1080i), nie wyświetli obrazu, ani krzyny lepiej, niż ze standardu SD.

 

Co do kabli, to oczywiście w HDMI przesył jest cyfrowy, więc i kable nie muszą być jakieś kosmiczne, ale warto trzymać się zasady, żeby nie kupować kompletnego szajsu, bo o ile zera i jedynki zostaną poprawnie przesłane do TV, nawet za pomocą kłębka drutu, to już, gdy będzie ich za dużo, np. przy przesyle materiału BD, może być wcale niefajnie.

 

Zatem złoto raczej do skarbonki, ale kabelek powinien być wykonany przynajmniej dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wyświetla 576 linii? Sygnał jak sygnał? Ale wystarczy wrzucić płytkę DVD i ten sam telewizor zagra "śpiewająco" Ot, standardy telewizyjne. Obraz z siatki, z talerza i urządzenia, co się zowie DVD. Wystarczy się nimi pobawić i zaraz widać różnicę. Choć linie mogą być te same.

Zgubiliśmy zasadniczy temat. Chyba. Już wystarczy. Off-topic.

 

Co do promocji przedłużającej, to mam nieodparte wrażenie, że Cyfra+ bawi się promocjami. Nawet domyślam się, co jest powodem.

I myślę, ze teraz może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...