Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to skapa oferta poniewaz Ja mam obecnie ,,kompakt ,, + z 5-cioma dotatk. can. HD + tuner Pace 500 pvr na wynajem za zero zl . i zalorzylem spliter na 2 tv .ale teraz umowa sie konczy nie wiem co mi zaproponuja ,pisza zebym zadzwonil do nich ze maja dla mnie nowa owerte programowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pac sprobuj droga mailowa, ponarzekaj i cos zaproponuja. Mi za 57 zl

mi mailowo zaproponowali "- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 85 zł 90 gr przez 19 miesięcy (standardowa cena 99 zł)" :lol2::lol2::lol2: umowa do końca czerwca, co miesiąc płacę około 100zł; wypowiedzenie wysłane, za parę dni wyjeżdżam na wakacje i nie będzie ze mną kontaktu przez trzy tygodnie; jak nie zadzwonią do poniedziałku to....trudno....świat nie zaczyna i nie kończy sie na telewizji, zwłaszcza w wakacje jest wiele fajniejszych rzeczy niż oglądanie tv - nie chcą ode mnie co miesiąc 100-120zł to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam krótkie pytanie do Panów konsultantów/dystrybutorów. Czy dochodzą Was może jakieś słuchy w kwestii, czy Cyfra wzorem lat ubiegłych planuje w okresie wakacyjnym jakieś promocje na opcje dodatkowe (Canal+ lub HBO) ???

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zwykla akcja upgrade ktora moze kazdy uzyskac bez przedluzenia umowy.

to mozna bylo od zawsze uzyskac

Wiesz co mnie najbardziej wnerwia u ludzi z Cyfry udzielających się na tym forum (bo rozumiem, że jesteś jednym z nich)? To, że twierdzicie, że jakaś opcja jest niemożliwa, a gdy okazuje się, że owszem, to mówicie, no tak, ale to się inaczej nazywa, to jest co innego itp. A kogo obchodzi jak się jakaś opcja nazywa? Ważne jest, że można coś uzyskać. Ale żaden z Was nie podpowie - pytajcie o to a nie o to, bo tak nie uzyskacie tego co chcecie. Jesteście tu swoistą "piątą kolumną", która pod pozorem pomocy abonentom, dba tak naprawdę o interesy Cyfry i wprowadza dezorientację. Nie wiem jak inni, ale ja już nauczyłem się, żeby waszym radom specjalnie nie ufać. Wolę się kierować tym co piszą o przedłużonych umowach użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem ofertę na trochę innych warunkach niż opisywane przez Was:

Optimum Canal+ 69zł

HBO HD 27zł (z możliwością odłączenia)

PVR 0zł (rabat 100%)

Umowa na 19 miesięcy.

 

Czytałem wcześniej dość intensywnie forum i najczęstszą propozycją za taki pakiet było:57+27+15 = 99zł, ja mam za 96zł czyli całe 3zł ugrałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem ofertę na trochę innych warunkach niż opisywane przez Was:

Optimum Canal+ 69zł

HBO HD 27zł (z możliwością odłączenia)

PVR 0zł (rabat 100%)

Umowa na 19 miesięcy.

 

Czytałem wcześniej dość intensywnie forum i najczęstszą propozycją za taki pakiet było:57+27+15 = 99zł, ja mam za 96zł czyli całe 3zł ugrałem :D

Moim zdaniem wynegocjowałeś całkiem dobre warunki. Na pierwszy rzut oka, mylić może cena pakietu głównego lecz jeśli weźmiemy pod uwagę, że jesteś zdecydowany korzystać ze sprzętu CYFRY+ na który otrzymałeś stuprocentowy rabat to ogólnie oferta wygląda fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy ile abonentów odejdzie, wtedy platformy będą się starać zdobyć tych abonentów, są trzy platformy cyfrowe w okresie grudniowym zapewne będzie większy wybór i bardziej atrakcyjne ceny niż teraz.

Nic i tak nie stracę, na TNK poczekam do ofert grudniowych, może przynajmniej umowy będą krótsze lub dekodery tańsze.

 

Myślisz, że będą umowy krótsze niż obecne 13 miesięcy dla chcących tak przedłużyć ? Liczysz że w grudniu cena powiedzmy C+optimum będzie znacząca niższa niż obecne 57 zł ? Widać tutaj identyczną politykę jak w komórkach przed wejściem 4 operatora. Murowanie rynku - wyrównywanie cen , mniejsze dotowanie sprzętu. Pytanie ilu jeszcze nowych klientów można zyskać a ile będzie procent migracji między platformami. W każdym razie byłbym ostrożny z wygórowanymi oczekiwaniami niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wynegocjowałeś całkiem dobre warunki. Na pierwszy rzut oka, mylić może cena pakietu głównego lecz jeśli weźmiemy pod uwagę, że jesteś zdecydowany korzystać ze sprzętu CYFRY+ na który otrzymałeś stuprocentowy rabat to ogólnie oferta wygląda fajnie...

 

Dekoder PVR to była dla mnie podstawa, przez rok użytkowania bardzo się do niego przyzwyczaiłem i w dodatku mam na dysku kilkadziesiąt nagrań, czasami jakiś film z vod wypożyczę, ostatnio oglądnąłem hurtem "Zakazane imperium" na HBO OD - więc korzystam z tego sprzętu:D... w dodatku "odpukać" trafił mi się dobry egzemplarz - zero problemów.

 

 

przy obecnych ofertach nie mamy rabatów 100% na pvr, kolega widocznie miał bezplatne uzytkowanie dekodera z poprzednich umów, w tej chwili cos takiego otrzymać jest nieosiągalne

Nie wiem dokładnie jak miałem wcześniej. Pouczony lekturą forum kazałem konsultantowi 3 razy podczas rozmowy powtórzyć że dekoder PVR będę miał za darmo.

 

Na początku rozmowy chciał mi zaproponować pełen pakiet wraz z dekoderem za 129zł, ale nie chciałem płacić za kanały które i tak nie oglądam...

 

Acha, nie była to pierwsza moja rozmowa, wcześniej dzwoniłem 1 raz, Cyfra 1 raz sama dzwoniła i wysłałem jeszcze 2 maile. Wypowiedzenie oczywiście zarejestrowane :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy ile abonentów odejdzie, wtedy platformy będą się starać zdobyć tych abonentów, są trzy platformy cyfrowe w okresie grudniowym zapewne będzie większy wybór i bardziej atrakcyjne ceny niż teraz.

Nic i tak nie stracę, na TNK poczekam do ofert grudniowych, może przynajmniej umowy będą krótsze lub dekodery tańsze.

 

Myślisz, że będą umowy krótsze niż obecne 13 miesięcy dla chcących tak przedłużyć ? Liczysz że w grudniu cena powiedzmy C+optimum będzie znacząca niższa niż obecne 57 zł ? Widać tutaj identyczną politykę jak w komórkach przed wejściem 4 operatora. Murowanie rynku - wyrównywanie cen , mniejsze dotowanie sprzętu. Pytanie ilu jeszcze nowych klientów można zyskać a ile będzie procent migracji między platformami. W każdym razie byłbym ostrożny z wygórowanymi oczekiwaniami niestety..

Jak pisałem nic na tym nie stracę, po co mam przyjmowac to co dostaja nowi, na Canal+ mi nie zależy, tylko na jak najniższej cenie Optimum, nic nie oferują to trudno, poczekam na promocję innych platform w tych kwestiach trzeba być zdecydowanym, 60zł to dla mnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...