Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do tej pory miałem pakiet Kompakt i Canal+. Udało mi się wynegocjować przedłużenie umowy na warunkach: Canal+Optimum za 57 zł miesięcznie.

 

kanały z pakietu optimum mi już włączyli. Natomiast nie działają kanały HD z pakietu Canal+. W ICA mam wypisane: Optimum i Canal+. Nie ma żadnej wzmianki o HD.

 

Czy tak powinno być? Jak to jest u Was?

 

Pozdrawiam :)

Wysylales wypowiedzenie, czy takie warunki zaproponowali ci bez tego wypowiedzenia? Pytales moze ile do tego pakietu Optimum C+ kosztowalby najem dekodera HD z nagrywarka? Ewentualnie ile kosztowalby pakiet Kompakt C+ w promocji?

Jezeli chodzi o kanaly HD to kiedys jak wlaczalem paczke HBO HD to kanaly w jakosci SD pojawily sie po 15 minutach od telefonu, na kanaly HD musialem czekac do nastepnego dnia, wiec moze u Ciebie jest podobnie.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie interesuje pakiet Canal+ Kompakt z HBO i dodatkowo dekoder PVR za darmo, wypowiedzenie zostało już wysłane i zobaczymy jaki będzie odzew, ogólnie to chciałbym się wymieścic w 70 zł. ale czy to możliwe to zobaczymy wkrótce. Nie ukrywam że myślałem nad N-ką, ale bynajmniej dla mnie ich oferta oprócz ponoć lepszych dekoderów jest mało interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musi czekać na świstek. Musi natomiast czekać aż aneks zostanie zarejestrowany w systemie, i jeśli tak się stanie to może iść bez listu - tylko z dowodem i obecną kartą (chociaż w moim przypadku nikt nawet na nią nie spojrzał). Na zarejestrowanie aneksu w systemie czekałem 11 dni, tak więc niech kolega poczeka tydzień z hakiem i zadzwoni do CTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za c+optimum 57zl to dobra cena a za c+kompakt jaką mozna wytargowac? o tym nikt nie pisze a tez mozna by sprobowac
Jesteś "miszczem" świata. Pytać się o coś co jest napisane 3 posty wyżej..

 

@arasel

Co do odbioru dekodera, po przedłużaniu umowy, to TRZEBA czekać na kwitek z C+. Bez tego dystrybutor nie ma prawa sprzedać dekodera, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. To, że Tobie się udało nie oznacza, że komuś też się uda.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 zł/mies. za kompakt to aktualna oferta promocyjna dla nowych klientów też na 19 lub 26 miesięcy. 36 zł oferują dla zawierających przez internet lecz ja sądzę że ten pakiet można wytargować coś koło 33 zł.

 

To źle sądzisz.

 

Dla nowych klientów przechodzących z innych telewizji i zamawiających Cyfrę przez internet bądź telefon, pakiet Kompakt wychodzi średnio 31,30 zł. (Optimum 45,22 zł)(Start 16,52 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isc odebrac.

po co to napisales? zeby ktos stracil przykladowo 2h po/przed praca?

musisz poczekac na swistek

 

@up nie mozesz potem wrocic do poprzedniego pakietu, tez jest to w aneksie napisane

W moim przypadku bylo tak, ze zadnego swistka nie otrzymalem, a dekoder odebralem w punkcie cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arasel

Co do odbioru dekodera, po przedłużaniu umowy, to TRZEBA czekać na kwitek z C+. Bez tego dystrybutor nie ma prawa sprzedać dekodera, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. To, że Tobie się udało nie oznacza, że komuś też się uda.!

 

Ja też nie czekałem na "kwitek". Poszedłem do Vobisu i po 20 wyszedłem z dekoderem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory miałem pakiet Kompakt i Canal+. Udało mi się wynegocjować przedłużenie umowy na warunkach: Canal+Optimum za 57 zł miesięcznie. (...)

Wysylales wypowiedzenie, czy takie warunki zaproponowali ci bez tego wypowiedzenia? Pytales moze ile do tego pakietu Optimum C+ kosztowalby najem dekodera HD z nagrywarka? Ewentualnie ile kosztowalby pakiet Kompakt C+ w promocji? (...)

Wysłałem wypowiedzenie i dopiero wtedy dostałem takie warunki. C+Optimum za 57 zł/m-c lub C+Kompakt za 47 zł/m-c. O dekoder nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się abonament na pakiet Powitalny z Canal+ (wypowiedzenie wysłane). Konsultantka dzwoniła kilkanaście minut temu z propozycja przedłużenia oferując pakiet Start z Canal+ za 43zl plus dekoder HD za ok 200zl na własność( umowa 15mies). Zapewniała ,ze ta promocja może się skończyć za parę dni;)

Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy to już max co mogę otrzymać?

 

 

za ten pakiet max. 37zł mozesz wynegocjowac, a za dekoder HD na własnosć(jest tylko jeden taki w ofercie-Sagemcom) zapłacisz 129 zł.

 

 

Dzwoniłem 4 razy w kwestii przedłużenia umowy która wygasa 31.07.2010 pod 22-310-45-65 rozmawiałem z różnymi konsultantami i żaden z nich nie chciał mi zaproponować Sagemcoma za 129 zł przy Canal+ Start za 43 zł.

Czy ktoś przedłużył na powższych warunkach umowę ?

 

Obecnie mam Kompakt do tego canal + HD + 5 x HD + Orange Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dekodery to nie ma promocji, dla twojego pakietu przysługuje ten dekoder w kwocie coś koło 200zł, 129 jest dla tych co biorą optimum canal+

ok ale dla nowo podpisujących umowę jest za 99zl?Robiłem kalkulacje przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się abonament na pakiet Powitalny z Canal+ (wypowiedzenie wysłane). Konsultantka dzwoniła kilkanaście minut temu z propozycja przedłużenia oferując pakiet Start z Canal+ za 43zl plus dekoder HD za ok 200zl na własność( umowa 15mies). Zapewniała ,ze ta promocja może się skończyć za parę dni;)

Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy to już max co mogę otrzymać?

 

 

za ten pakiet max. 37zł mozesz wynegocjowac, a za dekoder HD na własnosć(jest tylko jeden taki w ofercie-Sagemcom) zapłacisz 129 zł.

 

 

Dzwoniłem 4 razy w kwestii przedłużenia umowy która wygasa 31.07.2010 pod 22-310-45-65 rozmawiałem z różnymi konsultantami i żaden z nich nie chciał mi zaproponować Sagemcoma za 129 zł przy Canal+ Start za 43 zł.

Czy ktoś przedłużył na powższych warunkach umowę ?

 

Obecnie mam Kompakt do tego canal + HD + 5 x HD + Orange Sport

Poczekaj nie spiesz się, tym bliżej końca umowy tym lepsze warunki tak mi się zdaje. Przy drugim razie jak dzwonili do mnie poinformowano mnie, ze na razie nie maja lepszej oferty dla mnie ale zadzwonią za tydzień może coś się zmieni. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...