Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nowych klientów cena to 99 + 29 = 128 dla obecnych przy przedłużeniu (nie ma podziału na aktywację i cene samego dekodera) to 129 zł

Mam straszne pytanie!

Przy podpisywaniu nowej umowy chcę zakupić nowy dekoder Sagemcom bez aktywacji, bo będę korzystał już z posiadanego od Cyfry+ dekodera HD, czy to znaczy, że dekoder Sagemcom będzie nieaktywny? Decyduje o tym jakaś pluskwa?

Po ludziach chodzą dziwne przypadki - więc pytają. I co na to znawcy tematu.

Wiem! Wiem! Nikt mi go nie sprzeda! A to dlaczego? Nie chcę aktywacji.

Wiązana transakcja. Dziwne związki acz niebezpieczne.

Co też Canal+ nie wymyśli! Aby cenę podzielić, tak dla oka w sposób łaskawy. A, czy uczciwy?

Powinni napisać, że jest to aktywacja karty, bo w ulotkach sugerują, że dekodera.

Chociaż, to dziwnie wygląda, że jedna karta jest za złocisza a ta druga dziewięćdziesiąt dziewięć. Cóż! Dziwne? Czy cel zamierzony?

Po co tak ludzi bałamucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno do tego Sagemcoma trzeba jakieś inne uprawienia wysłać, ale to można samemu zrobić.

Tak czy siak robią nas w balona, swoją drogą lepiej wyjdzie sobie samemu kupić inny dekoder niż to coś co nie zawsze działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Na forum jestem po raz pierwszy, więc wypada się przywitać.

Mam od razu pytanie.

Wkrótce kończy mi się umowa. Mam Canal+ i optimum za 42 zł. Czy ktoś się orientuje jakiej można się spodziewać propozycji przy przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientów cena to 99 + 29 = 128 dla obecnych przy przedłużeniu (nie ma podziału na aktywację i cene samego dekodera) to 129 zł

Mam straszne pytanie!

Przy podpisywaniu nowej umowy chcę zakupić nowy dekoder Sagemcom bez aktywacji, bo będę korzystał już z posiadanego od Cyfry+ dekodera HD, czy to znaczy, że dekoder Sagemcom będzie nieaktywny? Decyduje o tym jakaś pluskwa?

Po ludziach chodzą dziwne przypadki - więc pytają. I co na to znawcy tematu.

Wiem! Wiem! Nikt mi go nie sprzeda! A to dlaczego? Nie chcę aktywacji.

Wiązana transakcja. Dziwne związki acz niebezpieczne.

Co też Canal+ nie wymyśli! Aby cenę podzielić, tak dla oka w sposób łaskawy. A, czy uczciwy?

Powinni napisać, że jest to aktywacja karty, bo w ulotkach sugerują, że dekodera.

Chociaż, to dziwnie wygląda, że jedna karta jest za złocisza a ta druga dziewięćdziesiąt dziewięć. Cóż! Dziwne? Czy cel zamierzony?

Po co tak ludzi bałamucić.

 

99 zł to aktywacja umowy z Cyfrą+ kiedy to podczas podpisywania umowy kupujemy lub wynajmujemy (jako pierwszy do umowy) dekoder HD. Jeżeli podczas podpisywania umowy nie kupujemy żadnego dekodera, bądź kupujemy (jako pierwszy do umowy) dekoder SD, wtedy za aktywację umowy płacimy 1 zł.

To stworzyło dziwną sytuację: Np. kupujemy jako pierwszy dekoder HD (29zł+99zł aktywacja) a do multiroomu dekoder SD (99zł) co daje w sumie 227 zł.

Ale gdy kupimy te same dekodery tylko na odwrót (jako pierwszy SD 49zł+1zł aktywacja a do multiroomu HD 149 zł) to zapłacimy już tylko 199 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za nie długo kończy mi się umowa na multipakiet. Mam zamiar wziąć teraz Canal + Start razem z multiroom'em. Ile będę musiał zapłacić za aktywację i jeden dekoder HD (drugi mam wykupiony na własność)? Jak cyfra będzie mnie traktować? Jako nowego abonenta cyfry? Czy może będzie mi składała jakieś nowe propozycje przedłużenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce kończy mi się umowa. Mam Canal+ i optimum za 42 zł. Czy ktoś się orientuje jakiej można się spodziewać propozycji przy przedłużeniu?
Targuj się :)

 

Podobno Cyfra dla abonentów takich jak Ty ma "okazje specjalne".

W tym momencie możesz dostać Canal+Optimum 69pln, a jak się poszczerzysz do telefonu to i pare pln mniej dostaniesz. Na takie warunki jakie miałeś do tej pory nie licz za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post na 403 strony to faktycznie byłoby coś:D
Kto zawiaduje tym forum?

Tego typu pytania to raczej nie tutaj

Moze by tak raz na rok chociaz zalozyc nowy post?

Ależ tu kilka razy dziennie pojawiają się nowe posty

 

ok chodzilo o nieprzedawniajace sie tematy(wątki) :)

kazdy wątek powinien byc do innej promocji bo tak nie wiadomo od ktorej strony czytac o aktualnej promo...

wystarczylo by zalozyc temat promocja 'od maja 2011' itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek17xD, a więc tak. Z łaski swojej poczytaj parę postów wyżej, to będziesz wiedział na co możesz liczyć. Po drugie, umowa nie kończy się w trakcie miesiąca, tylko z ostatnim dniem miesiąca w którym kończy ci się okres minimalny (w skrócie koniec lipca).

 

Na koniec apel, na listość boską, ludzie czytajcie chociaż ze stronę wstecz, na większość rzeczy, już były podawane odpowiedzi, nawet co stronę.

 

EDIT:

 

Bez wypowiedzenia to możesz liczyć raczej na to co dla nowego, lub coś zbliżonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam oto taką sprawę:

Chciałbym sobie podpiąć opcję Canal+ do pakietu Kompakt. W ICA jest możliwość podpięcia tej opcji tylko w wariancie HD za 30 zł miesięcznie (przynajmniej tak wynika z symulacji płatności). Pozwoliłem sobie więc zadzwonić do telefonicznego centrum abonenta w celu zapytania czy nie mają opcji Canal+ z rabatem na jakiś relatywnie krótki okres z możliwością rezygnacji z opcji. Pan mi przedstawił ofertę z której wynika, że można skorzystać z promocji na opcję Canal+ HD z rabatem 50% przez okres 6 miesięcy z tym, że ta opcja jak twierdzi konsultant kosztuje 39,90 zł, co zresztą potwierdzają zapisy Regulaminu umowy o abonament.

Byłem przekonany, że po zmianie regulaminu ta opcja kosztuje 30 zł, a nie 39,90 zł (co zresztą potwierdza symulacja płatności w ICA). Jak to w końcu jest z ceną tej opcji Canal+ ?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jesteś na starych zasadach (np. C+ HD po 39,90), czyli podpisałeś umowę lub ją przedłużałeś przed 18.03, to obowiązują Cię stare stawki za opcje dodatkowe. Natomiast jak podpisałeś aneks lub umowę 18.03 lub później, to obowiązują Cię już nowe stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma umowę do lipca,to warto poczekać do czerwca,dużo osób ma ten termin końcowy,więc może będzie jakaś forma promocji,ponieważ warunki jakie mają dotychczas są bardzo atrakcyjne i nie każdemu przypadnie do gustu płacić za mniejszą opcję większą kasę....chyba,że że cyfra nie odpuści,ale wtedy może się liczyć z odpływem abonentów,ja jestem w takiej sytuacji i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...