Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cichą nadzieję że eN-ka nie skończyła jeszcze z nowościami. Do tego chodzą ploty, że CP wprowadzi wkrótce bardziej atrakcyjna promocję. Poza tym ni wiadomo jak się skończy przetarg na Ekstraklasę. Summa summarum liczę na to, że sprzedaż w Cyfrze w najbliższym czasie będzie słaba i zarząd pójdzie po rozum do głowy i zaproponuje atrakcyjniejsze warunki. Nie potrzebuję rewelacji - wystarczy Optimum HD + PVR za max 60 PLN miesięcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy czasami faktycznie nie jest to już Mikołajkowa Promocja - zauważyliście spoty reklamowe z Mikołajem? Porównując co było rok temu to wychodzi, że ta oferta to chyba już ta.... dopiero później jakoś w połowie grudnia doszła kolejna oferta promocyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc - kończy mi się umowa w listopadzie i zastanawiam się czy przedłużyć, gdyż w przyszłym roku kupuje nowe mieszkanie i nie wiem czy będzie tam możliwość podłączenia anteny(widoczna południowa strona) czy jest jakaś możliwość zrezygnowania z umowy ze względu na zmianę miejsca zamieszkania?? Proszę o pomoc w tym względzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym powiedzieć, że mam umowę do końca stycznia i tak własnie przeglądając tutejsze posty przeczytałem, że dzwonili już do niektórych z ofertami, więc i ja tak myślałem kiedy zadzwonią i... właśnie dziś to się stało tylko to były jakieś ufo telefony ponieważ ok godz 10 dzwonili 3 razy i nikt się nie odzywał przez parę sekund a potem było połączenie przerwane, również mniej więcej 2 godz temu dzwonili 2 razy na komórkę i sytuacja powtórzyła się. Co jest grane ??? może chcą mnie nastraszyć czy co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wypowiedzeniu umowy po ponad 10 latach z Canal+ i Cyfrą, jeżeli do końca grudnia nie dostanę odpowiednich warunków to nie będę już abonentem C+

Zobaczcie sami wydruk z ICA, przez ostatni rok obowiązywania umowy miałem takie opłaty za pakiet PRESTIŻ HD:

miesiąc cena rabat wpłata

listopad 2010 168,90 -5,00 -163,90

październik 2010 168,90 -90,00 -78,90

wrzesień 2010 168,90 -85,00 -83,90

sierpień 2010 168,90 -85,00 -83,90

lipiec 2010 168,90 -85,00 -83,90

czerwiec 2010 168,90 -90,00 -78,90

maj 2010 168,90 -90,00 -78,90

kwiecień 2010 168,90 -85,00 -83,90

marzec 2010 168,90 -90,00 -78,90

luty 2010 168,90 -85,00 -83,90

styczeń 2010 168,90 -85,00 -83,90

grudzień 2009 168,90 -90,00 -78,90

Te dodatkowe 5zl rabatu w niektórych miesiącach wynika z wykorzystania złotych punktów.

A teraz proponuje mi się za to samo średnio około 120 zł przez 19 miesięcy, czyli ponad 40% drożej.

Jaki inny towar przez rok aż tak podrożał?

To tak kolegom pod rozwagę, w każdym razie ja takich nowych warunków zaakceptować nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pio38

Zgadza się, że to numer z którego dzwonią konsultanci Cyfry+, ale o tym nie napisałeś w poprzednim poście. Do mnie nie mieli problemu z dodzwonieniem się, więc może coś nie tak masz z telefonem. Z drugiej strony skoro zapoznałeś się z postami widniejącymi na kilku ostatnich stronach w tym wątku to już wiesz czego się możesz spodziewać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że po dodaniu polsatów Cyfra albo za bardzo uwierzyła w siebie i swoją mocną ofertę i jest przekonana że abonent przyjmie w końcu każdą ofertę przedłużeniową albo polsat wymógł na cyfrze zapewnienie że nie będą sprzedawać tak tanio jak rok czy dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wypowiedzeniu umowy po ponad 10 latach z Canal+ i Cyfrą, jeżeli do końca grudnia nie dostanę odpowiednich warunków to nie będę już abonentem C+

 

A teraz proponuje mi się za to samo średnio około 120 zł przez 19 miesięcy, czyli ponad 40% drożej.

Jaki inny towar przez rok aż tak podrożał?

To tak kolegom pod rozwagę, w każdym razie ja takich nowych warunków zaakceptować nie mogę.

 

A od kiedy to promocję nalicza się od promocji? Jeśli chciałbyś mieć prestiżhd+ za 84zł tylko dlatego, że tak miałeś albo bo masz taki staż, to Cię z góry rozczaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że po dodaniu polsatów Cyfra albo za bardzo uwierzyła w siebie i swoją mocną ofertę i jest przekonana że abonent przyjmie w końcu każdą ofertę przedłużeniową albo polsat wymógł na cyfrze zapewnienie że nie będą sprzedawać tak tanio jak rok czy dwa lata temu.

 

Raczej musieli tyle zabulic za te polsaty ze chca sobie odbic na klientach :P Osobiscie biorac uwage aktualna wrecz kiepska oferte jak na przedswiateczne realia, nie beda w stanie zaproponowac niczego sensownego. Osobiscie chcialbym kompatka hd za 50% przez caly okres umowy. Wiecie czy wogole jest mozliwosc wykupic tego philipsa hd za 99 przy przedluzaniu umowy, bo raczej na darmowy pvr nie ma co juz liczyc? A placic za ten szrot 15/m czy 20/m to jeszcze nie zglupialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie polityka cenowa cyfry w tym sezonie to też jeden wielki zawód. Dla abonentów gołego kompakta może i oferta programowa po dodaniu polsatów wydawać się bogatsza, ale jeżeli ktoś abonuje cyfrę jak ja dla tego co ją zawsze wyróżniało, czyli dla filmów nieprzerywanych reklamami, dokumentu i sportu to polsaty kompletnie nic nie wnoszą. Każdy teraz przedłużający podpisywał umowę kiedy tej przeklętej paczki polsatu jeszcze w ofercie nie było, więc dlaczego niby teraz nagle mamy być megawdzięczni i wysyłać ekstra czeki na Sikorskiego 9?

 

Kibicuję orange i n żeby jak najszybciej dodali paczkę polsatów. Może wtedy cyfra z którą podpisałem cyfrograf po mnie powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc - kończy mi się umowa w listopadzie i zastanawiam się czy przedłużyć, gdyż w przyszłym roku kupuje nowe mieszkanie i nie wiem czy będzie tam możliwość podłączenia anteny(widoczna południowa strona) czy jest jakaś możliwość zrezygnowania z umowy ze względu na zmianę miejsca zamieszkania?? Proszę o pomoc w tym względzie!!

Jeżeli w nowym lokalu nie będzie technicznych możliwości zainstalowania anteny satelitarnej to jak najbardziej można rozwiązać umowę. Trzeba zadzwonić do CTA CYFRY+ i zamówić wzytę autoryzowanego montera instalacji satelitarnych. Jeśli on stwierdzi, że nie ma możliwości zamontowania anteny w nowym miejscu to wystawi odpowiedni dokument, który należy przedłożyć operatorowi wraz z wypowiedzeniem umowy. Wizyta takiego montera jest płatna i jeśli dobrze pamiętam to kosztuje około 150zł. Po więcej szczegółów proponuję zadzwonić do CTA CYFRY+.

 

ps.Przytoczone przeze mnie rozwiązanie było możliwe jeszcze w ubiegłym roku więc podejrzewam, że obecnie także można z niego skorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie forum Cyfry i ich "super" oferty dla stalych abonentow i po 12 latach zdecydowalem na zmiane, do tej pory trzymalem Cyfre do polskiej ligi ale chyba bez tego da sie zyc, poza tym nic tak naprawde nie jest warte aby placic za pakiet Prestiz tyle kasy, Wczoraj zdecydowalem sie wziac oferte N - pakiet mini Full standardowa cena 78 (2 lata stala cena), udalo mi sie ja jeszcze obnizyc do 68zl na caly okres umowy, teraz czekam tylko na przesylke i bez wiekszego zalu zegnam Cyfre. 18 kanalow HD za 68 zl w tym HBO. Zycze wszystkim powodzenia z nowymi ofertami Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w nowym lokalu nie będzie technicznych możliwości zainstalowania anteny satelitarnej to jak najbardziej można rozwiązać umowę. Trzeba zadzwonić do CTA CYFRY+ i zamówić wzytę autoryzowanego montera instalacji satelitarnych. Jeśli on stwierdzi, że nie ma możliwości zamontowania anteny w nowym miejscu to wystawi odpowiedni dokument, który należy przedłożyć operatorowi wraz z wypowiedzeniem umowy. Wizyta takiego montera jest płatna i jeśli dobrze pamiętam to kosztuje około 150zł. Po więcej szczegółów proponuję zadzwonić do CTA CYFRY+.

 

ps.Przytoczone przeze mnie rozwiązanie było możliwe jeszcze w ubiegłym roku więc podejrzewam, że obecnie także można z niego skorzystać...

 

Nie trzeba nawet dzwonić do CTA - wystarczy udać sie lub zadzwonić do APS i poprosić, aby przyjechał instalator - jeżeli potwierdzi brak możliwości instalacji anteny w nowym miejscu to umowa jest rozwiązywana bez żadnych konsekwencji, ale należy i tak wysłać wypowiedzenie i potwierdzeniem wydanym przez instalatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...