Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

W styczniu 2011 kończy mi się 13 miesięczna umowa z Cyfrą. Mam własny dekoder HD, interesuje mnie pakiet Optimum i opcja Canal+, ewentualnie HBO /tylko w jakiejś dobrej promocji/. Jakie warunki mogę uzyskać ? Czy powinienem dzwonić już teraz czy czekać na kolejne, świąteczne oferty ? Cały czas czytam tu do kogoś dzwoniono z ofertą, do innego wysłano maila. Ze mną kompletnie nikt się nie kontaktował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie im bliżej końca roku, tym oferty dla obecnych abonentów będą lepsze. Jeśli już nie jesteś w okresie promocyjnym, to pamiętaj, że za październik, listopad i grudzień zapłacisz wysoki abonament. Skontaktuj się z dystrybutorem i dowiedz, jakie warunki otrzymasz teraz. Sam podejmiesz decyzje, czy aneksować się teraz, czy jeszcze sie wstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

W styczniu 2011 kończy mi się 13 miesięczna umowa z Cyfrą. Mam własny dekoder HD, interesuje mnie pakiet Optimum i opcja Canal+, ewentualnie HBO /tylko w jakiejś dobrej promocji/. Jakie warunki mogę uzyskać ? Czy powinienem dzwonić już teraz czy czekać na kolejne, świąteczne oferty ? Cały czas czytam tu do kogoś dzwoniono z ofertą, do innego wysłano maila. Ze mną kompletnie nikt się nie kontaktował...

Jesteś bardzo „nerwowy” Działania pochopne są złym doradczą. Trzeba sobie włączyć luz i obserwować poczynania Cyfry+. Idą lub niebawem nadejdą dobre czasy. Warto podpisać drugą (nową) umowę nawet wtedy, kiedy ta pierwsza będzie jeszcze dogasać. To się naprawdę opłaci. A jak było w ubiegłym roku w listopadzie, grudniu? Pamiętacie! To były dobre, bardzo dobre dwa kuszące miesiące.

Pamiętaj, tylko spokój może nas uratować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

W styczniu 2011 kończy mi się 13 miesięczna umowa z Cyfrą. Mam własny dekoder HD, interesuje mnie pakiet Optimum i opcja Canal+, ewentualnie HBO /tylko w jakiejś dobrej promocji/. Jakie warunki mogę uzyskać ? Czy powinienem dzwonić już teraz czy czekać na kolejne, świąteczne oferty ? Cały czas czytam tu do kogoś dzwoniono z ofertą, do innego wysłano maila. Ze mną kompletnie nikt się nie kontaktował...

Jesteś bardzo „nerwowy” Działania pochopne są złym doradczą. Trzeba sobie włączyć luz i obserwować poczynania Cyfry+. Idą lub niebawem nadejdą dobre czasy. Warto podpisać drugą (nową) umowę nawet wtedy, kiedy ta pierwsza będzie jeszcze dogasać. To się naprawdę opłaci. A jak było w ubiegłym roku w listopadzie, grudniu? Pamiętacie! To były dobre, bardzo dobre dwa kuszące miesiące.

Pamiętaj, tylko spokój może nas uratować :)

 

 

dobrze pisze moderator ja już zażywam persen i czekam, śledzę a kończą mi się teraz dwie umowy.Jedna w grudniu a druga na początku lutego.Czekam czekam cierpliwie na coś normalnego w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks przedłużeniowy kiedy wchodzi w życie? W miesiącu jego przyjęcia czy po skończeniu umowy na okres minimalny.jak to jest?

Dzisiaj zadzwoniłem po HBO w promo 50% i w sumie paczka z HD kosztuje mnie 9 pln.Aż sprawdziłem drugi raz dzwoniąc.Taka promocja plus moja umowa były w tym wypadku ze sobą powiązane.I tutaj ukłon w stronę pani z BOK-u bo to ona drążyła moją umowę i konsultowała się z kierownikiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się 31 października. Wypowiedzenie wysłałem. Odpisali że żałują ale jak zadzwonię do 7 dni od otrzymania listu to dadzą mi rabat 40% na 5 miesięcy. Śmiech na sali!!!!!!!!!!!!!

Czekam. Na razie żadnych telefonów. Teraz mam sam kompakt i dekoder strong 6880 za darmo. Chciałbym kompakt HD + z dekoderem hd za darmo. Najlepiej umowa 13 miesięcy jak nie to 18 miesięcy ale z dobrym rabatem. No ciekawe jak to się skończy ale cos widzę że oni za bardzo cwaniakują i chyba nie przedłużę lecz ewentualnie wejdę na początku grudnia jeśli będzie dobra oferta.

Co doradzicie? Co z ofertami października dla przedłużających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś warunki i pismo prawdopodobnie wysłane z datą wrześniową. Dzis jak przyjdziesz do naszych punktów dostaniesz lepsze warunki niz te, które wynikają z treści listu. Dekodera HD za darmo nie dostaniesz a aktywacja nowej umowy HD to 99zł, więc proponuję aneks jeszcze w październiku i przejście na kompakt HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj miałem mozliwosc przedłuzenia umowy ale, okazało sie ze są tylko na 19 miesiecy gdzie na 9 daja rabat 50% a potem cała stawke gdzie przy obcji optimum + hd i dekoderem hd to jakieś 130 zł paranoja!

Dostałem dziś taką samą propozycję, tylko że mnie interesuje pakiet Kompakt HD+. Odmówiłem ponieważ interesuje mnie stała stawka na całą umowę (oczywiście krótszą :-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytam kilka stron zaleglosci i juz troche sie w tym wszystkim gubie. Mam taka prosbe. Czy moglby ktos napisac jakies sa obencie promocje dla aktualnych abonentow ktorzy maja wazna umowe (chodzi mi o HBO,Cinemax,Canal+ itd.itp.).

Prosilbym tez o podanie okresu promocyjnego wraz z cena na promocji.

Mam tez pytanie, jesli obecna ulga na paczke Canal+ konczy mi sie w Grudniu to jak wypowiem ta paczke to bedzie szansa wlaczyc Ja ponownie na jakis promocyjnych Grudniowych/Styczniowych warunkach czy moze Cyfra sama bedzie probowala mnie odwiesc od wylaczenia pakietu dodatkowego i zaproponuje z automatu jakies kolejen upusty???

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...