Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili mam Optimum i Pakiet Canal+ z własnym dekoderem SD , umowa kończy się 31.11.2010 i na razie zaproponowali mi taką ofertę:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, serdecznie zachęcam do przedłużenia Umowy na 18

miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- pakiet Kompakt HD w cenie 39 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Kompakt HD+ w cenie 63 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Optimum HD w cenie 59 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Optimum HD+ w cenie 80 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- opcję Canal+ w cenie 24 zł 90 gr przez 18 pełnych miesięcy,

- 50% zniżki na czynsz najmu za terminal HD PVR przez 18 pełnych

miesięcy.

A dotychczasową umowe masz w stałej cenie?Jak tak to walcz o te same warunki i daj znać jaki efekt.

Niedałbym im nigdy np.80zł za były komfortowy z c+.Dziś mam były komfort z c+ do maja za 42 zł.I napewno niezgodze się na nic co przekroczy max 50zł,a będzie mniej atrakcyjne od tego co mam.W mym przypadku wchodzą w gre te same warunki,stała cena,bez żadnych HD i ich dekoderów wówczas chętnie przedłuże umowe nawet na 2,3 lata ;) Ale obawiam się że będzie pożegnanie z cyfrą na pół roku.

Przez większość czasu płaciłem razem 46,80 przez te 3 ostatnie miesiące teraz muszę płacić 77,60 na szczęście i tak dosyć tanio, bo dostałem rabat. Będę walczył ale o lepsze warunki, zależy mi w tym momencie na pakiecie HD wraz z dekoderem PVR, wiem że nie mogę liczyć na zbyt wiele, więc czekam raczej na listopad również jak inni abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deadprince to Cyfra rozbestwiła abonentów tanimi pakietami.;)

Zmiany w pakietach sprawią że będzie raczej ciężko o podobną ofertę w ubiegłorocznej cenie.

Przeanalizowałem sobie swój przypadek.

Rok temu : Umowa na 13 miesięcy,9 miechów 50%,5xHD gratis,PVR gratis.Opcje Canal+ i HBO przez pierwsze miesiące za darmo pomijam.Średnia cena za pakiet 28 zł.

Na dzień dzisiejszy odpowiednik Podstawowego z kanałami HD to Kompakt HD w cenie 54,9.Gdybym dostał identyczną ofertę jak przed rokiem czyli zniżka 50% na 9 miesięcy i 4 płatne 100% otrzymujemy średnią cenę 36 zł dostając na dodatek jeden kanał HD mniej.

 

Zgadzam się z Tobą całkowicie, że to był strzał w stopę. Ale niestety tak już jest, że nawet jeśli Polsat i N będą mieli gorszą ofertę, to na zasadzie "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ludziska będą chcieli taką samą, albo nawet lepszą (sic!) promocję niż 11/13 ! (trafiły mi się już i takie przypadki, tłumaczenie że to promocja jednorazowa, że inni mają gorsze warunki - jak groch o ścianę; dasz palec - to chcą całą rękę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zadzwonisz, że chcesz zejść z pakietu Optimum na Kompakt bo wychodzi Ci za drogo to dostaniesz zniżkę chyba 10zł na pakiet Optimum z tytułu pozostania przy pakiecie. W przypadku opcji Canal+ także możesz uzyskać zniżkę (chyba 50% rabatu można wywalczyć). W obydwu przypadkach umowa nie zostanie przedłużona automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest zadzwonić i porozmawiać kolega mój tak zrobił i dostał taki rabat o jakim nowa wyżej...

 

A na który numer najlepiej dzwonić? Na ten ogólny (0801...) czy na ten bezpośredni (022...), gdzie dzwoni się w sprawie przedłużenia umowy?

Bo październik br. jest też dla mnie ostatnim miesiącem, w którym mam 50% rabatu na pakiet Optimum i tyle samo na opcję CANAL+. Opcję CANAL+ zamierzam całkowicie wyłączyć, bo jak dla mnie, to na tych "Canalach" nie ma co oglądać. Filmy lecą denne, na okrągło te same, a reszta to sport, który kompletnie mnie nie interesuje. A na dodatek jeszcze podnieśli o 5 zł abonament za tę opcję... :twisted: Więc opcją CANAL+ nie jestem już w ogóle zainteresowany. Zamiast tego, wolałbym HBO, ale wiem, że w Cyfrze ciężko jest wywalczyć rabaty na opcję HBO na dłuższy okres. :/ Dlatego też, na razie będę chciał pozostać tylko przy samym pakiecie Optimum, a z tego, co tu czytam, to można jeszcze i na niego wywalczyć jakąś małą zniżkę do końca obecnej umowy. Jak dla mnie, byłoby miło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest zadzwonić i porozmawiać kolega mój tak zrobił i dostał taki rabat o jakim nowa wyżej...

 

A na który numer najlepiej dzwonić? Na ten ogólny (0801...) czy na ten bezpośredni (022...), gdzie dzwoni się w sprawie przedłużenia umowy?

Bo październik br. jest też dla mnie ostatnim miesiącem, w którym mam 50% rabatu na pakiet Optimum i tyle samo na opcję CANAL+. Opcję CANAL+ zamierzam całkowicie wyłączyć, bo jak dla mnie, to na tych "Canalach" nie ma co oglądać. Filmy lecą denne, na okrągło te same, a reszta to sport, który kompletnie mnie nie interesuje. A na dodatek jeszcze podnieśli o 5 zł abonament za tę opcję... :twisted: Więc opcją CANAL+ nie jestem już w ogóle zainteresowany. Zamiast tego, wolałbym HBO, ale wiem, że w Cyfrze ciężko jest wywalczyć rabaty na opcję HBO na dłuższy okres. :/ Dlatego też, na razie będę chciał pozostać tylko przy samym pakiecie Optimum, a z tego, co tu czytam, to można jeszcze i na niego wywalczyć jakąś małą zniżkę do końca obecnej umowy. Jak dla mnie, byłoby miło. ;)

 

Rabat na opcje HBO dostaniesz bez problemu jeżeli sam zadzwonisz. Aktualnie jest rabat 50% na opcje HBO lub HBO HD przez 4 miesiące. Później możesz wyłączyć opcje i starać się o rabat ponownie - bez problemu znowu dostaniesz :) Nie bać się i dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie chcą dać rabatu na HBO. Wraz z końcem września kończy mi się 6-cio miesięczny rabat na HBO. Dzwoniłem, pisałem i nic. Są nieugięci, tylko regularna cena od października. Zastanawiam się co zrobić, ale na październik wyłączę. Dopiero znowu uruchomię na grudzień. I tak wszystkie premiery będą powtarzane jeszcze kilka razy a zaoszczędzę prawie 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz opcje wyłączyć , poczekać minimum 1 miesiąc i starać się znowu

 

Nic nie musi, parę stron wcześniej pisałem że zrezygnowałem z końcem promocji na HBO i po dwóch dniach dostałem kolejną propozycję ( którą zaakceptowałem ) na zniżkę 50 % przez cztery miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do CTA i zgłoś chęć zmiany pakietu Optimum na niższy oraz wyłączenia opcji CANAL+ uzasadniając to drastycznym wzrostem Twoich obecnych opłat, a konsultant powinien zaproponować Ci jakieś zniżki (10zł na Optimum i około 50% na CANAL+ przez kilka miesięcy). Ewentualnie możesz o nie zapytać jako pierwszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po HBO to 2 października tu masz darmo miesiąc i płacić zaczniesz od listopada,czyli zapłacisz za 3miesiace a nie za 4 miesiące wyższa zniżka :D .

Tylko zapytaj się o HBO w jakiej mogą ci zaproponować a mogą też na 6 miesięcy niższa zniżka (u ciebie 3 miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

dzownilem do cyfry+ i powiedzialem ze mam chec wylaczenia opcji optimum na nizszy i chcialem tez wylaczyc Canal+ ale powiedzieli ze nie maja promocji dla mnie wiec powiedzialem zeby zostawili mi optimum i canal + ale mieli promocje dla mnie na HBO na 50% znizki przez 4-5 miesiecy i potem mozna wylaczyc i zastanawiam sie wlasnie czy nie wziac te HBO co wy na to??

 

 

Ok poczekam do 2 pazdziernika i wtedy wezme paczke HBO

Wszystkim dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

dzownilem do cyfry+ i powiedzialem ze mam chec wylaczenia opcji optimum na nizszy i chcialem tez wylaczyc Canal+ ale powiedzieli ze nie maja promocji dla mnie wiec powiedzialem zeby zostawili mi optimum i canal + ale mieli promocje dla mnie na HBO na 50% znizki przez 4-5 miesiecy i potem mozna wylaczyc i zastanawiam sie wlasnie czy nie wziac te HBO co wy na to??

 

 

Ok poczekam do 2 pazdziernika i wtedy wezme paczke HBO

Wszystkim dzieki.

 

Jeśli pomyślisz to 50% zniżki na opcję CANAL+ możesz sprawić sobie sam. Jeśli nie wiesz o co chodzi to po więcej szczegółów zapraszam na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...