Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie aktualizacja przebiegła w taki sposób:

- zaakceptowałem nowy soft 153 guzikiem "teraz" i skrzynka się zrestartowała

- następnie coś szybko się pobrało (5-10 sekund) i znowu się skrzynka zrestartowała

- po tym dekoder pomrugał trochę diodą na panelu (kilka zielonych i pomarańczowa?) i restart

- jak już się obudził to zaczął ciągnąć oprogramowanie. Po jakiś 10 minutach skrzynka wstała z wersją 153 :)

 

i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 20 minut temu dostałem komunikat,że jest dostępna nowa wersja oprogramowania i wziąłem teraz. Sciągało się z 10 minut,dioda migała na panelu no i się skończyła aktualizacja.Nagle na jakieś 2 minuty stanął mi pasek.Przestraszyłem się,że się dekoder zawiesił.Ale stracha miałem :wink:

Zauważyłem,że w menu pojawiła się nowa zakładka komunikaty.Ciekawe co to będzie tzn.Co w nich będzie jakie komunikaty? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie aktualizacja przebiegla troche inaczej. Wyskoczyl komunikat o nowym oprogramowaniu, zaakceptowalem i dekoder sie wylaczyl. Myslalem ze umarl, jednak balem sie wyjmowac wtyczke wiec czekalem, po ok 6-10minutach wlaczyl sie z nowym softem, nie bylo zadych plansz, paskow aktualizacji, niczego. Wszystko sie odbylo przy wylaczonym dekoderze. Spotkal sie ktos z takim czyms? naprawde myslalem ze umarl, ufffff, udalo sie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak około godziny 17 wyskoczył komunikat, że jest nowa wersja oprogramowania, kliknąłem OK i aktualizacja przebiegła pomyślnie. Przed chwilą włączyłem telewizor i znowu wyskoczył komunikat o nowej wersji oprogramowania kliknąłem OK i dekoder zgasł(nie paliło się nawet czerwone światełko). Odczekałem z 10 min. i wyciągnąłem wtyczkę z kontaktu, włożyłem i nadal nic. Próbowałem też wyciągać kartę (oczywiście przy wyłączonym dekoderze). Chciałem się zapytać co jeszcze mogę zrobić i czy obejmuje mnie gwarancja na dekoder, umowę podpisałem w kwietniu na 17 miesięcy z dekoderem na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie aktualizacja przebiegla troche inaczej. Wyskoczyl komunikat o nowym oprogramowaniu, zaakceptowalem i dekoder sie wylaczyl. Myslalem ze umarl, jednak balem sie wyjmowac wtyczke wiec czekalem, po ok 6-10minutach wlaczyl sie z nowym softem, nie bylo zadych plansz, paskow aktualizacji, niczego. Wszystko sie odbylo przy wylaczonym dekoderze. Spotkal sie ktos z takim czyms? naprawde myslalem ze umarl, ufffff, udalo sie. :mrgreen:

 

byc moze twoj telewizor wylaczyl sygnal z wejscia dekodera przy pierwszym resecie, a zaskoczyl dopiero przy drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelita to jego ksywka na forum :evil:

Ja zauwazylem jeden niepokojacy objaw ktory sie nei zdarzal przy starym sofcie, na kanale cinemax mam co jakis czas komunikat "szukam sygnalu" i po sekundzie znow mam obraz. Zdarza sie to nieregularnie co kilka minut, na innych kanalach nei zauwazylem tego. Pasek mocy sygnalu mam wlasnie na cienmaxie zauwazalnie slabszy niz na innych kanalach, np. cinemax2, ale dlaczego po zmianie softu sie zaczal ten problem, jaki to ma zwiazek? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc - jeśli ktoś aktualizował z wersji 117 to ma wszystko co się poprawiło w wersji 144, czyli m.in.: poprawione EPG, naprawiony błąd z głośnością audio, szybszy start dekodera, menu komunikatów, trochę ujednolicone teksty - zresztą, było już o tym.

W tej wersji zostało głównie naprawione to, że sporo aktualizacji ze 117 do 144 nie udało się - dodane zostały takie zabezpieczenia, żeby nie było problemu ani z tą aktualizacją ani z żadną następną. Zmiany dla końcowego użytkownika między wersją 144 a 153 są bardzo nieznaczne ale wśród nich jest lepsza obsługa czasu odbieranego z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...