Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z aktualizacją oprogramowania, po prostu dekoder od wczoraj je ładuje i załadować nie może. Jest w stanie „zawieszenia” , jest tylko plansza z napisem „ładuję system, proszę nie odłączać kabelków” czy jakoś tak bo po angielsku jest... Dekoder nie reaguje na nic, brak diody kontrolnej ani czerwonej ani zielonej.

Wyłączenie z prądu, wyjęcie karty i inne czary nie działają. Ciągle jest w stanie „zawieszenia”.

 

W biurze CP uzyskałem info: proszę czekać, samo się załaduje...

 

Czy miał ktoś z was podobny problem? Na forum mignęły mi ze dwa tego typu problemy ale osoby te już później nie napisały jak to się skończyło...

 

Jak mówicie, czekać czy oddać do serwisu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co jest to nowe oprogramowanie,co ono daje nowego i co oznacza ta funkcja komunikaty?

Te całe "Komunikaty" są już od dawna, z tym że to było w menu "Wbudowany Nagravision" -> "Wiadomości systemowe" (czy tekstowe, nie pamiętam), jednak nigdy nie udało mi się tam niczego znaleźć.

A przedchwilą dałem manualna aktualizacje i mi podał info że jest ona w tej chwili niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. pytanko, czy potkaliście się z takim zachowaniem dekodera, że przy skakaniu po kanałach, nagle na jednym z nich bardzo się poogłasza dźwięk, i można ze strachu zawału dostać? nie wiem czy to wina dekodera czy może samego telewizora.... Confused:Zaznaczam, że dźwięk nie zawsze automatycznie się poogłasza na tym samym kanale, tylko jak mu się ubzdura... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta aktualizacją oprogramowania. U mnie jak chce włączyć to ręcznie to wyskakuje komunikat "Nie można zaktualizować oprogramowania". Jak jest u was. Czy tunerek sam powinien się zaktualizować czy powinno się to zrobić samemu ręcznie. No i dlaczego u mnie nie chce się to zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na innym forum

Powinno pójść trybem automatycznym, a jak ktoś koniecznie chce ręcznie to leci na Hotbirdzie, 12188, 27500, 3/4, Pionowa, PID 326. UWAGA! Na własną odpowiedzialność! Są doniesienia, że dekoderom zdarza się popsuć w trakcie aktualizacji!

W chwili edycji postu tryb automatyczny aktualizacji jest zablokowany.

autor: mayiv

Czyli jakieś problemy po stronie CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdziłem to co napisał mh_misiek i aktualizacja przebiegła pomyślnie. Poprostu nie wytrzymałem tak mnie kusiło. Niestety jak narazie poza tym, że szybcjiej znika logo powitalne samsunga i w menu jest dodatkowa opcja /komunikaty/ zadnych zmian nie widzę. Być może jeszcze za wcześnie na to. Jak zobaczę coś nowego w stosunku do poprzedniego softu to napiszę. Lepiej chyba jednak nie ryzykować skoro i tak zysk jest marny, ale za to może być duża strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam na tyle odwagi aby zaktualizować oprogramowanie bo mam ostatnio namieszałem z Ferdkiem i sobie odpuszczę. Co do zmian to na innych forach piszą m.in. o:

 

Komunikaty sa inne np.

"Dostep do kanalu zablokowany"

teraz

"Twoj abonamet nie obejmuje tego kanalu" (czy jakos tak)

EPG-tak jakby lepiej dzialalo

 

Jeszcze przy zapisywaniu listy ekran nie robi sie niebieski i kanaly nie znikaja na jakies 5 sek, tylko program jest caly czas widoczny w tle.

Wiadomosci SMS-przeniesione w osobne miejsce.

 

wyeliminowali poglasnianie sie tunera.

 

bardziej aktualna lista transponderów.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...