Skocz do zawartości

wPolsce24


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Rozumiem że te "Wiadomości" będą emitowane także na antenie "wPolsce"?  @bartek2lp2 Przekaż im żeby usunęli ten okropny dopisek "na żywo".

Od września kanał będzie inaczej wyglądał, myślę że i grafiki się zmienią, nie wykluczam że studio także

18 godzin temu, SUPER OSOBISTA MEDIALNY napisał(a):

Ciekawe czy ta oprawa Wiadomości będzie taka jak przed 20 grudnia w TVP czy zrobią inną jak myślicie? 

Myślę że intro będzie inne

16 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Naprawdę lubię takie nic nie wnoszące posty do dyskusji. Czy gdziekolwiek było powiedziane, że skład stacji jest zamknięty i nie będzie kolejnych wzmocnień w przyszłości ? Także nie ma wiedzy, bo być może wspomniane osoby dostały propozycję, ale nie były tym zainteresowane ? Pan Tomasz Wolny został hipoterapeutą z wyboru, co bardzo szanuję. 

Z tego co pisze pan Wikło w kolejnych dniach kolejne ogłoszenia, o pani Oszczyk nie pomyślałem, ma być prawdopodobnie sobotni lużniejszy format, i kto wie czy właśnie nie ściągną do niego pani Oszczyk

15 godzin temu, rafpolsat napisał(a):

Lub cytując klasyka - Wiadomości w polskiej telewizji :]

Nie zdziwcie się jak będzie haslo "Tylko prawdziwe Wiadomości"

13 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Napewno warto włączać dla Marty Kielczyk i Magdaleny Ogórek, no poważna konkurencja się szykuje dla Republiki. Ogórek nie chciała iść do Republiki, bo podobno miała kosę z Rachoniem.  

Z tego co czytam, to nie chciała jej pani Gójska (żona pana Rachonia), prawdopodobnie miała wyrazić swoje oburzenie że przyznano koncesję tej stacji, może rzeczywiście boją się konkurencji? Zwłaszcza że będą nadawali "obok siebie"

12 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Szczegóły dotyczące ramowki. Glowne pasmo wieczorne poprowadzi Aleksandra Jakubowska co jest niespodzianką. Zaskakuje brak angażu dla Ogórek w "polityce na deser". W nowej stacji będzie Rafał Porzeziński. 

https://wpolityce.pl/media/703696-juz-2-wrzesnia-rusza-telewizja-wpolsce24-poznaj-szczegoly

Z artykułu wynika że skład ma być wymienny, więc może pani Ogórek co jakiś czas pojawi się w "Polityce na Deser"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Porzeziński, Marta Kielczyk czy Magdalena Ogórek to akurat jak dla mnie bardzo pozytywne osoby i dobrze, że będzie można zobaczyć je ponownie w telewizji.

 

Pamiętajcie o tym, że w większości przypadków prezenterzy serwisów informacyjnych, są wyłącznie "czytaczami", mają przeczytać przedstawione im gotowe treści i tyle.

Osobiście do mnie bardziej przemawia właśnie wPolsce.pl, bo Republika jest zbyt skrajna w wielu przypadkach.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że oni zrobią dokładnie to samo co Republika czyli na obecnym slocie zmienią logo i wstawią go do mux8. W ten sposób nie będą musieli budować zasięgu od zera. Gdyby tak nie zrobili to byliby skończonymi kretynami, Republika pokazała, że za takie nielegalne działanie nie grozi żadna kara :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Ja rozumiem, że oni zrobią dokładnie to samo co Republika czyli na obecnym slocie zmienią logo i wstawią go do mux8. W ten sposób nie będą musieli budować zasięgu od zera. Gdyby tak nie zrobili to byliby skończonymi kretynami, Republika pokazała, że za takie nielegalne działanie nie grozi żadna kara :)

 

Masz na myślę emisję z innym logiem do MUX8, i z innym logiem na sat? Bo nie mogą puścić żywcem tego samego tak jak Republika. Ich nazwy ciut się różnią mimo wszystko.

 

Na razie tak jak patrzymy, ramówka wPolsce24 ma się różnić od tego co znaliśmy do tej pory na wPolscePL. I w znacznej części będą też nowi dziennikarze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie dostępne tak jak dotychczas, samo się nic nie zrobi. Muszą się starać o zwiększenie zasięgu sat-kabel ale jak widać temat to łatwy nie jest. 

Teraz, michael112 napisał(a):

 

Masz na myślę emisję z innym logiem do MUX8, i z innym logiem na sat? Bo nie mogą puścić żywcem tego samego tak jak Republika. Ich nazwy ciut się różnią mimo wszystko.

 

Na razie tak jak patrzymy, ramówka wPolsce24 ma się różnić od tego co znaliśmy do tej pory na wPolscePL. I w znacznej części będą też nowi dziennikarze.

Powinni zrobić dokładnie to samo co Republika. Czyli na obecnej wersji zmieniają logo i wstawiają to do muxa. I to gra w mux i na sat/kabel. A pod dotychczasową nazwą robią nowy slot który najpierw puszczają na YT. Krótko mówiąc, Republika wstawiała na mux8 stary kanał a nie nowy kanał i nie ma za to żadnych konsekwencji. W związku z tym wPolsce powinno zrobić dokładnie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mała różnica jest w tym że tam chodziło tylko o przedrostek "Telewizja", a tutaj mówimy o końcówce "PL" albo "24".

Trudno mi znaleźć porównanie do Stars, ale powiedzmy że to mniej więcej tak, jakbyś zaczął nadawać jako STARS24 i na osobnej koncesji.

 

Jak dla mnie, to umowy powinny zostać przeaneksowane (zresztą podobnie i przy Republice), ale z operatorami pewnie nie tak łatwo to załatwić, chociażby dlatego że jeżeli wPolscePL było kanałem gwarantowanym to teraz klienci mogą wypowiedzieć umowy. Klientowi mogło się cokolwiek innego nie podobać, ale wPolsce będzie formalnym pretekstem żeby to legalnie zrobić.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DanielK napisał(a):

Rafał Porzeziński, Marta Kielczyk czy Magdalena Ogórek to akurat jak dla mnie bardzo pozytywne osoby i dobrze, że będzie można zobaczyć je ponownie w telewizji.

 

Pamiętajcie o tym, że w większości przypadków prezenterzy serwisów informacyjnych, są wyłącznie "czytaczami", mają przeczytać przedstawione im gotowe treści i tyle.

Osobiście do mnie bardziej przemawia właśnie wPolsce.pl, bo Republika jest zbyt skrajna w wielu przypadkach.

Czyli mamy podobne spostrzeżenia, właśnie dlatego bardziej czekam na start tego projektu, by przerzucić się już na stałe na wPolsce z Republiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to gdziekolwiek kanał gwarantowany? :) I na serio myślisz, że Republika w trzy tygodnie zaaneksowała setki umów? Te rzeczy trwają miesiącami. Podmieniasz slot i gra, jeśli tematyka stacji się zgadza i nazwa mniej więcej dalej się zgadza to no problem. 

Edytowane przez Mariusz Wójcicki
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michael112 napisał(a):

Jestem ciekaw, czy stacja wPolsce24 (nie PL) będzie dostępna w platformach satelitarnych, kablowych?

 

1 godzinę temu, Adrian96 napisał(a):

Ale czy wPolsce24 będzie dostępne także satelitarne i kablowo ? Bo wPolsce.pl ma że tak powiem mizerną dostępność jeśli chodzi o satelitę i kabel.

Po prostu się zmienią. Tak pisali oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dostępnej ramówce wPolsce.pl na poniedziałek 2.09.2024 zaznaczony jest program na żywo od 7:00 do 21:30. O 19:30 jest Magazyn Informacyjny, czyli pewnie zapowiadane "Wiadomości". Źródło: program tv na stronie Polsat Box

 

07:00 Program

10:00 Program

18:00 Bez spiny

18:30 Bez cenzury

19:30 Magazyn informacyjny

20:05 Program

20:30 Magazyn

21:30 Polityka na deser

 

Znika pasmo W Centrum Wydarzeń, Wywiad Gospodarczy i Gorące Pytania Nocą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chciałbym napisać, że jestem bardzo ciekawy jak start tego kanału wpłynie na oglądalność Republiki, jednak patrząc ile osób na MUX 8 ogląda Republikę, chyba nie będzie trzęsienia ziemi 😂

Niemniej, jakby udało im się poszerzyć zasięg w kablówkach i w Canal+ to mogą trochę namieszać, patrząc ile starych twarzy z dawnej TVP mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...