Skocz do zawartości

wPolsce24


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, daniel103108 napisał(a):

Zgadza się. Plansza jest na kanale 52. :)

 

U mnie MUX 8 jest na kanale 9, natomiast plansza jest na pozycji 52 listy kanałów według LCN.

Jeśli stroimy odbiornik to na 52 kanale nie znajdzie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, maks27 napisał(a):

 

U mnie MUX 8 jest na kanale 9, natomiast plansza jest na pozycji 52 listy kanałów według LCN.

Jeśli stroimy odbiornik to na 52 kanale nie znajdzie sygnału.

U mnie bez konieczności strojenia wPolsce24 sam się pojawił na kanale 52, tak jak poprzednio Republika na k. 51. Ence-pence, nie mam dekodera i nie stroiłem po LCNce. Po edycji jw telewizorze jet na POZYCJI 4 a Republika na POZYCJI 3. A jeszcze się waham, czy nie przerzucić kolejno na POZYCJE 1 i 2.

 

BTW: Nie wiem na czym ty tam stroisz, ale tak jak mówili ze te kanały będą na tych pozycjach, to tak było. 🤡

Edytowane przez daniel103108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej mamy zrobiłem skanowanie na NTC i wyszukało mi tą plansze na kanale 52 obok Republiki. 

🙂 

Niestety drugi dekoder naziemnny w domu nie odbiera ani Mux 6 ani Mux 8 na innej antenie starszej, moja mama ma nową kupiona rok temu w Media Expert. 

🙂 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie byłby głupi pomysł zwłaszcza że w zasadzie to mają czas do 2 września a taki start przed czasem byłby czymś w porządku. 

Swoją drogą ciekawe co będzie z kanałem wPolsce.pl w chwili startu nowego projektu? Nie zdziwię się jak przejdzie on na tryb powtórkowy lub transmisyjny nowego kanału. W moim odczuciu przy rezygnacji z nadmiernej publicystki w kanale wPolsce.pl można by zbudować jeden porządny kanał informacyjno-publicystyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel Pereira to chyba ma jakiegoś życiowego pecha bo gdzie się nie pojawi tam jest jakaś drama.

Poza tym prawicowi dziennikarze są sami sobie winni w myśl przysłowia „kto sieje wiatr ten zbiera burzę" gdzie tym wiatrem jest wszystko to co robili w Telewizji Polskiej. Przed kamerą można mówić wiele rzeczy ale jednak też trzeba brać też na siebie konsekwencje gdy światła reflektorów gasną. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na antenie telewizji wPolsce.pl pojawiła się grafika zapowiadająca start już wkrótce start siostrzanej stacji wPolsce 24 w naziemnym standardzie DVB-T2: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wpolsce-pl-wpolsce24-mux-8-naziemna-telewizja-cyfrowa-jak-ogladac

Moim zdaniem to ruch dobry ale za szybki skoro wPolsce 24 jeszcze nie nadaje swojego programu. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw tego startu. Po pierwsze czy zrobią taki sam wałek jak Republika i w naziemną puszczą dotychczasowy slot no i jak to utrzymają. Bo wydaje się, że podział na rynku jest oczywisty, TVN24 kontra Republika, wojna światów i sekt a reszta rynku news to plankton. Dziś wPolsce ma w komercyjnej niższą widownię niż ja tak więc start WYSOKIEGO ryzyka jak c h o l e r a! :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze wyśmiewający wpadki polityków "Bez Spiny". 
 

Ramówka uboga. Przez większość dnia leci pasmo "W Centrum Wydarzeń", gdzie zmieniają się prowadzący. Ciągnące się godzinami dyskusje o polityce i powtarzane w kółko w powtórce. 
 

Na tle konkurencyjnej TV Republika wygląda słabo. Przynajmniej Republika w ciągu dnia nadaje na żywo i co godzinę daje skrót wiadomości oraz próbuje wychodzić w teren po za studio (Wstajemy, Kłeczek w ruchu).
 

Na długo nie da się oglądać, zwłaszcza, że goście powtarzają się i ciągle mówią to samo. Telewizja do niedawna miała 4 godziny programu na żywo. Teraz próbują udawać, że są 24 godzinni. Do tej pory żadnej telewizji informacyjno-publicystycznej w Polsce nie udało się zapełnić ramówki programem na żywo przez całą dobę. TVN24, Info i Polsat News kończą dyżur o północy i idą spać na 6 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że "Politykę na deser" można łatwo znaleźć na Youtube, no chyba, że ktoś lubi " na żywo" oglądać. 

Spróbuję obejrzeć proponowane programy, czy warto.

Zapytałem o inne programy bo właśnie w myśl poprzedniej wypowiedzi mam wrażenie, że ciągle leci to samo i te same gadające głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...