Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Was abonentow cyfry. Przyznam sie ze jestem abonentem konkurencji (CP) i trzyma mnie przy niej przede wszystkim Discovery HD i Polsat. Mam pytanie odnosnie Discovery HD. Czy jest jakas szansa na pojawienie sie tego kanalu w Cyfrze? Moze ktos z Was ma jakies przecieki?

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

 

Oglądałem Discowery HD kiedys jak miałem N ale ten kanał to dno cały czas puszczali jak nie Czopery to Kraby i tak w kółko lepszym kanałem jest National Geographic HD z Cyfry+ a Discowery raczej do Cyfry+ nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja jeszcze mam n i jest BBC HD z tym ze HD to tylko z nazwy, po logo poznasz bo jakosc nie ma nic wspólnego z HD, zamazany na maxa obraz, zero szczegółów. Niestety ale odkad dorzucili Cinemax HD to teraz wszystkie kanały z tego tr. wygladaja jeszcze gorzej a i wczesniej dobrze nie było. Za kilka lat w n bedzie ze 100 kanałów hd z których zaden nie bedzie spełniał podstawowych norm HD. Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kot sylwester, ja nie pisałem o pixelozie tylko o tym ze jest zamazany obraz. Musze jednak przyznac ze zalezy od audycji. Pixeloza to teraz przez cinemax hd wystepuja na tr. 11.258, czyli NG Wild HD itp, pixele walą po oczach strasznie. Z resztą co tu sie dziwic, przecietny bitrate 6-8 Mb/s!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanały dodali - FOXLIVE HD -śmieszny kanał z serialami dla bab, WILD - nudna przyroda - już przeceiż jest Neo GEo oraz Animal Planet. Powinni dodać TVP HD oraz DISCOVERY szołkejs HD a nie jakieś ochłapy i odgrzewane kotlety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Tobie nowo dodane kanały sie nie podobaja to nie znaczy ze kazdy tak mysli,są osoby które oglądają kanały wymienione przez Ciebie.Weź pod uwagę że nie tylko Ty sam jesteś abonentem platformy,i każdy ma swój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanały dodali - FOXLIVE HD -śmieszny kanał z serialami dla bab, WILD - nudna przyroda - już przeceiż jest Neo GEo oraz Animal Planet. Powinni dodać TVP HD oraz DISCOVERY szołkejs HD a nie jakieś ochłapy i odgrzewane kotlety.

 

Ogarnij się człowieku.

FOXLIVE ? Nie ma takiego czegoś, jest Fox Life.

Neo GEo ? A cóż to jest? :lol2: Ja takiego kanału nie posiadam :)

 

Na kanał Nat Geo Wild czekało wielu abonentów, więc nie miej pretensji, że dołączyli. Dla Ciebie może być on nudny, ale wiele osób lubi programy przyrodnicze (ja też do nich należę).

A na TVP HD podobno nie ma nic ciekawego i nikt go nie chce dołączyć poza nką z jakiejś przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...