Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok

To dlatego zachowanie Lisa, który przerywa tylko zawsze obozowi "opozycyjnemu" uważam za tendencyjne. Zresztą moim zdaniem prowadzący powinien być moderatorem dyskusji,a nie stroną, to ludzie mają ocenić kto ma rację. A takie wytraćanie,przerwanie niektórym w pół zdania jest niekulturalne, nie pozwala poznać zdania tej osoby. Niech skończy myśl i dopiero redaktor dopytuje .Skoro ma być stroną to może niech już nie zaprasza tych, których poglądy podziela. Skoro ja wiem po sobie,że nie skończyłem pytania i Pan Kukiz przerywając mi po prostu nie zrozumiał pytania to wiem o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówi głupotę, kłamstwo, krzyczy, obraża, zachowuj się niegrzecznie i ma czelność oczekiwać, że będą go traktować równo, z człowiekiem który mówi prawdę, zachowuje się spokojnie i potrafi uargumentować swoje zdanie. Nigdy i nigdzie nie będzie pomiędzy nimi równości, Żadne media nie powinny w tym momencie traktować takich osób podobnie, obiektwnie. Tego ci pierwsi nie mogą zrozumieć i pewnie nie zrozumieją. Nigdy nie będzie na to zgody. Tej nierówności jako widz wręcz wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lisa - ja jestem obojętny co do jego programu. Ciekawe jednak, co będzie z jego programem, jak zmieni się prezes TVP. Może być ciekawie.

 

Co do Sznuka - wiek już swoje robi. Może już nie ma siły stać przez cały program? Oby "Jeden z dziesięciu" pozostał jeszcze długo, bo jak zniknie, to już żadnego teleturnieju wiedzowego nie będzie w polskiej telewizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i w poniedzialek były ciekawe dokumnety o pieniądzach i rodzinie Hitlera w TVP 2, ale niestety troche późno (22:55).

 

Też oglądałem. Póżno przez te wkurzające od lat badziewia.

 

Lisa nikt nie ruszy? Na ile podpisał umowę z TVP w 2008? Na czas nieokreślony? Jeżeli tak, to chyba długo jeszcze będzie w Dwójce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, ile...

 

Co do Jednego z dziesięciu - pisałem już, że wiek, że tak dalej. Przypominam sobie że w 2007 już chcieli usunąć ten teleturniej z ramówki. Farfał mówił o "wyczerpaniu formuły". Jakiemu wyczerpaniu formuły? No jakiemu? Szczęście, że nie usunęli, bo co by było, gdyby jednak? Kolejny żałosny serialik by dali.

Jak 1 z 10 ma znikać, to jak Sznuk odejdzie na emeryturę /odpukać!/, z innym prowadzącym by NIE PRZESZŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda no właśnie. Mann się obraził, bo nagrano program z innym prowadzącym. A mógł się spytać Manna, czy można. Mógł. A tak nagrali, Mann się zdenerwował "albo program ze mną albo nie" i tyle. A co teraz leci w porze "Szansy"? Powtórki Latającego klubu 2. W tą niedzielę powtórka wypada, bo pewnie przez wybory i ciszę wyborczą /w piątek podejrzewam, że w programie powinny być skecze nt. kampanii, która się kończy o północy w noc pt./sob.)

 

Sznuka nikt nie zastąpi. Tak samo Olszańskiego. Lisa też nikt nie zastąpi. I Strasburgera. Cztery mocne programy Dwójki obecne od lat. Pomijam Panoramę /bo tam wielu prezenterów/, serialiki i kabarety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jak Janowski bodaj był chory. W Familiadzie chyba nic takiego nie było? W Jednym z dziesięciu zawsze był Sznuk. Zawsze. Co by było, gdyby taki Strasburger czy Sznuk by zachorowali nie daj Boże i co? Nagrają program z innym prowadzącym? Czy poczekają na powrót prowadzących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored: mnie Barwy szczęścia w Boże Ciało w Dwójce. Naprawdę, chociaż w święta typu 3 maja, Wielkanoc, Boże Ciało, Trzech Króli dajcie spokój od tego badziewia!!!!

 

4 czerwca o 20:40 premiera filmu "Chce się żyć". I chyba tyle. Innych premier nie znalazłem.

 

Ramówki na 4 i 5 czerwca są połączeniem ramówek świątecznych z zwyczajnymi. W czwartek nie ma Pytania na śniadanie. Sporo filmów. Piątkowy wieczór 5 czerwca normalnie. http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0605_T2D.txt - brakuje O mnie się nie martw, ale chyba wrzucali na szybko...

 

Nie widać wakacyjnych oznak ramówki. Poza jedną - Jeden z dziesięciu od 1 czerwca będzie powtarzany. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pauulo
Nie wiem czy pamiętasz, ale dawno temu, gdy Robert Janowski 3-4 odcinki prowadził Jacek Borkowski (Rafalski z Klanu).

Nie pamiętam, byłem wtedy przed przedszkolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do systemu emisji powtórek w Dwójce. Mnie denerwuje i to strasznie emisja powtórek W TAKIEJ DAWCE.

Barwy szczęścia - jedna powtórka o 11:05, druga o 19:30 i jeszcze jedna w niedzielny poranek.

Na sygnale - powtarzają co chwila od pierwszej serii

Cejrowski - ileż można? Od kilku lat ta sama pętla.

W wakacje niech usuną te powtórki i zastąpią czymś czego w Dwójce od dawna nie możemy oglądać. Jest tyle programów, a oni biorą pierwsze lepsze /bo ludzie oglądają/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym aby w ramówce Dwójki od poniedziałku do piątku było tak:

17:30 Jeden z Dziesięciu - premiera

18:00 Panorama

18:50 Barwy szczęścia - premiera (od września odcinki bez reklam będą trwały 33 minuty.)

19:35 Pasmo ze starymi serialami na zmianę (Lokatorzy, Sąsiedzi, Faceci do wzięcia)

20:10 M jak miłość pn-wt, Na dobre i na złe śr, Na sygnale (dwa odcinki) cz, O mnie się nie martw pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przejdzie. Jeden z dziesięciu już był o 17:25 i miał słabą oglądalność. Jak jest o 18:50, to Dwójka jest trzecia w rynku. Dobre i to, mając na uwadze dwa programy informacyjne w stacjach komercyjnych. Nie przejdzie też ten badziew o 18:50. Trzeba go zakończyć i tyle. Chociaż wątpię. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ba ... p2-liderem - 4 miliony to dalej dużo. A serial się zbliża do Mody na sukces powoli. Pasmo starych seriali. Za powtórki może być. Dlaczego dają aż trzy powtórki Barw? Jedna nie starczy? Kto w tej Dwójce odpowiada za ramówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...