Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ramówce Dwójki czekają nas zmiany. Jak mi się udało dowiedzieć od osób blisko związanych z TVP2 - znikną seriale "Barwy szczęścia" i "M jak miłość", ponimo sporej oglądalności. TVP2 tłumaczy się próbą odświeżenia pasma. Ostatnie odcinki zostaną wyemitowane w czerwcu. Jesienią miały by być emitowane trzy nowe seriale, a w czwartek - wcześniejsze pasmo filmowe. Piątki bez zmian.

Do ramówki wrócą teleturnieje "Va Banque" i "Wielka Gra" z niezmienionymi zasadami. Va Banque miałby prowadzić Kazimierz Kaczor, z kolei Wielką Grę zupełnie nowa osoba. Do prowadzenia typuje się Tomasza Kammela lub Łukasza Nowickiego.

Ponadto TVP2 zakupiła sublicencję na pokazywanie meczów ekstraklasy od nowego sezonu, po pięć spotkań w rundzie.

Oficjalne potwierdzenie powyższych informacji prawdopodobnie po Wielkanocy.

 

Mój osobisty komentarz - WRESZCIE! Te seriale od lat idą poziomem w dół. Czas na zmiany, które Dwójce wyjdą na dobre.

Powrót teleturniejów na wielki plus - niedawno pisałem, że trzy wystarczą. Dobrze, że wracają teleturnieje WIEDZOWE.

Co do ekstraklasy - cieszy większa liczba meczów na kanale otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście powyższe informacje to prima aprilis. Nie będzie likwidacji seriali, nie będzie powrotu teleturniejów, TVP nie zakupiła sublicencji.

 

Coś było primaaprilisowego w Dwójce? Oglądałem tylko "1 z 10' /ale tam to nic nie było, wiadomo/.

 

Teraz już na poważnie.

Z ramówki na 1 maja: 14:55 Kabaretowe hity 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Ileż można? To chyba z 10 razy leciało i znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/th ... argumentem - nie mam zdania na ten temat, ale miło by zobaczyć "The Voice Kids..."

 

A dziś o 20:40 w takim dniu jak dziś taki film - Karol. Papież, który pozostał człowiekiem. Nieważne, że nie wyemitowali części pierwszej. Świetnie, że w takim dniu, w 10. rocznicę śmierci Jana Pawła II ten piękny film, do którego się wraca. Polecam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę w TV Republika film o Papieżu, no ale to jest temat TVP2.

 

O 03:10 /co to za pora?/ piękny film. "Daleko od siebie". Bardzo przy tym pouczający.

 

A dzisiaj ładna ramówka /tylko minusami 2x Cejrowski i Barwy szczęścia o 19:30/. Aż nie wiem, co wybierać. Albo dobre filmy, albo Drogę Krzyżowa w TVP1. O 01:30 "Faustyna", o 02:55 "Tato".

 

I pytanie - dlaczego w godzinach najmniejszej oglądalności? Co im szkodzi? Faustyna by pasowała na dziś 14:10 na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Więcej widzów np. wybierze miliardową powtórkę Boskich zamiast Faustyny. Albo tryliardowa kabaretów. Taki naród... Kocham kino tylko dziś nie ma /święta/ ale wróci za tydzień.

 

Ramówka na majówkę nie powala. 1 maja do 20:10 ramówka weekendowa /no ale z powtórkami kabaretów/, potem jak co piątek. 2 maja o 11:45 "U Pana Boga w ogródku", a wieczorem "IX Płocka Noc Kabaretowa 2015. Gra o żyrandol". O 01:00 /kolejna świetna pora/ "Kto mnie tak głaska - Szwagierkolaska". Z kolei 3 maja praktycznie żadnych zmian w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan TV w wątku o TVP1 pisze, że od wtorku /a to nieprawda, tylko od środy/ zrezygnowali z Poranka TVP Info i dali powtórkę filmu dokumentalnego z wczoraj i trzy pasma telezakupów. I tu muszę znów docenić Dwójkę. Od dwóch lat nie ma ŻADNEGO bloku telezakupów. Można? Można. To więc dlaczego w Dwójce jakoś można bez telezakupów, a w Jedynce nie można?

 

Co dziś wybrać - znów problem. Zielona Mila o 20:05 - polecam. A w Jedynce premierowy Zabić Jezusa...

 

Krótka dzisiaj ramówka. Dlatego, że mamy długie filmy.

 

W święta w Dwójce oglądam Malickiego i Kmitę, Familiadę, wieczorne kabarety i oczywiście filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Zieloną milę". Piękny film. Cóż dodawać więcej. Warto obejrzeć nie raz.

 

A dzisiaj kolejny problem - co wybrać. Albo premierowy kabaret, albo hitowy serial.... Wybiorę chyba kabaret. Ranczo można obejrzeć potem na VOD. ;)

 

Dwójka ostatecznie bez oprawy wielkanocnej, co mi się lekko nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. Po tym, co zobaczyłem w wykonaniu Malickiego i Kmity /a przed nami jeszcze cz. 2./, to liczę na to, że jesienią ten duet zobaczymy co tydzień w niedziele, a nie że znów "Kabaret Młodych Panów" - Familiada. To już jest nudne. Skecze znamy na pamięć. Przykład? Kabaretowe hity 2014 mielone do znudzenia.

 

P[beep]rnij mnie - całkiem sympatyczny program po dwóch odcinkach. Dziś już się zaczęła rywalizacja.

 

W wielkanocnych Familiadach podoba mi się to, że rywalizują gwiazdy, jest lużno, a zawsze pada główna wygrana na szczytny cel. Dzisiaj podobnie. Szczypiorniści na fali, to ich zapraszają do każdego programu. ;)

 

Wczorajszy kabaret dość dobry. Tylko jedno ale - myślałem, że to będzie ta wersja,co na Kino Polska. A tu nie - nową zrobili ze studia "Kabaretowej Sceny Dwójki".

 

A dzisiaj o 20:10 wielkanocny "Latający Klub II".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie uznaję tych świątecznych programów-teleturniejów, bo zawsze na końcu wygrywają. Owszem, oddają na szczytny cel, ale przecież programy są ustawione, niewiarygodne, celebryci przecież zawsze na końcu wygrywają. Więc muszą wcześniej znać odpowiedzi na pytania. Może nie tyle w Familiadzie, ale już np. w Jaka to melodia, to nie powiesz, że jakiś aktor, sportowiec, nagle zna odpowiedzi w finale na trudne pytania i rozpoznaje te wszystkie piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do TVP kiedy zacznie nadawac glowne kanaly TVP czyli Jedynka ,Dwojka w jakosci HD o odpowiednio duzym stalym bitrate video jak na kanaly HD przystalo mam tu na mysli TVP 1 HD (NC+) oraz najgorzej nadajacy TVP 2 HD (CP ) .Najlepiej nadajacym kanalem jest kanal TVP HD z odpowiedniem bitrate video i tak wlasnie powinny nadawac rowniez Jedynka i Dwojka w HD i nie byloby narzekaj na slaba jakosc obrazu na tych kanalach ,dlaczego tak nie jest to pytanie nalezy zadac wylaczenie samej TVP ,kiedy sie to zmieni ? juz dlugo na to czekamy i wciaz zero reakcji ze strony TVP a czas najwyzszy to zmienic bo wystarczy tylko popatrzec jak nadaje publiczna telewizja na zachodzie to powinno byc im wstyd to wszystko na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Zieloną milę". Piękny film. Cóż dodawać więcej. Warto obejrzeć nie raz.

A dzisiaj kolejny problem - co wybrać. Albo premierowy kabaret, albo hitowy serial.... Wybiorę chyba kabaret. Ranczo można obejrzeć potem na VOD. ;)

Ja tam bym w życiu nie wybrał kabaretu, Ranczo to genialny serial, dość długo to ciągną ( i dobrze) i zawsze bardzo ciekawe odcinki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

Familiada - gdzieś kiedyś czytałem, że jak w specjalnym wydaniu podczas nagrania nie przekraczają w finale 200 punktów, to nagrywają duble do momentu, gdy będzie te 200 punktów. To jako ciekawostka.

Jakość - tu do Cyfrowego Polsatu, ja się nie znam

Fanie TV - to był tylko wyjątek. Chciałem zobaczyć nowe skecze KMN /spodziewałem się powtórki, tej wersji z Kino Polska/, a tu trochę nowych skeczy i trochę powtórek. Ale w tą niedzielę wracam do Rancza, bo ileż można oglądać to samo?

 

Dzisiaj ten tenis mogliby dać, no ale po pierwsze TVP2 nie chce, po drugie - priorytetem o 20:10 są komercyjne badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...