Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin Wolski jako Dyrektor TVP2 pobiera środki za scenariusz "Pod Wspólnym Niebem" i tantiemy za piosenkę. RMN ma poważne zarzuty etyczne gdyż to TVP2 zleciła realizację tego serialu czyli Wolski podpisał umowę , z której sam czerpie osobiście zyski.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rada-mediow-narodowych-zajmie-sie-zatrudnieniem-dyrektorow-tvp-bortkiewicza-i-wolskiego-zlamanie-zasad-etyki-zawodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no... Robi się ciekawie. Ale coś czuję, że Wolskiemu to ujdzie płazem. Tak samo było z Pawlickim. Prowadził Studio Polska i tworzył serial o wyklętych. W nagrodę awansował na kolejne stanowiska.

Ale jakby Wolskiego wywalili, to zrobi się ciekawie... Tylko... kto by go zastąpił no? Chociaż Wolski jako szef Dwójki na razie radzi dobrze, chociaż i tak minus to degradacja kabaretów. Tylko Przybliżenia żal, no ale pisałem wiele razy, za trudne pasmo. Mówi, że chce premier w Dwójce na zimę i lato, i to popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciejolek Jan Pawlicki nie prowadził ''Studio Polska'', tylko jego stryj Maciej. Co do Wolskiego to sporo programów za jego kadencji stało się tzw. jednosezonowcem - i nie tylko ''Przybliżenie'', ale również ''Żarty i bardy'', ''Mów mi Mistrzu'', ''Jest okazja'' czy kontynuacja ''997'', która zleciała po jednym odcinku w atmosferze skandalu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, pomyliłem Jana z Maciejem. A co do serialu o wyklętych to ma być, tylko poszedł na półkę i nikt nie chce wyciągnąć tego serialu z niej. A więc wszystko możliwe. Nie czytałem nic, że projekt wyleciał do kosza.

 

Widać, że chcą w Dwójce powtórzyć sukces Rolników szukających żon - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zareczyny-reality-show-tvp2-prowadzaca-ada-fijal.

Będą w nim pokazywać przygotowania mężczyzn do zaręczyn ze swoimi być może narzeczonymi. Prowadzącą będzie Ada Fijał.

Hmmmm... szykuje się słabizna. Pilot programu w przedświąteczną niedzielę 17 grudnia o 16:20. Na razie jednak widnieje tam film "Prawie po ślubie". Więc to tak nie wiadomo, może o 18:55?

 

9 grudnia o 20:05 powtórka powtórki kabaretów. Mam tego serdecznie dość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zaszkodzi, ale mogliby sięgnąć po coś innego, a nie w koło macieju to samo sprzed roku, albo dwóch...

 

Od 14 grudnia o 21:05 jakiś nowy serial "The Good Doctor". To tegoroczna produkcja, USA.

 

W przedświąteczny piątek 22 grudnia o 20:40 "Asterix i Obelix kontra Cezar".

 

W przedświąteczną sobotę 23 grudnia aż dwa "Lajki", koncert jakiś o 20:05 dwuczęściowy - czyżby jakiś świąteczny?

 

W wigilijną niedzielę 24 grudnia - prawie jak w niedziele, tylko - od 09:50 dwa filmy, o 15:20 "Koncert świąteczny z katedry w Pelplinie", o 18:55 specjalny "Magazyn Ekspresu Reporterów", a o 00:05 jakiś blok z kolędami. No, MER w Wigilię - pochwalę, już odcinek z 31 X wyszedł dobrze.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajbusiewicz niestety od tych kilkunastu lat robi jeden błąd: sam,nie mając z tego co ja wiem wykształcenia aktorskiego czy reżyserskiego pisze dialogi do tych rekonstrukcji,dlatego dialogi jak były drewniane 20 lat temu tak są obecnie w jego nowych programach. Niestety z każdym rokiem jest coraz gorzej. Im więcej jest paradokunetów tym to bardziej razi.

Edytowane przez PozyNfm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chcą w Dwójce powtórzyć sukces Rolników szukających żon - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zareczyny-reality-show-tvp2-prowadzaca-ada-fijal.

Będą w nim pokazywać przygotowania mężczyzn do zaręczyn ze swoimi być może narzeczonymi. Prowadzącą będzie Ada Fijał.

Czy podobny program nie leci/leciał na TVN Style? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Możliwe i tak i to prowadziła Janachowska. "I że cię nie opuszczę..." - taki był tytuł. Jeżeli tak, to mamy dubel.

 

Bitwa Tenorów na Róże w tym roku była. Ze dwa dni temu była wzmianka o niej w "Gazecie Polskiej Codziennie". No gdyby była zeszłoroczna to by jej na ten 16 grudnia nie wprowadzali co nie?

 

I mamy wakat w przedsylwestrową sobotę. Może tak jakaś rozgrzewka przed sylwestrem? Mogliby powyciągać najlepsze z ostatnich lat, Zenka i tak dalej, albo powtórzyć galę 25-lecia Disco Polo. Taki trening przed sylwestrem w sam raz pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzi został raczej głównym komentatorem biegów narciarskich, bo i w rozpisce na IO jego nazwisko widnieje,a nie Jóźwika. To bardzo dobrze. Tak popatrzyłem w ramówki i zawodów za 2 tygodnie w Davos nie będzie w TVP2. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...