Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Katastrofalne wyniki TVP2 w gr.16-49 za pierwsza dwa dni tygodnia:

Poniedziałek - 6,4%

Wtorek - 5,9% (gorzej niż TV PULS)

Wcale nie gorzej niż TV Puls - naucz się czytać ze zrozumieniem to co pisze przedstawiciel stacji.

Gorzej niż PULS w czasie 20:00-22:00, ale to jest prime time więc nie wiem czym TVP2 nadrobiła w innych porach emisji - mogło być tylko gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było jeszcze Na Dobre i Na Złe więc wyniki są lepsze niż we wtorek

Rotaplus we wtorek także była emisja Na dobre i na złe , ale widać nie wszyscy fani serialu wiedzieli o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek piszę wyżej ,ze było" Na dobre i na złe" i ja widziałem już od tym od zeszłej środy,bo w telegazecie,która podaje program na 6 dni do przodu było ujęte "Na dobre i na złe".Internet nie jest dobrym źródłem informacji,najpewniejsza jest telegazeta i tam program jest najszybciej aktualizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP 2 w lipcu 2013 roku:

Fuks [1999] / Musisz być mój [2008] / C.K. Dezerterzy [1985] / Fundacja [2006] / Adwokat zbrodni [1992] / Prawie najlepszy [2004] / Szkatułka z Hongkongu [1983] / Wielka włóczęga [1966] / Zaginiony świat: Park Jurajski [1997] / Nad rzeką, której nie ma [1991] / Jasne błękitne okna [2006] / Podstępne druhny [2010] / Zakochany anioł / Dopóki kłamstwa nas nie rozdzielą [2009] / Szczęście ty moje [2010] / Wspólnicy z przypadku [2009] / Tak bardzo się nienawidziliśmy [2007] / Złote runo [1996] / Tatuaż [1968] / Cwał [1995] / Rififi po sześćdziesiątce [1989] / Ta jedyna [2003] / Tak, tak [1991] / Stróż bezprawia [1997] / Hi Way [2006] / Zakochana na zabój [2007] / Wino truskawkowe [2009] / Pacific Heights [1990] / Gry uliczne [1996] / Ivanhoe [1982] / Park Jurajski 3 [2001] / Po prostu razem [2007] / Zabójca z lubieżności [2011] / The Wife He Met Online [2012] / Rób swoje, ryzyko jest twoje [2002] / Obsługiwałem angielskiego króla [2006] / Złoto dezerterów [1998] / Strój, bo mamuśka strzela [1992] / Samowolka [1993] / Garbus [1960] / Klucznik [1979] / Demons From Her Past [2010] / Ofiary losu [2000].

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na TVP 2 przy Eurowizji dla młodych tancerzy pod znaczkiem TVP 2 widniał napis PREMIERA. Dziwię się dlaczego było to napisane, gdyż program ten owszem na TVP 2 jest premierowy, ale leciał on na żywo wczoraj na TVP Kultura, tak więc zatem jaka to tam premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Dwójce, to rozumiem, ale premiera w TVP? Sam się zdziwiłem. Przecież to leciało w piątek na żywo w TVP Kultura....

 

Od jutra, w trzy kolejne poniedziałki (17,24.06 i 01.07) o 21:10 trylogia ,,Powrót do przyszłości'' - co mnie cieszy, jako fana tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego lata zamiast pr. "Pytanie na śniadanie" polecą seriale (od 1 lipca), jednakże górować będą nowsze twory:

06:40 Noce i dnie

07:45 M jak miłość

08:40 M jak miłość

09:40 Wiadomości z drugiej ręki

10:15 Barwy szczęścia

10:45 Na dobre i na złe

 

"Pytanie na śniadanie" wróci jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...