Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, "Studio Yayo" ponadczasowe, zawsze Makowski mógłby coś dostać :mrgreen:

 

"Radio Romans"  - w dzień nie puszczą, pewnie dlatego, że serial jest w 4:3, a TVP ma promować nowoczesność itd. . Myślę, że o to chodzi, bo serial nie najnowszy, więc chyba dlatego nie lecą powtórki starych seriali w dzień, a szkoda ;)

 

O, kolejny kebab, jak pięknie :mrgreen: No to możemy już utworzyć kolekcję najlepszych seriali tureckich, a nawet pójść po bandzie i zrobić głosowanie na najlepszy serial turecki w TVP! Jak szaleć, to szaleć :razz:  Trochę już przesada, zakupiliby coś z Japonii, Korei, "Cesarzowa Ki" była niezła, więc jakby zakupili podobny format, to może to byłby większy sukces, niż tureckie coś. No ale teraz chyba taka moda na tureckie seriale ;)

 

Aha, im mniej Boskich, tym lepiej :mrgreen:

 

"Młodzi wielcy" - dobre pasmo. Może być sukces ;)  "O mnie się nie martw" w nocy. No i fajnie, widać biedę w ich bibliotece ;) Mogliby ten francuski serial puścić dla nocnej zmiany, czemu nie, może znaleźliby się chętni do oglądania.

 

Randki trwające godzinę. Mniej niż godzinę, jakieś 51 minut, coś nawet w granicach odcinków "Rolnika...".

 

Co do pasma retro - wiesz Maciek, tu jest problem z licencjami, bo na "Koło Fortuny" i na "Duety do mety" jest (na ten pierwszy na pewno!) potrzebna licencja zagraniczna, bo to nie są polskie formaty.  Tu jest z tym problem, ale już np. z "Wielką grą" nie jest, więc może nawet puszczaliby powtórki tegoż teleturnieju, to nie problem ;)

 

Magazyn kulturalny czyli magazyn filmowy - może to właśnie jest to. Choć bardziej obawiam się, że to będzie jakiś program z książkami, czy coś może teatralnego, że promocja sztuki itd., ale bardziej obstawiam coś z książkami, choć programu takiego o filmach brakuje, szczególnie w TVP ;) Już dobre kilka miesięcy zleciało od odejścia pani Torbickiej i końca "Kocham Kino".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tobą - to już definitywny koniec. W oryginale jest mniej odcinków, ale TVP dzieliła je na wersje 45-minutowe, albo była wersja międzynarodowa. Na 69. odcinku przerwali w wakacje. Potem nagle w wakacje ruszyli z powtórkami od nowa i od pażdziernika już nowe odcinki. 166. jest ostatnim i definitywny finisz.

 

Makowski mógłby coś dostać, może coś w stylu "Z archiwum OT.TO". Chociaż... nic nie słyszałem o II serii "Żartów i bardów". Widocznie żle, bardzo żle wyglądała widownia, ale bym OT.TO jeszcze zobaczył w jakiś premierowych programach. Dłużewski to tam mógłby się z Pietrzakiem zająć Kabaretem pod Egidą. I tu się dziwię - czemu Dwójka nie daje powtórek tego kabaretu? Teraz idealna okazja!

A Studia "YaYo" już nie chcę. Było, minęło, nie wróci w żadnej innej stacji ;).

 

O właśnie, powtórki Wielkiej gry. Można by zacząć od najstarszych odcinków. Chociaż... czy to ma sens? TVP Historia emituje powtórki starszych odcinków w weekendy. Są na 2000 roku. Nie wiem, z jakiego roku TVP ma najstarszy odcinek, ale trzeba pamiętać, że mieliśmy w okresie PRL oszczędzanie na czym się da i wiele taśm po prostu zniszczono. Stąd nie ma np. Tele-Echa, a możliwe, że te odcinki Wielkiej gry z Serafinowiczem i Roztocką też mogły być w tych zniszczonych. Trzeba się spytać TVP.

 

A co do innych formatów - przecież można się dogadać z producentem. TVP Rozrywka jakoś może powtarzać teleturnieje, Śpiewające fortepiany itp. To czemu nie Dwójka? Czemu nie zrobią o 14:10 pasma powtórkowego Jednego z dziesięciu? Nie szkodzi chyba powtórzyć odcinka z wczoraj? A tak kolejna powtórka dopiero w wakacje.

 

W piątek 10 marca jednak nie benefis. Pojawia się program "Jest okazja". Tylko teraz, co to może być...

 

A magazyn kulturalny to podejrzewam dwa dobrze znane programy z jesieni. Przydałaby się emisja obydwu w jednym tygodniu, bo ta wymienna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to części programów nie ma w ogóle nagranych, gdyż przez pierwsze lata telewizja nie miała możliwości nagrywania audycji i wszystko szło na żywo.

 

Dzisiaj pojawił się wywiad z prezesem TVP, @wislok o tym pisze w wątku "Wszystko o TVP", tam jest link, więc nie będę dublować, a skupię się na fragmencie istotnym dla tego wątku. Otóż prezes Kurski ogłosił, że powraca Kabaret Jana Pietrzaka i że najnowszy program ma być w najbliższą niedzielę po wieczornym filmie, czyli o 22:20. Jak na razie w ramówce dla prasy zmian nie ma, o tej porze widnieje dalej powtórka programu Kabaretu Młodych Panów, ale ostatnia aktualizacja ramówki była przed 10:00, a wywiad ukazał się o 11:00, więc możliwe że będzie tu wprowadzona korekta. Możliwe jest, że skoro OTTO już nie będzie miało tam swojego programu, to może właśnie Pietrzak będzie o tej porze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są powtórki kabaretu niż Jan Pietrzak. Już się możemy spodziewać obelg pod adresem opozycji.

 

W marcu od poniedziałku do czwartku o 14:10 powtórki kabaretu, to tak jakby ktoś stęsknił się za kabaretami  :P.

 

5 marca o 21:50 jest wpisany program o tytule "Kobieta niejedno ma imię".  Może chodzić o to:

http://bukowskilider.pl/wp-content/uploads/2017/02/kobieta-nie-jedno-ma-imi%C4%99.jpg

 

Dwójka 12 marca o 11:45 pokaże bieg narciarski w PŚ na 30 km stylem klasycznym kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są powtórki kabaretu niż Jan Pietrzak. Już się możemy spodziewać obelg pod adresem opozycji.

 

W marcu od poniedziałku do czwartku o 14:10 powtórki kabaretu, to tak jakby ktoś stęsknił się za kabaretami  :P.

Lepsze premierowe kabarety niż powtórkowe kabarety Harasimowicz (dziwie się, że ta kobieta jeszcze nie zażądała od TVP zaprzestania puszczania jej kabaretów?).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Pietrzak to zasłużony człowiek, dzięki takim osobom jak on teraz tacy jak Pihał mogą sobie na nim używać. 

Pan Jan Pietrzak to osoba zasłużona. Bardzo lubię jego pieśń "Żeby Polska...". Natomiast jego benefis na TVP Kultura to były obelgi o opozycji, np:      

o wyborcach PO: Wszy, mendy i gnidy. 

Rzeczywiście "ubaw po pachy".

Wolski też tworzył dobre szopki, ale ta najnowsza to słabizna i obrzydliwe pokazanie pana Rzeplińskiego.

 

Czemu Beata Harasimowicz nie zażądała, aby nie puszczali jej kabaretów? Może ta pani ma z tego tantiemy. Nawet kilka złoty za jeden jej wyemitowany program mnożąc powtórki to ta pani wtedy byłaby milionerką  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Winiarscy (3) vs Bankowcy. Po pierwszej (coś najczęściej kupowane w kiosku - prezerwatywy nie :mrgreen:) 0:64, -3,  drugiej (czego się spodziewamy po wezwaniu od szefa),  65:64, -1 (i to pierwsza, polecenia), po trzeciej (ptak na G), 153:64, -1 (głuszec). Czwarte podwójne (figura szachowa, czy czasem dwa tygodnie temu tego nie było?)  153:254, 0, czysto, piąte potrójne (docenianie dojrzałości owoców) 153:539!!! A więc Winiarskich żegnamy, 459 za dziś, 18 374 zł całkiem, lecimy do finału :mrgreen: A w nim Patryk i Kasia. A Patryk uzyskał:  4 (rowerek z kółkami), 0 (pijemy przed obiadem, odważnie!), 9 (bariera ochronna), 0 (pora słoneczna), 23 (taśma filmowa. Szans na wygraną praktycznie nie ma, może Kasia zrobi powrót, kto wie. 164 jest nienadrabialne. A aby ratować reputację, zdobyła: 0 (samochód z kółkami, hahahaha,  wózek najwięcej), 38 (myjemy ręce, naj), 0 (bariera zawdowa, językowa naj). 0 (balsam słoneczny, jeju, przez tę załamkę nie usłyszałem co było naj), 19 (taśma klejąca, miernicza naj). 93 pkt, chyba jeden z najgorszych finałów w historii "Familiady" :mrgreen:  Ale 1896 zł jest.

 

Tak jak pisałem wcześniej - końcówkę sezonu PŚ w biegach mogą pokazać, bo tam startuje Justyna, a poza tym w momencie biegów i tak są jakieś dokumenty + powtórki, więc nikt na niczym nie straci ;) Akurat po MŚ są tylko dwa biegi w Norwegii o normalnych godzinach (Drammen sprint klasyk, Oslo 30km klasyk start wspólny), a potem finał PŚ w Kanadzie (17,18,19 marca), którego Dwójka nie pokaże wcale, nie będzie nawet retransmisji,  jak głosi ramówka prasowa na ich stronach ;) Także ostatnia transmisja z biegów narciarskich w sezonie 16/17 12 marca.

 

Powtórki kabaretów - fenomen pani Harasimowicz jest tak wielki, że TVP  pokazuje jej kabarety na okrągło :mrgreen: Ciekawe, co by było, jakby nagle ta pani zakazała emisji programów, które powstały podczas jej dyrekcji? Pewnie Dwójka zaczęłaby emitować więcej seriali z Turcji, aby zapchać oglądalność, ewentualnie, szukaliby jakiegoś formatu śmieszkowego a'la majstry. Ale nie może tego zrobić, bo na końcu widnieje napis "Produkcja: Telewizja Polska S.A.", a nie "Produkcja: Beata Harasimowicz".

 

Pietrzak mimo wszystko to zawsze jakaś odmiana, nie wiem, czy zasłużony, czy niezasłużony, Dwójka w każdym razie wyemituje jego benefis ;) Nie chcę politykować, dlatego powstrzymam się od mojego zdania na temat jego poglądów politycznych.

 

5 marca, koncert -  nawet to chyba nie będzie cały koncert, tylko jego skrót, bo  wszystko trwa do 22:55, to około 50 minut, bo trzeba jeszcze wliczyć reklamy, autopromocję i kolejne reklamy. Jeżeli to jest to - plus, że o jakiejś już normalniejszej godzinie wyemitują coś z wyższych sfer ;)

 

Nie ma w ramówkach od 13.03 "Panoramy" o 10:45. Ale pewnie to błąd i dodadzą, bo ramówka była pewnie skonstruowana długo przed tym pomysłem.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można mówić,że to własność TVP i Harasimowicz nie może tego zakazać?? Inna sprawa,że skoro to rechot to po co go powtarzają, zresztą ja wolałbym Tey-a, Monty Pathona czy coś starszego. 

Wczoraj naprawdę miłą odmianą był Paweł Piekarczyk i przyjaciele. Więcej takich rzeczy w Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koncert Pawła Piekarczyka naprawdę dobry, miło się oglądało, warto przypominać bardów. Nohavica i Sikorowski już byli, Piekarczyk był wczoraj, może Poniedzielski? I Andrus przy okazji? Taka lekka piosenka kabaretowa by się przydała. Bo na powrót Przechowalni to ja nie liczę, to było dawno dawno temu. W ogóle tylko jeden program pokazali z Przechowalni, ale to była już Kabaretowa Scena Dwójki i to był rok 2004. Powtarzali 8-9 lat potem.

 

Te kabarety nie są własnością Harasimowicz. Gdyby była producentem, to tak, a nie. Produkowała to TVP. Osoby z TVP. Harasimowicz tylko reżyserką się zajmowała. Więc nie może żądać zaprzestania emisji powtórek, TVP może sobie je emitować do woli, w pętli, niestety, i to wykorzystują. Atak kabaretowych powtórek i robienie z Dwójki TVP Rozrywka 2.

 

Pietrzak - ja tylko o jego działalności kabaretowej, pominę jego ostatnie popisy w TVP Kultura. Jest to bądż co bądż zasłużony artysta, kabareciarz i należał mu się jakiś program, ale jakiś nowy, a nie to, co jesienią leciało w TVP3 Warszawa /Pietrzak prezentował archiwalia ze swojej "szafy". A poza nim m.i.n. Dłużewski, Makowski i oczywiście Wolski. No, można by robić takie programy co tydzień, ale takie kabaretowe, a nie naśmiewanie się. Chociaż... jutrzejszy koncert to dobry znak. Po prostu trzeba przypomnieć, kto to Jan Pietrzak i tak dalej.

 

Ha ha, już miałem pisać, kiedy ostatnio padł tak niski wynik w Familiadzie. ;) Chyba w tym odcinku z czterema zerami. ;) Wcześniej bywały niższe. A ciekawe, co by było, gdyby było 0 po dwóch seriach. Powtarzaliby finał? Braliby innych i sekwencję finałową nagrywamy od nowa? ;)

 

Na koniec o Bake Off - no leci już spot II sezonu, ale coś niechlujny - wykorzystano fragment śniadaniówki to raz, po drugie prowadzące żle, żle. Chyba nawet same nie wiedzą, czemu tam są. Gacek i Mikuła na dzień dzisiejszy dwa razy lepsze były. Ciężko to widzę teraz, ale zobaczymy 6 marca, może się zaskoczę. Na razie czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można mówić,że to własność TVP i Harasimowicz nie może tego zakazać?? Inna sprawa,że skoro to rechot to po co go powtarzają, zresztą ja wolałbym Tey-a, Monty Pathona czy coś starszego.

Monty Pythona (tutaj o serial mi chodzi, nie o pełnometrażowe filmy) to w zasadzie się TVP sama pozbyła, bo jakieś 10 lat temu TV4 kupiła od publicznej odcinki i w okresie bodajże 2006-2009 (z przerwami) były one tam emitowane. Obecnie faktycznie nikt tego nie emituje, a szkoda.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie perełki, ale wiadomo, że o innej porze to nie przyciągnie widza. A mogliby dać już zamiast tych Boskich, a nie po 02:00.

A co do praw - nie wiem, jakie mają prawa do koncertów zagranicznych. Albo to od MTV, albo nie wiem. Chodzi mi o zagraniczne koncerty, a nie te polskie. Specjalnie zarwałem noc, by obejrzeć, wytrzymałem, dobry koncert. Ale oczywiście pora niezadowalająca.

 

Nie rozumiem też w dalszym ciągu emisji Barw szczęścia w niedziele jednym ciągiem. OK, wiem, potrzebna jest powtórka, ale ich nadal jest trzy. Jedna o 11:00, OK. Druga o 19:25, no... a można było dać coś innego, ale jeżeli nie chcą konkurować z Wiadomościami, to OK. Trzecia w niedzielne poranki. No ale sobie robią omnibus x5. Kiedyś bodajże było lepiej - 2 odcinki w sobotę i 3 w niedzielę. Ale weszło sobotnie Pytanie na śniadanie, potem przesunęli na 07:30. No i ten omnibus. Może tak jednak spróbować z niedzielnym "Pytaniem na śniadanie". Jakoś TVN ma w niedzielę śniadaniówkę, więc czemu nie Dwójka.

 

Kolejna sprawa to taka, co dzisiaj o 22:20. Niby Kurski mówił. że będzie Pietrzak i jego kabaret z gośćmi, a wszędzie jednak podają, nawet strona TVP, że będą jednak Młodzi Panowie. Więc jak to ostatecznie będzie pewnie dowiemy się wieczorem. Jeżeli Pietrzak, to OK. Jeżeli jednak Młodzi Panowie, to coś jednak tu nie gra, albo Pietrzaka pokażą za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "Familiady" dzisiaj nie będzie opisywanki, bo nie mogłem obejrzeć, może jutro obejrzę na VOD i napiszę w skrócie, co się działo ;)

 

Czyli bajką okazał się ten benefis :mrgreen: I po co było tyle zapowiedzi Kurskiego, tyle mówienia w wywiadach, skoro nawet nie ma tego benefisu w emisji (nawet w EPG), a zamiast jego jest emitowany kabaret  spod pani Harasimowicz? Kompromicha jak nic. Może za tydzień będzie, ewentualnie w innym terminie ;) Prezes Jacek coś nie ma kontroli, mówił, że będzie w emisji benefis, a tu leci to, co było zaplanowane wcześniej. O ile ze zmianami w ramówkach w związku z ew. finałami turniejów WTA, czy z jakimiś zw. ze śmierciami znanych osób i chęcią mu wychodzą , tak jednak jeżeli o to chodzi to mu nie wyszło.

 

Szczerze to ja wolałbym koncert Unplugged w normalnej godzinie np. o tej 22:20. To już byłoby bardziej znośne niż ta druga w nocy ;) Choć jeśli ktoś ma kanał MTV Live HD w ofercie swojego operatora, to tam lecą koncerty z serii MTV Unplugged, chyba nawet ten koncert był emitowany na antenie tegoż kanału. Więc nie wszystko stracone, jeżeli ktoś nie mógł sobie nagrać audycji ;)

 

"Barwy szczęścia" najwyraźniej zdaniem szefostwa Dwójki odnoszą taki sukces, że muszą być powtarzane kilkukrotnie. Powtórkę poranną rozumiem, ale tej wieczornej już nie. Może ta poranna jest dla tych, którzy mają na drugą zmianę do pracy, a ta wieczorna dla tych, którzy chodzą na pierwszą zmianę. Taki mam tok rozumowania. Omnibus emitują wzorem TVNu, który emituje "Na Wspólnej" w soboty ciurkiem 4 odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej Kurski się pomylił, zapewne ma wiele spraw na głowie. Ot tyle. Myślałem, że odwołają w ogóle program kabaretowy w związku z śmiercią D. Szaflarskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak.

No to kolejne słowa Kurskiego które były zwykłą bujdą i wprowadzeniem w błąd. Które to już? Już wiele razy Kurski mówił, że będzie to, tamto, a okazuje się, że tego nie ma, a tamto jest, tylko póżniej. Chociaż, Familiadę Młodych Panów można oglądać bez końca, po prostu rewelka.

I tu się nie popisali. Coś jednak czułem. Wszędzie, w programie dla prasy, w telegazecie coś było o 10:10 "Kabaret Jana Pietrzaka", no ale to trwało tylko 5 minut, nie oglądałem. Wieczorem cały czas byli Młodzi Panowie.

Może plik nie dotarł? Może jakieś problemy? A może wyemitują w tą niedzielę, albo na wiosnę? Ciekawe, co na to Pietrzak, o ile w ogóle wiedział o emisji benefisu...

 

O, o Szaflarskiej. TVP1 pokazuje film, dzisiaj spektakl. TVP Kultura poświęca wieczorne pozycje zmarłej wybitnej aktorce. A Dwójka? NIC. Nic. Wolą emitować powtórki, M jak mydło i tak dalej. Tutaj minus. Kiedyś tak reagowali, zmieniali ramówki, emitowali filmy, a teraz? A może coś będzie w sobotę o 20:05, chociaż wątpię.

 

Rozpoczęły się nagrania do nowego, X sezonu "Kocham cię Polsko". I co my tam mamy... Scenografia bez zmian, nagrywano odcinek z obsadą z "Czasu honoru" i z "Wojennych dziewczyn". Będzie też nowa runda. ;) No, zapowiada się fajnie, tylko ten Królikowski to niewiadoma.

 

Tymczasem co nowego w prasowych zmianach?

- można? Można! 2 marca "Mistrzostwa świata: Lahti - sztafeta 4x5km kobiet" jednak na żywo! Od 13:40. Jak widać, jednak można za dnia, a nie po nocach w formie skrótu.

- a tak tylko ponumerowano nowe odcinki Postaw na milion. I to tyle.

 

Aha - nie ma też programu Rewińskiego. Wolski mówił co prawda, że będzie rozmawiał z Rewińskim na ten temat, ale widocznie nic z tego nie wyszło. Trochę szkoda, ale lepiej jak widać emitować nte powtórki kabaretonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wydarzeniem sportowym tego weekendu był niedzielny Puchar Świata w biegach narciarskich w Otepaa z udziałem Justyny Kowalczyk - najliczniej oglądany w tym roku. Pod względem średniej widowni, która wyniosła ponad milion widzów przy udziałach 10,3%, był to drugi wynik tego sezonu"

 

.http://centruminformacji.tvp.pl/29154773/w-ten-weekend-widzowie-wybrali-tvp


Nie tylko   sztafety pokażą , też  w niedziele 26.02   będzie  sprint  drużynowy( startuje Kowalczyk)  w TVP 2.

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...