Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kabaretów - istotnie, prezes Kurski określił je jako "symbol upadku telewizji publicznej" z wyjątkami, ale ta ocena dotyczyła sytuacji sprzed jego rządów. I prawdopodobnie jako wyjątki Kurski mógł mieć na myśli np. Kabaret Moralnego Niepokoju, albo chociaż samego Roberta Górskiego (bo jednak pewne negocjacje były co do "Ucha Prezesa"). To nie było odniesienie do obecnego stanu sceny kabaretowej w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tu jest niekonsekwencja, bo kabarety to rechot,ale cały czas je emitujemy-tylko,że powtórki. Górski no cóż mam wrażenie,że tu wpływ mają jego osobiste poglądy, bo między wierszami widać do kogo było mu bliżej, skoro z tamtymi współpracował,a od tych się zdecydowanie odcina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królikowski niech spełnia się w aktorstwie, jest w tym dobry.

Smutne, że TVP niszczy najlepsze programy Dwójki - daje beznadziejnego aktora jako prowadzącego? kapitana?

 

To w końcu Królikowski jest dobrym czy beznadziejnym aktorem? :razz:

 

Antoni Królikowski zastąpi Maćka Musiała, szkoda, bo Maciek tam lepiej pasował.

 

Ani jeden, ani drugi tam nie pasuje. Najlepszy był pierwotny skład (Kurzajewski, Rogalska, Zielińska). Mimo wszystko z dwojga złego wolę już Królikowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiosennej ramówce, od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 będą emitowane powtórki kabaretów.

 

W piątek, 10 marca br. o godz. 22:20 będzie emitowany ''Program rozrywkowy (benefis)'', czyżby miał to być zapowiadany już w zeszłym roku benefis Jana Pietrzaka?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam. TVP.PL po prostu uparcie twierdzi, że Królikowski będzie prowadzącym. Ale na zdjęciach jest też Kurdej-Szatan, więc TVP.PL nam wmawia, że Kurdej-Szatan będzie kapitanką, a Królikowski prowadzącym. Nie, nie, nie, nic z tych rzeczy, Królikowski będzie kapitanem, a Kurdej-Szatan dalej prowadzącą. I dobrze.

 

O Królikowskim - nie mówię, że to beznadziejny aktor, ale zwyczajnie tam się sprawdza. Chociaż ostatnia jego rola w "Bodo" taka sobie. Natomiast beznadziejny jest w konferansjerce. Superstarcie, Opole, majstry - wszystko położył swoim prowadzeniem. Katastrofa. Ale zobaczymy jakim będzie tym kapitanem. 20, 21, 22 lutego są nagrania. Liczę też na ciekawych jak zwykle gości. Wiadomo, że oprawa się nie zmieni, dojdzie nowa runda i niespodzianki na kole fortuny. No i tyle.

 

Bake Off - na razie poznaliśmy tylko nazwiska nowych pań prowadzących, ale nie rozumiem tylko tego, jak można było pozbywać się Gacek i Mikuły. W ramach rekompensaty powinny dostać osobny program w Dwójce, a nie, że wywalamy. Czaja i Zawadzka - zobaczymy, jak będą prowadzić, ale coś czuję, że to nie będzie tak, jak w duecie Gacek-Mikuła. Niestety.

 

Kabarety - no właśnie obecna pięta achillesowa. Niby mamy kryzys, ale powtórki emitować możemy i niestety, chętnie się oglądają. Uznajemy, że to niszczenie TVP. Jak KMN? Jak Górski? Właśnie oni najlepsze skecze tworzą. A, przypominam, że ucinali skecz z balu karnawałowego z sylwestrowego Latającego Klubu II. Pamiętna Płocka Noc Kabaretowa, która się nie odbyła przez braki w scenariuszu. A tu się odbyła, tyle, że pokazał ją potem Polsat. A teraz kabaretów w Dwójce zostało bardzo niewiele. Dzisiaj kabaretowym wyznacznikiem nie jest Dwójka, tylko Polsat.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/trzecia-seria-programu-sonda-2-tvp2-tylko-raz-w-tygodniu - a jednak cięcia. Ale kto wie, może w pierwszych 2 seriach wyczerpał się limit tematów? Ma być 14 odcinków. Niby 12 mniej, ale jeżeli policzymy emisję w Wielkanoc, to szykuje się dość długa seria - zakończy się dopiero 4 /albo 11, jeżeli nie będzie emisji w Wielkanoc/ czerwca. To jedyny plus...

 

Z ramówki TVP2 na kolejny tydzień

- za beznadziejne powtórki powtórki kabaretów - brak logiki

- benefis Pietrzaka? Kto wie, może tak będzie, chociaż Pietrzak ostatnio twierdził, że nawet TVP go nie chce

- Bake Off wraca od 6 marca, emisja jak jesienią

- 8 marca wracają biegi narciarskie na żywo - no ale jak traktują prawa w tym sezonie to się w głowie nie mieści

- znika program "Szeptem". W zamian... miliardowa powtórka Boskich!

- powtórki Bake Off w niedziele o 10:30, ale być może dlatego, że są biegi 12 marca. Możliwe, że 19 marca będzie póżniej

- dalej brak w ramówce ratowania dzieci i randek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykujesz Królikowskiego jako prowadzącego - OK zgadzam się (chociaż "Mów mi mistrzu" nie uratował nawet Opania :wink: ), ale Musiał to identyczne dno. Powiedz mi w czym niby jest lepszy od Królikowskiego? Wepchnięty do TVOP, do prowadzenia Sylwestra czy innych imprez tylko i wyłącznie przez protekcję. Jeżeli natomiast chodzi o aktorstwo, to Musiał do pięt nie dorasta Królikowskiemu.

"Bake Off" - nie oglądałem regularnie, czasem jednak zerknąłem. Pisanie, że prowadzące były świetne jest sporą przesadą. Szczególnie denerwowała mnie ta, która kaleczyła "r".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sondzie 2 już pisałem. Możliwe, że wyczerpały się tematy przez dwie emisje w tygodniu, a gdyby tak wiosną robili identycznie jak w ubiegłym roku, to kilka weekendów i koniec. A tak przynajmniej sezon będzie długi, bo do czerwca. A w sobotę mogliby powtarzać najlepsze odcinki z I i II sezonu. Albo od początku emisja. Zobaczymy, jak to będzie, no bo jeżeli to będzie powtórka z niedzieli to...

 

Pani Gacek słucham nadal regularnie w Programie III Polskiego Radia. Trochę miałem wątpliwości przed startem I serii Bake Off, czy sobie poradzi ten duet i co? Wyrobił się, chwaliła brytyjska prasa, było wszystko OK. A teraz taki zwrot. Z jednej strony - no fajnie, II seria, ale po drugie - zmieniamy prowadzące na dobrą Zawadzką i Czaję /aktorka też dobra, ale niczego jeszcze nie prowadziła/. Mam nadzieję, że chociaż Makłowicz się ostanie w tych felietonach i cyklu "Ale przepis". Jak nie, to będzie najlepszy przykład tego, jak w pół roku zniszczyć dobry program.

 

Jak porównamy Musiała od Królikowskiego, to pierwszy jest lepszym i aktorem, i kapitanem, ale jego nadmierna aktywność była przesadą. W tej serii go nie ma, zrobił przerwę, studia i tak dalej więc znależli zastępstwo. Co ciekawe, Królikowski, by się dalej nie kompromitować w Dwójce, będzie regularnie oglądał "1 z 10" - i tak przygotowywać się będzie do programu. No, bardzo, bardzo ciekawe no. Może nie będzie tak żle?

 

A co do teleturniejów. Pisałem już o tym formacie z słowami i cyframi. Coś czuję, że trafi to do Dwójki, bo niby gdzie indziej? Możliwe, że po zakończeniu Tylko z tobą albo w jakiś inny slot, może weekendowy? Format ciekawy, ale czy odpowiedni na dzisiejsze czasy?

 

Super Express potwierdza, że nowa seria Rodzinki.pl bez zmian w piątki i bez zmian w Dwójce. Nie wypalił plan Kurskiego, by serial przeniesiono do Jedynki.

 

Dzisiejsza zmiana, jedyna, to taka, że będą kontynuować programik "Herbatka z kabaretem" w soboty. No cóż...

 

I jeszcze jedno. Dziś miting "Copernicus Cup". Co Dwójce nie szkodzi pokazać całości. Na przykład jeden bieg z Polką. Eliminacje pokażą w Dwójce, ale już finału nie, bo kończą o 20:05, a finał jest o 20:25. Barwy szczęścia można spokojnie ok. 21:00 nadać, nic by się nie stało. Ale tak nie jest i tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównamy Musiała od Królikowskiego, to pierwszy jest lepszym i aktorem, i kapitanem

Nie obraź się, ale rozbawiłeś mnie. Spójrzmy na Filmweb. Porównajmy osiągnięcia aktorskie jednego i drugiego. Przejrzyjmy komentarze osób oceniających te dwie osoby. W przypadku Królikowskiego zdarzają się jednak komentarze pozytywne, w przypadku tego drugiego praktycznie same negatywy.

Jak można mówić, że Królikowski jest gorszym kapitanem w KCP, skoro nawet jeszcze nie zadebiutował w tej roli. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni mnie nie było i się działo :mrgreen:

 

Królikowski w KCP - stało się. Oby nie stało się, jak z poprzednimi programami, w których był jako jeden z prowadzących, czyli obyśmy nie pożegnali się z tym programem po tym sezonie, choć z tą popularnością to raczej program pozostanie. I tak, tu chodzi o studia Maćka Musiała. Edukuje się, aby zostać bardziej profesjonalnym aktorem, niż jest :mrgreen:  Może wtedy znikną te negatywne opinie. O co chodzi z tym nazywaniem "prowadzącymi"? Istotnie, Kurdej-Szatan, Krolikowski i Kammel są prowadzącymi "Kocham Cię Polsko!", ale w tym wymiarze, że Kurdej-Szatan jest główną prowadzącą, a Królikowski i Kammel są pobocznymi prowadzącymi z funkcjami kapitanów drużyn, bo niejako oni też to widowisko rozrywkowe prowadzą. O to chodzi i tak to działa.

 

Oglądać będzie 1 z 10? Już to widzę, jak mówi do takiego Mateusza Pawłowskiego, jak będzie "Panie Mateuszu, kręci Pan kołem czy bierze Pan pytanie na siebie?" :mrgreen: Nie, raczej stylu prowadzenia pana Tadeusza nie będzie naśladował. Bo będzie za sztywno, a KCP to nie jest sztywny format.  1 z 10 ma swoje żelazne zasady, a KCP ma swoje żelazne zasady. Ale pewnie będzie oglądał, aby poszerzyć horyzonty wiedzy. I dobrze, taki format uczy :)

 

"Panorama Kraj" - dramat z tymi perturbacjami z godziną emisji. Najpierw zmiana na 10:40, teraz usunęli z ramówki. Nie wiem, śmiać się czy płakać. Lepiej było już zostawić to wydanie o 15:40, ewentualnie mogli dać o 14:40, kończyłoby się tuż przed \\' o 15 ;)

 

Zmiany w Bake-Off - zobaczymy, na ile się sprawdzi pani Zawadzka i Czaja i czy nie wrócą na następny sezon do poprzedniego duo. Czy widzowie chcieli zmian? Nie wiem, poprzedni prowadzący tego programu podobali mi się i nie wiem, czy te dwie panie je godnie zastąpią. Niby szansa jest ;) Ale cieszę się, że jest ten program w kolejnym sezonie, idą na fali popularności.

 

O, benefis Pietrzaka. Proszę, jednak jakiś nowy humor będzie w tej Dwójce, a nie tylko ciągłe wałkowanie Harasimowicz. Tylko czemu tak rzadko i czemu tak mało? Mogliby więcej benefisów emitować. Miał być śmiech, a nie rechot, a jak widzimy, powtórki się stały i jakieś czasem premiery. Niby majstry miały tę lukę wypełnić. W jakimś stopniu się to udało, ale jak widzimy, oglądalność majstrów była na zatrważająco niskim poziomie, więc ten program prawdopodobnie możemy zakopać. Choć poziom programu w ostatnich epizodach był nawet przyzwoity.

 

Sonda 2 raz w tygodniu. Może format się przejadł, może za szybko go wyeksploatowali, stąd pewnie mniejsza liczba epizodów. Przynajmniej będą mogli skupić się na jednym odcinku, a nie trach trach trach transza za transzą leci co weekend.

 

Biegi wracają. Tak, wracają, ale na końcówkę sezonu, w której startuje Justyna Kowalczyk, a końcówki sezonów zazwyczaj Dwójka pokazywała, chyba dwa lata temu czy nawet rok w skandalicznej formie o 4:50 rano jako 30 minutowy skrót biegu na 30 km pań w Oslo. Bo ten cały Ski Tour Canada pokazywali w retransmisji. Oby ten Finał Pucharu Świata - też w Kanadzie! - pokazali choć raz na żywo, przynajmniej ostatni bieg. No chyba, że postawią na to, że widzowie mają live w Eurosporcie (do którego dostępu nie mają widzowie w DVB-T), a my pokażemy im te biegi w nocy/rano dnia następnego. Ale myślę, że będzie live ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim - to była moja reakcja po wyborze. Na razie jest żle, ale kto wie, jak będzie w programie. Może będzie dobrze? Też oglądałem komentarze. No, Musiał w programie był dobry. Ale wolę poczekać do 4 dnia marca i zobaczymy, jak wypadnie Antek. ;)

 

A zatem TVP.PL znów mi podaje "nowego prowadzącego". Więc Rafał, masz rację. Jest trzech prowadzących, Kurdej-Szatan główna, a Kammel i Królikowski to kapitanowie i współprowadzący. No. Wyjaśnione.

 

Tymczasem okazuje się, że w ogóle chyba likwidują popołudniową Panoramę. Nie ma jej o 10:40, o 15:10 już jest powtórka "Tysiąca i jednej nocy", więc znika od 1 marca emisja o 15:40. I w ten oto sposób zostaje się tylko jedno wydanie Panoramy /nie liczę wejść w Pytaniu na śniadanie/. Żeby tylko Kurski na jesień tego serwisu nie likwidował. Chyba, że popołudniowe wróci na jesień, no ale...

 

Nie wiadomo, czy to będzie benefis Pietrzaka. Równie dobrze może być kogoś innego.

 

Powinny ostatnie biegi być live, no ale jak to w Dwójce - nic nie jest pewne.

 

Tymczasem Niecik, tak ten od "Czterech osiemnastek" potwierdził, że weżmie udział w nowym projekcie realizowanym przez TVP i chodzi tutaj prawdopodobnie o "Discopoland". No Zenka jeszcze rozumiem, ale Niecik? Jak to? Ledwo kilka hitów wylansował, a nie kilkanaście jak Zenek. No to tak, Niecik, potem Martyniuk, Miller, Klatt, Liszewski, i tak dalej i same gwiazdy zbierzemy...

 

Ponadto nie podoba mi się robienie z Dwójki klona TVP Rozrywka, jeżeli te tajemnicze programy rozrywkowe weekendowe będą powtórkami /oby nie/. Przecież założenia TVP Rozrywka były chyba inne - Dwójka miała ograniczyć powtórki kabaretów. A tutaj na wiosnę szykuje się jeszcze większa ich ilość. Nie w tą stronę idziemy, nie w tą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - dzisiaj Farmaceuci vs Winiarscy. Dzisiaj testuję format podawania ile pkt miały drużyny po pytaniach. Po pierwszym (przykład znaku interpunkcyjnego) - 94:0, po drugim (owoc o innym kolorze wewnątrz niż na zewnątrz)  94:95. W trzecim (państwo europejskie bez końcówki A, duża niewiedza Winiarskich) 171:95, czwarte podwójne (kwiaty, jakie otrzymywały panie w PRL, niewiedza, przez młodość, Farmaceutek) 171:237. Piąte, potrójne finałowe (ptak, którego trzymamy w domu) i stan kont 171:474 wskazuje na triumf Winiarskich, oni są w finale :) 513 zł za dziś Farmaceutki, razem to daje 2862 zł. A z Winiarskich w finale Tomasz i Kuba. Tomasz pierwszy. Zdobył:  21 (portfel  zabieramy ze sobą wychodząc z domu), 0 (Bóg twórcą), 33 (ser żółty), 35 (galareta się trzęsie, max), 30 (skok w dal). 81 pkt do zdobycia, ale tu jest bliżej niż dalej. A Kuba zdobył  32 (klucze, max), 49 do wygranej. 12 (artysta twórcą, ankietowani twierdzą, że pisarz), 26 (ser biały). 11 do wygranej, szansa prawie 100%.  0 (człowiek się trzęsie, ziemia się trzęsie). I teraz pół na pół.  17 obstawiło, że jest skok narciarski, więc za dziś wygrywają 16 422 zł :) 206 pkt, 680 pkt ogólnie.

 

Nie dziwię się, że Niecik się zgodził. Cieszy się z lansowania przez TVP disco polo, w tak szerokim spektrum jeszcze nie było. Jest już Zenek, jest już Tomek Niecik. Kto następny? "Piękni i Młodzi", "Boys", "Czadoman", czy Radek Liszewski z "Weekendu"? Lista transferowa...tfu, lista gwiazd jest niezwykle szeroka, a pan Jacek Kurski tylko z tego może czerpać....i czerpać :mrgreen:

 

"Panoramy" nie zlikwidują, nie ma na to szans. W każdym kraju drugi program telewizji publicznej (jeżeli jest taki!) emituje swój program informacyjny (pomijam słowacką Dvojkę, która ma profil bardziej sportowy i emituje Spravy RTVS w emisji powtórkowej dla tych, którzy nie obejrzeli w Jednotce, chyba nawet z tłumaczeniem migowym) ;) W Polsce, gdyby to się stało, wrócilibyśmy do PRLu, kiedy to w latach 1970-1987, Dwójka retransmitowała o 19:30 DTV z tłumaczeniem na język migowy. Dopiero w '87 przyszedł ich własny program informacyjny "Panorama Dnia", emitowana w formie jednego wydania dziennie (jak nazwa mówi - Panorama dnia) o 21:30. Likwidacja byłaby niezasadna i niepotrzebna.

 

Dwójka chyba miała być bardziej kulturalna, liczba programów kulturalnych jest śladowa, a więcej jest tych rozrywkowych. Szkoda, no ale pewnie padnie wytłumaczenie, że od kultury jest TVP Kultura. Ale Dwójka też ma misję pewną, a wypełnianie jej w nocnych godzinach jest przykre, bo wypełnianie misji powinno dziać się w godzinach popołudniowych.  Kiedyś tego w Dwójce było bardzo dużo, teraz programy kulturalne i koncerty można zliczyć na jednej ręce, a o emisji nocnej nie mówiąc. TVP Rozrywka jest w DVB-T. Ciekawe, czemu na tym kanale lecą głównie powtórki, a premiery są śladowe ? Może tam walnęliby jakiś format? W końcu kanał rozrywkowy. Daliby szanse, a nie, że to kanał zombie, który działa poprzez emisję powtórek ;)

 

A może lepiej byłoby zmienić TVP Rozrywka w TVP Disco Polo? Tam emitowane byłyby hity tej muzyki, tam byłby promowany ten gatunek, tam byłyby te programy, które sobie planują, część byłaby w Dwójce, tak jak to robi Polsat z kanałem Disco Polo Music, że prawie cały koncert emitują w Polsacie, a jakieś dwie godziny od 23 do 1 emitują w DPM, tam leci oczywiście caluteńki koncert. Choć prezes Kurski mówił, że kanałów nowych nie będą tworzyć. Ale takie przekształcenie to chyba nic nie kosztuje ;) Ale to nie wątek na rozważania o TVP Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w spotach są pomysłowi. Była już Wojna domowa, była Sonda kiedyś, była ABBA, a teraz kultowe komedie. Teraz tylko czekać na kolejny sezon. No i czy Królikowski będzie do przełknięcia. Jak na razie żle jest, ale może miło zaskoczy.

 

fan tv - jaki film o Nelsonie Mandeli? Czy był taki planowany? Tak, owszem, nagle zastąpili kabarety w programie wczorajszym, to było kilka dni temu, ale nie podałem, a dzień póżniej zmianę cofnęli i wrócili do kabaretów. Z jakiego powodu ta zmiana nie mam pojęcia. Wczoraj nic związanego z Mandelą nie było... Za to film "Mandela: Droga do wolności" będzie w tą sobotę 18 lutego o 20:05. Mogliby emitować już te filmy w zimowej/letniej ramówce, jak nie ma premier.

 

Jeszcze z wczorajszej Familiady na pytanie o ptaka w domu - Kura. ;)

 

Podejrzewam, że w tym programie o disco polo wystąpią wszyscy. A gdzie program operowy? Musicalowy? Alternatywny? /nie liczę TVP Kultura/, może być nawet program o rocku i jazzie. Tej muzyki brakuje. Rozsiana jest po kątach, nie ma, a jak jest, to po 03:00 w nocy. Dekadę temu jeszcze było w miarę, ale potem to już tylko gorzej.

 

No właśnie, już kilka razy kiedyś przewijały się informacje o likwidacji programu. Ostatnie poważne były w 2007. Już nawet padały ostateczne daty likwidacji. Nie doszło i całe szczęście, ale zaczęły się zawirowania z godzinami, ostatecznie 22:45, ale to od wakacji 2009, a od 7 lat 18:00. Powinno się ostać jedno wydanie, ale drugie też jest potrzebne. A tak po Wiadomościach o 15:00 mamy Teleexpress o 17:00. Panorama o 16:00 by pasowała w sam raz.

 

TVP Rozrywka, mały OT, nic się nie zmieni, zarabiają na powtórkach nierozrywkowych badziewi kulinarnych, kabaretach i archiwalnych koncertach, wykluczone. Mi chodziło o zbliżanie się Dwójki do TVP Rozrywka w ilości powtórek kabaretów. Zamiast zmniejszać, niedługo będzie tak, że pół dnia to będą powtórki kabaretów, a pół dnia to premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Winiarscy (2) vs Marchewki (Klan Marchewek w innym wcieleniu raczej nie). Tych drugich lektor nazwał "rodzina pod nazwą" :mrgreen: Może nazwisko. W ogóle zauważyłem, że Karol ma taką broszkę czy coś przypiętego, coś jak rzepka.  Po pierwszym (dane na paragonie) 85:0, po drugim (zwierzę kojarzące się z Afryką) 178:0, po trzecim (liczby, o których uczymy się na matmie) 178:93 (powiedzieli Marchewki, że wymierne). Czwarte podwójne (jaki lub czego może być szyb?) i 342:93, Winiarscy znowu w finale, gratulacje :) 279 zł dla Marchewek, a my lecimy do finału :mrgreen: W finale Tomasz i Jakub, skład niezmienny. Tomasz uzyskał: 14 (naczynie na wodę - wiadro), 34 (umawiamy się na randkę naj), 13 (dieta wegetariańska), 35 (autobusowy przystanek), jajo (w szufladzie chustki) . Jakub ma 104 pkt do zdobycia. A zdobył 23 (szklanka na wodę, ankietowani twierdzą, że wazon), 24 (na spotkanie), 9 (dieta wysokobiałkowa, naj odchudzająca). 48, szanse niskie, bo koła mają 3. Już ich nie ma nawet, bo w szufladzie są klucze, które mają 4. 159 pkt, dają 501 pkt ogółem, 1503 zł za dziś :)

 

Dziwna zmiana z tym filmem z Mandelą. Może nie dotarła do nich taśma z filmem, kto wie, ale oby w przyszłą sobotę poszedł film ;)

 

Tak, muzyki klasycznej brakuje choć w najmniejszym stopniu, widzów nie zadowala koncert noworoczny, bo to zdecydowanie za mało. Jakby puścili jakiś jeden koncert, jakieś coś z filharmonii raz w tygodniu, wieczorem, może nawet o 22, to kto wie, a może to zyskałoby dużą widownię :) Muzyki klasycznej jest za mało w głównych kanałach publicznej.

 

"Panorama" o 16:00. Nie, dziękuję. W tym czasie są "Wydarzenia 15:50", nazywane przez niektórych "kroniką kryminalną" ( :mrgreen: ), zresztą, walczyli przecież tym programem  o 15:40 z Wydarzeniami, są jakieś wyniki oglądalności, kto wypadł lepiej? Myślę jednak, że ludzie się przyzwyczaili, że Panorama leci o 18:00 i każda zmiana będzie skutkiem katastrofalnym dla tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie teraz porównam, to lepiej mi się ogląda popołudniową "Panoramę" niż "Wydarzenia", właśnie z powodu tej "kroniki kryminalnej", widać że w przypadku popołudniowego serwisu Polsatu to jest robione dla oglądalności, bo zawsze musi być jakieś zabójstwo,wypadek,kradzież, oszustwo i gwałt, a istotne sprawy np. polityczne porusza się tam dopiero, jak przebrnie się przez te wszystkie sensację. Dlatego jak mam okazję, to wolę właśnie "Panoramę" oglądać, tam jest więcej konkretów.

A wydanie o 18:00 raczej zostanie, zresztą też zbytnio nie ma gdzie to dać. Na 18:30 - odpada,bo wtedy regiony mają swoje serwisy. Inna pora też nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...