Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ta wiosenna ramówka robiona na szybko, i uznano, że niewiele zmian, bo wszak to nie jesień, może przy jesieni będą większe eksperymenty. A dodam, że to pierwsza w pełni ramówka Wolskiego. I jak na możliwości... słaba. Rewolucji nie ma.

Gdzie Ostry z natury, który miał być już poprzedniej wiosny? Gdzie Łysiak, który miał być jesienią? To "Co się dzieje?" może być informatorem kulturalnym, ale niewiele wiemy.

 

Poniedziałek 21:45 - albo randki, albo II seria "Bake Off", wszak miała być wiosną, tak? Tak.

Dzieciaki mogą ruszyć nawet w II połowie marca, jak jesienią. 10 odcinków starczy do maja. 3+4+3 daje 10 i finał 18 maja. W sam raz.

W końcu z tym Cejrowskim skończyli. No ileż można go wałkować? 10 lat to stanowczo za dużo !!!!

Rodzinka.pl - dobrze, że zostaje w Dwójce, bo w Jedynce to stałaby się nudnawa i zbyt przewidywalna. Tylko te powtórki - z rana, z popołudnia, wieczorem, a nawet w nocy! Wirus zamiast znikać, się nawet rozprzestrzenił !

 

Serio, lepszy Pniewski niż Królikowski. Ten drugi niszczy co się da - Opole, majstrów, teraz to. Boże, żeby to nie była prawda, bo jeżeli tak, to będzie to ostatni sezon. Co w nim takiego Kurski widzi.

 

A wczoraj całkiem, całkiem jako Kapturek. ;) Nieżli też pozostali goście wczorajszych majstrów. Prowadzenie? Opania świetnie, Nieśpielak nadal dno. I sezon? Najpierw całkowite dno, potem trochę lepsze dno. A kto ciągnął na dno? Królikowski oczywiście! II sezon bez niego, o ile będzie. Pewnie po weekendzie będą wyniki i zobaczymy, ile tych widzów ostatecznie oglądało. Milion?

 

Program rozrywkowy - jeżeli już powtórki kabaretów, to niech poszperają w archiwach, tyle kabaretonów leży i czeka na powtórki, a tutaj sięgają po pierwsze lepsze. Nie, pójdźmy w inną stronę. Wyjdzie lepiej.

 

Właśnie. Niby belka, że wszystkie odcinki, a tutaj mijają się z prawdą. Może tak zmienić jej treść na np. przegapiłeś? Zobacz na VOD! O, to lepsze.

Powtórki? Pewnie zrobią jak z Boskimi - zaczną od nowa. A ja się pytam a inne seriale to co? Niektóre kilkanaście lat czekają na powtórkę!

 

Sonda 2 - o, ciekawy sezon znów się kroi, będę oglądał, ale znów - zapowiadali lepsze pasmo i nic. Chyba tylko Kotarski dostał nowe pasmo, ale czy lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tutaj odbywa się sztuczne pompowanie postów na temat Dwójki. Antena, na której ja osobiście właściwie nie ma za bardzo co oglądać. Żal mi tylko Maćka. Bo on sobie co rusz obiecuje nie wiadomo czego po nowych ramówkach, chłopak główkuje, zastanawia się,a tak naprawdę wszyscy w TVP mają tą antenę w głębokim poważaniu, stek powtórek, beznadziejnych programów na czele z nowością nielicującą z TVP- pierwsza randka. Nie sądziłem,że TVP upadnie tak nisko. Jak jeszcze wprowadzą to disco Polo - to będzie zestaw wybuchowy. Tylko wydawało mi się ,że Dwójka to miała mi się kojarzyć z pewną inteligencją, wysoką kulturą? Moje naiwne wyobrażenie. 

By nie było Maćkowi smutno - na większości kanałów NTC nie mam co oglądać. Mam ogółem 23 kanały,a oglądfam głównie jedynkę, Polsat, INFO, TVN, Super Polsat no i dwójkę. Reszta kanałów jest,ale właściwie mogło by ich nie być. Głównie posiłkuję się netem by oglądać sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam disco polo nie przeszkadza. I tak nie będę tego oglądać. Uważam jednak, że ten gatunek jest muzyką i nie rozumiem komentarzy, które czytam w sieci, że to nie jest muzyka. Tyle, że w TVP - publicznym medium - powinno się mówić o wszystkich gatunkach muzycznych - od disco polo po jazz, operę, balet itp. Tylko muszą być zachowane proporcje.

 

Czekam na nowe odcinki "1 z 10". To jeden z niewielu programów, który przetrwał "dobrą zmianę" i ogląda się to z ogromną przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile się powtarzają pytania? Co kilkanaście odcinków na pewno, może w zmienionej formie, ale się zaczynają wolno powtarzać.

 

O Dwójce zawsze warto pisać, ale prawda jest taka, że zarząd TVP ma to gdzieś, i niestety, nas nie przeczyta. Dalej miliard powtórek Rodzinki.pl, kabaretów Harasimowicz, i tak dalej. Tutaj tylko żyję nadzieją, czekam a tu się okazuje co? Że będzie tak samo.

Ale dyskutować warto.

 

Pierwsza randka - wislok, nawet nie oglądałeś jednego odcinka, i już opinia, że dno. Sam oglądałem jeden odcinek wersji brytyjskiej, by sprawdzić, co to, i to taka współczesna "Randka w ciemno". Tyle że tych randek jest kilka na odcinek i nie ma prowadzącego, tylko lektor. Nie jest złe, tylko zobaczymy, jak to wypadnie w polskich realiach. Ale TVP2 koniecznie też chciała mieć coś randkowego, patrz TVP1 - megasukces rolników szukających żon. Może to ich zainspirowało i mamy randki w Dwójce. Ja czekam na pierwszy odcinek i się zobaczy, czy to dno, czy to jednak można na spokojnie obejrzeć.

 

Disco Polo - umówmy się, TVP2 powinna jednak muzycznie być ukierunkowana na każdego - pop, jazz, alternatywa, disco polo. A tu alternatywa dalej w nocy i Disco Polo. Gdyby ktoś napisał rok temu, nawet ja, że w takich ilościach to Disco Polo się pojawi, to by został wyśmiany. A teraz? Planują koncert, serial, program. A kto wie, może i film Disco Polo odkupią.

 

No, Dwójka miała się kojarzyć z inteligencją i kulturą. I gdzie ta inteligencja i kultura? Chyba tylko w godzinach nocnych.

 

O, i zmienić formułę Makłowicza, by znów to było zdatne do oglądania. W przeciwnym wypadku niestety, pora się pożegnać. Niedługo 20-lecie jego programów w Dwójce.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco Polo - umówmy się, TVP2 powinna jednak muzycznie być ukierunkowana na każdego - pop, jazz, alternatywa, disco polo. A tu alternatywa dalej w nocy i Disco Polo. Gdyby ktoś napisał rok temu, nawet ja, że w takich ilościach to Disco Polo się pojawi, to by został wyśmiany. A teraz? Planują koncert, serial, program. A kto wie, może i film Disco Polo odkupią.

 

Akurat film Disco polo z tercetem Ogrodnik-Głowacki-Kulig (bo o ten Ci chodziło) to film współprodukowany przez TVN (dystrybucja Next Film/Agora). A oni tak łatwo praw do emisji tego filmu nie oddadzą (bo to był niewątpliwie dwa lata temu sukces pod względem widowni), podobnie jak w przypadku Bogów czy Obcego nieba (ten sam dystrybutor i również logo TVNu jako koproducenta lub patrona medialnego).

Edytowane przez DolbyStereo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada - Juvenię pokonały dzisiaj Farmaceutki i  one zagrały w finale. 585 pkt w pierwszym etapie.  Najpierw Edyta. W pytaniach uzyskała: 31 (lody mają wiele smaków, naj), 36 (bursztyn z morzem, naj), 20 (wąsy się goli),  32 (smoczek atrybut dziecka), 10 (jabłkowy). 71 pkt do zdobycia, jest szansa. Trzy powtórzenia Anny. 0 (kawa wielosmakowa!), 22 (biżuteria to bursztyny), 8 (wąsy się strzyże, ankietowani stwierdzili, że zapuszcza się), 19 (pielucha dziecka). 22 do triumfu. Teraz się będzie działo. Owocowy zapach truskawowy. On ma... 20! Cytrynowy miał najwięcej. 198 pkt. 2349 zł za dziś. Będzie chyba z miesiąc bez rozdanej nagrody głównej, pomijam odcinki specjalne.

 

Też widziałem powtórzone pytanie. Widzowie na FB mieli dużo pomysłów, może czas zrobić taki program, gdzie będą tylko pytania z FB? Taki dość innowacyjny pomysł, ale w XXI wieku jak najbardziej do zrealizowania :) I przynajmniej baza pytań wzrosłaby i nie byłoby aż tylu powtórzeń.

 

Zgadzam się, w mediach publicznych trzeba mieszanki muzyki, choć po tych programach obserwujemy promocję disco polo ;)  I racja, muszą być proporcje. Choć czasem klasyczna leci po nocach i mnie to osobiscie nie pasuje. Disco polo, idą z biegiem czasu. To zaburza proporcje. Ale myślę, że tu bardziej rządzą upodobania Jacka Kurskiego, który chce bardziej Zenka Martyniuka wypromować, o czym świadczy raz, Sylwester, dwa, "Jaka to melodia?" i jego częste występy w Jedynce, trzy, koncert ten 25-lecia, na którym on też będzie pewnie, cztery, pewnie w tym Discopoland też go pokażą. O serialu już nie mówiąc!  A sam  Jacek Kurski podkreślał, że lubi utwory Zenka Martyniuka. A teraz pytanie - czy lubi Straussa, Beethovena, Chopina, Czajkowskiego, a nawet Haydna? Czy lubi jazz, folk, muzykę eksperymentalną, soul, r&b? Czy pan Wolski też lubi? Bo jeżeli nie lubi, to dlatego kultura wysoka ląduje o tak późnej porze jako "Art Noc". Trzeba dalej czekać na kolejne nowe władze ;) Choć pewnie padnie wytłumaczenie, że kulturę macie sobie w TVP Kultura, a w Dwójce dajemy tyle, ile jest przewidziane w koncesji.

 

Szans na odkupienie filmu nie ma, tak jak @DolbyStereo2 pisze, TVN nie odda łatwo praw. No nie ma bata. To był hit, mimo wszystko ;)

 

A w dodatku w tych czasach wiecie, jakie są szanse na odkupienie... :mrgreen:

 

Gdzie jest inteligencja w Dwójce? W weekendy. Kiedyś pamiętam, że programy naukowe potrafiły lecieć w normalne dni tygodnia, nawet u mnie w szkole są filmy nagrane z Dwójki z roku 2001-2 ("chuda Dwójka") i ten materiał jest na pewno ze środka tygodnia. To było coś, niestety następne władze Programu Drugiego przesunęły programy inteligentne na weekend, teraz jakoś to się odbudowuje, bo jest "Sonda 2", ale chyba dalej to za mało. Kultura? Pisałem wyżej. Koncerty po nocach, w dni powtórki seriali i tym podobne. A gdyby tak raz potestować i wyemitować jakieś koncerty w dzień, może to by się sprawdziło :)

 

Nowość nielicująca z TVP - "Pierwsza randka". Ależ to licuje, bo Dwójka miała być z zasady bardziej rozrywkowa i kulturalna, może program mieć swoją misję np. zmniejszenie ilości kawalerów i singielek w Polsce poprzez ich łączenie w takim programie. I to może spełniać misję telewizji publicznej.  Ja liczę na to, że ten program odniesie sukces, bo w Wlk. Brytanii odniósł sukces, zresztą, "Randka w ciemno" w swoich najlepszych latach też odnosiła wielkie sukcesy, oglądalność była dość wysoka, ludzie potrafili to oglądać całymi rodzinami, u mnie tak było :) Sukces "Pierwszej randki" zależy od realizacji programu przez Rochstar. A Rochstar pokazał, że potrafi programy realizować na wysokim, światowym poziomie, także gorąco liczę na to, że ten program będzie dobry :) Tylko oby lektor nie był paradokumentalny.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dwójce zawsze warto pisać, ale prawda jest taka, że zarząd TVP ma to gdzieś, i niestety, nas nie przeczyta. Dalej miliard powtórek Rodzinki.pl, kabaretów Harasimowicz, i tak dalej. Tutaj tylko żyję nadzieją, czekam a tu się okazuje co? Że będzie tak samo.

Ale dyskutować warto.

 

Pierwsza randka - wislok, nawet nie oglądałeś jednego odcinka, i już opinia, że dno. Sam oglądałem jeden odcinek wersji brytyjskiej, by sprawdzić, co to, i to taka współczesna "Randka w ciemno". Tyle że tych randek jest kilka na odcinek i nie ma prowadzącego, tylko lektor. Nie jest złe, tylko zobaczymy, jak to wypadnie w polskich realiach. Ale TVP2 koniecznie też chciała mieć coś randkowego, patrz TVP1 - megasukces rolników szukających żon. Może to ich zainspirowało i mamy randki w Dwójce. Ja czekam na pierwszy odcinek i się zobaczy, czy to dno, czy to jednak można na spokojnie obejrzeć.

 

Pierwsza uwaga- Postawiłeś sobie za punkt honoru codzienny post w tym wątku, OK, twoja sprawa,ale naprawdę nie zawsze jest o czym pisać. Analizując twoje posty bardzo wiele wątków się często powtarza. Moim zdaniem warto pisać jak się naprawdę coś dzieje,

Druga uwaga - jak najbardziej. Żenadą jest oglądanie wyreżyserowanych randek w restauracji. Cóż ostatnio na własnej skórze miałem okazję zobaczyć jak to wygląda i ile z rzeczywistością ma to co widzimy na ekranie. Od TVP oczekiwałbym nie wiem programów naukowych, dokumentów, filmów przyrodniczych, coś co ubogaca,a nie rozrywkę najniższych lotów. Niech takie robią stacje komercyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego disco-polo, to od początku można się było spodziewać, że będzie dym w tej kwestii. I tak szczerze to ja też mam trochę mieszane uczucia. No bo dobra, jest to disco-polo, odnosi całkiem spore sukcesy, ale czy telewizja publiczna powinna to tak mocno promować? Wiadomo, powinna być proporcja, skoro jest disco-polo, to niech też będzie miejsce na jazz, muzykę poważną. Tyle że akurat te ostatnie gatunki muzyczne raczej nie mogą liczyć na szeroką promocję. I tu dochodzimy do kwestii, dlaczego teraz TVP bierze taki kurs na disco-polo?

Dla pieniędzy.

 

Zarząd wie, że jeśli puścimy Zenka Martyniuka, to będzie i spora widownia, i też spore zyski. Ale już przy muzyce poważnej zarząd tej pewności nie ma. Oczywiście tam też wiedzą, że będzie sporo krytyki, iż "misyjna" TVP daje tak zwaną "masówkę". Dlatego też pojawiają się przy zapowiedziach programów zgrabne sformułowania o dokumentalno-socjologicznym projekcie z elementami rozrywki. To ładnie brzmi, i do tego znika zarzut "a gdzie misja!!!".

 

Oczywiście przy tej okazji znowu wraca evergreenowy temat pt. Ile misji w TVP? Czy publiczna powinna iść tylko za słupkami, czy też oczekiwania są większe? Bo tak szczerze, to ja bym wolał, żeby były właśnie programy dokumentalne, naukowe, filmy przyrodnicze czy też ambitniejsze kino. I czasem mam takie może dziwne wrażenie, że bardziej misyjne są kanały, za które się płaci gdy się ma satelitę :D

 

Jeszcze krótko co do "Rodzinki.pl" - myślę, że tutaj kwestia tego, czy serial byłby nudny i przewidywalny, nie zależy od tego, gdzie będzie nadawany, a raczej od tego, jak ta najnowsza seria będzie zrealizowana. To jest moim zdaniem ten ważniejszy czynnik.

A że w Dwójce będzie... cóż, przyzwyczaiłem się, wielu widzów pewnie też, kierownictwo również, więc nie ma potrzeby zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei.

Co do filmu Disco Polo - tak, prawa ma TVN, powinien to puścić w wiosennej ramówce. TVN oczywiście.

 

No przydałaby się Familiada specjalna z pytaniami z FB. Powinni to samo w "Jednym z dziesięciu" wprowadzić, ale wymóg być musi. Pytania powinny być mądre i dostosowane poziomem do teleturnieju. Takie poważne, jak już. A nie na przykład o selfie, współczesne gwiazdy i głupie pytania. Jeżeli pytania z Facebooka są już w Familiadzie, to czemu nie w Jednym z dziesięciu, tylko żeby nie odstawały poziomem od tych, co są w stałej bazie.

 

No właśnie. Misja w TVP2. Dni powszednie. Przyjmijmy ramówkę dzisiejszą. Rodzinka.pl - w połowie misja, w połowie nie. Makłowicz - no uznajmy, że to jednak misja, bo jednak podróże kształcą. ;) Tureckie seriale to nie misja, seriale? Barwy szczęścia znów misyjne, M jak miłość już nie. Zagraniczne seriale wiadomo, dokumenty misją. I 1 z 10 oczywiście. Trochę tej misji za dnia jest, ale - 20 lat temu jak sobie porównamy ramówkę to mieliśmy raj. Na przykład program dla dzieci o 10:00 i powtarzany o 19:30. Cykliczne "Ferie z 2". Były i filmy, programy młodzieżowe, kończone "Powitaniem" ;) /ok. 14:55/. Taki to był pomost pomiędzy programami dla młodszych i starszych. Niezupełnie, bo o 15:00 jeszcze był serial młodzieżowy. A dzisiaj jest jak jest, damy setny raz to samo i na to pójdą, niestety.

 

Dziś bez poprawek w ramówce wiosennej.

 

I jeszcze o Bake Off. Gacek i Mikułę naprawdę polubiłem, a tu się okazuje, że jak donosi "Flesz" - idą zmiany. Będzie odświeżenie w postaci nowych prowadzących. Jedną z nich ma być Zawadzka. Nic do niej nie mam, naprawdę świetna, ale czy nie lepiej kapitanować w "Kocham cię, Polsko?" A tutaj bez zmian? Czy zawsze trzeba zmieniać to, co dobre? A kto z Zawadzką, Popek?

To nie są potwierdzone informacje, więc na razie to domysły. Ale już jest minus. No jak, najlepszy duet w polskiej telewizji i co, już im dziękujemy? Można mu dać inne programy w Dwójce. Albo prowadzenie Pytania na śniadanie, ale duet damski tam średnio pasuje. W każdym razie, jeżeli się potwierdzi, to żle. Ciekawe, jak będą dalej kombinować w "Bake Off". Żeby tylko przypadkiem nie zmienili dnia emisji i pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania z TT - nie, mimo wszystko, Facebook jest popularniejszy od Twittera ;) Tak to mogliby przez TT podlinkować im każde pytanie z każdymi odpowiedziami dla ankietowanych.

 

W "1 z 10"? Nie, dziękuję. Wystarczy, że w tym programie były pytania z funduszami europejskimi, nawet je opatrywała specjalna belka na ekranie, 99% odpowiedzi na te pytania brzmiała "tak", a pytania były zerojedynkowe :mrgreen:

 

Tak, wtedy takie programy dla młodzieży przyciągały dzieciaki i młodzież, również te popularnonaukowe, w dzisiejszych czasach odpalasz se Polimaty na YT, a rozrywkowe to włączasz jakichś YouTuberów i masz fun na tyle, ile by trwał program w TV, jak masz zaległości :mrgreen: Te "Powitanie" to było takie obszerne przypomnienie dalszych propozycji programowych, z tym że przy tych wieczornych pojawiał się zwiastun.

 

Odświeżenie w "Bake-Offie"? A  po co? Przecież format odniósł sukces, po co nowi prowadzący? Nie rozumiem logiki. Niszczyć hit, bo mamy widzimisię i musimy wepchnąć kogoś bardzo znanego? Niech tam się opamiętają lepiej.

Edytowane przez Barti
Usunięto ostatnie zdanie w poście będące odpowiedzią na inny, usunięty już post. Usunięto również zbędne nawiązywanie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po kolei, bo trochę się dzieje.

Widziałem spot do "Pierwszej randki". Typowy, ale logo programu to trąci amatorką. Robione chyba na szybko w tanim programie graficznym. :-| Jak to będzie wersja oficjalna, to oprawa będzie minusem. Ale to tylko spot na całe szczęście.

 

Królikowski? Really? :/ Nie mieli kogoś innego? A TVP popełnia błąd - bo w xml na stronie głównej podają, że będzie prowadzącym! Błąd? Chyba tak, bo ma być kapitanem. Albo się zamieni z Kurdej-Szatan i ta będzie kapitanować, a Królikowski poprowadzi?

Jest żle, bardzo żle! Co takiego ma Antoni Królikowski, że dostaje kolejne programy? Zepsuł "Superstarcie", zepsuł Opole, popsuł i Mów mi mistrzu. Teraz będzie psuł kolejny program. Nie było innych?

Oj, coś czuję, że X sezon będzie ostatnim i w czerwcu pożegnamy się z tym programem. I to przez Królikowskiego, który gdzie się nie pojawia, tylko wszystko niszczy.

Kammel OK, Kurdej-Szatan OK, ale Królikowski? Naprawdę - tutaj spory minus.

 

Bake Off - jak pisałem, traktuję te rewelacje na razie jako plotki. Nie wiemy ostatecznie, jak to będzie. Ale życzę sobie, by nic się nie zmieniało, bo to tylko będzie krok na gorsze. Po co zmieniać coś, co było dobre?

 

Zwiastun Sondy 2 i jeszcze jedna ciekawostka - nowa seria tylko w niedziele. A to ciekawe. A w soboty co? Powtórki? Oj, żle i tutaj. Jeden odcinek w tygodniu nie starczy...

 

Z poprawek wiosennych:

- o 14:10 w środy i czwartki oczywiście powtórki kabaretowych śmieci Harasimowicz

- Panorama Kraj z 15:40 przenosi się na 10:40 - po co?

- w nocy 4/5 marca o 02:30 "Biegi narciarskie: Mistrzostwa świata w Lahti". To już lepiej, jakby tych praw nie mieli

- tego samego dnia o 21:50 znów powtórka koszalińskiego kabaretonu z 2016

- Kotarski w soboty, ale też w niedziele od nowa i to o 05:45

 

A na koniec o oglądalności majstrów: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ogladalnosc-programu-mow-mi-mistrzu-w-tvp2

Co ciekawe, odcinki z Królikowskim jako prowadzącym miały większą oglądalność od odcinków z Opanią.

Ogółem jednak oglądalność słabiutka i II sezon cieńko widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprawek wiosennych:

- Panorama Kraj z 15:40 przenosi się na 10:40 - po co?

Jak tak patrzeć, to wcale nie jest aż tak głupi pomysł. Obecnie Panorama emitowana o 15:40 przegrywa z Wydarzeniami Polsatu, nadawanymi 10 minut później, i pewnie dlatego przenoszą wydanie na przedpołudnie, tuż po "Pytaniu na Śniadanie". I to im może wyjść lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Panoramy:

Z jednej strony no OK, ale z drugiej strony dziwny ruch. Tuż po "Pytaniu na śniadanie". W tym programie, przypomnę, już jest skrót Panoramy. Ale tylko jeden i to o 08:50. Może wyjść na plus. Mamy Wiadomości o 08:00 i kolejne dopiero o 12:00. TVP Info nie liczę. Chociaż człon "Kraj" bym usunął. W tym wydaniu jest też sporo informacji ze świata. A początkowo było inaczej. Chyba, że chcą wrócić.

No właśnie. TVP1 jakoś może dalej utrzymywać cztery wydania Wiadomości dziennie. To czemu nie dołożyć Panoramy w okolicach 13:00/16:00, i wydania wieczornego/nocnego? Wtedy byłoby OK.

Zresztą, Panorama znikła z 10:45 z ramówek. Więc do końca to nic nie wiadomo. Albo zniknie, albo jednak się pojawi o tej 10:45, albo trochę wcześniej.

 

O Bake Off:

Żródło tych rewelacji: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dorota-czaja-i-marcelina-zawadzka-nowymi-prowadzacymi-bake-off-ale-ciacho.

Kto to ta Dorota Czaja, bo ja jej nie kojarzę? Jest napisane, że to aktorka. Zawadzka no może być, dla niej to wielka szansa, no ale czemu pozbywają się najlepszego duetu chwalonego przez wszystkich, no. Tego tu nie rozumiem.

Dodatkowo oszczędności - poprzedni sezon w namiocie, a ten II w budynku TVP. Tną, tną, chociaż dobrze, że jury i pora nadawania bez zmian, ale coś czuję, że w czerwcu się pożegnamy z tym programem. Zmiana ewidentnie na minus.

 

I znów o Królikowskim:

Nie wiem, jakie musi mieć poparcie u Kurskiego, ale przeczuwam, że spore, chociaż kładzie co się da.

- Superstarcie położył spektakularnie

- Opole prowadził katastrofalnie

- Mów mi mistrzu położył kompletnie, uczestnik nieco lepszy....

A teraz nie wiadomo, jaką rolę otrzymuje w Kocham cię, Polsko. Tutaj niby oficjalnie, że jednak kapitan. A tvp.pl mówi dosadnie - że prowadzący. No jeszcze tego mi brakowało. Niszczą najlepsze programy. Królikowski niech spełnia się w aktorstwie, jest w tym dobry. Zresztą - zobaczymy, jakim Królikowskim będzie kapitanem.

 

Smutne, że TVP niszczy najlepsze programy Dwójki - daje beznadziejnego aktora jako prowadzącego? kapitana? do Kocham cię, Polsko oraz zamienia chwalone Gacek i Mikułę na świetną Zawadzką i Czaję /której chyba nie uda się zastąpić takiej Mikuły/. Po wiośnie chyba będzie kolejny renament ramówkowy...

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ucho-prezesa-robert-gorski-telewizja-polska-jacek-kurski-kabarety - dziwne, że tego nie ma. Okazuje się, że TVP proponowała kontynuację Latającego Klubu II Górskiemu i Wójcikowi, ale prezes TVP powiedział, że kabarety, to, nie licząc wyjątków, "symbol upadku telewizji publicznej".

No bez jej. Jakie to wyjątki? Pietrzak, Makowski, Dłużewski, OT.TO, Fair Play Crew? Wlaśnie kabarety były hitowe. Upadek mamy dopiero teraz, przez dobrą zmianę. Powtórki w kółko programów Harasimowicz, brak perspektyw na wiosnę. Upadek mamy teraz, a nie to, co było kiedyś.

 

Tymczasem w ramówce w godzinach nocnych jeszcze więcej Boskich - i na co mi to? Wszędzie ich wpychają, no nie wytrzymam.

1 marca pojawi się kilka dokumentów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

A w sobotę 4 marca o 15:45 oczywiście powtórka czegoś tam Harasimowicz. Nie skomentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królikowski prowadzącym Kocham Cię Polsko, mam nadzieję,że to żarty.

A Co z Basią Kurdej Szatan? Wolę o 100% ją, niż jego. 

A kapitanowie bez zmian? Czy są jakieś zmiany? 

Nie, no jeśli Królikowski będzie prowadzącym, to to już się staniem wielkim kiczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...