Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, mecze Polek, a co do MŚ panów no bardzo ciekawe. Dotąd nie pokazywali w TVP2 półfinałów i tak dalej, no chyba, że grali Polacy. Jeżeli się to sprawdzi, to dobrze.

 

Tymczasem trochę o Kocham cię, Polsko. Potwierdzono, że Musiał odchodzi, i że nowa seria na wiosnę. "Fakt" napisał, że za Musiała... oczywiście Antek Królikowski!

No bez przesady. Królikowski dobry jest, ale tylko jako aktor. Nie muszę pisać, że ukantowane Superstarcie położył, w Opolu też słabizna. Co on ma w sobie takiego, że prowadzi co może? No co? Dla mnie nic. Więc się pytam jak.

Aha - sam Królikowski na FB zaprzeczył tym doniesieniom, uznał to za bzdurę. No tak, Fakt to wiarygodne żródło. ;) Więc, dalej czekam. Możliwe, że wróci Kurzajewski do prowadzenia. Wtedy Kurdej-Szatan można dać na kapitankę. Albo Kammel niech prowadzi. Wtedy możliwe, że wróci Rogalska. Albo Zielińska. Na razie to poczekajmy na oficjalne informacje.

 

"Super Express" napisał, że na pewno wracają Milionerzy, z Hubertem Urbańskim, od razu na trzy sezony. Tylko co ciekawe, nie wiadomo jeszcze w jakiej stacji.

Nie wyobrażam sobie Milionerów w TVP2. Chociaż, gdyby byli w TVP, to bym się ucieszył. W sam raz format półgodzinny pon-pt 19:30. W zamian za powtórki tego badziewia.

No ale napisał to tabloid, czekam na oficjalne informacje. Nie zdziwię się jednak, że to plotka, i program wróci znów do TVN.

 

W ogóle byłby niezły teleturniejowy blok - Jeden z dziesięciu i Milionerzy. Może tak się stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. września - 6. odcinek 94. edycji 1 z 10 :mrgreen:  Już po tym tygodniu lista zwycięzców będzie pełna. Pan na stanowisku 9 przypominał mi pana Piotra Dębowskiego :twisted: Ale miał na imię Jakub, cóż. W finale tego odcinka mieliśmy panów Damian, Lech i Jakub, wszyscy po jednej szansie. A jak tam rywalizacja?Już na pytaniach zgłaszanych panowie 1 i 3 stracili po jednej szansie.Pierwszy trzy dobre osiągnął pan Jakub. Pierwszy wyeliminowanym został pan Damian z 21 pkt, a jako drugim szybko pan Lech, bo chwilę potem, 41 pkt, odcinek wygrał więc pan Jakub idąc od 23 pytań do końca (51)  do 17 do końca, 91 pkt to jego rezultat, który wtedy dawał czwartą lokatę.

 

"Fakt" mówi, że Królikowski w KCP, a zainteresowany, że to brednie. "Fakt" czasem wali takie bzdury, że szok. Dla mnie mogliby powrócić do poprzednich kapitanek i prowadzącego, było wtedy bardzo fajnie, a nie zmieniali wszystko, co było w poprzednich seriach, gdy wrócili.

 

A tymczasem "SE" mówi, że wracają "Milionerzy" na trzy sezony z Hubertem "Jesteś pewien?" Urbańskim. Fajnie, że wracają, bo "Milionerzy" to klasyk telewizji, choć ostatnio coraz mniej wersji jest emitowane na świecie. Jaka stacja? Czy jest szansa bytu w Dwójce? Zawsze jest szansa, jeżeli producentem jest Endemol, który produkuje przecież "The Voice of Poland", "Postaw na milion" -  może być, choć wtedy byłoby tak, że "Milionerzy" przeszliby z TVN do Dwójki, to byłby absolutna sensacja. Godzina. 19:25 jest najlepszą godziną, bo akurat fajny blok teleturniejowy byłby emitowany. Najpierw 1 z 10, potem ten program. Choć boję się, że właśnie 1 z 10 dostałby rykoszetem przez "Milionerów" i pewnie zostałaby obcięta emisja z 5 dni w tygodniu do np. 3. Jeżeli wersja półgodzinna, to tylko "Hot Seat" jak w Australii. Najbardziej sprinterska z wersji.  Jeżeli godzina, jak "Postaw na milion" - może być normalna wersja z 12 pytaniami. Prędzej obstawiałbym powrót do TVN, a nie Dwójki, ale zobaczymy, kto ten program będzie produkował.  Business Insider  tymczasem dotarł do informacji, które mówią o powrocie "Milionerów" do TVN, TVP i Polsat też negocjowały, ale tym razem przegrali.  Szkoda mimo wszystko, że nie Dwójka, no ale to jest taka myśl, że "Myslisz "Milionerzy" - mówisz Urbański i TVN".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Królikowski mówi, że nie ma propozycji, a "Fakt" puszcza plotki, to wiadomo, że "Fakt" kłamie. Zresztą, ja bym powiedział, że tej gazecie czasem się zdarza nie napisać bzdury ;)

 

Co do "Milionerów" - sprawa przesądzona, zresztą nie widziałbym nawet tego programu w Dwójce. U nas już się przyzwyczajono, że to w TVN jest i niech tak już pozostanie. I tak tylko w kilku krajach zmieniano nadawcę programu, w większości ten sam nadawca nadaje/nadawał teleturniej od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał "Awanturę o Kasę"- skoro Polsat przegrał to niech reaktywuje swój hit. TVP - no cóż, póki co ma być "Mów mi Mistrzu". Królikowski powinien być spalony po swojej skandalicznej wypowiedzi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mów mi mistrzu - pierwszy odcinek pilotowy jednak w ten piątek zostanie wyemitowany. No chyba, że znów odwołają w dniu emisji ;).

 

Milionerzy w Dwójce to też byłoby ciekawe, ale dla mnie i tak było to nieprawdopodobne. Jak myślę Milionerzy, to mówię TVN, to logiczne. Więc mnie to nie dziwi, że znów w TVN. Tam ten program się czuje po prostu najlepiej. Ale o Milionerach to już nie tutaj.

Jeżeli chwyci, to TVP2 też będzie musiała jakoś odpowiedzieć. No ale jakie teleturnieje były w okresie Milionerów?

- 1999-2003: Va banque, Krzyżówka szczęścia, Krzyżówka trzynastolatków, Duety do mety, Śpiewające fortepiany /od 2001/ /tutaj nie liczę Tele Millenium, bo to było tylko na koniec stulecia/.

- 2008-2010: Koło fortuny, Gilotyna, Dzieciaki górą.

Coś wrócić musi, jeżeli druga reaktywacja Milionerów chwyci. Ale, poczekajmy, najpierw to niech ci nowi Milionerzy w ogóle wejdą, by wyciągać jakieś wnioski.

 

A Jeden z dziesięciu dziś bez powtórki w ogóle, bo ręczna. ;)

 

Kocham Cię, Polsko - no najlepiej jakby wrócił skład pierwotny, czyli Kurzajewski, Rogalska i Zielińska. Ale czy to się sprawdzi? Kammel podejrzewam, że zostanie, ale w jakiej roli? Więcej niewiadomych niż pytań.

 

Teraz oglądalność piątkowych seriali, które zakończyły swoje sezony:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/o-mnie-sie-nie-martw-5-ogladalo-2-mln-widzow-tvp2-na-trzecim-miejscu - jak na piąty sezon dalej świetny wynik. Nie dziwię się, nadal to fajny lekki obyczajowy serial, stała widownia. Zobaczymy, jak będzie w VI sezonie.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/1-3-widzow-ogladalo-serial-rodzinka-pl-9-tvp2-wygrala-z-tvp1 - ciągle traci... Ale wyniki raczej stabilne.

 

W ogóle dla mnie dziewiąty sezon fajny i przyjemny. Najpierw ten wątek z wyprowadzką, dalej też nieżle. Zobaczymy, co dalej. Przyszłość serialu jest po prostu niejasna.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp2-pokaze-dwa-odcinki-specjalne-bake-off-ale-ciacho-wystapia-sonia-bohosiewicz-i-beata-tyszkiewicz - Królikowski musi się wszędzie wpychać... Jak Musiał swego czasu ;). Żeby się nie okazało, że dostanie osobny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. odcinek 94. edycji...a nie, nie ma dzisiaj :mrgreen: Dzisiaj ręczna, więc jest i post o wcześniejszej godzinie :)

 

Mogą być majstry - no, podejdę do tego z lekkim dystansem, no chyba, że teraz podpisali wreszcie umowę i program pójdzie. Można było zrobić to wcześniej, a nie po wycieku takiej sytuacji do świata.

 

Czy Dwójka może czymś odpowiedzieć na "Milionerów"? Pewnie, zgodzę się, że muszą poczekać na wyniki reaktywacji "Milionerów", jak będą dobre, to będą mogli wystosować przeciwdziała. Co mogą dać? Jeżeli weekendowa emisja, to zostaje "Postaw na milion" w sobotę, co w takim razie w niedzielę? Może kolejny powrót "Koła fortuny" ? Choć pewnie też trzeba wykupić licencję, tak jak na "Gilotynę" i inne formaty. Na tym sprawa staje, pytanie, czy TVP chciałoby? Ja swoje propozycje teleturniejów dla Dwójki pisałem dobre kilka miesięcy temu, oczywiście je podtrzymuję, jeżeli Dwójka chciałaby spróbować czegoś nowego.

 

Sylwester - znamy logo imprezy:

15391096_1256135477777424_84440094017766

. Czy mnie tylko one przypomina logo Dwójki z oprawy wycinankowej? Bo mam nieodparte wrażenie, że logo zrobili na zasadzie "kopiuj-wklej", damy sobie na dole jakiś napis, walniemy hasz (#), żeby było nowocześnie i volla! Ale w sumie to może być motyw góralski (wiecie, ta "2" pomiędzy haftami góralskimi itd.), więc nic się nie wyklucza, moi drodzy.  W porównaniu z 2015 rokiem

 

uid_6b848af8086821491c8c72564f7e39a21449

jest troszkę kiepskawo. Zostawiam logo, idziemy do gwiazd. Doda potwierdziła na Instagramie swój udział, ale nie będzie jej na konferencji.  Czyli jednak będzie, fajnie :) A już jutro konferencja - oj, będzie się działo!

 

"O mnie się nie martw" trzyma się i pewnie jeszcze długo będzie się trzymać. Natomiast "rodzinka.pl" - cóż, lekki spadek, ale nadal trzymają oglądalność, wygrywają z Jedynką, jest OK. Pytanie, co będzie w tym 10 sezonie, jaka będzie ta furtka do wyjścia Musiała z serialu? Zobaczymy, jak scenarzyści to wszystko zaaranżzują  Oby zostali w Dwójce. Zobaczymy też, czy 10 sezon będzie ostatnim, czy też jeszcze ten serial pociągną.

 

Królikowski jest lansowany, łał :mrgreen: Zaraz mi normalnie wyskoczy z lodówki :razz:  Nie no, rozwija się, zobaczymy, jak będzie dalej się sytuacja rozwijała z jego postacią w Telewizji Polskiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź TVP2 na "Millionerów"... no, warto by było jakiś teleturniej tutaj zaprezentować. Byle by tylko nie była tak klapa jak z "Ja to znam". To już lepszy byłby jakiś format z tych, które się przewijały w postach jakiś czas temu.

 

Co do "Rodzinki.pl", to tak jak przy 7-8 sezonie widać było już trochę takie robienie na siłę i czasem te odcinki robiły się nudne, a tylko jedna, może 2 sceny były zabawne, tak ten 9 sezon zaskoczył mnie pozytywnie. Był ciekawy, śmieszny, naprawdę przyjemnie się to oglądało. Furtka do wyjścia Musiała... może teraz akcję przyśpieszą i w 10 sezonie Tomek będzie już żonaty (choć sądzę, że raczej odcinek ze ślubem to zrobią, bo tego akurat jeszcze nie pokazywano).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... mijają lata, a oglądalność dalej wysoka /prawie 3 miliony!/. Pięknie. Po prostu pięknie. Naprawdę - pięknie.

 

Była konferencja na żywo w TVP Info. Cytuję, co napisali na Facebooku "Sylwestra z Dwójką" /w spoilerze, bo długawa treść/:

 

 

Żywiołowy Sylwester z góralskim przytupem w TVP2! POZNAJCIE SZCZEGÓŁY:

 

Samo serce Tatr, jedna z najbardziej urokliwych polskich miejscowości, góralski temperament oraz 6 godzin szampańskiej zabawy przy ponad osiemdziesięciu najgorętszych przebojach, królujących na polskich i światowych listach przebojów. TVP2 zaprasza na jedyną taką imprezę – Sylwestra z przytupem, prosto z Zakopanego.

 

Takiego koncertu jeszcze nie było w polskiej telewizji! Połączenie podhalańskiej tradycji i żywiołowości z najlepszą polską i światową muzyką rozrywkową w spektakularnej oprawie – wszystko to złoży się niezwykłe widowisko, o którym długo będzie się mówiło.

 

Na scenie same gwiazdy, m.in.:

- Maryla Rodowicz,

- Edyta Górniak,

- BRACIA Cugowscy,

- De Mono,

- Pectus,

- Michał Szpak,

- Doda,

- Patrycja Markowska,

- Izabela Trojanowska - Fanpage,

- Margaret,

- Halina Frąckowiak,

- Afromental,

- Anita Lipnicka,

- Papa D.,

- Szymon Chodyniecki,

- Oceana,

- Formacja Nieżywych Schabuff,

- król tanecznych rytmów, Zenon Martyniuk,

- finaliści Voice of Poland TVP (Mateusz Grędziński i Weronika Curyło),

a także zespół Zakopower - Official łączący energetyczne, góralskie rytmy z nowoczesnym, popowym brzmieniem.

 

Nie zabraknie także muzycznych gości zza granicy. Wśród nich:

- BonyM,

- LOONAofficial,

- Dr Alban Official,

- Arrival – najlepszy na świecie zespół wykonujący przeboje legendarnej Abby.

 

Usłyszymy hity ostatnich miesięcy, jak i niezapomniane evergreeny, które od lat rozpalają kolejne pokolenia. Na scenie zabrzmią m.in. „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „To nie ja byłam Ewą”, „Dziwny jest ten świat”, „It’s my live”, „Mama mia”, „Dancing Queen”, „Statki na niebie” i wiele innych przebojów.

 

Koncert sylwestrowy poprowadzą dwie pary.

Cepry: Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel

oraz

Górale: Halina Mlynkova i Stanisław Karpiel-Bułecka.

 

W rolach specjalnych pojawią się także artyści regionalni, czyli Hanka Rybka | Zespół i Krzysztof Trebunia-Tutka, a kulisy koncertu odkrywać będzie Damian Michałowski, dziennikarz Radio ZET.

 

Na miejsce imprezy wybrano Dolną Rówień Krupową – urokliwy teren w samym Centrum Zakopanego z niesamowitym widokiem na Giewont. Miejsce z wieloletnimi tradycjami w organizacji koncertów i festiwali kulturalnych, które może pomieścić nawet kilkadziesiąt tysięcy gości. Dzięki TVP Dolna Rówień Krupowa stanie się największym parkietem tanecznym w Europie.

 

W rolę wodzireja i nauczyciela tańca wcieli się Stefano Terrazzino. O oprawę choreograficzną przedsięwzięcia zadba Agustin Egurrola i jego niesamowici tancerze. Wspólnie z nimi zatańczymy sambę, jive’a, walca, rock n’rolla, a nawet… taniec góralski. Akcenty podhalańskie znajdą się również w: scenografii, oprawie graficznej, kostiumach i warstwie muzycznej.

 

Niedaleko sceny powstanie centrum mediów społecznościowych. Za pośrednictwem Facebooka, Twittera i Instagramu widzowie będą mogli brać udział w konkursach i specjalnie przygotowanych na tę okazję zabawach. Najlepsze zdjęcia i komentarze pojawią się na antenie. Mijający rok – ze swojej autorskiej perspektywy – podsumują popularni blogerzy i vlogerzy.

 

Za scenariusz i reżyserię całości odpowiada Konrad Smuga.

 

#SylwesterzDwójką – sobota, 31 grudnia od godz. 20:00, tylko w TVP2.

 

Patroni medialni: RadioZET, se.pl, Interia.

 

 

To tak, z tego, czego nie wiedzieliśmy do dziś:

- logotyp, od wczoraj znany. Ta 2 w kole faktycznie mi przypomina beznadziejne wycinanki. Byle nie wrócili do tej oprawy, nie nie nie. Są akcenty góralskie jak widać, i wszechobecny hahsztag. Średnie, ale nie najgorsze.

- Wykonawcy: a jednak z Górniak oficjalnie. I z Dodą, oj, będzie świetnie! Miło, że Trojanowska, Frąckowiak się spodziewałem, bo ma ostatnio dobre układy z TVP. Papa D. - też dobrze, Martyniuk - sam czy z zespołem Akcent? Finaliści The Voice of Poland - nic nowego, tak jest co roku, dołączył Arrival - no dobra, już bodajże dwa razy byli na Dwójkowych sylwestrach (2008/2009 i chyba 2012 albo 2013). Mi tam pasują covery ABBY dobrze wykonane.

- nie ma kilku wykonawców, np. Future Folk, których też podawali wcześniej w składzie sylwestra.

- miejsce imprezy dość dobre. Jeżeli jest piękny widok na Giewont, to czemu nie?

- Terrazzino i Egurrola w Dwójce, no proszę proszę. O, to będzie bardzo tanecznie.

- media społecznościowe - oby jak najmniej było pozatematowych wpisów, i tak dalej

- vlogerzy? Jeżeli to będą tacy jak Little Monster, to ja podziękuję.

 

Partnerem Radio Zet. O proszę. Przypomnę, że w wakacje zerwali umowę na Lato Zet i Dwójki, bo prezes chciał trasy z nadawcą publicznym. I mi się wydawało, że Polskie Radio pomoże przy sylwestrze, a tu zaskoczenie małe. No... może Lato Zet i Dwójki powróci za rok?

 

Pierwszy raz chyba składy wszystkich imprez sylwestrowych są na równi. TVP2 wypada najlepiej jednak, dalej Polsat i TVN. Już wiem, jak będę się bawił przy telewizorze w sylwestra. ;)

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tegorocznego ''Sylwestra z Dwójką'' to moim zdaniem jest świetny pod względem artystów, takich jak m.in. Maryla Rodowicz, Akcent, Doda, Michał Szpak, Margaret, Zakopower, Trebunie-Tutki czy ikony muzyki lat 80-tych - Boney M, Halina Frąckowiak, Izabela Trojanowska i Papa D (miał być Red Lips na ''Sylwestrze z Dwójką'', lecz nie wystąpi).

 

Co do prowadzących, to będą fajne duety np. mam nadzieję, że Halina Mlynkova zaśpiewa bo przecież jej ex-zespół ''Brathanki'' w stylu góralskim śpiewał piosenki.

 

Największą niespodzianką jest udział w ''Sylwestrze z Dwójką'' Stefano Terrazino i Agustina Egurroli, myślałem że będą na Polsacie i TVN, a tutaj w TVP2.

 

Co do blogerów i vlogerów, to może się pojawi ulubiony przez @Kirka Krzysztof Gonciarz, który prosto z Tokio złoży życzenia noworoczne? (chociaż tam to już będzie 1 stycznia 2017).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy przypadkiem po Nowym roku Dwójka nie zacznie emisji porannego M jak Miłość od 1 odcinka? Bo patrzę a poranne odcinki nie są już tak bardzo oddalone od premierowych odcinków. Na dobre i na złe w południe też jak było blisko aktualnych odcinków to zaczęto emisję od 1 odcinka. Więc pewnie zaczną tak samo z eMką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. odcinek 94. edycji 1 z 10, a w nim tradycyjna dyszka, trzech w finale i jeden zwycięzca :) W finale znaleźli się panowie Adam, Rafał i Mirosław. Pierwszy 3 dobre osiągnął pan Adam, zaczął na siebie, ale potem przekazał na pana Rafała.  On też pierwszy odpadl z rezultatem 22 pkt na 25 do końca.  31 pkt i 21 do końca odpadł pan Mirosław, więc pan Adam wygrał odcinek idąc od tego pytania do 17 do końca, zamknął odcinek rezultatem 102 pkt, trzeci był na liście zwycięzców.  Ten pan chyba też znajdzie się w finale Wielkiego Finału. Jutrzejszy odcinek będzie nosił numer osiem :mrgreen:

 

Sylwester - z wykonawcami naprawdę zaszaleli.  Doda, jeszcze Górniakowa, Frąckowiak, Zenek, BoneyM i Papa D. O tych z TVoP nie mówię, bo wiemy, że tak się zawsze dzieje, że biorą udział w imprezie kończącej rok, też niejako w nagrodę.  Pan Trebunia-Tutka i team - też był zapowiadany? Raczej nie. No ale pasuje jak najbardziej, bo Zakopane, bo Tatry.  Miejsce imprezy oceniałem kilka dni temu.  Stefano i Agustin - o! A to jest mała sensacja.  Ale mozliwe, że to jest związane z tym, że Egurolla prowadzi szkołę taneczną, a Stefano Terazzino jest jednym z najbardziej znanych polskich tancerzy na arenie międzynarodowej i dlatego go zaprosili. Media społecznościowe - pewnie chodzi o publikację wpisów z neta. Pewnie to będzie wyglądało, jak podczas KCP lub TVoP. Vlogerzy - Gonciarza raczej nie zobaczymy, bo jego poglądy bardziej skupiają się po lewej stronie, no ale dość polityki :mrgreen:  Prędzej to będzie jakiś reZigiusz, coś w ten deseń. LM96 nie można też wykluczać (patrz Eska Music Awards), ale jakby ona była, to ja bym puścił pawika. Partnerstwo Radia Zet - hahahaha :lol2: To najpierw odrzucili ich w lecie, bo woleli coś zrobić z Polskim Radiem, by teraz znowu się z nimi bratać na imprezę sylwestrową? Boki zrywać. Mogli normalnie przeprowadzić "Lato Zet i Dwójki" latem, a nie odstawić cyrk i teraz wracać do współpracy, bo Sylwester, bo potrzebujemy rozglosu w radiu komercyjnym!  Może "Lato Zet i Dwójki" powróci w sezonie letnim, kto wie... Prowadzących komentowałem wcześniej, teraz nie muszę wam przedłużać czytania posta. Reasumując, może to być najlepszy sylwester - pomimo tego strasznego zamieszania, którego im nie wybaczamy -  pośród wszystkich stacji :) Zobaczymy jednak, kogo wybiorą widzowie, bo narzędziem wyboru jest pilot i to on kieruje nas albo na ten, albo na inny kanał, czyli na Polsat do Katowic lub do Warszawy do TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Którego im nie wybaczamy" - w imieniu kogo piszesz. No chyba nie w moim. Szczerze to Zakopane to lepsza lokalizacja niż Toruń. Co do Radia Zet - to nie wiem o co ten raban. Tak bywa,że współpracuje się lub się rezygnuje ze współpracy, żadne radio nie jest przypisane do żadnej TV raz na zawsze. To jest biznes,a jak widać Radio Zet nie pogniewało się na TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna trapi mnie jedno pytanie: w kultowej Familiadzie kontrowersje czasami budzi interpretacja bliskoznacznych ale nie identycznych odpowiedzi zawodnika z tym co jest na tablicy, a tymczasem nigdy nikt nie wspomniał o tym że  można tak manipulować doborem pytań że nawet udzielając samych właściwych odpowiedzi nigdy się nie wygra finału. A może jest jakaś zagwarantowana liczba punktów na którą muszą złożyć się 2 najlepsze odpowiedzi na wszystkie pytania?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przenoszę do wątku TVP2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sylwestra, to ja znam zarówno takie osoby, które uważają, że zmiana miejsca to cyrk, jak i takie, którym koło nosa wisi to, że w ich mieście taka impreza miała mieć miejsce, tak więc tu zdania są podzielone. :)

 

Skład artystów moim zdaniem dobry, pasuje do atmosfery sylwestrowej nocy. Co do Martyniuka, to chyba z zespołem wystąpi, a możliwe, iż po prostu napisali nazwisko zamiast nazwy "Akcent", żeby lepiej brzmiało, i żeby ludzie nielubiący disco polo nie mieli jakiegoś absmaku, bo sobie mogą nazwę kojarzyć, ale nie nazwisko wykonawcy.

Jeśli chodzi o tych vlogerów - nie spodziewajcie się Gonciarza. Jego nie będzie. A dlaczego? Otóż: Gonciarz zawsze wypowiada się krytycznie na temat telewizji, nawet niedawno w którymś "Q&A" przed odlotem do Japonii powiedział, że polska telewizja ma mizerną zawartość. Więc niezależnie, czy TVP by go zaprosiła, czy też nie, to i tak by nie wziął udziału. Zresztą, wydaje mi się, że będzie właśnie ktoś pokroju Reziego czy LM96, czyli vlogerzy którzy, mówiąc szczerze, nie robią jakiejś super wspaniałej twórczości w internecie, a stali się mega popularni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei.

Co do sylwestra, to skład jeszcze bardziej wzmocnili, bo wiemy o trzech kolejnych artystach:

- Future Folk /a jednak!/

- Patryk Kumór /co to ma znaczyć? Równie dobrze Kwiatkowskiego można by zaprosić. Co on tu robi?/

- Tughaj Bej /nie wiem, kto to taki.../

 

Co do vlogerów - liczę właśnie na takich popularnych, ale nie typu LittleMonster, nie, nie, nie. Rezi to tak, ale nie LM96.

Aha - właśnie ta współpraca z Radiem Zet. A można było latem nie zrywać umowy na Lato Zet i Dwójki. A teraz nagle wracają? I tutaj upada kolejny mit Kurskiego - że TVP będzie współpracować tylko z publicznymi mediami.

 

Co do Familiady - wydaje mi się to nieprawdopodobne. Od kiedy oglądam, to nie zdarzała się taka sytuacja, w której są wszystkie dobre odpowiedzi i nie wygrywa się finału. Chodziło chyba o to, że są wszystkie poprawne i 199 pkt. na tablicy. Ja w to nie wierzę.

Jeśli chodzi o liczbę punktów - pytają się 100 ankietowanych, potem liczą odpowiedzi, zaokrąglają do 100 punktów, i te kilka odpowiedzi na jedno pytanie to właśnie ileś tam punktów na 100. Podejrzewam,że tak jest.

 

Poznaliśmy ramówki na pierwszy tydzień 2017 roku i? Niewiele zmian.

- poranne powtórki M jak miłość - w czwartek 5 stycznia będą tylko 38 odcinków od wieczornych premier. W lutym więc powinniśmy wiedzieć, co po powtórkach.

- dalej powtórki Makłowicza i Cejrowskiego - po co mi to? Podobnie o Boskich - kolejny rok ich wałkowania..

- "Biegi - relacja" - dziękuję bardzo, mnie interesuje cały bieg na żywo, a nie jakieś ścinki

- 4 stycznia wieczorem dwa odcinki "Na sygnale" - dziwne...

- http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0106_T2D.txt - jak widać, w Trzech Króli ramówka świąteczna z filmami, Familiadą, specjalnym Bake Off, i Boskimi - po co 4 razy emitować powtórki?

- sobota bez zmian. Niedziela? Od 11:15 pozycja "Sport". Co to? O 15:15 film, o 17:10 nieznany jeszcze program rozrywkowy. O 18:45 znów podwójna dawka Rodzinki.pl .Chyba nie mają co emitować, naprawdę.

 

Średnia coś ta ramówka po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolejny odcinek 1 z 10 w powtórce, bo dzisiaj piłka ręczna, a więc post wcześniej :mrgreen:

 

O ile Future Folk znam, to tyle tych następnych dwóch już nie. Zobaczymy, jak im się powiedzie, może to będzie jakiś punkt zwrotny ich kariery?

 

Ja prędzej pamiętam przypadek z Familiady, kiedy rzeczywiście był rezultat 199, ale tutaj pięć odpowiedzi najwyzej punktowanych padło, a jednemu z graczy po prostu się nie powiodło i gdzieś nie wcelował. Pamiętamy oczywiśćie przypadki 198, 197, przypadek 200 w pierwszej rundzie, zresztą bardzo rzadki.

 

A więc co tam w pierwszym tygodniu 2017? Zacznę może od niedzieli - Maciek się pyta, co to o 11:15 za "Sport" 8.01. To jest ostatni etap "Tour de Ski" pań, czyli wspinaczka 9 km na Alpe Cermis. Uwaga uwaga - na żywo :mrgreen:  "Biegi - relacja"  noc 6/7.01 to bardzo ekskluzywna 1:25 i retransmisja biegu na 5 km dowolnym z Toblach,  transmisji etapu 7.01 nie ma, a tym bardziej retransmisji, 4.01 - to będzie retransmisja biegu pościgowego pań w Oberstdorfie na 10 km stylem dowolnym, bieg się zaczyna o 11:30. A dlaczego nie ma transmisji na żywo? Bo musimy zarobić na setnej powtórce "NDiNZ". Retransmisja jako "Biegi-relacja" jest także 3.01, właściwie - w nocy z 3 na 4 stycznia o jakże ekskluzywnej godzinie pierwszej pięć w nocy (01:05 :mrgreen: ), będzie to retransmisja biegu łączonego pań na 10 km z 12:15,  2. stycznia o 14:45 zrobią retransmisję biegu na 5 km klasykiem z Val Mustair. Także widzicie, całe TdS w tym sezonie (oprócz pierwszego etapu 31.12, z którego transmisji nie będzie) pójdzie z puszki w Dwójce oprócz finałowej wspinaczki. Szkoda, no ale to jest zawsze okazja, aby przerzucić się na Eurosport, co tam, że reklamy co 10 minut, ważne, że jest transmisja.  4. stycznia pewnie dwa odcinki są, aby wypchać ramówkę, bo powinno być "NDiNZ". 

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś post na szybko, bo powtórka "1 z 10" już leci. ;)

 

Normalnie skandal. Co im szkodzi wyemitować biegi na żywo. A no tak, nie ma Kowalczyk, więc możemy jak chcemy - dajmy o 03:00 w nocy dla nielicznych. Po prostu skandal. Mają prawa i je marnują w koncertowy sposób. Kiedyś było tak pięknie. Nawet jak nie było Kowalczyk, to były transmisje. A teraz? Szkoda słów.

 

Rafał - Kumór to taki inny Dawid Kwiatkowski - nastolatki go uwielbiają, śpiewa tak sobie, ale ja tego nie kupuję, że tak powiem. Nie dla mnie. Po prostu - patrz Dawid Kwiatkowski. A tego drugiego też nie znam.

 

Dziwię się, że nikt nie podsumował 9. sezonu Rodzinki.pl. To w końcu ja tylko podsumowałem no. ;) Ja oglądałem każdy odcinek wychodzi na to. ;)

 

Tymczasem dziś "Sami swoi" /pewnie znów czarno-białe/, i "Mów mi mistrzu", no chyba, że na chwilę przed emisją znów anulują, ale w to nie wierzę. ;)

Zobaczymy, czy to będzie dobre, jak wypadnie Królikowski, itd.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sonda-2-wroci-wiosna-do-dwojki-konwencja-spodobala-sie-widzom - i to mi się podoba. Znów zmiana pasma, no ale widocznie pasmo po Familiadzie okazało się niewypałem. Formuła - wszystko OK, nie widzę zmian, producenci też nie. I dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinka 1 z 10 dzisiaj nie oglądałem - wyszły inne sprawy i jakoś zapomniałem. To Maciek poratuje wynikiem, a ja jutro "Familiadą" :mrgreen:

 

Kumór - a, skoro jak Kwiato, to nie mam zamiaru z nim się zapoznawać (taki Kwiato po trzydziestce, bo widzę, że ma chyba 34 lata - jejjku), zapewne, jak będą te panele społecznościowe na ekranie, to podczas jego występu będzie tona " <3333333333333,  Patryczek kocham cięęęę!, <3 , Jaki ty jesteś boski!, Słodziak <3" A żeby tak do mnie dziewczyny gadały, ech, a nie do tego dziadka.. :/ Oczywiście pawik.

 

O "Majstry" będą dzisiaj - no wreszcie! Może to nie będzie niewypał.

 

A "Sonda 2 " zmienia pasmo - no, eksperyment pofamiliadowy nie pyknął, eksperyment poserialowy także, więc może czas na eksperyment poranny, który nie tak dawno proponowałem w tym wątku? Może on sprawdziłby się w kontekście "Sondy 2" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolejny odcinek 1 z 10 w powtórce, bo dzisiaj piłka ręczna, a więc post wcześniej :mrgreen:

 

O ile Future Folk znam, to tyle tych następnych dwóch już nie. Zobaczymy, jak im się powiedzie, może to będzie jakiś punkt zwrotny ich kariery?

 

Ja prędzej pamiętam przypadek z Familiady, kiedy rzeczywiście był rezultat 199, ale tutaj pięć odpowiedzi najwyzej punktowanych padło, a jednemu z graczy po prostu się nie powiodło i gdzieś nie wcelował. Pamiętamy oczywiśćie przypadki 198, 197, przypadek 200 w pierwszej rundzie, zresztą bardzo rzadki.

 

A więc co tam w pierwszym tygodniu 2017? Zacznę może od niedzieli - Maciek się pyta, co to o 11:15 za "Sport" 8.01. To jest ostatni etap "Tour de Ski" pań, czyli wspinaczka 9 km na Alpe Cermis. Uwaga uwaga - na żywo :mrgreen:  "Biegi - relacja"  noc 6/7.01 to bardzo ekskluzywna 1:25 i retransmisja biegu na 5 km dowolnym z Toblach,  transmisji etapu 7.01 nie ma, a tym bardziej retransmisji, 4.01 - to będzie retransmisja biegu pościgowego pań w Oberstdorfie na 10 km stylem dowolnym, bieg się zaczyna o 11:30. A dlaczego nie ma transmisji na żywo? Bo musimy zarobić na setnej powtórce "NDiNZ". Retransmisja jako "Biegi-relacja" jest także 3.01, właściwie - w nocy z 3 na 4 stycznia o jakże ekskluzywnej godzinie pierwszej pięć w nocy (01:05 :mrgreen: ), będzie to retransmisja biegu łączonego pań na 10 km z 12:15,  2. stycznia o 14:45 zrobią retransmisję biegu na 5 km klasykiem z Val Mustair. Także widzicie, całe TdS w tym sezonie (oprócz pierwszego etapu 31.12, z którego transmisji nie będzie) pójdzie z puszki w Dwójce oprócz finałowej wspinaczki. Szkoda, no ale to jest zawsze okazja, aby przerzucić się na Eurosport, co tam, że reklamy co 10 minut, ważne, że jest transmisja.  4. stycznia pewnie dwa odcinki są, aby wypchać ramówkę, bo powinno być "NDiNZ". 

Z twojego wywodu wynika, że nie będzie wcale 2 etapów TDS, a  tak to skróty w retransmisji poza ostatnim biegiem.  Czy jednak wywołuje ten fakt jakąś wielką burzę w sieci? No nie, co pokazuje, że powszechnego zainteresowania nimi nie ma. Kowalczyk się kończy, a w raz z nią całkiem znikną biegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak prawo to skomentować, Kowalczyk nie ma - racja, jest coraz słabsza, ale mimo to zainteresowanie biegami w Polsce nie słabnie np. ja oglądam biegi nawet pomimo nieobecności Justyny Kowalczyk.  Mimo wszystko, powinne być wszystkie etapy, czy to w retransmisji, czy to na żywo, czy wuj wie jak transmitowane. Chciałbym z ciekawości zobaczyć wyniki oglądalności biegów w Dwójce, ciekawe, czy rzeczywiście oni na nich nic nie zarabiają... ;) Ale mimo wszystko w tym rozporządzeniu KRRiTu nadal widnieją biegi jako transmisje obowiązkowe, więc to minimum przynajmniej powinno zostać spełniane.

 

A dzisiaj SKPG dostało się do finału, 554 po pierwszym, w drugim najpierw Małgorzata 18,23,0,34,35. Dwie ostatnie najwyżej punktowane, jak sobie poradził Paweł?  90 do zrobienia.  Najpierw 32, 58 do mety, 3 za policjanta i 55 do mety,  ręczne pisanie 14, 41 do mety,  bocian 21, 20 do końca. Autobus musiałby mieć 20, a miał... 17. Ajć.  Aha, od dzisiaj tam gdzie jest powinno być "---------" gdzie nie podano odpowiedzi, jest zero. Więc w tym momencie widnieją dwa zera na tablicy. Strasznie dziwne. Sposób pojawiania nie jest równoczesny, jak to bylo w wyższym przypadku z kreskami i zerem, tylko jak przy normalnej odpowiedzi tj najpierw odpowiedź, potem liczba punktów.

 

Sylwester - wpadł spot promocyjny:

 

 

 

 

No nawet fajny, ładnie to zorganizowali, logo rzeczywiście haftowane, czyli sentyment do wycinanek wrócił - jak to pisaliśmy :mrgreen: A kolejne szczegóły? No więc. rozpoczęto budowę sceny - kliknij tutaj. Z czasem są w sam raz. Jakie są dalsze wieści? Maryla i Zenek wystąpią tuż przed północą :mrgreen:KLIK  Duet wybuchowy :mrgreen: Podobno mają zaśpiewać nową aranżację "Przez Twe Oczy Zielone" - wow! Jakaś specjalna dla Maryli. A prezes Jacek mówi:

 

 

 

- Zenek Martyniuk jest najwybitniejszym przedstawicielem muzyki disco polo, uwielbianym przez Polaków, ma 100 mln odsłon na YouTubie. Pomysł zaproszenia go na „Sylwestra z Dwójką” był genialny. Trzeba skończyć z pruderią i hipokryzją. Nie ma przecież piękniejszej piosenki o miłości niż „Taką cię wyśniłem”

Ojej, a kto tu mówi o pruderii i hipokryzji? Ja się cieszę, że Zenek będzie. A ja twierdzę, że o miłości tez jest piękna "Przez Twe Oczy Zielone" ;) No, także tyle humorków i upodobań w disco polo.

 

PS: Rzuciłem wczoraj okiem na te majstry -  taki poziom dość...no nie wiem jakiego slowa użyć, aby niektórych nie urazić. Może napiszę tak. Było na pewno lepiej od "Ja to znam!". Była Doda, która była świetna.  Nie powiem, że to najlepszy program roku, bo to był pierwszy odcinek, a najlepszym programem ten nie ma prawa zostać, bo było dużo błędów realizacyjnych, zachowanie publiczności też jakieś takieś...  Czytam na innych forach, że to chała roku. Może dajmy się im rozwinąć, może drugi odcinek będzie znacznie lepszy. Jedyny taki duży plus za obracaną scenę jak w "Między kuchnią a salonem". Fajny zamysł :)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up dziękuję za informację, bo nie sądziłem,że TDS będzie tak pokazane. Stwierdziłem jedynie,że brak afery świadczy o tym,że powszechnego zainteresowania nie ma,a tych co biegi interesują mają Eurosport. Myślę,że gdyby takie coś dotyczyło skoków narciarskich by była ogromna burza i afera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...