Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja doskonale wiem, kto współprowadził pierwszą serię The Voice. Mielcarz i Urbański. A Kammel po prostu się zapomniał. No żeby nie wiedzieć - kto przed nim prowadził, kto wygrał, kto z nim współprowadzi...

 

Kolejny program ustawiony? 1 z 10 - ustawione, Familiada - ustawiona, Postaw na milion - ustawione, bo zawsze na początku pokazują grę przegranych, a potem częściej wygranych. A tutaj? Kiedyś była taka sytuacja z kołem fortuny - Zielińska trafiła bodaj 50 punktów, już się cieszyli, a koło nagle zatrzymało się na liczbie 8. I te pamiętne ostatnie 2x -50.

Twierdzisz wislok, że ustawiają tylko, by wygrał Musiał. Na przykład runda z urodzinami? Koniecznie prezent musi trzymać ktoś od Kammela w momencie wybuchu? Albo w finale - ja wiem lepiej, więc zgadnę, zakręcę i tak dalej.

Ja tu nie widzę ukantowania programu. Trzeba by spojrzeć w regulamin programu, ale nigdzie go nie ma w sieci.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/m-jak-milosc-i-barwy-szczescia-na-czele-seriali-codziennych-raport - kiedy te produkcje sie skończą, bo naprawdę - ich czas dawno to już minął. Ludzie oglądają tylko z przywyczajenia, a nie z obowiązku. A nawet najlepsze seriale szybko się kończą.

Aha - M jak miłość to serial codzienny? 2x w tygodniu to już codzienny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/m-jak-milosc-i-barwy-szczescia-na-czele-seriali-codziennych-raport - kiedy te produkcje sie skończą, bo naprawdę - ich czas dawno to już minął. Ludzie oglądają tylko z przywyczajenia, a nie z obowiązku. A nawet najlepsze seriale szybko się kończą.

 

Niech się kończą. Skończy się tym samym TVP 2. Jeszcze Na dobre i na złe wywalić i wtedy TVN 7 będzie miał wyższe udziały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, kto współprowadził pierwszą serię The Voice. Mielcarz i Urbański. A Kammel po prostu się zapomniał. No żeby nie wiedzieć - kto przed nim prowadził, kto wygrał, kto z nim współprowadzi...

 

Kolejny program ustawiony? 1 z 10 - ustawione, Familiada - ustawiona, Postaw na milion - ustawione, bo zawsze na początku pokazują grę przegranych, a potem częściej wygranych. A tutaj? Kiedyś była taka sytuacja z kołem fortuny - Zielińska trafiła bodaj 50 punktów, już się cieszyli, a koło nagle zatrzymało się na liczbie 8. I te pamiętne ostatnie 2x -50.

Twierdzisz wislok, że ustawiają tylko, by wygrał Musiał. Na przykład runda z urodzinami? Koniecznie prezent musi trzymać ktoś od Kammela w momencie wybuchu? Albo w finale - ja wiem lepiej, więc zgadnę, zakręcę i tak dalej.

Ja tu nie widzę ukantowania programu. Trzeba by spojrzeć w regulamin programu, ale nigdzie go nie ma w sieci.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/m-jak-milosc-i-barwy-szczescia-na-czele-seriali-codziennych-raport - kiedy te produkcje sie skończą, bo naprawdę - ich czas dawno to już minął. Ludzie oglądają tylko z przywyczajenia, a nie z obowiązku. A nawet najlepsze seriale szybko się kończą.

Aha - M jak miłość to serial codzienny? 2x w tygodniu to już codzienny?

Jak nagle Musial z niczego wie,że niby są "Kulfonem"",, Szczerze- mam to gdzieś -zazwyczaj w sobotę to śledzę jakieś mecze,a nie oglądam" Kocham Cię Polsko". Także to nie ja pisałem o jakieś spinie w programie. Swoją drogą Maciejolku czy on musi wiedzieć kto prowadził I serię "The Voice of Poland"?? Ma swoje życie,a nie żyje TVP .. Chyba nikt inny tylko Ty, w którymś poście spekulowałeś,ze chyba wszystkie odcinki wygrał Musiał, po czym cię skorygował jeden z użytkowników.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, kto współprowadził pierwszą serię The Voice. Mielcarz i Urbański. A Kammel po prostu się zapomniał. No żeby nie wiedzieć - kto przed nim prowadził, kto wygrał, kto z nim współprowadzi...

 

To nie Kammel odpowiadał na pytanie kto prowadził wcześniej "Voice".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawiania programów - mogę się zgodzić z tym, że odcinki specjalne Familiady są ustawiane, bo to widać. Ale "1 z 10" nie jest ustawiany, bo tam nie ma nawet takiej możliwości. Co, pytania się da tendencyjne? Tam jest prosta zasada - albo wiesz, albo nie wiesz.

 

Jeśli chodzi o seriale, to pewnie uznali już że 2x w tygodniu się kwalifikuje jako "codzienny" dla celów badawczych. A dopóki będzie oglądalność, to będą je niestety produkować. Swoją drogą, to z obowiązku serialu się chyba nie da oglądać. Z obowiązku to ja muszę wszystkie programy informacyjne oglądać na studiach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może i nie Kammel się pytał. Nie musi wiedzieć.

 

Z seriali zostawiłbym Na dobre i na złe, Na sygnale, O mnie się nie martw, Rodzinkę.pl. Te seriale powinny pozostać. A Barwy i M jak miłość to już niestety, dla mnie komercyjne badziewia. W ogóle bym widział w Dwójce stare seriale. Bo dzisiaj nie widzę żadnego. Chodzi mi o takie, które zostały zapomniane przez TVP w ostatnich latach. Byłyby lepsze od setny raz tego samego. Nie wiem tylko, które seriale by się kwalifikowały...

 

W wątku Wszystko o TVP jest o paskach i tak dalej. W ogóle nie widziałem podczas programów jakiś pasków z abonamentem, ale belki są. Zagłuszają też końcówki seriali. W jakim celu? Każdy ma EPG przecież.

 

Wrócę jeszcze do KCP - tak, na razie Kammel wygrał jeden odcinek chyba, albo dwa, a Musiał resztę. Tutaj chodzi o wiedzę o Polsce i dobrą zabawę, a nie ustawianie "byle wygrał Musiał, bo ma wielu fanów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych seriali, to z starszych bym dał "Świętą wojnę", ale od 1 odcinka, nie tak jak w TVP Seriale, że od ponad 230. Mogliby też dać taki dokumentalny "Kawaleria powietrzna", to też było dobre. W zasadzie to warta przypomnienia też jest "Zielona karta", nie wiem czy ktoś to pamięta. Obecnie te 2 ostatnie seriale niektórzy by nazwali "doku-soap", ale mi ta nazwa nie pasuje, bo obecnie to się kojarzy z najgorszym rakiem toczącym telewizję. A tamte seriale były dobrze zrealizowane (zresztą w czasach nadawania "Zielonej karty" TVP1 emitowała "Przedszkolandię", też świetny serial).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Święta wojna. Dwójka powinna pokazać już przy pierwszych emisjach powtórkowych od 1. odcinka. A każdą emisję, w każdym kanale, czy Dwójka, czy Rozrywka, czy Seriale, zaczynają od 234. Tak jakby nie mieli praw od 1. do 234. odcinka. Trochę dziwne. W 2013 odkupiła Polo TV prawa do serialu. Ile pokazali odcinków, nie wiem, ale na pewno nie pokazali do 234. TVP2 mogłaby powtórzyć te 234 odcinki, które zalegaja w magazynach i dawno nie były emitowane.

 

Kawaleria powietrzna, Zielona karta - też dobre seriale. Dobra realizacja, cel wiadomy, w jednym przypadku praca w wojsku, w drugim losy Polaków... Popieram ich powtórną emisję.

 

Ale znając życie pewnie sięgną do tych serialików, które znamy i oglądamy od lat - Pancerni, Stawka, Czterdziestolatek, Alternatywy...

 

Dziś wyszły ramówki Dwójki między innymi na tydzień 23-29 maja.

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0526_T2D.txt - taka ramówka na Boże Ciało. Nie porywa. Musieli i tu wsadzić ten badziewiasty serialik o 20:05. Będzie powtórka Familiady, powtórka kabaretów, trochę filmów...

27 maja prawie bez zmian. Prawie. O 11:15 "Znachor", a o 13:35 przeklęty Cejrowski. Dalej bez zmian, jak w każdy piątek.

28 maja o 10:45 film "Nie ma róży bez ognia". Nie będzie Śniadania na trawie i Dzikiej muzyki.

W niedzielę bez większych zmian.

 

2 maja zrezygnowali z emisji Sondy 2, choć pierwotnie mieli normalnie nadać nowe odcinki. Podejrzewam, że to z powodu długiego weekendu. W zamian film "Gladiator".

 

Teraz o ramówce wakacyjnej już częściowo. 28 maja zaczynają się już powtórki Postaw na milion i Kocham cię, Polsko. Seriale podejrzewam, że polecą jeszcze w następnym tygodniu, i kto wie, możliwe, że też w jeszcze kolejnym. Możliwe, że początek Euro stanie się jednocześnie początkiem ramówki letniej.

DBJW i KS2 pewnie 27 maja po raz ostatni przed wakacjami. OMSNM i Rodzinka.pl pewnie polecą premierowo jeszcze 3 czerwca. Co do Jeden z dziesięciu - albo 31 maja zaczną nową serię /w co wątpię, bo by się rozłożyła na czerwiec, albo co bardziej prawdopodobne, ruszą powtórki letnie.

Familiada? Po cichu liczę, że będzie całe lato premierowa, ale zobaczymy, jak to będzie w ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale typu ''Czterej Pancerni i Pies'', ''Stawka większa niż życie'', ''Czterdziestolatek'' czy ''Alternatywy 4'' to pewnie puszczą w wakacje (chociaż ''Pancernych'' czy ''Stawkę'' to mogą nie wyemitować głównie dlatego, że wg. nowych władz Polski te seriale są zakłamane, a szczególnie ''Pancerni'' które pokazują przyjaźń Polsko-Radziecką).

 

Ramówka filmowa ''Dwójki'' na Boże Ciało rzeczywiście jest słaba, szczególnie ze ''Znachorem'' - mogliby już przestać wyświetlać ten film, lub mogliby puścić wersje ''Znachora'' z lat 30-tych a nie tą ze ś.p. Bińczyckim.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Świętą wojnę", to na pewno gdzieś około 80 odcinków pokazano, niektóre nagrania odcinków na YT pochodzą właśnie z tego kanału. Łatwo poznać bo obraz jest w 4:3 i trochę widać logo kanału.

 

Co do powtórek innych seriali, to też przeczuwam, że "Pancernych" to już mogą nie dać. Klossa emitują na TVP HD, i pewnie tego akurat nie zdejmą, bo ten serial restaurowano, a Pancerni już nie są odnowieni. I to praktycznie kwestia odnowienia przesądza to, że Klossa dalej tam puszczają, dla wypełnienia ramówki. Zresztą, za czasów Wildsteina już był przecież zakaz emitowania "Czterech pancernych".

 

Natomiast jeśli chodzi o podmiankę w programie dla prasy... niestety mam smutne wieści. Ten kabareton nie będzie pokazany w Dwójce. Tu oficjalny komunikat od prowadzących tegoroczną edycję Płockiej Nocy Kabaretowej:

 

Nie. To nie jest żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, coś czuję że zawisły czarne chmury nad wakacyjnymi kabaretami na żywo. Jednym słowem: #dobrazmiana :evil:

 

Jakoś tamta władza znosiła skecze nawet gdy były nieprzychylne dla nich, a tu szefem TVP został Kurski... i ciach... nawet kabarety są pod nadzorem. Ciekawe co kolejne pójdzie na odstrzał: /

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancernych na pewno nie będzie. Tu nie ma żadnej wątpliwości. Kabarety będą tylko odpowiednie i z góry monitorowane przed emisją, więc na żywo nie wchodzą w grę. A jak ostrzegano przed cenzurą, to się niektórzy głupawo śmiali.

 

Co do Świętej wojny, to całkiem możliwe że wiele początkowych odcinków po prostu nie zostało zachowanych. To kręcił ośrodek w Katowicach. Możliwe że po emisji zostały na to nagrane inne materiały. Tak mógł robić biedny ośrodek regionalny. Nawet taka TVN24 a nie dysponuje materiałami do 2005 roku, bo też nie zostały zachowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz666

Serial ''Święta Wojna'' był produkowany przez TVP3 Poznań, a kręcony był w Katowicach. TVP3 Katowice nie miała nic wspólnego z produkcją ''Świętej Wojny'', pomimo iż był to serial ''śląski''.

 

Co do anulowania ''X Płockiej Nocy Kabaretowej'' to powiem tylko jedno słowo: Skandal!. Ciekawe co w zamian dadzą, koncert Jana Pietrzaka?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaret Paranienormalni ogłosił na Facebooku, że o decyzji TVP dowiedział się z e-maila. Natomiast Kabaret Skeczów Męczących zapowiedział, iż nie będzie już występować w Telewizji Polskiej. Ludzie są bardzo oburzeni decyzją o nieemitowaniu Płockiej Nocy Kabaretowej. Jak na razie TVP nie wystosowało żadnego oświadczenia dla widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz666

Serial ''Święta Wojna'' był produkowany przez TVP3 Poznań, a kręcony był w Katowicach. TVP3 Katowice nie miała nic wspólnego z produkcją ''Świętej Wojny'', pomimo iż był to serial ''śląski''.

A tak, zgadza się. Serial dział się na Śląsku, ale był kręcony w Poznaniu. Masz rację. Pamiętam to choćby po tym, że szli na ulicy a tam samochody na poznańskich rejestracjach. Wtedy to zauważyłem. Czyli możliwe, że poznański ośrodek tego nie zachował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Święta Wojna" był kręcony w Katowicach, głównie na ul. Marii Skłodowskiej-Curie (filmowa ulica Korfantego). Samochody z Poznańską rejestracją to pewnie były pozostawione tam samochody ekipy serialu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to takie wywijaki. Ośrodek poznański jedzie na Śląsk. Coś jak wkładanie prawej ręki za lewe ucho. Nie dziwota, że teraz są problemy ze znalezieniem odcinków. Chociaż teoria, żeby akurat zostawili poznańskie samochody akurat tam, gdzie będą szli główni bohaterowie wygląda raczej mało wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...