Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli już dziś trzecia osoba opuszcza TVP. Teraz przez dwa dni nie będą musieli nikogo zwalniać, bo norma dzienna wyrobiona na zapas. Każdy myślał, ze tych zwolnień/odejść będzie coraz mniej, bo tylu już wymienili, a tu się okazuje że to przyspiesza, jest tego coraz więcej. W kokpicie TVP albo nie ma pilota, albo jest pilot samobójca w osobie Kurskiego. Każdy może obstawiać, która to opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od Torbickiej. Jeszcze do wczoraj wierzyłem, że jednak się porozumieją, przeproszą i tak dalej. Że ten komentarz do Idy to tylko wypadek przy pracy. Niestety - wraz z odejściem Torbickiej kończy się pewna epoka w Dwójce. To była klasa, styl, no i oczywiście świetne prowadzenie - jak nie magazynu, to gal. Będzie jej brakować strasznie w Dwójce. Zaznaczam, że dwa pierwsze lata w TVP przepracowała w Jedynce i co ciekawe, w Sportowej Niedzieli.

 

Magazynu już nie ma, w zamian kolejne powtórki Sondy 2. Co za dużo, to niezdrowo...

A co za pasmo? Pasmo podejrzewam, że nadal będzie, ale tylko do końca ramówki wiosennej. Potem i tak zniknie. Nie wyobrażam sobie Kocham kino z takim Kłopotowskim. I teraz będzie problem...

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/szef-tvp2-dziekuje-grazynie-torbickiej-dziennikarka-nie-przechodzi-do-tvn - bardzo skromnie szef Dwójki podziękował. Jedno zdanie. A Kłopotowski napisał na jednym z portali "Film i plansza zostały nadane w autorskim programie Grażyny Torbickiej pt. "Kocham kino", jednak bez jej zgody. Rozumiem przykrość autorki cyklu. Lecz przez 33 lata pracy zaskarbiła sobie tyle słodyczy od TVP, że może wybaczyć gorzką kroplę. Mam nadzieję, że przeczyta te słowa, przemyśli i zostanie. A jeśli gwiazda odejdzie z Telewizji Polskiej, to jednak nie przeze mnie". I to chyba najlepiej oddaje sens "dobrej zmiany". To nie jest dobra zmiana. To zła, bardzo zła zmiana.

Dziś zapadną decyzje, co zastąpi Kocham kino. No i cykl filmowy, bo to nie może się już nazywać 'Kocham kino'. Wiadomo też, że Torbickiej nie zobaczymy w TVN.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/joanna-racewicz-zwolniona-z-panoramy-nie-odchodzi-z-tvp - bardzo podejrzane te powody zwolnienia z Panoramy. Nawet bardzo. Tak sobie się pożegnała i tyle, następnym razem zobaczymy ją już w TV Polonia. Powodów coś nie widzę tego zwolnienia. Dziwne, nawet bardzo.

 

Co do pogodynek - no mają nadmiar. Ilu ich tam jest? 6-7? Jeszcze doszła kolejna: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sandra-zakrzewska-nowa-prezenterka-pogody-w-pytaniu-na-sniadanie. Na razie w PnŚ, ale kto wie, co w przyszłości się wydarzy. Aha - dalej nie wiemy, kto za Popek od kwietnia.

A co do pogodynek, to teraz jest ich więcej niż prowadzących główną Panoramę. Tylko Kielczyk i Wolny się ostali. Liczę tylko główną Panoramę. I teraz pytanie, kogo ściągną na główne?

 

http://party.pl/seriale/maciek-musial-zagra-adama-mickiewicza-w-nowym-serialu-tvp-101068-r1/ - i jeszcze coś. Po tym podejrzewam, że serial trafi do Dwójki. Powód? Musiał jest jedną z twarzy Dwójki, występuje w KCP, w Rodzince.pl, współprowadzący The Voice of Poland, jakoś go nie widziałem, by był gwiazdą czegoś w Jedynce. Więc na 50% serial trafi do Dwójki.

No ale żeby on był Mickiewiczem? Kto to wymyślił? Wiem, idol nastolatek, ale nie do takiej produkcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest decyzja Torbickiej, to wasze uczepienie się tego hasła dobra zmiana- każdy post z tym hasłem mógłby lecieć do kosza za szerzenie polityki na forum, co jest zakazane.  Torbicka chciała to odeszła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jednak Kurski i Chmiel namawiali Torbicką do pozostania w TVP, możliwe, ale to jej decyzja, więc... Wczoraj ponoć mieliśmy się dowiedzieć, co za Kocham kino, ale nigdzie informacji znależć nie mogę, to chyba na razie nic i dalej będą lecieć powtórki powtórek /!/ Sondy 2.

 

Pożegnanie z Magdaleną Gwóżdż, która jest w ciąży, to jest jeden wielki skandal. Jak tak można? Powinni jak już, wysłać ją na urlop. Powinna wrócić na antenę po porodzie. Przykład jest - Górniakowska. Długo jej nie było. W tym czasie urodziła dziecko i miała urlop macierzyński. Wróciła, ale już nie do TVP Info, tylko TVP1. A tutaj kolejny przykład, że "ot tak sobie, nie jesteś już potrzebna, dziękujemy, życzymy powodzenia gdzie indziej". W TVP już raz tak zrobili - Trzaskalską zwolniono, kiedy ta była w ciąży. Czy wróciła po porodzie? Nie. Takimi zagraniami daleko nie zajadą.

 

Ale jest i dobra zmiana. Powrót Kutyny popieram. Dobrze prowadziła Panoramę swego czasu. I nagle zniknęła tak bez słowa, nie było chyba nawet wyjaśnienia. Teraz wraca. I dobrze, lepsza na pewno niż jakiś z Republiki.

 

Jedni o Annie Popek mają złe zdanie, inni dobre. Ja uważam, że w Dwójce była taka średnia. Raz prowadziła dobrze, raz gorzej. Przypominam, że kilka lat temu już miała zostać wywalona z Dwójki, ale jakoś się uratowała. Ale dla Dwójki na pewno zrobiła wiele. Teraz przechodzi do Jedynki i tam życzę jej jak najlepiej. Wracając do Pytania na śniadanie, powstał wakat. Olszański sam chyba nie będzie prowadził, prawda? To teraz kto? Weżcie kogoś, kto się na tym zna, a nie Kurdej-Szatan, chociaż obawiam się, że i tu ją wepchną...

 

Aha - mam złe przeczucia co do telekamer.

 

10 kwietnia usunięto z ramówki filmy o 11:55 i 22:20. Polecą inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prawdy, to ogólnie są 3 rodzaje: prawda, święta prawda, no i ta g... prawda :D

 

A teraz już na poważnie. Nie wiem czy o tym była mowa, ale reporter Panoramy, Radosław Masłowski, również wyleciał z pracy. Na Facebooku opisał kulisy odejścia: https://pbs.twimg.com/media/Ce4z07QUAAAfMxp.jpg:large

 

Co do zmian w ramówce na 10.04. O 11:55 zamiast Gangu Olsena będzie western "Strzelby dla San Sebastian", natomiast film o 22:20, "Sztuczki", jest wstawiony zamiast programu kabaretowego, który zwykle jest wtedy powtarzany. Spodziewałem się tych zmian, choć miałem nadzieję że w południe sobie ten Gang Olsena obejrzę.

Przeczuwam, że powtórka KCP też wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wierzyłeś, że Kurski da 10 kwietnia komedię? Przecież by go ukrzyżowali. Powątpiewam czy też będzie Familiada, bo to też program z żartami prowadzącego, co jest w tym dniu zakazane. Chyba że nagrał specjalny, ponury program na ten dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gang Olsena lecui cały czas na ATM. Znam wiarygodność tych dziennikarzy, jak atakowali opozycyjny PiS, więc niech sobie zwalniani łkają, w sumie może napisać wszystko na fejsie, nawet kłamstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Panoramę odpowiada TAI,a nie szef anteny. Oglądam serwisy informacyjne i nie skupiają się one na krytyce opozycji i robieniu dedykowanych im materiałów. Skupiają się raczej na przedstawianiu działań rządzących i lekkich tematach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian w ramówce na 10.04. O 11:55 zamiast Gangu Olsena będzie western "Strzelby dla San Sebastian", natomiast film o 22:20, "Sztuczki", jest wstawiony zamiast programu kabaretowego, który zwykle jest wtedy powtarzany. Spodziewałem się tych zmian, choć miałem nadzieję że w południe sobie ten Gang Olsena obejrzę.

 

Co gorsza z programu dla prasy wynika, że z dniem 10.04 zawieszają, albo w ogóle likwidują niedzielne pasmo "Gwiazdy w południe". Od 17.04 na 12:00 przesunięty będzie Makłowicz, a po nim jakiś "program kabaretowy". A podobno mieli ograniczać kabarety.

Także na "Gang Olsena" teraz pewnie sobie poczekamy, tak jak na dokończenie emisji "Drużyny A" na TVP 1. :/

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ATM to może i tak, ale tam nie emitowano wszystkich części, natomiast Dwójka dała w ostatnim okresie chyba 3 albo 4 filmy, też nie po kolei. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wyemitowanie całego cyklu, tak jak kiedyś emitowano Żandarma z Saint Tropez.

 

A jeśli naprawdę chcą w ogóle ten cykl "Gwiazdy w południe" usunąć... niedobrze. Często tam były ciekawe filmy (nie tylko Olsen).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: W paśmie "Gwiazdy w południe" emitowany był nie tylko "Gang Olsena", ale również wiele innych ciekawych filmów. Po co kolejny kabaret w tym czasie? Mało tego na TVP Rozrywce?

@Kirk: Niestety z tego co pamiętam nigdy TVP nie wyemitowała całego cyklu "Gangu Olsena" tydzień po tygodniu, jak np. właśnie "Żandarma". W sumie nie wiadomo dlaczego. Być może nie mieli praw do emisji wszystkich części w jednym czasie. W każdym razie przez kilka lat emisji na pewno wyemitowali na TVP 2 wszystkie 14 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...