Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6. sezon był dobry, chociaż i były sceny, które pasowały do kanałów typu TVN. Nic jednak nie przebije 1. i 2. sezonu.

Oglądalność? http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ro ... atem-i-tvn - tu są wyniki z marca, pewnie po weekendzie będzie za cały sezon. 7. sezon jest planowany już na jesień.

Lokowanie - przeginają faktycznie. Jeden produkt zrozumiem, ale 5? 10?

 

I jeszcze jedno - włączyłem dzisiaj Pytanie na śniadanie jak co dzień. Prowadzący ledwo co się witają, pokazują, co dziś w programie i blok reklamowy. Już po dwóch minutach programu! W ogóle do 10:50 mamy sporo reklam, cóż jednak poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lokują. Dawniej mnie śmieszyło jak na siłę tak kadrowali by nie było nazwy, a i tak każdy wiedział,że w ręku np. Jacek Kwiatkowski trzyma Przegląd Sportowy, na ścianie u chłopaków wiszą plakaty z "Piłka Nożna" (było widać nawet nazwę z dalszego kadru),a Chipsy w kawiarence są z nieistniejącego już Leader Price.Akurat podałem przykłady z serialu nie TVP,a "Rodziny Zastępczej", czyli innego familijnego serialu, Mnie to nie przeszkadza, jeśli to po prostu jest, jeśli jest nachalne mówienie,że akurat ten produkt jest świetny itp. to co innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. Najlepsze dla mnie były pierwsze dwa sezony. Potem zaczęli scenariusze pisać Polacy i było już słabiej...

 

http://centruminformacji.tvp.pl/2032670 ... ja-rumunie - a nie pisałem, że O mnie się nie martw to dobry serial? Właśnie został sprzedany I sezon do Rumunii. Podobnie z Blondynką.

A jak oceniacie II sezon, jeżeli oglądaliście? Mi się podobał, zwłaszcza ta walka o kamienicę. Jednak sezon słabszy od I. Ale serial ciągle trzyma poziom. Jesienią III sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nikt nie ogląda dobrej obyczajówki, a szkoda.

 

I nie mówcie mi, że takie produkcje jak Krew z krwi nie powinny być emitowane w TVP. Powinny być, zamiast tych badziewi typu Barwy szczęścia. Wczorajszy odcinek był GE-NIA-LNY. Szkoda tylko, że już w niedzielę ostatni odcinek. Jakby tego było mało, to piszą, że to koniec serialu. No cóż, pieniądze wolą iść na miliardowe odcinki M jak miłość i Barw szczęścia niż na porządne polskie seriale, a nie jakieś tam nędzne obyczajówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://centruminformacji.tvp.pl/2032670 ... ja-rumunie - a nie pisałem, że O mnie się nie martw to dobry serial? Właśnie został sprzedany I sezon do Rumunii. Podobnie z Blondynką.

A jak oceniacie II sezon, jeżeli oglądaliście? Mi się podobał, zwłaszcza ta walka o kamienicę. Jednak sezon słabszy od I. Ale serial ciągle trzyma poziom. Jesienią III sezon.

To,że coś zostaje sprzedane nie oznacza,że jest dobre. "M jak Miłość", który uważasz za badziew też był sprzedany za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to było w czasach kiedy ten serial dało się jeszcze oglądać. Od kilku lat równia pochyła.

 

Z innego wątku.

A mnie zastanawia, kiedy ten tasiemiec skończą?. Ta telenowela jest już od dłuższego czasu tak nudna, że aż nie da się tego oglądać. Naprawdę zastanawia mnie to, skąd ta oglądalność?

Ja bym chciał jak najszybciej i tu się zgodzę. Wszystko zmierza w kierunku Mody na sukces. Nie tą drogą idziemy. Naprawdę mnie zastanawia ta 6-7 mln. oglądalność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie to [beep]? A dla mnie lepszy serial od Barw szczęścia, które też szurają po dnie. Tylko Złotopolscy długo trzymali poziom, ale pod koniec się "wypalali". Do czasu O mnie się nie martw była to ostatnia dobra obyczajówka. Nie liczę Na dobre i na złe, bo to serial medyczny. A Klan to leci w TVP1.

 

Skoro TVP1 uznaje, że zamiast niektórych meczów wolą pokazywać powtórkowe badziewia, to by przerzucili mecze do Dwójki, ale nie, tam też uznają, że widza zadowoli milionowa powtórka.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... zeszloscia - o. Bardzo dobrze. No ale co jesienią? Słyszałem coś o Zakładzie. Ma być ponoć obyczajówką. Jak już tworzyć dobre obyczajówki, to na bazie O mnie się nie martw, a nie M jak miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klan" dobrą obyczajówką :D "Na Dobre i na złe" dobre- no nie żartujmy, miłosne perypetie i tyle, do tego wyidealizowany świat medyczny, wystarczy iść do przychodni, szpitala by widzieć ile to ma wspólnego z czymkolwiek.

Od meczów masz TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - to tylko moje gusta. Klan już od Barw szczęścia jest lepszy. Wczoraj obejrzałem M jak miłość. Szkoda, że takie dobre odcinki jak wczoraj obecnie zdarzają się od wielkiego dzwonu. Na koniec nie pokazali, co po wakacjach, ale i tak serial wróci. Bo - co dalej?

 

Mecze? Mam TVP Sport. Rozumiem, mi chodzi o więcej meczów w TV OTWARTEJ. TVP1 pokaże dwa ćwierćfinały. Mogłaby i TVP2 pokazać dwa pozostałe.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pr ... h-i-wipler - Lis traci widzów. Ale pewnie jesienią się pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/6- ... -bez-szans - tych wyników nie skomentuję. W tym sezonie naprawdę nieliczne odcinki były dobre. Dziwię się dalej, że tak wiele osób to ogląda.

 

Jeszcze co do O mnie się nie martw. Dobry serial, ale w ramówce wakacyjnej przesadzili. Jak można DWA RAZY puszczać ten sam odcinek? Pierwsza emisja o 09:40, druga o 15:00. Jeden z dziesięciu to jeszcze zrozumiem /powtórki od jesieni/, no ale litości...

 

Ponadto znów zaczęli emisję powtórek powtórek Na sygnale od nowa. Litości, wałkują to jak Rodzinkę.pl. Ciekawe właśnie, co dadzą po zakończeniu powtórek Rodzinki.pl. Znając życie, znów ten serial. I tak do końca świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek z M jak miłość jak z Dico Polo- bardzo wielu mówi,że obciach, a jak przychodzi co do czego to słuchają. Skąd wiesz,że było kilka dobrych odcinków?? Wynika z tego,że jest widzem M Jak Miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/6-6-mln-widzow-m-jak-milosc-konkurencja-tvp2-bez-szans - tych wyników nie skomentuję. W tym sezonie naprawdę nieliczne odcinki były dobre. Dziwię się dalej, że tak wiele osób to ogląda.

 

Jeszcze co do O mnie się nie martw. Dobry serial, ale w ramówce wakacyjnej przesadzili. Jak można DWA RAZY puszczać ten sam odcinek? Pierwsza emisja o 09:40, druga o 15:00. Jeden z dziesięciu to jeszcze zrozumiem /powtórki od jesieni/, no ale litości...

 

Ponadto znów zaczęli emisję powtórek powtórek Na sygnale od nowa. Litości, wałkują to jak Rodzinkę.pl. Ciekawe właśnie, co dadzą po zakończeniu powtórek Rodzinki.pl. Znając życie, znów ten serial. I tak do końca świata...

 

 

Przyjdzie nowy prezes i może usunie te śmieci z ramówki. A z MJM dzieje się to samo co z KLANEM: scenariusze stają się pośmiewiskiem w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie nowy prezes i może usunie te śmieci z ramówki. A z MJM dzieje się to samo co z KLANEM: scenariusze stają się pośmiewiskiem w internecie

Oby szybciej! A według mnie powinni skończyć z Barwami Szczęścia :facepalm: . Ile można tłuc tego samego? CO odcinek to to samo. Dobrze, że na wakacje jest przerwa. Oby w tym czasie było coś wartościowszego. Sprawdzę w :google:

 

EDIT: Kabratety i filmy zamiast M jak miłość i Barw Szczęścia. Wolę powtórkę powtórki kabaretu lub filmu niż to nudziarstwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - kilka odcinków oglądałem, bo akurat w sieci były artykuły, po których przeczytaniu, pozwoliłem sobie obejrzeć. I te kilka odcinków było dobrych a tak to jak widziałem kilka to było nudno.

 

Może nowy prezes coś zrobi, ale wątpię. Na jesień pewnie znów to samo.

 

No właśnie, Barwy szczęścia. Oglądałem wczoraj i po ostatnim odcinku sezonu czuję tradycyjny niedosyt. Początkowo ten serial był świetny, ale od 2010 coś się zaczęło psuć i się upodabniać do M jak nic.

 

Dobrze, że wytchniemy od serialowych śmieci w wakacje. Te same kabarety? A mi to lotto.

 

Kolejne wyniki oglądalności: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... l-z-reklam - też świetny wynik. I: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... onkurencja - dobry wynik. Teraz ciekawe, co po wakacjach. Czy kontynuacja serii III do 26. odcinka czy sezon IV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wy się tak podniecacie? Seriale były są i będą. I te lepsze, i te gorsze. Po co w kółko na nie narzekać? Ja nie oglądam, ale szanuje innych, którzy oglądają. Jest tyle kanałów, że nie ma obowiązku oglądania akurat TVP.

Dziwi mnie natomiast że wszystkie telewizje nadają powtórki w wakacje. Gdyby któraś się wylamala i nadała coś ciekawego, miałaby całą widownię dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek Dwójka emitowała jakiś serial premierowy w wakacje? Wątpię. TVN próbował, ale nie wyszło. Ładna pogoda, większość Polaków wyjeżdża i nie ma premier w wakacje.

 

Natomiast Dwójka powinna mieć chociażby premierowe odcinki Familiady w wakacje. Kiedyś nawet Jeden z dziesięciu emitowali premierowo w wakacje. Od 2002 ma już jednak przerwę wakacyjną. Familiada? Ludziłem się, że będą premiery w wakacje, ale nie - od 20 czerwca powtórki. O Postaw na milion już nie mówię. Ale tak to już jest - TVP oszczędza, bo kontrakty dla prezenterów, i tak dalej i na teleturniej już kasy ni ma.

 

Powtórek seriali typu Barwy szczęścia od odcinka pierwszego spodziewałbym się bardziej w TVP Seriale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...