Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie w Dwójce:

Od 3 lutego powtórki ,,Codziennej 2 m.3'' o 6:00 rano. Co ciekawe, ten serial obecnie emituje Puls 2.

Art Noc: Zaraz jass - koncert zepołów: GRAAL i M - czw 06/ pt 07.02 03:45

Wayne Shorter Quartet - koncert we Wrocławiu (2013) - niedziela 09.02 o 23:20

 

15 lutego planowano relację z "Miss Polonia 2013". Nie wiadomo, dlaczego wczoraj usunięto tę pozycję z ramówki. W zamian o 20:05 program ,,Neo-nówka rządzi!", a o 22:15 program rozrywkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ba ... codziennym - może to nie pasuje do tematu, ale serial "Barwy szczęścia" emitowany w Dwójce jest najpopularniejszym serialem codziennym.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mo ... piekniejsi - Richardson i Kammel poprowadzą galę ,,ViVA najpiękniejsi I ty możesz sięgnąć gwiazd''. Emisja 10 lutego o 22:45. Według jednego z tabloidów, pierwotnie galę z T. Kammelem miała prowadzić Barbara Kurdej - Szatan, ale wypadała słabo na próbach.

 

W pierwszy weekend marca rusza wiosenna ramówka .W Dwójce wieczorna ramówka sobotnia jak jesienią - o 19:05 ,,Postaw na milion'', a o 20:05 - ,,The Voice of Poland''. O północy "Koncert muzyki rozrywkowej".

 

W niedziele bez zmian - powtórka ,,DBJW'', event kabaretowy (2 marca znów ,,Wczasy z kabaretem''), a potem serial. Nie ,,Czas honoru'', a "Sherlock". Ma 9 odcinków.

 

Po magazynie filmowym ,,Kocham kino'' od razu film - brak koncertu w niedzielę póżnym wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek nie rozumiem takich pytań. Mają prawa do Zimowych Igrzysk Olimpijskich , a więc do wszystkich konkurencji rozgrywanych w ramach tej imprezy. PŚ czy to w skokach narciarskich czy w biegach narciarskich to zupełnie inne umowy, inny pośrednik. Jednak jak to mówią nie ma złych pytań, więc mają prawa do Biegów panów na Igrzyskach jak i do wszystkich innych wydarzeń. Wiadomo,że wszystkiego nie są w stanie pokazać w TVP1/TVP2 i TVP Sport. Natomiast w internecie będzie można obejrzeć absolutnie wszystko- każdy mecz hokejowy, Curlingowy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to - że skończyły się ćwierćfinały pań w sprincie i pokazali nagle planszę z zawodnikami do I ćwierćfinału panów. Więc myślałem, że może Dwójka jednak chociaż dziś pokaże sprint panów. A tu Babiarz zaprosił do studia poprzedzonego reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego kanału.

 

Z jednej strony - tandetna rozrywka, irytujące i żałosne kabarety, czy marne seriale: "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" , "Ja to mam szczęście", "M jak Miłość"

Z drugiej - "Kocham Kino", interesujące filmy dokumentalne, teleturniej "Jeden z dziesięciu" oraz zrobiona na przyzwoitym poziomie "Szkoła życia".

 

Ostatecznie kanał odbieram bardziej pozytywnie niż negatywnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. No prawie - rozrywka i kabarety na Dwójce są dobrego poziomu. Marne seriale - zgodzę się. "Ja to mam szczęście już nie emitują premier - co najwyżej powtórki. Z dobrych seriali polskich na TVP2 lubię tylko ,,Na dobre i na złe''.

 

"Szkoła życia na przyzwoitym poziomie? Kilka odcinków i poziom polsatowskich paradokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień nie oglądam paradokumentów, wręcz nimi się brzydzę.

 

"Szkoła życia" jest inna, lepsza. Nie jest tak bardzo komercyjna i prymitywna jak te w Polsacie. Może dlatego, że nie ma tych żałosnych pasków co minutę (jak np. w Polsacie), bohaterzy nie są tacy "sztuczni" i nie ma przerywania reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgadzam się co do Szkoły życia, jest to obecnie najlepszy paradokument, przede wszystkim najbardziej przypominający rzeczywistość. Pozostałe bardziej przypominają komedię i tylko oglądam czasem dla lepszego humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź psychologa minutowa nie robi z paradokumentu programu misyjnego. "Szkoła życia" nie przedstawia rzeczywistości tylko stereotypy, do tego jest na żenującym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze tego roku Dwojka nie wyemituje widowiska ''Miss Polonia 2013''.

 

Już o tym pisałem - było planowane na 15 luty, tylko nie wiedzieć czemu teraz w tym miejscu widnieje kabaret.

 

wislok - zgadzam się, minuta wypowiedzi psychologa to nie program misyjny. Najpierw uważałem, że jest to dobry serial, a po kilku odcinkach już miałem dosyć, bo zaczynało to przypominać paradokumenty z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź psychologa minutowa nie robi z paradokumentu programu misyjnego. "Szkoła życia" nie przedstawia rzeczywistości tylko stereotypy, do tego jest na żenującym poziomie.

 

Co ma do tego psycholog? To dobrze, że starają się jak najlepiej odzwierciedlić życiowe sytuacje i dają szansę wypowiedzieć się "podstawionym fachowcom".

Na pewno "Szkoła życia" jest najlepszy paradokumentem w Polsce. Najlepiej odzwierciedlają codzienną rzeczywistość (chociaż do "ideału" daleka droga). Polsatowskie paradokumenty czasami oglądam... dla poprawy humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi, przecież "Szkoła życia" jest emitowana bardzo wcześnie, tj. o 13:25.

 

ale chyba powtórki:P

 

Premiery leciały o 17:15

 

Telekamery 2014 - zwycięzcy:

• Serial: "Czas honoru" (TVP2)

• Osobowość telewizyjna: Tadeusz Sznuk (TVP2

Program rozrywkowy: "The Voice of Poland" (TVP2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...