Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Koło fortuny" w wersji rosyjskiej... no, to wtedy nazwa "Krąg obfitości" pasowałaby jak ulał ;) Naprawdę, tamtejsza wersja to wielkie rodzinne show. Co do "Turnieju miast", to faktycznie, nic nowego nie wiemy o tym, może to też chcą pozmieniać. Zresztą, to byłaby już 3 wersja tego programu w historii (bo "Zmagania miast" z TVN się odwoływały do "Turnieju miast").

 

Ujawniono, że w "Rodzince.pl" odcinki będą się dziać w starym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z tym nie zgodzę. Chyba nie po to sprzedawali dom, by jednak do niego wrócić? Totalny brak idei. Chyba już raz było, że dom sprzedali, a jednak zostali w starym. A tu mieszają. Było już, że się żegnają i tak dalej i tu co? Zrezygnowali jednak? Więc po co był ten odcinek ze sprzedaniem mieszkania i tymi pożegnaniami? Bez sensu. To tak samo jakby na przykład zakończyć serial, a potem nagle go kontynuować, bo plany się zmieniły.

 

Oj, coś czuję, że to będzie ostatni sezon. Po nim pora na coś nowego. Zauważam, że w przyszłym roku minie 6 lat od premiery tego serialu. Stosunkowo długo się trzyma. Może pora coś zmienić? Chętnie bym widział serial nadal famijijny, jakiś w nawiązaniu do dawnych seriali, typu "Tajemnica Sagali" itp. Bo jeżeli tak kombinują już z "Rodzinką", to ewidentny znak, że coś się kończy.

 

Fajnie, że koncert Gilmoura na żywo, chciałem początkowo, by obie części pokazać w Dwójce, a nie tylko w niszowej TVP Rozrywka /chociaż popieram takie inicjatywy, mogliby więcej takich/, ale nic z tego, bo do ramówki na weekend po 23:00/24:00 powstawiano powtórki meczów 1/8. Usunięto z niej wcześniej planowane filmy.

 

Temat Eurowizji dla dzieci w TVP2 można zamknąć. Wiedziałem, że będzie w TVP1. Pisałem, że TVP ABC podlega Jedynce. I to się sprawdza.

 

Mogłaby Dwójka coś zrobić dla przedziału 7-12 lat. TVP ABC jakby ignoruje tę grupę. Może zrobić jakieś pasmo zamiast tych wiecznych powtórek?

 

Aha - znów zamieszali w tym paśmie. Wrócili jednak do jednego odcinka "Na sygnale" i jednego odcinka "Rodzinki.pl". Od 17:05 ponownie będzie emitowany serial "Tylko z tobą", który niedawno ledwo co udał się na przerwę wakacyjną. Emisja od początku. "Imperium miłości" więc się ogląda pewnie jeszcze słabiej niż wiosną. Dziwne... A potem znów przetasują. Ewidentnie idą śladem TVP1. Nie zdziwię się, jak za niedługo padnie, że jednak "Tylko z tobą" będzie znów premierowe na życzenie widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę o 9:00 będzie jeden z wakacyjnych odcinków Śniadania na trawie (podczas Malta Festival).

Z tego, co wiem, wiadomy jest jeszcze odcinek w sobotę 30 lipca o 17:25 (podczas Audioriver) - choć pora tu już może dziwić.

Na dodatek nie wiadomo, czy (i kiedy) będą emitowane inne wakacyjne odcinki tego programu - w programie dla prasy (który jest do 17.07) nie mogę tego znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z tym nie zgodzę. Chyba nie po to sprzedawali dom, by jednak do niego wrócić? Totalny brak idei. Chyba już raz było, że dom sprzedali, a jednak zostali w starym. A tu mieszają. Było już, że się żegnają i tak dalej i tu co? Zrezygnowali jednak? Więc po co był ten odcinek ze sprzedaniem mieszkania i tymi pożegnaniami? Bez sensu. To tak samo jakby na przykład zakończyć serial, a potem nagle go kontynuować, bo plany się zmieniły.

 

Oj, coś czuję, że to będzie ostatni sezon. Po nim pora na coś nowego. Zauważam, że w przyszłym roku minie 6 lat od premiery tego serialu. Stosunkowo długo się trzyma. Może pora coś zmienić? Chętnie bym widział serial nadal famijijny, jakiś w nawiązaniu do dawnych seriali, typu "Tajemnica Sagali" itp. Bo jeżeli tak kombinują już z "Rodzinką", to ewidentny znak, że coś się kończy.

Co do "Rodzinki.pl", to tak naprawdę nie sprzedano przy tym pierwszym razie domu, bo cały odcinek się tylko nad tym zastanawiano, ale uznano, iż lepiej zostać w starym. To był bodajże 143 odcinek, 6 seria. Zresztą tutaj twórcy mogą zastosować tak zwany "plot-twist": niby widzieliśmy że był kupiec, ale mogło się między serią 8 a 9 okazać, że Boskim się nie spodobało zmienienie ich gniazda rodzinnego w salon spa, i dlatego wciąż widzimy ich w starym domu.

 

Zakończyć serial, a potem go kontynuować... nie żeby coś, ale w TVP już mieliśmy taki przypadek - Ranczo ;)

 

Jeśli chodzi o "Imperium miłości", to widziałem jeden odcinek, trochę z przymusu z powodu awarii anteny po wichurze (tak się przestawiła że przez 2 dni łapało tylko TVP 1 i TVP 2), i nie dziwię się, że to słabo się może oglądać. To jest takie trochę nudne, ciężkie. Albo to ja nie czuję tureckich klimatów ;) A jak pomyślę, że w Turcji potrafią puszczać takie rzeczy w formacie 2-godzinnych odcinków, to mi aż włosy dęba stają, widać że bardzo wytrwali muszą być tamtejsi widzowie. Ale, jak widać, TVP odcina kupony od sukcesu "Wspaniałego stulecia". Pytanie tylko, ile jeszcze czasu będzie można jechać na tym paliwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajnie,że zostają w starym domu Boscy. Ma swój klimat, więc miałem rację co wcześniej pisałem.

Przenosiny do nowego domu prędzej by się skończyły końcem serialu niż pozostanie w starym domu. Na pewno wiele osób zżyło się z tym domem.

 

Jeśli chodzi o "Imperium miłości", to widziałem jeden odcinek, trochę z przymusu z powodu awarii anteny po wichurze (tak się przestawiła że przez 2 dni łapało tylko TVP 1 i TVP 2), i nie dziwię się, że to słabo się może oglądać. To jest takie trochę nudne, ciężkie. Albo to ja nie czuję tureckich klimatów  ;) A jak pomyślę, że w Turcji potrafią puszczać takie rzeczy w formacie 2-godzinnych odcinków, to mi aż włosy dęba stają, widać że bardzo wytrwali muszą być tamtejsi widzowie. Ale, jak widać, TVP odcina kupony od sukcesu "Wspaniałego stulecia". Pytanie tylko, ile jeszcze czasu będzie można jechać na tym paliwie?

Jeden odcinek serialu ''Sezon na miłość'' w TV Puls trwa 2 godziny 20 minut (11:50-14:10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tureckie seriale są za nudne i nieciekawe. Sukces ''Wspaniałego stulecia'' spowodował to, że TVP kupiła dużo tureckich seriali. Zresztą w czasach PRL-u jak ''Niewolnica Isaura'' pojawiła się w telewizji, to również pojawił się boom na brazylijskie seriale i również kupiono dużo brazylijskich telenowel, takich jak m.in. ''W rytmie Disco'', ''W kamiennym kręgu'' i ''Panna Dziedziczka''.

 

Wkrótce to pewnie będzie jeszcze moda na m.in. azjatyckie bądź arabskie seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, boom na tureckie seriale powoli nam mija. Wspaniałe stulecie - od tego się zaczęło. Nie wiem, jak tam teraz wyniki "Imperium miłości", nie pamiętam, jak było przy emisji pierwszej, ale widocznie się ogląda słabo. Parę odcinków widziałem, serial taki sobie. A teraz jednak wracają do tego, co było.

Tak samo jak w TVP1. Też niedawno zaczęli powtarzać "Wspaniałe stulecie", powtórki /kontynuacja z poprzednich wakacji/, ale nagle przerwali i ponownie zaczęli emitować premierową "Sułtankę Kosem". Tutaj może być podobnie. Zaczną od pierwszego, a potem możliwe, że dojdzie do powtórki z rozrywki i jednak serial wróci z premierowymi odcinkami.

Nie wiem, w ogóle jak się teraz oglądają. Nigdzie nie ma wyników. Ponoć dla TVP2 oglądalność była zadowalająca. Chociaż, chętnie bym jakiś serial typu arabski/azjatycki w Dwójce obejrzał, byle byłby dobry i ciekawy.

 

Z kolejnego tygodnia w ramówce dla prasy:

- 20 lipca tylko jeden odcinek powtórkowy O mnie się nie martw /zwykle były dwa, a tak w ogóle - w środy ostatnio lecą aż trzy odcinki - jeden z I serii i dwa z IV, litości.../. Wszystkie inne pozycje dalej przesunięte o godzinę wcześniej. "Moja super eksdziewczyna" - coś te filmy często latają po stacjach, niedawno ze dwa razy leciał w TVP1. Teraz w TVP2. W nocy z kolei po dwa odcinki "Lokatorów". Nie wiedzieć czemu od odcinka 179. Nie lepiej od początku, i np. o 16:05 zamiast powtórek M jak miłość? Widocznie nie.

- w czwartki bez polskich filmów jednak. 14 lipca "Kowboj z Szanghaju", a 21 "Dziki cel".

- następne powtórki Familiady od lipca, po Turnieju Mistrzów, od odcinka 2251.

- 23 lipca pod hasłem "Park Rozrywki" XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie, w trzech częściach, od 20:05.

 

A tak to bez zmian. Trochę nie rozumiem niedzielnej ramówki porannej. Zwłaszcza pierwszej pozycji. Po co zaczynać o 03:50? O, filmy o 05:55. Wiem, wakacje, no ale...

 

Trochę skromnie to muzyczne lato w Dwójce wygląda. Tylko Europejski Stadion Kultury, Festiwal Kultury Romów... Coś skromnie. Już mogliby te Lato z Radiem tu przenieść, no ale nie, bo TVP3. Bardzo skromnie. Kiedyś, to było coś. A dzisiaj? Prawie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie porównywać dwa typy seriali- kostiumowy i obyczajowy to raz. Dwa : sukces jednego serialu nie oznacza boomu na produkcje z tego kraju w naszym kraju. Co by nie mówić telenowele z Ameryki Południowej święciły sukcesy w Polsce przez dekadę około. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza powtórka "Imperium miłości" ma mieć niższe wyniki oglądalności niż tysięczne powtórki "Rodzinki.pl"? Powagi. :lol2: Ludzie już [beep]ją tą głupawą "Rodzinką.pl". Wszędzie negatywne opinie, a oni to pchają nachalnie, mimo tragicznych wyników oglądalności. To jest chore. Nie wiem na co oni liczą? Mało tego na TVP Seriale, TVP HD, TVP Polonia, to jeszcze muszą ciągle katować tym widzów TVP 2? Najlepiej niech otworzą kanał TVP Rodzinka.pl i tam wałkują to od rana do nocy. :evil:

Co do tureckich telenowel, to prawda te z TVP 2 są gorsze od tych z TVP 1, ale nieprawdą jest, że boom na nie przemija. Niby "Tylko z tobą" zakupili tylko 69 odcinków, a okazuje się, że po wakacjach będą kontynuować. Czyli jednak ma zadowalającą oglądalność, skoro zdecydowali się zakupić nowe odcinki. A to raczej najsłabszy serial z tych tureckich, bo jest mocno naciągany i zupełnie oderwany od rzeczywistości. Jeśli chodzi o "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem", to sami widzicie, że widzowie wymusili na TVP kontynuację w wakacje premierowych odcinków. Tak więc ci co piszą, że te seriale mają niską oglądalność są w dużym błędzie.

O ile jeszcze można dyskutować na temat tych telenowel z TVP 2, o tyle do tych z TVP1 naprawdę nie można się przyczepić. "Tysiąc i jedna noc", "Grzech Fatmagul" czy "Rozdarte serca" to bardzo dobre seriale i co istotne niosące misję! Pasują zatem idealnie do TVP.

Swoją drogą jestem ciekaw czy te osoby co tak narzekają na te tureckie seriale byłyby zadowolone, gdyby zamiast nich TVP nadawała głupawe paradokumenty - jak to robią Polsat i TVN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wałkują te same seriale. Chyba nie po to tworzono TVP Seriale, by emitować te seriale właśnie tam? A tutaj jeszcze to rozmnażają i tak dalej. Całe pasmo od 13:35 do 17:05 poza Herkulesem dla mnie do wymiany. Powtórki - macie TVP Seriale, TVP HD, TV Polonię, możemy jeszcze dać w TVP Rozrywka /wszak tam też lecą seriale komediowe, patrz Święta wojna/, i tam sobie szukajcie. W Dwójce? Coś innego. Inne seriale!

Nie mówiłem nic o tym, że powtórka Imperium miłości ma niższe wyniki od Rodzinki.pl. Może mieć podobne i dlatego zdecydowali się anulować i zacząć od nowa.

 

Tylko z tobą - a ja napiszę, że ten serial jest dobry, dobrze się ogląda. Trochę jednak oderwania od tej rzeczywistości jest.

Co do Sułtanki Kosem - była ogółem słabsza oglądalność /no bo zmiana pory m.i.n./, potem serial miał iść na wakacje, ale że byli tacy, co chętnie oglądali i chcieli kontynuacji. Więc wymusili i mamy w wakacje premiery Sułtanki Kosem.

 

Paradokumenty w TVP2? Nie, nie, i jeszcze raz nie. Już tak próbowali jesienią 2013 - Szkoła życia. Dość mocno przypominało mi to paradokumenty z TVN. I jeszcze twierdzenie, że to misja. Na szczęście przejrzeli na oczy.

 

Wiem, że to trochę stare, ale Super Express podał, że Musiał ostatnio /podczas opolskiego festiwalu/ podpadł prezesowi TVP. Powiedział coś, że prezes się zmienił i nie ma ścianki, ale nie wiedział, że to zarejestrowały kamery. Podczas koncertu debiutów powiedział, że spieszy się na Orange Warsaw Festival. A imprezę patronuje w końcu TVN. Ponoć jego następcą ma być Królikowski.

Po pierwsze - chyba tabloid już cierpi na sezon ogórkowy, po drugie - na ile można wierzyć?, po trzecie - lepszy już Musiał, niż Królikowski. Słabo mu wychodzi prowadzenie - widać to było w Opolu. Niech się zajmie aktorstwem.

 

A Fakt podaje, że nową twarzą Dwójki/prowadzącą imprezy Dwójki/następczynią Torbickiej ma być Ola Rosiak. No cóż. Dodaje, że w kontekście The Voice of Poland jej kandydatura jest prawdopodobna. No cóż. Torbickiej nikt nie zastąpi, nawet jakby to była najlepsza osoba. Po drugie nie wyobrażam sobie Rosiak w programie filmowym.

Pytanie na śniadanie prowadzi dobrze. Nie mam zastrzeżeń. Kiedyś już jakieś talent-show prowadziła /bodajże Śpiewaj i walcz/. Więc ma jakieś doświadczenie. Nie będę zdziwiony, jak będzie prowadzić z Kammelem.

 

Mogliby reaktywować "Krzyżówkę szczęścia". Przydałoby się coś takiego. Wszak Wrocław produkował, prawda? To Rosiak, plus jakiś mężczyzna /a może nie?/ i gotowe. Tylko - czy taka formuła by się dzisiaj przyjęła?

 

Z kolei dziś wieczorem w końcu coś godnego obejrzenia, czyli Europejski Stadion Kultury. Co prawda tylko relacje, ale dobrze, że i w to się angażują. Jednak bardziej czekam na jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ktoś chyba jednak poszedł po rozum do głowy, bo widzę, że jest zmiana i od 27.06 o 17:05 będą powtarzać od 1 odcinka "Tylko z Tobą". No cóż trochę dziwna decyzja, mogli już wyemitować do końca te 46 odcinków "Imperium miłości", a dopiero później powtarzać "Tylko z Tobą". Mimo wszystko zawsze to lepsze niż wałkowanie "Rodzinki.pl".

Widzę też, że od 14.07 nie będzie już "Herkulesa", a o godz. 14:00 będą powtórki "P[beep]rnij mnie". Czy 59 odcinek "Herkulesa" nadany 13.07 jest ostatnim odcinkiem tego serialu, czy po prostu urywają go podobnie jak "Imperium miłości"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka.pl - negatywne opinie tylko? Ja tam lubię ten serial. I dość częste powtórki mi nie przeszkadzają,nie oglądałem jeszcze wielu odcinków, a przecież niektóre można obejrzeć nawet kilka razy. Jest tyle kanałów, do tego ludzie nie mają tyle czasu żeby śledzić wszystko na bieżąco, dlatego powtórki to nie musi być coś złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przeszkadzają. W tym paśmie powinni nadawać coś nowego - nawet jakieś starsze seriale, a nie ciągle wałkować jedno i to samo od wielu lat. Lubisz ten serial, OK masz takie prawo. Możesz go oglądać nawet całą dobę na Vod.tvp.pl. Ponadto wałkują go na TVP Seriale, TVP HD i TVP Polonia. Nie wystarczy? Inne seriale niedostępne na Vod.tvp.pl albo w ogóle nie powtarzają, albo zaczną raz powtarzać, po czym urywają w połowie. Dla mnie nie jest to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Fakt podaje, że nową twarzą Dwójki/prowadzącą imprezy Dwójki/następczynią Torbickiej ma być Ola Rosiak. 

Fakt podaje informację przecież już dawno ogłoszoną przez Chmiela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko dodam, że widzowie TVP Polonia mogą czuć się lekko poszkodowani, bo tam chyba nigdy nie wyemitowano serialu do ostatniego sezonu, jaki powstał. Zawsze przerywają gdzieś na 2 albo 3 sezonie.

Widzowie tego kanału mają chyba większe powody do zmartwień niż to, czy któryś serial wyemitowano do końca.

 

A mi przeszkadzają. W tym paśmie powinni nadawać coś nowego - nawet jakieś starsze seriale, a nie ciągle wałkować jedno i to samo od wielu lat. Lubisz ten serial, OK masz takie prawo. Możesz go oglądać nawet całą dobę na Vod.tvp.pl. Ponadto wałkują go na TVP Seriale, TVP HD i TVP Polonia. Nie wystarczy? Inne seriale niedostępne na Vod.tvp.pl albo w ogóle nie powtarzają, albo zaczną raz powtarzać, po czym urywają w połowie. Dla mnie nie jest to normalne.

Podpisuje się obiema rękami i nogami. Jako wróg multipowtórek stanowczo protestuję przeciwko takim działaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzowie tego kanału mają chyba większe powody do zmartwień niż to, czy któryś serial wyemitowano do końca.

 

Podpisuje się obiema rękami i nogami. Jako wróg multipowtórek stanowczo protestuję przeciwko takim działaniom.

No, jak ktoś ogląda na Polonii, to może jednak by chciał obejrzeć serial do końca, żeby się nie posiłkować źródłami internetowymi (bo chyba poza granicami Polski VOD Telewizji Polskiej nie działa ;) )

 

A co do multipowtórek, to faktycznie, tego jest za dużo. Ale to nie dotyczy tylko "Rodzinki.pl". "Ojca Mateusza" też wałują aż do obrzydzenia. Zresztą, nie tylko TVP tak robi, Polsat pobija w tym rekordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tobą już od początku tych zmian miało być powtarzane od nowa. Dziwię się, że tak urywają te Imperium miłości, no ale - zobaczymy jak to teraz będzie. Niektórzy może zauważą te powtórki i stwierdzą "a, bo przerwali na wakacje", i możliwe, że za jakiś czas będą jednak powtórkowe odcinki. Okaże się.

Tim - nie wiem, czy Herkules kończy się na 59. odcinku, ale w ostatnich latach urywali tak nagle emisję, by wracać do niej w kolejne wakacje. Dziwne. To mogą sobie pozwolić na taką emisję? Kilkanaście odcinków w jedne wakacje?

A co do P[beep]rnij mnie - to która seria? Pierwsza czy druga? Bo te tytuły w programie dla prasy wprawiają w kłopoty. TV Polonia na przykład jasno podkreśla, że to seria II. TVP Rozrywka - pewnie też II. A tutaj sam nie wiem, czyja to będzie.

 

Rodzinka.pl - mi ten serial nie przeszkadza, tylko te jego wałkowanie. Jak jest jakiś odcinek, co chcę znów obejrzeć, to włączam vod.tvp.pl i oglądam. Nie muszę czekać, aż któraś stacja powtórzy od nowa.

Ponadto - TVP HD wałkuje wszystkie odcinki, pon-śr po 6, w czw nawet 8, w pt 4, w soboty 5, w niedziele 4.

TVP Seriale - od poniedziałku do piątku 6, w weekendy 3.

TV Polonia - tylko dwa na tydzień.

TVP2? Od poniedziałku do piątku 1, dodatkowo w piątek dodatkowe 2, w weekendy po 1. Teraz nawet dobrze, no ale tu chodzi o to, ze to te same odcinki. Chętnie bym oglądał serial, którego TVP nie emitowała latami, albo np. jakieś zakupione z zagranicy. A nie bo bólu to samo.

 

Na razie wygląda na to, że Dwójka nie pokaże meczy Cracovii i Zagłębia. Coś czuję, że pokaże tylko mecze Piasta /i ew. Legii, ale oby grała w LM jak najdłużej/. Dziwi mnie to. Powinna TVP, jak już ruszyli z tą sportową ofensywą, promować wszystkie polskie kluby w eliminacjach, a nie tylko Legię i Piasta.

 

Ktoś oglądał wczoraj koncert? Bardzo ładny, jak zwykle. Nawet Kwiatkowski mnie nie irytował. ;) Dzisiaj - nie wiem, czy mogliby pokazać tą Jamalę /no bo nie wystąpi pewnie na koncercie Gilmoura/. Jak kilka utworów, to recital mogliby nagrać i dać np. w póżniejszym terminie, a jak jeden... no cóż. Dzisiaj to będzie zgryz. Pierwszą część koncertu Gilmoura na pewno obejrzę, a dalej zależy, jak nasi. Bo jak wygrają, to pewnie obejrzę to jeszcze raz. ;) Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak TVP2 kontynuowała program pt. ''Z kamerą wśród zwierząt''?. Wprawdzie Gucwińscy są na emeryturze, ale wg. mnie prowadzącym program mógłby być dyrektor Warszawskiego ZOO Andrzej Kruszewicz, który w piątki u Wojciecha Manna w radiowej ''Trójce'' ma kącik o zwierzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś koncert Davida Gilmoura? Ja sobie nagrałem obie części, bo wczoraj oglądałem mecz i obejrzałem ten koncert dziś. Ale druga część z TVP Rozrywka nie nagrała się do końca. Zakończyło się w trakcie Comfortably Numb. Wykonywał potem jeszcze jakieś utwory?

 

EDIT:

Znalazłem spis utworów z wczorajszego koncertu i z tego, co widzę, już nic nie było po Comfortably numb. Czyli wiele mi nie uciekło. Trzeba przyznać, że koncert bardzo dobry. Brawa dla TVP za transmisję.

Edytowane przez Polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...