Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na sport.tvp.pl jest dobra jakość bo to stream oficjalny TVP, są też możliwości wyboru jakości.

A co do meczu to kompromitacja TVP. Nie dość, że mecz Hiszpania - Urugwaj w Pucharze Konfederacji miał być w TVP1 HD tylko w retransmisji 0:50, to na dodatek zaczęła się ona o 2:30, a jakość jest na poziomie TVP Sport. Nawet nagrać w HD z przekazu nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już dane dotyczące oglądalności festiwalu w Opolu:

 

Jubileuszowy, 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który odbywał się w dniach 14-16 czerwca, okazał się ogromnym sukcesem medialnym. W TVP1 zgromadził znacznie większą widownię niż w 2012 r. Średnia oglądalność wszystkich koncertów wyniosła w grupie 4+ 3 717 tys. osób przy udziałach 36,6 proc., a w grupie komercyjnej 1 202 tys. widzów przy udziałach 28 proc. Ubiegłoroczny, 49. KFPP w Opolu miał w grupie wszystkich widzów średnio 2 513 tys. osób (udziały 23,1 proc.), natomiast w grupie 16-49 942 tys. widzów (udziały 18,8 proc.).Opolski festiwal transmitowała także, z sukcesem, TVP Polonia, uzyskując średnią widownię, w grupie 4+, na poziomie 407 tys. osób (udziały 4 proc.), co jest wynikiem znacznie lepszym niż w ub. roku.

 

Największym zainteresowaniem cieszył się niedzielny koncert „Opole Kocham Cię! – Gala Jubileuszowa”. Pierwsza część w grupie 4+ przyciągnęła aż 5 616 tys. widzów (udziały 39,4 proc.), a w grupie młodych widzów – 1 735 tys. osób (udziały 28,8 proc.).Także w TVP Polonia ten koncert miał największe audytorium – 761 tys. (udziały 5,34 proc.- dane dla grupy 4+).

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także „SuperJedynki” i „SuperPremiery”. W sobotę pierwszą część „SuperJedynek” w grupie 4+ obejrzało 4 164 tys. widzów TVP1 (udziały 35 proc.), a w grupie 16-49 1 339 osób (udziały 28,9 proc.). Natomiast „SuperPremiery” zgromadziły przed telewizorami nastawionymi na Jedynkę 4 051 tys. widzów, a w grupie komercyjnej 1 136 tys. osób (udziały 22,2 proc.). Mimo późnej pory (22.53-0.03) podczas oglądania pierwszej części „Kabaretonu” bawiło się w grupie 4+ aż 3 776 tys. osób (udziały 40,4 proc.), natomiast w grupie 16-49 1 545 (udziały 37,2 proc.).

 

W dniach 14-16 czerwca TVP1 była stacją pierwszego wyboru, uzyskując średnie dzienne udziały na poziomie 19 proc., 20,7 proc. oraz 22,9 proc.

 

50. KFPP w Opolu cieszył się znacznie większym zainteresowaniem niż odbywający się w ubiegłym tygodniu polsatowski festiwal „TOP Trendy”, którego średnia oglądalność wyniosła: w grupie 4+ 2 255 tys. widzów (udziały 21,3 proc.), a w grupie młodych widzów – 1 064 tys. osób (22,8 proc.).

 

 

Centrum Informacji TVP

 

Pełen sukces. Wczoraj pierwsza część jubileuszowego koncertu zakończyła się o 23:10, a mimo to średnia widownia wyniosła aż 5,6 mln. Z druga było już pewnie dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to,że 3 odcinek serialu,w którym szkalowane jest AK zostanie pokazany 3 razy- dwa razy w środę i jeszcze w nocy z czwartku na piątek.

Co do Opola to moja mama stroniąca od TV i zazwyczaj usypiająca na telewizorze wczoraj wytrwała do końca transmisji(ja nie dałem rady),co świadczy o tym,że było to dla niej ciekawe widowisko, zresztą nie pamiętam by kiedykolwiek przez tyle godzin oglądała telewizję . Sukces był pokłosiem naprawdę jednak dość dużej promocji - to jest podstawa do sukcesu,a wczorajszy koncert był tak dobry,że bez żadnego żalu odpuściłem sobie mecz piłkarski-zresztą przy 1 telewizorze nie miałem właściwie wyboru.

TVP ma zrezygnować całkiem z "dobranocek". Powiem tak ja się dzieciakom nie dziwię,że nie ogląają tych 2-5 minutowych bajek,bo to co TV robi przez ostatnie latat to kpiny i udawanie ,że się wypełnia misję publiczną. Czasy też się zmieniły, ja mimo,że jestem młodym pokoleniem to wychowałem się na dobranockach i serialach anonimowanych emitowanych przez kanały dostępne przez analog,a nie przez kanały tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rozumiem że trzeba iść z duchem czasu, ale pewnych rzeczy robić po prostu NIE WYPADA. Komercja zeżre wszystko? Może rodzice zdobędą się na jakiś protest jak w sprawie edukacji 6-latków.

Jedno jest pewne: ta władza sama sobie kopie grób, niedługo pewnie sama do niego wskoczy i zatrzaśnie wieko :lol2:

PS. Już rozumiem, to jest efekt wprowadzania TVP ABC do mux1 ;) Widocznie koncesja jest pewna. Tym niemniej poprzedniego zdania nie odwołuję :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dobranockami to przesadzili nie powinni ich likwidować. Jeżeli chodzi o serial ,,Wasze matki wasi ojcowie" to według mnie TVP go puszcza, gdyż sama zrobiła z tego z niego serial robiący z żołnierzy antysemitów i teraz liczy na wysoką oglądalność, a co za tym idzie duże wpływy z reklam. Sam serial pewnie wykupili za grosze i liczą, że będzie to samo co z Anną German.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cię,ze nie będzie, bo oglądalność w wakacje zazwyczaj jest niższa, serial jest krótki i nie ma takiej promocji jak Anna German. I podejrzwam,że jest o wiele gorszą produkcją-zresztą merytorycznie ten serial już poległ. Ja nie mam zamiaru ogladać tego gniota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro usuwają wieczorynkę to mogliby cofnąć nieco wiadomości i resztę aby o godz. 20 normalnie puścić film. Niestety tak nie zrobią bo zapewne czas antenowy po 20 jest najdroższy w cenniku reklam i dalej będzie jak teraz- 5 minut pogody i 20 minut reklam. Żenada. Ja bym kazał zwolnić ludzi odpowiedzialnych za tencały bur.. bajzel znaczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Daliby 19:00 Wiadomości, 19:30 Sport, 19:35 Pogoda. Potem do 20 co tam chcą i potem film. Bo skoro już likwidują tą Dobranockę to niech ułożą to w sposób jakiś normalniejszy jak inne stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może i masz rację, ja pomyślałem właśnie na odwrót, że jak ktoś obejrzy wcześniej Wydarzenia czy Fakty to potem nikt nie ogląda już Wiadomości. Ale ja się w tym zbytnio nie orientuję, bo ostatnio w temacie telewizji bywam bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...