Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nawet ten pseudo komentator Iwański gdy mówił jakie mecze do wyboru to najpierw podał Ajax - BVB ... a potem "A także inne jak ... bla bla. To było do przewidzenia że pokaża ten mecz. Ale Nie ma tego złego. Ciekawie powinno być bo City przecież nie będziemy oglądać jak grają padline że szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Valencia Bayern czy City Real zapowiada się bardziej emocjonująco, pewnie w obu będzie sporo bramek, wybór był wiadomy, ale też wyboru wielkiego nie było, prócz tych 3 meczów no to może jeszcze Arsenal by przyciągnął widzów, a reszta mimo wszystko byłaby spadkiem oglądalności. TVP zdecydował się na kasę czyli na Polaków z BVB(oglądalność będzie spora więc ruch finansowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia - Bayern jest we wtorek.

 

Co do wyboru meczu to nawet może być. Początkowo byłem sceptyczny, bo myślałem, że będzie na ZDFie, a tu się okazuje że Niemcy będą transmitować Schalke - Olympiakos. Więc lepiej, że będzie można go gdziekolwiek zobaczyć za darmo. Chociaż kibice Realu są pewnie nieźle wkurzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w piątkowej "Kawie czy herbacie?".

 

Do programu dołącza Maciej Kurzajewski, który będzie jedynym prowadzącym piątkowe wydania "Kawy czy herbaty?". "Kawa czy herbata?" w piątek będzie miała charakter lifestylowy.

 

Piątek planujemy jako lekki poranek dla tych, którzy chcą się poczuć dobrze poinformowani, zrelaksowani i natchnieni dobrą energią od rana. Zadba o to powracający do "Kawy czy herbaty?" Maciej Kurzajewski. Nowa formuła programu zakłada spotkania Maćka Kurzajewskiego z wybranymi przez niego interesującymi gośćmi

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima_bajkowa3.gif

 

Filmy w TVP1 w grudniu 2012 roku:

Hellboy. Złota armia (2008) / Afryka, moja miłość [3-cz.] (2007) / Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003) / Spis cudzołożnic (1994) / Racing for time (2008) / Agent Cody Banks 2: Cel Londyn (2004) / Tajemnica lodowca (2006) / Pewnego razu w Rzymie (2010) / Ostatni prom (1989) / Dziewiąta kompania (2005) / Rozmowy kontrolowane (1991) / Gry uliczne (1996) / Gry wojenne (2008) / Paweł VI [2-cz.] (2007) / Pan i Pani Killer (2010) / Człowiek w żelaznej masce (1998) / 13 dzielnica - ultimatum (2008) / Tato (1995) / Samotny ojciec (1997) / Santa Baby 2 (2009) / Wesołych świąt (2006) / To znowu ty (2008) / Ja cię kocham, a ty śpisz (1995) / Najpiękniejsza gwiazdka (2008) / Bandidas {Sexi Pistols} (2006) / Łowcy huraganów (2009) / Dlaczego nie! (2007) / Szatan z siódmej klasy (2006) / Oświadczyny po irlandzku (2010).

 

24, 25 i/lub 26 grudnia: Bezprawie (2003) / Dzwoneczek i zaginiony skarb (2010) / Gdzie jesteś św. Mikołaju (1996) / Magiczne drzewo (2008) / Magiczna kula (2007) / Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (2008) / Ślubne wojny (2009) / Prowokacja (2005) / Ogniem i mieczem [4-cz.] (2000) / Randka z gwiazdą (2010) / Titanic [2-cz.] (1996) / Plan gry (2007) / Agent XXL 2 (2006) / Ostatnie zlecenie (2008) / Błękitna strzała (1996) / Superpies (2007).

31 grudnia i 31 grud./1 stycz.: Znowu Hannibal (1990) / Podróż do wnętrza Ziemi (2008) / Ratatuj (2007) / Miłość i taniec (2009) / Nagi instynkt (2006) / Kelnerzy (2009) / Liberator 2 (1995).

 

 

Obrazek pochodzi ze strony: http://www.rotfl.com.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta w Jedynce zapowiadają się ciekawej niż w Dwójce. Zobaczymy rzadko emitowaną wersję ,,Titanica", reż. Robert Lieberman, którą polecam. Niestety ,,Ogniem i mieczem" poleci w wersji telewizyjnej tzw. ciętej. Cóż, na reklamach każdy pragnie zarobić. Przypomnę, że wersję kinową trafić można w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro telwizja ten konkurs olewa to nie ma co się dziwić, że nie ma w Polsce zawodniczek

dużo osób nawet nie wie że takie zawody się odbywają, ale przecież w TVP jest misja :)

 

 

W tym sezonie tylko część konkursów będzie na TVP1?

Może niech puszczają jak polsat z odtworzenia i po każdym skoku 15 minut reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie długa strasznie. Teraz już wiem czemu. Małysz komentuje? Szkoda, że nie mam Eurosportu. A Rudziński dobrze, że jest w TVP, bo nie ma właściwie kto komentować. Sebuś Szczęsny? - nie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem skoki na TVP1 i debiut pana Marka Rudzińskiego oceniam bardzo dobrze mam nadzieje że będzie więcej konkursów komentował niż Szczęsny , nie wiecie kto może komentować kolejne zawody w Kuusamo napewno usłyszymy Szaranowicza pare konkursów ma też komentować Snopek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Skoro telwizja ten konkurs olewa to nie ma co się dziwić, że nie ma w Polsce zawodniczek

dużo osób nawet nie wie że takie zawody się odbywają, ale przecież w TVP jest misja :)

:lol2:

Sądzisz, że nie ma zawodniczek, bo TVP olewa konkursy kobiet? A może po prostu jest na odwrót - nie ma zawodniczek, więc TVP nie pokazuje?

 

Co do Kuusamo - konkursy będzie komentował Szaranowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym czego dzisiaj doświadczyłem stwierdzam z całą stanowczością, że regionalne oddziały są potrzebne TVP. Ci którzy oglądali główne wydanie Wiadomości zapewne już wiedzą o słynnych urodzinach w Tomaszowie Lubelskim. Byłem zaskoczony, że dali to do głównego wydania serwisu. W Wydarzeniach i Faktach ani słowa, a przecież to ważny problem - pokazujący jaką siłę ma Facebook!

Oczywiście nie obyło się bez manipulacji, Na zgromadzeniu było ponad 2000 osób, a nie jak podaje TVP 500-600...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zauważyłem dziwne restarty tunera /jest to Opticum 402p z kartą TNK SD/ na kanale TVP1 w wersji SD z transpondera 10892H.

Bardzo trudno jest cokolwiek zrobić, gdyż na chwilę pokazuje się napis "brak sygnału" i kolejny restart.

Podejrzewałem uszkodzenie instalacji antenowej, ale po kombinacjach typu- odłączenie i sprawdzenie kabla antenowego, przywrócenie ustawień domyślnych itp.- zorientowałem się, że sprawa dotyczy tylko kanału TVP1, inne chodzą normalnie, nawet TVP2 z tego samego transpondera.

Usunąłem chwilowo TVP1 SD z listy aby nie wpadać co chwila w "pułapkę" przy przełączaniu kanałów.

Kanał TVP1 HD z innego transpondera chodzi normalnie /sprawdzone z kartą "N"/.

Przypuszczam, że jest to kolejna "radosna twórczość" techników TVP jak już kilka razy bywało np. z odbiorem TVP Info z Astry, wtedy dotyczyło to tunerów typu Ferguson i jeszcze jednej marki nie pamiętam jakiej.

Proszę o info czy też ktoś ma ten problem na tunerach globo np. innych typów lub w ogóle innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...