Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVP 1 w listopadzie 2012 roku:

Pogrzeb świerszcza (1978) / Legenda Johnny'ego Longo (2003) / Grace odeszła (2007) / Znachor (1982) / Zaklinacz koni (1998) / Wszyscy święci (2002) / Odwrócona góra (1999) / Powrót muszkieterów / Powrót syna (2000) / Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i stara szafa (2005) / Pod ścianą (2008) / Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową / Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka (2008) / Kraina przygód (2009) / Dom z piasku i mgły (2003) / Patrol (2006) / Zakonnica w przebraniu 2: Powrót do habitu (1993) / Rozkosz zabijania (2006) / Belfer 2 (1993) / Piękna nieznajoma (1992) / Och, Karol 2 (2010) / Król Maciuś Pierwszy (2007) / Trędowata (1976) / Ja wam pokażę (2005) / Kochankowie z Marony (2005) / Flyboys - Bohaterska eskadra (2007) / 13. dzielnica (2004) / Cziłała z Beverly Hills (2008) / Druga strona medalu (2009) / Cela 211 (2009) / Rififi po sześćdziesiątce (1989) / Władca ognia (2002) / Sisi [2-cz.] (2010) / Aż poleje się krew (2007) / 60 sekund (2000) / Marmaduke - Pies na fali (2010) / 27 sukienek (2008) / Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006) / Pianista (2002) / Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003) / W samo południe (2009) / Psy (1992).

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 1 i/lub 11 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Znachor" zajmuje stają pozycję 1. listopada trzeci rok z rzędu ;) Mamy mega premierę - ,,Och Karol 2", reż. Piotr Wereśniak. Film ten jeszcze w ubiegłym miesiącu leciał w C+. Polecam także ,,Pogrzeb świerszcza", reż. Wojciech Fiwek. Psychologiczny film emitowany niegdyś w żałobę narodową (2010 - katastrofa smoleńska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwołano mecz Polska-Anglia z powodu oberwania chmury w Warszawie, zamiast meczu właśnie trwa premierowy odcinek serialu ''Wszystko przed nami''.

 

Właśnie rozpoczęło się ze Stadionu Narodowego specjalne studio, które prowadzi Włodzimierz Szaranowicz wraz z zaproszonymi gośćmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez decyzję PZPN o nie zamknięcie dachu mecz został przełożony na jutro na godz. 17:00.

 

A jeśli chodzi o "Wszystko przed nami" o 22:15 to był to odcinek jutrzejszy - odc. 15, a jutro nie będzie, bo będzie mecz.

 

Przed chwilą pan Szaranowicz powiedział, że TVP zaprasza od 16:30.

A teraz od 22:25 zaczął się film "Kowboj z Szanghaju".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec, właśnie o filmie, który teraz leci na TVP 1 napisałem powyżej jakbyś zauważył.

 

Jeszcze nie ma aktualizacji ramówki czyli według mnie jutro powinno być tak:

16:05 Moda na sukces - odc. 5698
16:30 Piłka nożna - eliminacje MŚ 2014: Polska - Anglia ( studio )
16:55 Piłka nożna - eliminacje MŚ 2014: Polska - Anglia 
17:50 Teleexpress (w przerwie meczu)
19:15 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem TVP. Przecież fani serialu nie wiedzieli nic o wyemitowaniu odcinka dziś i dla mnie jest to niezrozumiałe,żeby tak nagle wrzucać odcinek premierowy jako zapchajdziurę. Druga sprawa-dziś miał być program Kraśki,rozumiem,ze jego nie będzie,bo emitują film. Dlaczego?? Czy miał być on poświęcony spotkaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma aktualizacji ramówki czyli według mnie jutro powinno być tak:

16:05 Moda na sukces - odc. 5698
16:30 Piłka nożna - eliminacje MŚ 2014: Polska - Anglia ( studio )
16:55 Piłka nożna - eliminacje MŚ 2014: Polska - Anglia 
17:50 Teleexpress (w przerwie meczu)
19:15 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda

'

 

No niewiele się pomyliłem, bo dziś "Mody na sukces" nie ma, a Teleexpress jest o 16:15, następne pozycję według powyżej ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Jestem ciekaw, co z dzisiejszym odcinkiem ,,Galerii"? Chciałbym, aby serial został wyemitowany choćby o 19:00, zamiast sztucznej "Wieczorynki", która trwa 10 min., a pozostałe 10 min. lecą reklamy.

"Galeria " jutro,więc żadna strata. lepsza wieczorynka 10 minutowa niż minuta tego serialu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz ty. Teraz ja będę z lekka złośliwy i powiem: lepsza "Wieczorynka", zapowiedzi i reklamy niż ten cały mecz.

 

A tak na poważnie. Co leciało dziś o 11:30 zamiast powtórki ,,Galerii"?

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy transmisją sportową " na żywo" , która musi być wyemitowana w danym dniu o danej porze ,a serialem ,który może być wyemitowany równie dobrze następnego dnia bez szkody dla widzów to już trudno. Ja tam zawsze ubolewałem,że przez transmisje np. olimpiady cierpiały dzieci,których wieczorynka była skracana. Poza tym "Bolek i Lolek" to kultowy polska wiedczorynka i nie sądzę by "Galeria" takim była np. po 40 latach. Ale to tak na marginesie. Nie bronię Ci być fanem tego serialu,ale co Ty w nim widzisz to naprawdę nie sposób odgadnąć dla mnie, ale każdy ma swoje gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy transmisją sportową " na żywo" , która musi być wyemitowana w danym dniu o danej porze ,a serialem ,który może być wyemitowany równie dobrze następnego dnia bez szkody dla widzów to już trudno.

Jeśli Ty nie widzisz ironii z mej strony, to trudno. Takich banałów się nie tłumaczy :twisted:

Ja tam zawsze ubolewałem,że przez transmisje np. olimpiady cierpiały dzieci,których wieczorynka była skracana.

Teraz to może być i całkowicie wycofana, a ,,Reksia", czy ,,Bolka i Lolka" dzieci oglądają w TVS - pasmo dwugodzinne od pn-pt.od 18:05-20:00 i rankiem w weekendy. Istnieje zresztą jeszcze TV Puls i Puls2, gdzie również nie brakuje polskich i zagranicznych animacji. Też mi łaska, oglądanie 10 min. "Wieczorynki", tylko dziecko sobie apetyt zrobi, nie zdąży wygodnie zasiąść w fotelu, a tu już napisy końcowe. Wiem coś o tym :lol:

Poza tym "Bolek i Lolek" to kultowy polska wiedczorynka i nie sądzę by "Galeria" takim była np. po 40 latach.

Wszystko jest możliwe.

Nie bronię Ci być fanem tego serialu,ale co Ty w nim widzisz to naprawdę nie sposób odgadnąć dla mnie, ale każdy ma swoje gusta.

No właśnie. Istnieje coś takiego jak "gust" i ja również nie mam pojęcia co Ty widzisz w piłce nożnej i nie będę wnikał, bo mnie to nie rajcuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria nie jest zła, ale nie jest też jakimś super serialem. Oglądnę czasami, ale wolę inne klimaty. Co do piłki nożnej to Polska - Anglia to był chyba ostatni mecz jaki oglądałem od początku do końca od Euro 2012, więc wielkim fanem futbolu też nie jestem. Wolę F1 a tak to jak pisze Sentence każdy ma swój gust i niech sobie ubóstwia co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...