Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od poziomu żartów. Generalnie mam całą szopkę gdzieś. Chodzi mi o to wielkie zdziwienie Wolskiego. On doskonale wie, że zrobił dobrze swoim i teraz zgrywa Bog wie kogo. Gdyby pojechal po nich to już dawno pracę by stracil. Taka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo Nie do końca tak jest każdy to widzi inaczej ,trzeba mieć dystans do takiego typu żartów i obecna władza to rozumie ,a opozycja i jej zwolennicy niestety nie.

najlepszy żart jaki dzisiaj usłyszałem.

Szopki pojawiły się w komunie, która chciała pokazać jaka to jest już wolność, że można się trochę pośmiać z władzy - oczywiście w koncesjonowany i cenzurowany sposób. Powrót do tamtej tradycji w kraju pełnym swobody (czy tylko takim krajem jesteśmy?) i to przez telewizję publiczną sam z siebie jest już śmieszny i pokazuje tęsknotę za dobrymi komunistycznymi czasami.  

Edytowane przez darklew64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja, którą można zakwalifikować do misji TVP. Nie wiem czy powtórzy sukces "Czasu Honoru", bo jednak główne bohaterki to nie są szeroko znane aktorki, także inne plany TVP nie wiem czy produkcja może mieć kilka sezonów jak właśnie wspomniany serial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zapowiedź "Wojennych dziewczyn" i faktycznie można zauważyć, że będzie to serial w podobnym stylu realizacji co "Czas honoru", lub też film "Miasto '44". Co do widowni, to ja bym nawet 2,5 mln obstawiał, przynajmniej na początku.

 

Ciekawi mnie też, skoro już przy serialach historycznych jesteśmy, jakie rezultaty osiąga "Wiktoria", którą Jedynka pokazuje w piątki wieczorem. Po 2 odcinkach mam pewność, że to bardzo dobra produkcja. Mam nadzieję, że jak 2 seria będzie gotowa, to też ją pokażą w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzimy straszny  atak na  TVP  sprawie  discopolo.

 

"Tym razem zmagania uczestników muzycznego teleturnieju otrzymały oprawę w postaci występu gwiazdy disco-polo Zenona Martyniuka. Program Jaka melodia obejrzało ponad 3 mln widzów, przy udziałach w wysokości 18,8%. Co istotne,  był liderem pasma.

 

Przecież  ludzie  lubią disco polo, czemu jest taka  mocna  krytyka?

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie skończy się na tzw. obiecankach. Natomiast kebabowy serial ''Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem'' od 13 lutego br. powraca o godz. 18:35, a portugalski serial ''Złote Serce'' zostanie przesunięty na godz. 16:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie o 8:00. Program miałby kończyć się przed 8 i być przekierowaniem do Dwójki na PnŚ. O 8:00 są w TVP1 \\' i potem publicystyka.

 

Jak dla mnie, to mógłby być od 7:00 do 8:00 pod nazwą "Kawa czy herbata?". Jest moda obecnie na programy retro, to czemu by nie powrócić z KcH?, nawet w tak okrojonej formie?

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie o 8:00. Program miałby kończyć się przed 8 i być przekierowaniem do Dwójki na PnŚ. O 8:00 są w TVP1 \\' i potem publicystyka.

 

Jak dla mnie, to mógłby być od 7:00 do 8:00 pod nazwą "Kawa czy herbata?". Jest moda obecnie na programy retro, to czemu by nie powrócić z KcH?, nawet w tak okrojonej formie?

A to przepraszam, teraz dobrze doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...