Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co się wszyscy dziwicie... TVP po wejściu "#dobrejzmiany" straciła bardzo dużo widzów i "ratują" sytuację na wszelakie sposoby, np. zamieniając dwie silne pozycje programowe między sobą żeby ratować "Wiadomości" oraz właśnie kupując nietanią (bo kosztowała pewnie tak z kilkanaście milionów złotych) sublicencję na Euro od Polsatu żeby kibice wybrali właśnie TVP.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie media żyją z krytyki tvp? Wymyślasz na siłę wrogów. Sami są sobie winni. Myśleli, że ludzie będą patrzyć bezczynnie na ich działania?

Chciażby jakieś medium publiczne codziennie komentujące każde wydanie "W". Bardzo dużo artykułów na temat TVP ukazuje się chociażby na portalu Lisa, w gazeta.pl. To fakty. Twoja uszczypliwość jest słaba, wiadomo,że pewnie takie artykuły wzbudzają zainteresowanie ich użytkowników,a za klikalnością idą pieniądze. Więc można rzecz,że zarabiają na fakcie krytyki TVP . Naprawdę nauczcie się dostrzegać ironię i pisanie troszkę z przymrużeniem oka co stosuję. Kiedyś tu oburzono się,że miał być ONR u Pospieszalskiego, ostatecznie nie było,a ostatnio był niemal cały program im poświęcony, przedstawiciel ONR wśród gości, widownia z ONR i jesz cze taka sytuacja,że jedna osoba w trakcie programu opuściła studio programu.Tu zostało to nie zauważone. Wrogów- nie, krytyków - brzmi inaczej i adekwatnie do sytuacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej? Ja wypowiadam się za siebie i nie identyfikuję się z żadną grupą.

 

Urodziłeś się chyba wczoraj. Albo specjalnie ignorujesz fakt, że za Brauna było tak samo. Szczególnie program Lisa, był drobiazgowo rozkładany na czynniki pierwsze. Teraz się po prostu odwdzięcza. To fakty. Dla mnie to nic nowego. Media same decydują, na jakim temacie wyciągną najwięcej. Teraz krytyka ONR jest bezcelowa. Wręcz byłoby na rękę, bo odwracałaby uwagę od ważniejszych kwestii. Nie zawsze wszystkiego opłaca się czepiać.

A tak w ogóle, TVP na tą krytykę zasługuje. Szczególnie za "Wiadomości". Ja już nie mogę oglądać, tak mnie odrzucają. Wolałem poprzednią, nienachalną stronniczość. ;)

 

Próba podbudowania widowni "Wiadomości" tym tureckim serialem. To, tak naprawdę akt desperacji. Kurskiemu wyraźnie nie idzie, i próbuje rozwiązań "na siłę". Macie oglądać i już.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej? Ja wypowiadam się za siebie i nie identyfikuję się z żadną grupą.

 

Urodziłeś się chyba wczoraj. Albo specjalnie ignorujesz fakt, że za Brauna było tak samo. Szczególnie program Lisa, był drobiazgowo rozkładany na czynniki pierwsze. Teraz się po prostu odwdzięcza. To fakty. Dla mnie to nic nowego. Media same decydują, na jakim temacie wyciągną najwięcej. Teraz krytyka ONR jest bezcelowa. Wręcz byłoby na rękę, bo odwracałaby uwagę od ważniejszych kwestii. Nie zawsze wszystkiego opłaca się czepiać.

 

A tak w ogóle, TVP na tą krytykę zasługuje. Szczególnie za "Wiadomości". Ja już nie mogę oglądać, tak mnie odrzucają. Wolałem poprzednią, nienachalną stronniczość. ;)

 

Próba podbudowania widowni "Wiadomości" tym tureckim serialem. To, tak naprawdę akt desperacji. Kurskiemu wyraźnie nie idzie, i próbuje rozwiązań "na siłę". Macie oglądać i już.

Czy ja stwierdziłem gdzieś ,że inne portale nie żyją/żyli z krytyki TVN?? Nie. Ja też stwierdziłem fakty, nie wolno?? :P  

TVP reaguje, równie dobrze można powiedzieć,że Polsat dramatycznie ratuje się filmami animowanymi dla dzieci w sobotę:P Chyba to normalne,że reagują :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda stacja reaguje tak by poprawić swoje wyniki. Normalna sprawa

Jasne. Przenosi się program, jak widownia spada. Kto inny zmusza widownię popularnego serialu, żeby oglądali inne badziewie? "Wiadomości" nie chwyciły, więc czas na zmiany w redakcji. Mniej nachalności, to może część widzów wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowne posunięcie z tym przesunięciem "Wspaniałego stulecia" na 18:30 wykombinowali. Ciekawe czy im się uda wzmocnić Wiadomości? Bo pewne jest to, że "Świat się kręci" będzie miał mniejszą widownię o 16:00.

 

Swoją drogą to zabieg z puszczeniem serialu przed programem informacyjnym to nie nowość.TVN robił tak już w 1998 roku.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Przenosi się program, jak widownia spada. Kto inny zmusza widownię popularnego serialu, żeby oglądali inne badziewie? "Wiadomości" nie chwyciły, więc czas na zmiany w redakcji. Mniej nachalności, to może część widzów wróci.

 

 

Nikogo nikt do niczego nie zmusi, bo niby jak?? Jednak jak sam doskonale wiesz audycja poprzedzająca może mieć wpływ na widownię kolejnego programu. Zresztą wirtualnemedia_pl podają przykład : 

 

Podobną roszadę w ramówce w grudniu 2013 roku wprowadził TVN. Emisja o godz. 18 mającego niską oglądalność serialu „Wawa non stop” przyczyniła się do tego, że duże spadki zanotowały „Fakty” (w listopadzie 2013 roku o 821 tys. widzów w skali roku). Zastąpienie „Wawy non stop” przez „Szpital” zapewniło w tym paśmie ponad dwa razy więcej widzów, a w grudniu „Fakty” straciły rok do roku już tylko 389 tys. widzów.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dyrektor-tvp1-wspaniale-stulecie-oddechem-przed-wiadomosciami-swiat-sie-kreci-wzmocni-pasmo-popoludniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mówiłem, że Świat się kręci będzie zlikwidowany, albo tak zmieniony, że wyjdzie na to samo, to kolega wisłok bagatelizował, twierdził, że to niesłuszne przypuszczenie. Skoro miał niezadowalającą widownię, to przesuniecie na 16 już całkowicie go zabije i skończy się niechybną likwidacją. Czyli efekt będzie taki jak pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak sam doskonale wiesz audycja poprzedzająca może mieć wpływ na widownię kolejnego programu.

Znowu odpowiadasz na to, co ci pasuje. Tylko, ja wcale nie twierdzę, że nie ma żadnego wpływu. Choć jestem przekonany, że to niewiele im da. "Wiadomości" za bardzo odrzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zarzut z Beepa w stosunku do mnie. Nie wiem czy to im pomoże czy nie, nie jestem członkiem panelu Nielsena. Reagują i tyle. 

Widz666 nie będę płakał po "Świat się kręci". Niektórzy tak się zachowują,że właściwie wszystkie programy powinny być kontynuowane- tak jakby nie można było żadnego zakończyć. To jest TV i tu jest wymiana programowa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Widz666 nie będę płakał po "Świat się kręci". Niektórzy tak się zachowują,że właściwie wszystkie programy powinny być kontynuowane- tak jakby nie można było żadnego zakończyć.

Wcale nie pisałem z pozycji widza programu, pisałem jak realnie pewnie będzie, a ty twierdziłeś przeciwnie. Czy oglądasz czy nie to też nie ma znaczenia

 

To jest TV i tu jest wymiana programowa :P

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć: "Tu jest Polska" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...