Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na "Bodo". Recenzje ma bardzo dobre. Z kolei podoba mi się ten pomysł z "Pegaz- Fleszem". W piątek szeroko mówili o urodzinach A. Wajdy. Czy "Teleranek" można obejrzeć gdzieś w sieci?? Interesujący tam dla mnie temat był,a nie oglądałem w TV.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej można go zobaczyć pod tym linkiem: http://vod.tvp.pl/24226333/odc-1

 

Co do samego programu, to optymistycznie można założyć, że będzie się młodym widzom podobać. Ale jest pewien szczegół - gusta odbiorców, szczególnie najmłodszych, się zmieniają. Gdyby mieli naprawdę im dogodzić, to Teleranek musiałby być w zasadzie magazynem o grach komputerowych. No, ale cóż, może to się przyjmie bez zbytniej pogoni za trendami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończył się pierwszy odcinek serialu ''Bodo''. Moim zdaniem serial został świetnie zrobiony, dużo dekoracji sprzed lat wykorzystano lecz obsada wg. mnie była a'la z serialu ''Czas Honoru''. Antoni Królikowski jako młody Eugeniusz Bodo wg. mnie wypadł znakomicie.

 

Co ciekawe, pod koniec serialu, w scenie w teatrze ojca Bodo chyba wystąpiły trzy puszyste siostry z reklamy ''Link 4''?. Jak to zobaczyłem, to padłem ze śmiechu.

 

Mimo to ''Bodo'' został znakomicie zrobiony. Michał Kwieciński odwalił kawał dobrej i solidnej roboty jako reżyser i producent.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleranek? Pewnie będą z sentymentu więcej oglądać dorośli, którzy to pamiętają. Dzisiejsze dzieci nie znają, więc nie będą tego oglądać na siłę. To samo tyczy innych reaktywowanych programów w przyszłości. Będą oglądać ci, którzy to pamiętają, bo trudno sobie wyobrazić, żeby 18-latek pasjonował się Wielką Grą, Sondą - programy o których nigdy nie słyszał, albo czytał co najwyżej w Wikipedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, młodzież jest tak pusta i pasjonuje się paradokumentami.. Dlaczego młodego człowieka miała by nie zainteresować "Sonda 2"?? Z definicji krytykujesz wszystko co robi nowe kierownictwo TVP. Taka drobna uwaga- TV nie robi się tylko dla młodych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może nie jest aż tak tragicznie z młodzieżą, nie wszyscy uwielbiają paradokumenty. Ale wydaje mi się, że Teleranek w formule sprzed np. 30 lat nie zdobyłby teraz popularności. Zobaczymy jak będzie z obecną formą.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o "Teleranku",ale kolega tutaj zawyrokował,że młodzież nie będzie się pasjonować "Sondą" czy "Wielką Grą"- no to chyba ma złe zdanie o młodzieży,a ona jest po prostu różna. Mnie np. w zapowiedzi teleranka zainteresowała ta 16-latka i ten nietypowy sport jaki uprawia- nie jestem targetem tego programu, nie oglądałem "Teleranka" w przeszłości. Mają kanał dziecięcy i widzę,że bazują na bogatych archiwach, można powiedzieć - dobrze,że mieli na czymś. Czy ten program zainteresuje dzieci-- oto trzeba zapytać dzieci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wczorajszą premierę serialu "Bodo"

Mogę powiedzieć jedno: Jest to druga Anna German i podejrzewam że wyniki oglądalności będą dobre jak w przypadku Anny German.

Moim zdaniem pierwszy odcinek był ciekawy i nie przypuszczałem że aktorzy tam występujący świetnie sobie radzą w tym serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na temat Pegaza i Pegaza Flesz:

* Pegaza Flesz obejrzałem tylko jeden odcinek (w zeszły poniedziałek) - nadal uważam, że to tylko proteza mająca ukryć fakt beznadziejnej pory emisji głównego wydania Pegaza

* Pegaz - jak najbardziej udana reaktywacja (i przy okazji pozytywne zaskoczenie). Mam tylko pytanie: czy ktoś mógłby mi przypomnieć, dlaczego reaktywacja w 2009 się nie udała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/talk-show-gociek-wieczorowa-pora-w-tvp1-od-poczatku-kwietnia

wirtualnemedia_pl zauważyłem,że zachowuje się tak jakby posiadło tajemną wiedzę. Już od kilku dni można znaleźć ramówkę na pierwsze dni kwietnia na stronach TVP dla prasy i tam była wpisana nazwa programu red. Piotra Goćka. Jednak teraz ogłaszają : Jak dowiedział się portal.. Podobnie było z informacją,że zmienił się prowadzący "Woronicza 17"- podana po tygodniu jako breaking news:D Ważna informacja : program nierealizowany live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Pegaza, wersję z 2009 roku obejrzałem kilka razy, z kolei po krótkim filmie animowanym zobaczyłem tylko 2 sekundy i obejrzałem coś innego.

Jednak nie powstrzymałem ochoty na oglądanie TV.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też olałem ostatni jego program. Ileż można o tych sześciolatkach gadać?? U niego ten temat jest co 2-3 odcinki, choć tak naprawdę nic nadzwyczajnego się w tej sprawie nie stało. Zamknął się Pospieszalski w kręgu kilku tematów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś informował o tym. Chyba w ramach tego że jest teraz serial o Bodo, TVP1 wyemituje w sobotę 2 kwietnia o 9:30 komedię "Piętro wyżej" właśnie z Eugeniuszem Bodo.

 

Po promowaniu postaci Anny German, czas na promocję Eugeniusza Bodo? Koncert na 120-lecie kina w Opolu to też raczej nie przypadek.

Żeby nie było, nie mam nic przeciwko.

Edytowane przez olek122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...