Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W wątku ,,Wszystko o TVP'' była już mowa o tym, że być może TVP Info wywalą z DVB-T.

 

Skopiowali, bo oglądalność Poranka w Info o poranku była mizerna i skasowali dopiero co wprowadzone wcześniej pasmo dla dzieci o 7:00. A od poniedziałku poszli za ciosem i emitują poranek nie od 7:00, a już od 5:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś wyjaśnić jaki jest sens puszczania tego samego w tym samym czasie na dwóch różnych kanałach? Jeszcze w czasach analogu, gdy ludzie nie mieli dostępu do TVP Info, to rozumiem, ale teraz gdy w MUX-3 jest zarówno TVP 1 i TVP Info? :crazy:

No chyba, że rzeczywiście to przymiarki do wy[beep]a TVP Info z MUX-3, albo po prostu TVP nie ma już co nadawać w TVP 1. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej to drugie, oszczędzają,widać to i po kanale sportowym było troszkę więcej transmisji to graz olewają tenis całkiem,bo Isi kilka turniejów nie wyszło pod rząd WTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podczas emisji "Glee" na początku serialu na pasku pojawiła się mniej więcej taka informacja: Z przykrością informujemy, że w dniu wczorajszym zmarł Cory Monteith w serialu grający postać Finna. Tu więcej na ten temat http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,1146 ... ziono.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem ten serial, ale mnie trochę znudził. Ale widzę że na TVP1 leci chyba pierwszy sezon teraz. Aktor zmarł, ale serial wcale nie musi się skończyć. Tak w ogóle to smutne że kolejnego młodego człowieka niszczą tak narkotyki. W kwietniu przedłużyli produkcję o kolejne dwa sezony (5 i 6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, TVP 1 emituje kolejny raz pierwszy sezon. Pokazywali go jakiś czas temu najpierw po południu w niedzielę, potem przeniesiono na piątki. Na pierwszym sezonie zakończono emisję. Warto zauważyć, że Jedynka emituje serial zakupiony od stacji FOX z tłumaczeniem wykonanym na zlecenie tej stacji o czym można się przekonać na końcu gdy lektor mówi "wersja polska na zlecenie FOX...". Kolejnych sezonów w TVP raczej bym się nie spodziewał. Emitują po 3 odcinki od godziny 22:00 jako wakacyjny zapychacz. To serial dla młodzieży, a godzina taka... FOX emitował w tym roku już 4 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej już nie będzie kolejnego sezonu.
Tak jak jest już wspomniane w tym wątku, serial został przedłużony o kolejne 2 sezony i nie sądzę, by śmierć jednego z głównych bohaterów, który w czwartym sezonie i tak był zmarginalizowany coś zmieniła w tej kwestii. Coś wymyślą, a serial będzie się kręcił dalej swoim torem. Dodam, że w tym tygodniu aktorzy mieli wrócić na plan - najpierw mieli kręcić promo nowego sezonu, a pod koniec miesiąca już konkretne odcinki. Myślę, że co najwyżej sezon zadebiutuje później, chyba, że scenarzyści się szybko uwiną z tą sytuacją, albo będą czekać na lepsze samopoczucie jednej z głównych bohaterek, prywatnie partnerki aktora. Chyba, że i z jej postacią coś zrobią, albo sama zrezygnuje. W najbliższym czasie się to wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szawi, który poślubił dziennikarkę, która zajmuje się nogą - to cytat z wiadomości sportowych TVP1

 

Czy to wiadomości plotkarskie, czy sportowe?

Co mnie obchodzi jakaś Barcelona?

Zajmuje się nogą, czyli jest jakąś dziennikarką ortopedyczną?

 

Wiadomości sportowe na TVP1 myślałem że dno już dawno osiągnęły, niestety - pomyliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sport w TVN to istna błyskawica, polsatowski też dosyć krótki. Ten jedynkowy kiedyś był dłuższy teraz jest gorzej, ale mamy jeszcze Sportowy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie w piątek 12 lipca to serwis sportowy trwał minutę, ale było to spowodowane transmisją meczu Bułgaria - Polska. Chociaż w innych dniach też krótko trwa, bo Solorz chce wepchnąć jak najwięcej reklam.

Jeśli chodzi o TVN to mają bardzo mało praw do pokazywania skrótów w serwisie sportowym.

 

Ale dla mnie tak i tak najlepszy serwis sportowy w ogólnopolskiej telewizji jest w TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...