Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2024 o 02:48, mingo napisał(a):

To czy jest przystojny może i jest ważne na jego stanowisku ale nie najważniejsze. Wg mnie on w ogóle nie nadaje się na prowadzącego program informacyjny. Mówi bardzo monotonnie, kiedy próbuje coś ubarwić to efekt jest odwrotny od zamierzonego i dodatkowo mocno gestykuluje rękami. Być może dopracuje te mankamenty i je wyeliminuje ale jak na razie wygląda jakby wzięty z łapanki. 

 

W dniu 1.01.2024 o 09:24, lakiman napisał(a):

Dokładnie, przystojny czy nie- jakoś tak działał usypiająco. Już nawet pani  Danusia miała w sobie to coś..że z zainteresowaniem słuchało się kolejnych newsów.  :D

 

Ten pan mi się strasznie podoba wizualnie i pomyśleć, że ma aż 55 lat, ale fakt trzeba też oceniać styl prowadzenia. Według mnie pan Zbigniew Łuczyński 29 grudnia prowadził jeszcze tak za poważnie, ponieważ się stresował i ponieważ dopiero zaczynał w nowym miejscu i innej roli i tak słychać, że każde słowo tak niepewnie wypowiadał. 30 grudnia w jego premierowym wydaniu i9.30 już lepiej, ale wciąż czuć to napięcie i niepewność i że głos mu się łamał. W tych 2 dniach oglądałem go na wstrzymanym oddechu. Natomiast 31 grudnia w wydaniu i9.30 ten pan zdecydowanie złapał luz, ponieważ wczuł się już w atmosferę tego studia, przyzwyczaił się, jak dla mnie zaliczył ogromny postęp i jakby to mówić - do trzech razy sztuka. Nie mogę się doczekać kolejnych wydań z panem Zbigniewem Łuczyńskim - tym razem w nowym 2024 roku. Myślę, że będzie świetnym prezenterem, ponieważ wyczuwam w nim ogromny potencjał dziennikarski, ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie filmy dają regularnie. To nie mogą mieć kilka na krzyż. Kilka na krzyż ma Antena HD, co miesiąc powtarzają te same filmy i raz na ruski rok dadzą coś nowego. Ale patrząc na ramówkę to teraz TVP 1, po 21 ma

więcej filmów niż kiedyś. Ale pewnie mają wpływ na to zmiany w TVP, jak skończą się rewolucje  to wszystko wróci do normy.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy odcinki nowego serialu historycznego "Zatoka szpiegów” obejrzało średnio w Jedynce niemal 1,8 mln widzów. Nadawany rok temu w tym paśmie serial "Dom pod dwoma orłami” miał o ponad 350 tys. więcej widzów.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak donosi Press - "Magazyn Ekspresu Reporterów" wraca do TVP1. Program ma być emitowany w środowe wieczory o 22:30. 

Według mnie to kiepska decyzja - raz, że za późno, a dwa, że taka godzina emisji powoduje "kanibalizowanie" się anten TVP. W tym samym paśmie jest przecież emitowany też "Telekurier" w TVP3 (od 22:45). Wtorki były lepsze. Może jeszcze zmienią decyzje. 

 

https://www.press.pl/tresc/80363,barbara-paciorkowska-szefowa-_magazynu-ekspresu-reporterow_-tvp-2_-poprowadzi-michal-olszanski_-a-w-tvp-1-nowy-program-_reporterzy_

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. Niedziela nietypowym dniem na tego typy programy. 

Z drugiej strony - Polsat ma w niedzielę swoje "Państwo w państwie" już od lat, a kiedyś TVN przez wiele lat miał w niedzielę po 22 swoje pasmo reportażowe, na które składało się nawet kilka programów - "Pod napięciem", "Superwizjer", "Nie do wiary" i "Noktowizjer". I to przez wiele lat się sprawdzało. W sumie żałuję, że TVN od tego odszedł. Z drugiej strony można powiedzieć, że tę rolę przejął siostrzany TVN24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj transmisja Mistrzostw w Lekkoatletyce z Glasgow. Jednak dla mnie te transmisje powinny wylądować w TVP2, czyli tam gdzie przez lata pokazywano lekkoatletykę. Myślę, że część forum się ze mną zgodzi, że na TVP1 będzie się to oglądało niekomfortowo 🫤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego powodu miałby pojawiać się dyskomfort, bo lekkoatletyka będzie na Jedynce, a nie na Dwójce? Przecież to zrobiono po to, by nie trzeba było zdejmować "Barw szczęścia", a Jedynka i tak jak na razie nie ma premierowych programów w piątkowy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hgf22593 napisał(a):

Od dzisiaj transmisja Mistrzostw w Lekkoatletyce z Glasgow. Jednak dla mnie te transmisje powinny wylądować w TVP2, czyli tam gdzie przez lata pokazywano lekkoatletykę. Myślę, że część forum się ze mną zgodzi, że na TVP1 będzie się to oglądało niekomfortowo 🫤

Gdzieś od 17 lat transmisje są przede wszystkim w TVP 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...