Skocz do zawartości

Anysee E30 S2 Plus USB - problem z instalacją


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, za pliczek ale po podmianie 1030.ini lub skanie przez transedit - jeszcze go nie rozpracowałem -nadal to samo. Nie poddaję się, więc sprawdziłem czy wyszuka programy hd z cyfry na innym programie - progdvb i o dziwo znalazł wszystkie ale teraz znowu nie widzi karty w czytniku. Chciałem wrzucić splug do katalogu plugins ale są tam jeszcze trzy podkatalogi pip1, pip2, pip3. Gdzie to w końcu wrzucić w progdvb zeby karta zatrybiła? Dziękuję za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej , dziekuje za linki ale nadal mam problem . Zainstalowalem wszystko jak napisales , program sie odpala > podłączam dekoder > w środku jest karta cyfra + > odpalam program moc sygnaly jest na maxa 95-100% , ale jakość - 0% , ustawilem satelite- hotbridge 13' , ale niestety biore auto scan kanałow to wyszukuje mi tylko satelity wyszuka z 4hotbridne a wogole nie ma kanał nic . Prosze o pomoc i podpowiedz . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to inaczej: czy na antenie masz tylko konwerter na Hot Bird-a, czy masz dwa - zez na Astrę albo monoblocka. Jeśli masz zez albo monoblocka - masz też DiSEqC i masz to ustawić tak jak podłączone masz kable, zwykle Hot Bird port 1, a Astra port 2. Jeśli nie masz - coś masz zwalone, a co - nie wiem.

 

W ogóle kiedykolwiek działały Ci jakiekolwiek kanały z tego? Może masz po prostu nie ustawioną antenę? W takim przypadku lepiej wezwij inatalatora, bo już widzę, że sobie nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeden tylko anysee i w tym karte cyfra plus podłączone to do laptopa , ustawilem hotbringe 1 , a na 2, astre , hm nie wiem jak moge miec cos zwalone jesli biore dokoder normalny podłaczony do tv i wszystko chodzi a jak antene podpinam do anysee i odpalam program to nie dziala, zainstalowałem tak jak mi napisales wszystko poprostu jest moc 100% i 0% jakości i jak biore autoscan kanałow to wyszukuje mi

1.hodbridge

2.hodbridge

3.............

4.............

i nic wiecej i strasznie muli program anysee

 

(działały mi programy typu tvp kultura i tv 5 , bylem zagranicą a nie mialem dostępu do internetu zeby sciagnac nowe sterowniki - i jak powiedzieli w sklepie nie dalo sie rady ich odblokowac , teraz niby idzie wiec proboje , ale dzialaly chociaz podstawowe a teraz wogole nie wyszukuje)

 

wiem ze marudze , ale staram sie to ogarnac teraz jak odpalam program łapie jakość na chwile , moze sproboje pokręcić troche patelnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 10 minut wyślę Ci na PW inną paczkę plików. Ściągnij to co Ci wyślę, odinstaluj to co masz teraz (dokładnie! - tam są osobno sterowniki i osobno anyseeViewer w Dodaj/Usuń Programy - należy wywalić wszystko!) i zainstaluj to, co ci wyśię (tylko jeden plik). Jeśli to co Ci wyśle Ci nie zadziała - nie wiem co masz tam nakombinowane, odinstaluj wszystko, zainstaluj sterowniki z płyty i będziesz bez C+, bo zdalnie nie dojdę co jest tam porobione.

 

Jeśli masz sygnał na innych urządzeniach, to anteny nie ruszaj!

 

EDIT: Poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety nie wiem - soft jest sprawdzony i działający, próbuj ewentualnie zamieniać wersje sterowników na starsze z tego miejsca: http://www.anyseedirect.eu/en/category/ ... ugins.html lub całość na to: http://www.anyseedirect.eu/en/category/ ... ownload=13 Nic lepszego już nie wymyślę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Może to za późna odpowiedź, ale mimo to odpowiadam, bo może się przyda innym. W ustawieniach anySee musisz wybrać HotBird i providera. LNB zostaw na "Universal". Potem wyjdź z anySee i sprawdź, czy anySee CNO jest uruchominy (przy wyłączonej aplikacji anySee viewer). Obydwa: MediaCenter i anySee viewer się wykluczają, więc nie próbuj ich uruchamiać jednocześnie. Po wyłączeniu anySee viewer i uruchomieniu Media Center włącz ustawienia i zainstaluj dwa "sygnaly": zarówno z DVB-T jak i satelitarny. Na pytanie czy posiadasz dekoder odpowiedz NIE. Po zakończeniu szukania kanałów włącz ponownie "ustawienia" w Media Center i "skanowanie wszystkich transponderów". Powinno pomóc. ...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

 

Mam takie pytanie - czy na tym dekoderze bez problemu działa Cyfra+ po ostatnich problemach? Miałem ten dekoder, jednak sprzedałem, ze względu na to, że strasznie mi szalał na nowych wersjach sterowników i nic nie rozwiazywało tego problemu. Myślę, że mógł to być mój dekoder. Nie jestem jednak pewien. Mam ochotę kupić ten dekoder jeszcze raz, tylko nie wiem czy nie pakuje się znów w straty, bo być może to wina mojego komputera. To mało prawdopodobne, ponieważ nie jest zły. 4gb ram, 2,5Ghz x 2, 500GB dysk. Nie jest źle. Jak myślicie? Kupić ten dekoder? Bo myślę,że w moim pokoju nie ma sensu kupować nowego telewizora. Aktualnie mam taki starszy, który nie wygląda dobrze, a jak będzie telewizja na komputerze to myślę, że będzie wyglądać lepiej. Proszę o pomoc. :(

 

 

Jeżeli nie, to może poradzi mi ktoś co lepszego kupić? Chodzi mi o sprzęt, którym można sterować pilotem i żeby posiadał taką aplikację jak Anysee Viewer.

 

 

EDIT: Może ta wersja Anysee http://www.hollex.pl/karty-dvb-do-pc/19 ... plus-pilot będzie bardziej stabilna i lepsza? Wygląda zadowalająco, zważywszy na to, że ma slot i kart i modułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E7 S2 to następca E30 S2, polecam uderzyć na nowszy, bo na E30 S2 niestety nowe sterowniki nadal nie są idealnie skrojone. Z innych sprzętów - jeśli coś ma mieć od razu wbudowany czytnik kart, to takich produktów brak. Natomiast jeśli wystarcza CI, to takich produktów jest nieco więcej, m.in. TBS5980 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...