Skocz do zawartości

Anysee E30 S2 Plus USB - problem z instalacją


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, przetestowałem ale przy przełączeni na radio klawisz nagrywania jest nieaktywny.

 

Próbowałem skjarzyc anysee z dvbviewerem korzystając z rady Mr. Orbita, bez rezultatu.

 

@tomwol - DVBViewer nie obsługuje wtyczek MDAPI bez dodatku FFDecsa

 

Potrzebne są pliki:

- FFDecsa.dll, CSA.dll i MakroCSA.dll - wrzucić do katalogu głównego DVBViewera

- SoftCSA.dll - do katalogu Plugins DVBViewera

- Splug.dll ma wtedy trafić nie do Plugins, tylko do MDPlugins (katalog o tej nazwie trzeba sobie stworzyć samemu)

 

Ja mam DVBViewera, ale z wtyczek nie korzystam, więc na pliki namiaru nie mam.

 

Koledze tomwol udało się. Próbowałem dobić się na priv niestety nie odpowiada.

 

Dałem radę , odpaliłem kanały, potrzebny był jeszcze [beep] i dopiero do niego wrzuciłem splud.dll. Dopiero wtedy zatrybiło. Kanały chodzą ale bez kanałów hd? Wina kodeków czy żle skonfigurowanego programu dvbviewer?

 

Może ktoś wie co miał na myśli "potrzebny był jeszcze [beep] i dopiero do niego wrzuciłem splud.dll."

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety porażka. Wszystko wykonałem wg instrukcji.dvbviewer zacina się przy otwieraniu na search plugins. Po usunięciu spluga z MDPlugins program działa ale oczywiście nie czyta uprawnień z karty. Próbowałem kilku wersjii vpluga wróżnych miejscach, bez powodzenia. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę inne pytanie. Otóż mam Cyfrę+ i nie działają mi kanały z tp. Cyfrowego Polsatu. Nie tylko u mnie ten problem występuje po dodaniu nowego kodowania, ale wiele osób kupuje moduły, niestety ja do tego dekodera nie mogę. Próbowałem zainstalować nowe sterowniki - niestety, nic nie pomogło. Czy jest możliwość, że Anysee coś zdziała jeżeli napisze się do nich opisując ten problem? Albo może wie ktoś co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cesiekcesiek: 1.1.1.3? O, to ja tak nowej to nie mam :P Ostatnią mam 1.1.1.2 u siebie... A próbowałeś może prosto do Plugins? Coś mi się zdaje, że będę musiał podpiąć Anysee u siebie i sam to sprawdzić, ale... za kilka dni najwcześniej, bo czekam na licencję DVBViewera 4.5.0 (teraz pozmieniali i kto miał starą licencję musi czekać na namiar na nową mailowo - ja czekam).

 

BTW: DVBViewera jaką masz wersję? Może to jego trzeba jednak zaktualizować?

 

Jeśli masz gdzieś pod ręką tą wersję 1.1.1.3 - wrzuć na jakiś zippyshare.com

 

Satellite: Korzystasz z oryginalnego AnyseeViewera, czy z jakiegoś innego programu? Jeśli inny program, to klasyczne pytanie: jaka wersja splug-a? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dvblogic.com/phpBB3/download/file.php?id=1084 link do najnowszego spluga.Próbowałem również wcześniejsze wersje zarówno w katalogu głównym jaki w Plugins.Dzisiaj spróbowałem DVBViewera 4.5.0 . Nadal [beep]a.Nie muszę korzystać z tego programu bo np.dvbDream działa bez problemu ale po prostu jestem zawzięty i jeśli wiem,że coś można zrobić to walczę.

 

Przy okazji ujawniło się co to [beep] CENZURA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cesiekcesiek: dzięki za link, tam to bym się nie spodziewał znaleźć spluga ;) Przy okazji się wydało, że jakieś zgrzyty są przy przesyłaniu uprawnień (tylko nie wiadomo, czy do wszystkiego, czy nie), ale przynajmniej wiadomo, że nad tym pracują. Ogólnie straszne zamieszanie jest w tym Anysee, różnych wersji sterowników mam już cały stos i nie wiem czym się różnią, ani czy mogą działać z kartami satelitarnymi (są jeszcze naziemki i kablowe).

 

Wracając do meritum: nie ma wyboru, muszę sam to odpalić u siebie i sprawdzić o co biega, mam łącznie 7 wersji spluga, może jakaś ruszy (najlepiej gdyby była to najnowsza). Brakuje mi już innych koncepcji, bo wygląda na to, że wszystko robisz dobrze...

 

PS: [beep] to automat, wycina wulgaryzmy i piractwo, czego sobie na tym forum nie życzę.

 

@Satellite: nie działają tylko Polsaty, czy wszystko, co dodało nowy CAID. Niestety zanosi się, że będzie to trzeba zgłosić do producenta i nie obejdzie się bez poprawki w AnyseeViewerze (już kiedyś poprawiali simulcrypt i trochę to trwało :/ ) Sprawdzenie tego u mnie także sprowadza się do podłączenia jakiegoś Anysee, chyba zbiorczo jak DVBViewer podeśle mi licencję, to załatwię dwie pieczenie na jednym ogniu. Póki co nic lepszego nie wymyślę (ew. możesz próbować jakichś alternatywnych aplikacji ze wspomnianym wyżej splugiem, ale DVBViewer coś nie trybi, AltDVB nie ma wsparcia Anysee, szanse są na DVBDream - tam też można wymusić konkretny system kodowania, więc może uda się to zrobić, może ProgDVB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Jest źle. Dzisiaj włączam i wszystkie kanały nie działają. WSZYSTKIE kodowane... Co ja mam robić...?

 

 

Wróć. Nie działają kanały z tp. Cyfrowego Polsatu i Cyfry. i TVNy. Np. Paczka z MTV działa na ich transpondrze... W DVBDream jest identycznie jak na Anysee Viewer...

 

 

Kurczę. Szkoda, że karta TP nie działa w tym dekoderze. Tzn. tak jakby widzi tą kartę, bo na kanałach z ich kodowaniem jest napisane 'Kanał nie jest nazwany. (Proszę sprawdzić kartę)', mimo że w menu nie ma informacji o karcie. Dziwnie się ten dekoder zachowuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę TP mogę zgłosić, a z Cyfrą+ musicie jeszcze kilka dni poczekać, sprawdzę to dopiero jak przyjdzie mi licencja na DVBViewera 4.5 - mam ograniczone zasoby czasowe i chcę załatwić wszystko za jednym razem. Jeśli masz 100% pewności, że to nie wina problemów z sygnałem ani żadnych innych sytuacji niezależnych, karta jest aktywna i temat dotyczy tylko kanałów z nowym CA, to chodzi o zmiany w kodowaniu kanałów Cyfry+ . Spróbuj jeszcze wyszukać niedziałające kanały od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Będę bardzo wdzięczny za zgłoszenie karty TP. Bardzo będzie mnie cieszyło jeśli będzie działać na anysee. :) Co do Cyfry to zasięg kanałów jest na 100%. To nie wina zasięgu.

 

 

PS. Wyszukałem kanały na nowo i niestety tak samo jak było, karta jest na 100% aktywna, bo działa paczka MTV: VH1, MTV, Comedy Central. Investigation Discovery, TLC, Eurosport. Reszta padła na amen.

 

Co dziwne DVBDream pokazuje mi na Canal+ tylko kodowanie SECA, nie ma tak Nagra, a mimo to nie działa mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dokładnie 18.10 straciłem... W tym samym dniu co przedmówca i nadal nie mam pojęcia co zrobić. Rano w tym dniu jeszcze działało, ale gdy wróciłem do domu po południu to niestety obrazu już nie było.

 

No ludzie. Ten dekoder jest jakiś zwariowany... Mówiłem, że karty TP nie widzi, prawda? On ją widzi! Rozpoznaje. Zobaczyłem to właśnie teraz gdy włożyłem kartę i zadziałał mi Orange sport Info... Wyjąłem kartę - nie działa. Włożyłem - znów działa... Ale tylko ten kanał. To dziwne... Reszta pokazuje ten komunikat co pisałem...

 

Dodano

 

Movies 24 także działa, Nickelodeon działa! No nareszcie! :) Wszystkie kanały działają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...