Skocz do zawartości

Anysee E30 S2 Plus USB - problem z instalacją


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum poszukuje oprogramowanie do karty anysee e30 s plus usb posiadam serowniki do tego tunerka ale nie idą mi kanały kodowane z tnk karty tylko fta bezproblemowo, wyczytalem z postów Mr.Orbita ze jest to mozliwe z AnyseeViewera i CardPatch.exe na karcie Anysee E30 S2 Plus USB moja to karta to Anysee E30 S Plus USB może ktoś podeśle jakiś link na takie sterowniki czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CardPatch.exe nie jest już do niczego potrzebny. Sterowniki są jedne dla wszystkich modeli Anysee (dokładniej: jest jeden instalator, który ładuje stosowny driver). Spróbuj najpierw aktualizacji sterowników do ostatniej oficjalnie wydanej wersji z 9 marca 2012 (tu: http://anysee.com/eng/download/S_Series.php ). W ostateczności nadal mam jakieś paczki testowe, ale nie polecam, bo mogą sprawiać problemy, ostatni sterownik jest bodajże z 4 stycznia br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Posiadam Anysee E30 S2 Plus i nie mogę odpalić żadnego kanału na Cyfrze+. Wkładam kartę Cyfry+, kartę splittera SmartWi i nic. Całyczas jest czarny obraz. Moc sygnału ok 90%, jakość sygnału ok 45%. Wyszukuje kanały i odpala te niekodowane, ale kodowanych nie mogę za nic ruszyć. Sterowniki z 2012.03.09 ze strony Anysee. Bardzo proszę o pomoc bo już skończyły mi się pomysły. Udało mi się z Windows Media Center ale tam mam z 2000 kanałów i tylko dwa Canal+ znalazłem, a reszta kanałów nie wiem gdzie. W każdym razie tam C+ wyświetla. O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jest też wersja Anysee E7 z czytnikiem, trzeba się jednak dobrze rozglądać, gdyż ciężko obecnie z polską dystrybucją, dotychczasowy importer wycofał się jakiś czas temu (a przynajmniej nic mi nie wiadomo, żeby to nadal ściągał), a co za tym idzie - jeśli to ktoś sprzedaje ze starych zapasów magazynowych, może być problem z ew. serwisem później jak coś padnie. Jeśli ktoś zna aktualną sytuację Anysee, tj, czy to ktoś sprowadza jeszcze prosto z Korei, to zapraszam do podzielenia się informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...