Skocz do zawartości

Anysee E30 S2 Plus USB - problem z instalacją


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

witam przejzalem temat forum o anysee i nie wiem czy ktos nie mial podobnego problemu a mianowicie kupilem karte dvb anysee e30 ps-s2 plus zainstalowalem w pc i nic to znaczy wyszukuje kanaly z hot birda pokazuje ze sa ale niemoge ich wlaczyc chodzi mi o te kodowane bo nie kodowane moge ogladac oczywiscie karta c+ jest wlozona jesli ja wyciagne to pokazuje sie napis ze karty nie ma system win-7/64/ prosze o pomoc czy to cos z ustawiniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką masz wersję sterowników (info jest w Menedżerze urządzeń w systemie). Karta C+ podczas pracy powinna być widoczna w Ustawieniach programu AnyseeViewer (wchodzisz prawym klawiszem myszki i szukasz CA Info, czy coś w ten deseń... Jeśli będziesz tam miał wszystko na szaro, pomimo włożenia karty (sprawdź, czy w dobrą stronę), to mogę spróbować podesłać sterowniki z kwietnia 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do sterowników: red/anyseeDriver_Setup.exe

Najlepiej odinstalować wszystko, co masz na komputerze związanego z Anysee, zgrać z płyty cały AnyseeViewer, w katalogu anysee\Driver podmienić oryginalny anyseeDriver_Setup.exe na ten do pobrania i odpalić instalację - zainstaluje się całość od nowa, z nowymi sterownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie dzieki za stery zainstalowalem je tak jak pisales i dalej nic to wyglada tak jak by mi karta nie przesylala uprawnien karte czytnik napewno widzi poniewaz jak ja wyciagam to pojawie mi sie napis ze nie ma karty jak ja wkladam to napis ginie na kodowanych kanalach pokazuje sie wszystko o audycji ale nie mam obrazu natomiast na tych ogolno dostepnych jest wszystko w najlepszym porzadku prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Używaj znaków przestankowych, bo ciężko się czyta Twoje posty.

2) Wejdź w ustawienia (prawym przyciskiem na obrazie) i tam jest coś o czytniku kart CA - wsadź kartę i zrób zrzut ekranu, a następnie zapakuj go na Imageshack.us - muszę widzieć co jest grane, w ciemno nie pomogę.

3) Wejdź w Menedżera urządzeń, tam rozwiń Kontrolery dźwięku, wideo i gier i znajdź Anysee, kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz właściwości, kliknij na zakładkę Sterownik i także proszę o zrzut ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uprawnienia na karcie są. Brak koncepcji. Spróbuj z jakąś inną aplikacją. Czytnik kart w Anysee może działać z niemal dowolnym programem - wystarcza do niego dodać (zwykle do katalogu Plugins) wtyczkę splug.dll - możesz ją mieć schowaną na płycie w jakimś katalogu, a jeśli nie namierzysz, to daj znać, to znajdę u siebie i jutro wrzucę. Z innych programów możesz rozważyć ProgDVB lub DVB Dream (w wersji nie nowszej niż 1.4i, bo nowsze są płatne, 1.4i była darmowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w AnyseeViewer patrzysz ze splitterem, czy bez? Może po prostu splitter, który posiadasz nie nadaje się do tego celu - nie każdy splitter może poprawnie funkcjonować z kartami DVB. Z Anysee sprawdzany był Clone+, SmartWi, RFLink i WireLink, poprawnie działały Clone+ i RFLink, SmartWi nie przepuszczał kanałów HD, a WireLink nie startował w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna rzecz, ale zastanawiam się co to może znaczyć. Mianowicie, gdy włożyłem kartę z dekodera TP, przy kanałach z kodowaniem tej platformy wyświetla mi się napis 'KANAŁ NIE JEST NAZWANY. (proszę sprawdzić kartę)'. Karty jako tako w menu dekoder nie widzi, jednak zachowanie jego wygląda tak, jakby widział, ponieważ tylko przy kanałach z kodowaniem TP jest ten napis. Wie ktoś może co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dluzszej przerwie mr.orbita. posluchalem twojej wskazuwki i zainstalowalem dvbdream . i prawie jest wszystko w porzadku... czy moglbys mi odpowiedziec na kilka pytan? to znaczy....

-jesli mam wlozona karte cyfry+ do slotu przeskanowanego satelite /hotbird/wyszukane kanaly ,zainstalowana wtyczke splug.dll,i jesli wlaczam kanal ktory jest oznaczony z boku cyfra+ system kodowania seca /np. canal +film/ to mi idzie ale jesli probuje wlaczyc kanal np.polsat ktory jest zaznaczony jako polsat cyfrowy system kodowania vicass to nie moge go wlaczyc jest ciemny obraz to samo z tvn opis iti systemu teraz nie pamietam /np. tvn/? czy to moze jest spowodowane brakiem jakiejs innej wtyczki czy zmiana transponder bo ostatnio cos tam kombinowali pol. z cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję splug.dll? Najnowsza to 1.1.2, jak masz starszą, to do podmiany.

 

Dodatkowe info: dla wszystkich, którzy mieli problem z dekodowaniem kanałów pod Windows 7 x64 są nowe sterowniki i nowa testowa wersja AnyseeViewera (z lipca). Ponieważ plik sporo "waży" (ponad 100 MB), to na razie nie mam gdzie tego załadować, postaram się gdzieś to wkrótce umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...